Opinie o WG Poland, sp z o.o. w Wrocław

Agencja Pośrednictwa Pracy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WG Poland, sp z o.o. w Wrocław

doktorek W. oszust

jacy pakowacze tam tylko niewolnictow, wyzysk, brak kasy , potracenia,

eeee

opinie o firmie kiepskie, właśnie szukają pakowaczy do Belgii... ktoś wysłał CV?

k...a...m...

my pracujemy w tej firmie od marca. mamy super warunki kierownika tez. pomoga jesli jest jakis problem imamy wszysko wyplacone. oczywiscie tu wrocilismy. zalezy gdzie sie pracuje. my mamy super

oszukany

Daremna firama i nikomu nie zycze wyjazdu z tej firmy(usunięte przez admininistratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie WG Poland, sp z o.o..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
była pracownica WG

Ja osobiście pracowałam w tej firmie 2 miesiące i 9 dni, bo na więcej nie było mnie stać i fizycznie i psychicznie.Oczywiscie wszystkie posty napisane to prawda, jednak to jeszcze jest nic do mojej historii.Moimi kosztami było : 75 E- bus z wrocławia ( nie licząc dojazdu do wrocławia), 50 E - kaucji( wrazie zjechałabym wczesniej niz po 3 miesiącach), dojazd do wrocławia na "badania" i z powrotem (400 km w jedną stronę), 30 E - płacenia, co miesiąc za mieszkanie, reszty nie liczę..w 1 miesiącu zarobiłam 300 E ;D, czyli 1200 zł (pracowałam ponad 430 godzin w miesiącu) czasami 20 godz, czasami tylko 15.W 2 miesiącu zarobiłam aż 525 E ;D W 3 w ogóle nie zarobiłam, bo nie zasłuzyłam.Jest koniec lutego, a wypłata z listopada się rozpłynęła ;D Po zliczeniu wszystkich poniesionych kosztów wyszłam jakieś: 900 godzin pracy, - 2000 zł przynajmniej( czyli musiałam dołożyc do interesu, nie licząc wyzywienia, które w belgii nie jest tanie: minimum 200 E- najpotrzebniejsze wydatki).Do pracy się chodziło na 4 lub 5 rano, wracało się do domu na drugi dzien.Ciezko bylo odroznic dzien od nocy.(usunięte przez admininistratora).Co najlepsze zbieram pieczarki od 2 lat, ale tak karygodnego miejsca, jak tam to nie ma nigdzie!T(usunięte przez admininistratora)..Az ciezko to wspominac.

GG

Pracowałam prawie 3 miesiące zarobiłam 500+ 600+ 300 zł czyli razem 1400 zł przez 3 miesiące !!!!.A poniosłam następujące koszta... jeden dojazd do Wrocławia 60 zł + 200zł pseudo-badania + 60 zł powrót do domu.Drugi dojazd z bagażami do Wrocławia 120zł + 75 Euro Bus.(czyli w przybliżeniu 75x 4zł = 300zł) zjazd do domu po zakończeniu tej mordęgi z Wrocławia z przesiadką 40zł + 80zł (koszt paliwa i załatwiony samochód znajomego bo inaczej nie można było dojechać do domu ponieważ zostawili nas w sobotę w nocy na dworcu we Wrocławiu inaczej mówiąc(usunięte przez admininistratora))Czyli 60zł + 120 zł + 60 zł + 300 zł + 40 zł + 80 zł+ = 660 zł.Czyli wychodzi 1400 zł - 660 zł = 740 zł na trzy miesiące.to będzie w zaokrągleniu niecałe 250zł miesięcznie..Na miejscu dali nam po parę Euro abyśmy z głodu nie zdechły,Byłam 3 miesiące ponieważ jakbym przyjechała wcześniej to nie wróciłyby się nawet koszta dojazdów.które poniosłam Omijajcie szeroki łukiem tą pseudo firmę.(usunięte przez admininistratora)....Brak jakichkolwiek moralnych zasad..Niedługo zabiorą wam wszystkie zarobione pieniądze i jeszcze będzie im mało.Brak słów. Napiszę na zakończenie tak, jak się komuś opłaci zapieprzać za 250 zł miesięcznie niech jedzie.Zapomniałam jeszcze w tym całym rozliczeniu dopisać pieniądze wydane na zakupy przed wyjazdem,środki higieny,trochę żywności,trochę papierosów ,bo palę ....może i lepiej bo wyszłoby, że nic nie zarobiłam, (usunięte przez admininistratora).Zgadnijcie czy Mąż oraz dzieci były zadowolone z wyjazdu MAMY na PIECZARKI z firmą WG Poland sp.z.o.o i zarobionych tam pieniędzy.Byłam tam w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.i co z tego mam??? OMIJAJCIE Z DALEKA TĄ FIRMĘ ! ! ! ! !

anonimowa 1

przepraszam,ze tak powiem ale pani lojalna gada bzdury-oczywiście mozna zarobic ale jakim kosztem? zaczne od poczatku,pracowałam tam jakiś czas oczywiście na pieczarkach przeszłam wszystkie pieczarkarnie które nalerza do (usunięte przez admininistratora),praca byłaby ok gdyby nie trzeba było robic po srednio 15godz na dobe no i za odpad by mogli płacic bo czesto całe hale były z zaraza to tylko polaków tam wysyłali bo polaczki zetna grzyba z zaraza za darmo,da(usunięte przez admininistratora)w biurze na starcie trzeba było zaplacic 50euro i potem kazali kierowcy busa 75euro za transport.moze nie bylam najlepsza rwaczka bo norme miałam tylko 25kg na godz ale zgadzam sie z poprzednikami ze kazdy na kazdego donosi. no i wspomne jeszcze ze jak jedziesz po 3 miechach na urlop bezplatny (usunięte przez admininistratora)mogłabym pisac i pisac o tej firmie ale szkoda czasu,ogólnie rzecz biorac odradzam tą firme każdemu,pozdrawiam byłych pracowników!!!

byly pracownik

Nie polecam tej firmy. Warunki mieszkaniowe byly okropne. W pierwszym domu smród i grzyb a po przeniesieniu do innego lokum bylo wszystko w porzadku do czasu pierwszego przymrozku. Temperatura w mieszkaniu zmuszala do chodzenia w mieszkaniu w kurtce i spania w ubraniu.Jeden prysznic na 4 chlopa i czasami brak wody do kąpieli,nie starczalo dla wszystkich. Notoryczne opoznienia z wyplatami. Jeżeli ktoś ma nóż na gardle niech jedzie ale może się gorzko rozczarować.

lojalna

Piszecie kompletne bzdury o tej firmie.I co z tego,że zmienili nazwę?Widać,że nie macie w ogóle pojęcia o co chodzi,więc po co się wypowiadacie jak nic nie rozumiecie.Czytając wasze wypowiedzi to śmiać mi się chce....pozdrawiam

lojalna

Ludzie,którzy oczerniają tą firmę to po prostu osoby,którym się nie powiodło.Którzy nie nadają się do tej pracy.Przyjeżdżają dla rozrywki,a jak mają trochę dłużej popracować to już im się krzywda dzieje.A zarobić idzie ładnie,wystarczy tylko chcieć.Ludzie... to jest w końcu akord.Tyle ile zrobisz,tyle masz.Pretensje możesz mieć tylko do siebie,jeśli masz za wolne ruchy.A nie zwalać winę na (usunięte przez admininistratora).Wystarczy robić swoje,a nie zajmować się plotkami.Pozdrawiam.

mala - 2009-11-26 16:53:01 tak własnie i czytam wasze opinie bo moja mama chce pojechać i nie wiem czy ma jechac co to za firma OFEROWANO MI TAM PRACĘ ALE CHYBA NIE POJADĘ CZYTAJĄC FORA

mala

anonimowa

Zgadzam sie z opinjami ponizej,zalatwiaja prace,ale jakim kosztem,bylam w pracy z tej firmy i nikomu nie polecam.Dosc ze pracowalam po 23 godz to zarobek taki ze szkoda mowic,jedni na drogich donosza istny cyrk,oszukoja z pieniedzmi ktos powinien sie zajac ta firma bo ludzie jada po to aby zarobic,tak to jest najgorsi sa polasy za granica nikogo nieobrazajac jak sa twoim pracodawca.Ta firma tyle ludzi oszukala na kase,ale mam nadzieje ze kiedys przestana istniec,bo na krzywdzie ludzkiej nikt sie niedorobil.

Wg kupa

jednym slowem ta firma to jedno wielkie smierdzace [usunięte przez moderatora] z doktorkiem na czele kazdy kierownik to [usunięte przez moderatora] niewspomne ze ta firma jest w 100% niewyplacalna zawsze polowa wyplaty znikala bezpowrotnie ale zycze powodzenia z doktorkiem [usunięte przez moderatora]najlepsze zyczenia od bylego pracownika

hmm,to już druga firma z Wrocławia,co nie jest wiarygodna,bo L&M też sobie leci w balona -wysyłaja do pracy za granicę na 2 tygodnie.

witaj trzymaj sie z daleka odtej firmy oszusci i złodzieje nawet ludziom podstaw nie płacą współpracuja z ecp wrocław kto wie co cie moze spotkac tragedje tam sie dzieją takie firmy powinno sie zamykac z ich własciciekami w [usunięte przez moderatora] pracy jak oni nto robia z panem doktorkiem na czele firmy obydeie ponizej norm społecznego zachowania

Zostaw merytoryczną opinię o WG Poland, sp z o.o. - Wrocław

WG Poland, sp z o.o.