Zelmer

Opinie o Zelmer

Gabriel Garcia Marquez 2011-04-12 14:31:58
Dodaj opinię na temat pracy w Zelmer Market S.A. Jaka atmosfera, relacje międzyludzkie i zarobki??
anonim 2011-08-19 19:48:48
Witam, jak chcesz pracować jako przedstawiciel to firma super, atmosfera też super. Dużo się nauczysz i fajni ludzie tam pracują.
anonim 2011-08-19 22:09:46
A gdzie aplikować tzn. adres i na jakie stanowiska potrzebują?
Kate Winslet 2011-09-16 23:44:18
Dyrektorka sprzedaży nie zna się na branzy i samych debili zatrudnia. Przykre, ale prawdziwe.
anonim 2011-11-21 12:04:57
Dyrektorki juz niet. Zastapil ja ambitniak z fmcg czyli znajomek \"gory\" gdyz tez z tej samej firmy fmcg. Ocena w skrocie: polaczenie \"komuny\" +uklad fmcg+brak kompetencji! Struktura maciezowa nad ktora nikt nie panuje. Szofostwo nie rozumie co to budzet ale wiedza co to P&L i stosuja do kazdego zamowienia ha ha ha....
Pracownicy w duzej czesci ok. Najgorsze sa procedury....tak skomplikowane, ze czas zalatwienia najprostszej sprawy minimum 1 mies. Czesc tematow zalatwia sie w Wawie a czesc w Rzesz....
Marka Zelmer poki co mocna ale oddaja rynek a liderstwo nie dane jest na zawsze.
Quark 2012-11-12 22:30:26
Nie polecam, trzymajcie się z daleka....nie dotrzymują uzgodnionych warunków z rekrutacji...
paweł 2013-12-19 23:10:22
trzymają uzgodnienia i jasno mówią na finalnej rozmowie
zatrudnienie na etacie, umowa o pracę - okres próbny standardowo 3-mies
jak ktoś chce pracować, a nie - liczyć na cuda, to O.K.
gfjmkl 2015-01-21 01:08:17
szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną? czy wynagrodzenie jest wyplacane terminowo i w calosci czego spodziewac sie na rozmowie dziekuje bardzo za odpowedzi
Don 2015-03-05 13:34:59
Przeciez Zelmera juz nie ma! Przespaliscie czy co? BSH ich kupil! Wiec jesli juz to tam piszcie o prace i po niemiecku
fjucier 2015-05-17 14:38:49
Rotacja tam jak na strzelnicy w korei północnej.
allo 2015-07-11 16:06:38
80% biura to osoby zatrudnione w zeszłym roku, wypowiedzenie dostała raptem jedna osoba.
andrew 2015-12-22 18:00:54
Szanowni,
Firmę nabył koncern BSH w 2013r. i od tego czasu są notoryczne zmiany - strategiczne i operacyjne. Od listopada 2013 do marca tego roku było znacznie lepiej, zmiany na plus w sprawach dotyczących pracowników, bo nowa osoba dobrze tym kierowała i szanowała ludzi.
Potem znowu wrócili do nienormalnych układów.
bp 2016-01-08 12:53:42
wymiana pracowników nie polepsza atmosfery na pewno
promocje przez układy od odchodzących dyrektorów dla słabeuszy = świetni fachowcy odeszli więc, bo musieli
marka spada; zresztą bsh ma pełno marek pod sobą i swoje strategie
dyrektorzy w biurze warszawskim całkiem zdegradowani; całość to farsa
kc 2016-08-01 19:33:04
a może zamiast bajek, że "jak płacą na czas, to super" /mają obowiązek; łaski nie robią.../ ktoś wreszcie napisze, że pracowników zostało już niewielu, bo są pod bsh i tylko się czeka, aż się zwolnią /jak ktoś może, to tak robi/. Jak nie, to zwolnią ich. I tyle w temacie
spo 2016-08-03 09:43:50
to prawda.
Atmosfera fatalna. Chore mowy demotywacyjne od dawna zdemotywowanego pseudo szefa... , który jest przez zasiedzenie. Góra była z układu
brak traktowania ludzi z szacunkiem
Jeżeli z dużego biura warszawskiego zostało parę osób i ze 3 zdegradowanych dyrektorów, których wtłoczono do bsh i tylko przebiera się nogami, kiedy wylecą, to pokazuje, co się dzieje. Bsh ma pełno innych marek. Z. od dawna ważna i dobra nie jest
Land 2016-08-03 20:32:01
Jeśli chodzi o całe podkarpackie, to moim zdaniem plus
Zostaw swoją opinię o Zelmer - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zelmer