solion

Opinie o solion

anonim 2010-12-14 12:05:39
UWAGA!!!UWAGA!!!Ludzie nie podejmujcie w zadnym wypadku pracy w tej firmie ,firma upada nie sa wypłacalni oszukuja pracowników co do wynagrodzenia nie wyplacaja ponosisz koszta samochodu działalności itd.(usunięte przez moderatora),sa zgloszeni do krajowego rejestru dlugów!!! Nie dajcie sie zwieść ścirmie na rozmowie.
ja 2010-12-15 19:43:32
potwierdzam, niestety SOLION jest najgorszą firmą w jakiej pracowałam, traktuje pracowników jako zło konieczne,(usunięte przez moderatora),na wszelkie możliwe sposoby stara się nie wypłacać należnego im wynagrodzenia. Prezes (usunięte przez moderatora),kompletnie nie ogarnia stanowiska na którym się znajduje-ŻENADA. NIE POLECAM nikomu pracy w tej firmie.
niezadowolony 2011-01-05 14:15:42
Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie! Niestety Solion jest firmą nierzetelną, kombinatorską, oszukuje pracowników, zaniża pensje, drastycznie spóźnia się z wypłaceniem wynagrodzenia lub w ogóle go nie wypłaca, zatrudnia na działalność gospodarczą żeby przypadkiem pracownik nie miał za dużo praw
aza 2011-01-17 13:27:39
(usunięte przez moderatora), nie dajcie się nabrać na tą ściemę, nie zapłacą Wam żadnych pieniędzy, a jeszcze będziecie musieli dopłacać ze swojej kasy, tak Was orżną, rozwoju żadnego też w Solionie nie doświadczycie, (usunięte przez moderatora), i tyle
anonim 2011-02-14 12:44:02
aza - 2011-01-17 13:27:39

nie dajcie się nabrać na tą ściemę, nie zapłacą Wam żadnych pieniędzy, a jeszcze będziecie musieli dopłacać ze swojej kasy, tak Was orżną, rozwoju żadnego też w Solionie nie doświadczycie, (usunięte przez moderatora),i tyle

zgadzam się w pełni z opinią poprzedników. Doświadczycie jedynie niemiłych słów pod waszym adresem jak zaczniecie upominać się o swoje, Co innego piszą i mówią a ni jak nie ma się to do rzeczywistości. Produkty z krótkimi terminami ważności.
Az 2016-04-20 11:58:51
Zastanawiam się czy jest tutaj jakaś nowa rotacja, żeby dostać pracę, albo nowe stanowiska czy są tez?
Zostaw swoją opinię o solion - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie solion