Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print

Opinie o Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print

kicio 2009-10-20 16:40:09
Nie polecam, szef beznadziejny zwykły dorobkiewicz, nie szanujacy ludzi, nie wypłacalny, obiecuje ludziom gruszki na wierzbie a wypycha tylko swoje kieszenie.
Wyrzuca ludzi z pracy jak sie upominają o pieniądze, nic ciekawego. Jak ktoś lubi za darmo pracować to może mu się spodoba, warunki fatalne, zimno, brud, smród.
ja 2009-10-23 21:48:26
Nie no pracodawca świetny... ( usuniete przez admina) To prawda że jak ktoś sie o swoje pieniądze upomni to zaraz wylatuje z pracy i czeka na kase miesiącami! A już rekordem świata są nadgodziny, których jest bardzo dużo a za które nie płaci. Dramat. Jako drukarnia też do [usunięte przez moderatora]! Prowizorka!!! Jednym słowem ZENADA!
:) 2010-01-13 15:27:13
A ja pracowałem i jestem zadowolony spoko atmsfera..... szef ma małe problemy finansowe a nie wszyscy jednak odchodzą (ciekawe dlaczego )
Jak było dobrze to nikt nie narzekał niestety raz jez dobrze a raz źle
dobra drukarnia :)
pracownica 2010-01-29 14:35:11
dobra ddrukarnia??? facet wisi nam od cholery kasy i ciągle nas unika ale jak go dowiemy to nie bedziemy sie prosic
ja jestem w ciazy nie mam pracy a kase mi wisi od tamtego roku
pracuś 2010-01-31 15:31:13
ci co tam jeszcze pracują, tylko pogrążają go i siebie w długach- raczej nigdy im już za pracę nie zapłaci bo to bankrut. Kasa jaka wam wisi za pensję jest niczym przy tym co wisi we wszystkich możliwych hurtowniach zaopatrujących go w materiały. Dziwne że jeszcze ta firemka działa.
sprzedawca 2010-03-04 13:18:08
Oszust totalny!!! Nam też obiecywał szybką spłatę..., nakupował towaru i NIC!!! Nie zobaczyliśmy zapłaty do dziś... Sprawa jest w sądzie!!!
anonim 2010-03-04 14:06:57
UWAGA TEN GOSCIU TO MEGA WIELKI [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!

KUPUJE Z ROZMACHEM I NIE PLACI ZA TOWAR!
Cool GIRL 2011-11-21 17:51:02
Na takich [usunięte przez moderatora] to tylko jedno: INSPEKCJA PRACY i SĄD ARBITRAZOWY i sprawa załatwiona. Doigraja się. Też mi wiszą kasę za materiały. Słodko, słodko... Drukarz - P.F nie jedna drukarnię [usunięte przez moderatora]. Żaden profesjonalizm. Czysty syf...
Niks 2016-05-20 19:53:45
Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print poszukuje do pracy
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print