Opinie o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIMED Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VIMED Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Pomimo postępów medycyny konwencjonalnej, w obecnych “nienaturalnych” warunkach (postępującej degradacji środowiska, przemysłowymi metodami produkcji żywności, wszechobecną chemią gospodarczą oraz aplikowanymi nam od dzieciństwa procedurami medycznymi opartymi na farmakoterapii), nasz organizm jest bezradny, co doskonale widać w zatrważających statystykach zapadalności na choroby cywilizacyjne. Terapia fenotypowa, stosowana wyłącznie w Centrum Medycznym VIMED, to spersonalizowana medycyna zapobiegawcza, która poprzez przywrócenie w organizmie homeostazy, skutecznie zapobiega przewlekłym chorobom cywilizacyjnym, wspomaga ich leczenie oraz cofa skutki przedwczesnego starzenia się.

anonim25

Vimed jest super

bła pracownica

Uważasz,że wszyscy sa winni ale ty zawsze jesteś OK? I nikt nie może mieć dobrego zdania .

była pracownica

To miałaś szczęście, ja wspominam vimed jak raj.Teraz pracuję w małej przychodni gdzie chyba nie wiedzą co to kodeks pracy. Mimo że juz nie pracuję w vimedzie to nie mogę się zgodzić,że nie był przestrzegany kodeks.Rozstano się ze mną elegancko i miałam 2 tygodnie na znalezienie pracy opłacone. Nawet jak nas zwalniają to trzeba zawsze być obiektywnym. Tutaj widzę że ludzie tylko psioczą a to oznacza że kłamią aby siebie wybielić. Ja zostałam zwolniona przez własną głupotę i zaraz ktoś napisze że to pisze ktoś nasłany ale niestety tak nie jest. Jestem rozgoryczona za własną glupotę. Potrafię się jednak do tego przyznać.Znałam w vimedzie wiele osób które kombinowały na wszystkie strony i ciągle narzekały. Wcale nie dziwota że w końcu dostały wypowiedzenie ale to jak tu widać jest dla nich miejsce zemsty. Zemsta jest źródłem zła dla osoby która w ten sposób chce siebie usprawiedłiwiać.U mnie w zakładzie jest tak,że jak szef powie, że jest białe to widzisz białe i koniec.Robię zabiegi i nikt mnie nie pyta czy chcę przrewę- mam zlecenie i muszę tyrać. W vimedzie miałam umowę i było miło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Recepcjonistka

Profesjonalna i szczegółowe badanie potencjalnego pracownika. Dostałam do wypełnienia różne ankiety i testy psychologiczne.

Czy nie zamierzam zmieniać pracy w najbliższym czasie, Czy słyszałam wcześniej o firmie, jaki jest mój stosunek do zdrowego odżywiania, jakie są moje oczekiwania finansowe, czy nie szukam pracy ukierunkowanej na studia itp.

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
wylana

Coś jest na rzeczy z tym zwalnianiem. Dostałam wypowiedzenie i na początku byłam wściekła ale teraz kiedy pracuję w innej firmie widzę różnicę. W vimedzie było elegancko , a nawet można powiedzieć z klasą. Mój obecny pracodawca klnie jak szewc i pracowników traktuje jak śmieci. Szukam nowej pracy ale to nie takie proste. Zaglądam tu przez sentyment i żałuję że tak łatwo straciłam pracę w vimedzie ,ludzie byli fajni, i gdybym inaczej podeszła do tej pracy dzisiaj byłabym w innym miejscu.

ja też się cieszę z rezultatów pacjentów, ale dla nas pracowników to duże obciążenie. trzeba się wykazać ogromnym poświęceniem. Inaczej nie utrzymasz się w tej firmie, szefostwo ma bzika na punkcie pacjentów. pacjent jest jak bóg a my mamy się dostosować. Jeżeli pacjent wyrazi o obsłudze złą opinię to można wylecieć z dnia na dzień- rotacja dotyczy właśnie osób którzy jeszcze tego nie zrozumieli - ale to taka firma, jak chcesz obsługiwac prezydenta albo Dodę to musisz dać z siebie wszystko. Teraz znowu szukają i znowu zwolnią najsłabszych.Wszyscy się trzęsą bo coraz trudniej o pracę ale jak sama widzę to niektóre osoby same się proszą i jeszcze tak naprawdę to innym psują opinię. To się nie zmieni jak będziemy tak podchodzić do tego co robimy i krytykować

jeszcze pracuję

[usunięte przez administratora]. Jako pracownik Vimedu jestem dumny, bo mam w tym swój skromny udział. To może jednak ci wszyscy krytycy zechcą teraz przeprosić pracowników Vimedu i przyznają, że to bardzo porządna firma, która dotrzymuje obietnic danych swoim pacjentom, a wysokie wymagania związane są z wysokim standarem usług. Może kilka słow przeprosin za te wszystkie oszczerstwa warto by też dołączyć?

taki sobie ja

Witam :) nie radzę pracować tam na stałe... duża rotacja pracowników o czymś świadczy!! nie ważne czy pracuje się 3 miesiące czy 2 lata, można zostać zwolnionym zawsze i za byle co... Do myślenia daje też to ze mimo tego iż takie gruszki na wierzbie obiecują cały czas szukają pracowników... Radze to przemyśleć! pozdrawiam

agga

miałam rozmowę w zeszłym tygodniu, fakt test - dość obszerny, ale teraz w firmach to chyba standard. Czy ktoś się judostał? Po jakim czasie odpowiedź?

zaskoczona

hej, ja byłam na rozmowie. strat czasu. Wiecej inf na mail...

K.R

Ja mam pytanie odnośnośnie pracy w Vimedzie, mam doświadczenie w pracy recepcjonistki, złożyłam dokumenty do w/w firmy, czy pracownicy recepcji też są traktowani w sposób który opisujecie? Też jest to praca na krótki czas?? Jeżeli możecie to proszę o odpowiedz co wchodzi w zakres obowiązków i jakie godziny pracy tam obowiązują?

BAKNAL

JAK SIE MA PRACA NA STANOWISKU Specjalista ds. technicznych, JESTEM PO 1 ROZMOWIE.

koral

no etapów jest kilka miedzy innymi test wiedzy o Vimedzie:D, moze to był ten 4 etap, ja na rozmowę z prezesem czekałam 40 minut!!! sama nie wiem czemu zwyczajnie nie wyszłam w tym czasie , bo niestety dostałam ta pracę. (usunięte przez administratora)

kasia

ale dziecinada wstyd

aaa

Ciekawe, że wszyscy, którzy widzą go z bliska mówią dokładnie odwrotnie

alicja

no dobra ja mam teraz pytanie: to jak to jest, ze dopiero w vimedzie kwaśniewski tak schudł? Oglądam telewizję i widziałam go wielokrotnie. Wygląda jak inny człowiek. Dlatego porównując jego wygląd dziś a rok temu rzeczywiście jest się nad czym zastanawiać

gdzie są nasze posty

jak to się stało że tyle postów zostało usuniętych? dlaczego?

A.R

To się szefostwo "Lekarz" zdenerwowało......

Zosia

Zastanawiam się, dlaczego z 6 stron nagle zrobiły się 4 i dlaczego wiele postów zostało skasowanych? M.in. nie widzę swojego ale także wielu innych, rzetelnych i nie atakujących innych...

Lekarz pracodawca

Brawo Vimed!!!!!!! Czytając te wpisy serdecznie współczuję właścicielom firmy.To co piszą pracownicy pokazuje,że w firmie dba się o dobór kadr. Ja ciągle mam nadzieje ,że u mnie pracownicy wezmą się do pracy. Po tym co tu przeczytałem też będę szukał aż do skutku.Od jutra będę zwalniał tych którzy nie wypełniają " durnych poleceń".Nigdy nie zatrudnię pracownika po Vimedzie i będę ostrzegał kolegów.Tylko ci którzy dostana reko (usunięte przez administratora) cje z tej firmy będą mile widziani. To wspaniałe że istnieja takie fora. Dla nas pracodawców jest to ostrzeżenie jak traktować pracowników.Ja nigdy nie zawieram umowy o pracę-pracownik nie doceni a dba o moje interesy lepiej jak jego są niepewne.Czasy sa trudne i pewnie się nie zmienią dlatego popieram właścicieli Vimedu- nie dajcie się takim pracownikom co tylko krytykują i zachowują się wściekłe psy.Pracownicy z polecenia to jedyne rozwiązanie.Pracodawcy łączcie się!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VIMED Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMED Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VIMED Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMED Sp. z o.o.