Opinie o Siódemka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Siódemka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Siódemka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siódemka w Warszawa

only zawisza

Cześć, Jakiś czas temu po wyjściu od swojego klienta, spotkałem przedstawiciela siódemki, ponieważ sam kiedyś u was pracowałem jako łowca umów, postanowiłem podejść i pogadać. Towarzyszył mi młody handlowiec którego wspierałem w negocjacjach które jak się okazało, nie były wcale takie straszne. (usunięte przez administratora)o wyszaleniu się, został moim dobrym przyjacielem, zresztą w nagrodę poklepałem go po plecach. Podopieczny wychwycił parę fajnych trików, co mnie tylko ucieszyło. W drodze z windy na parking, wszyscy w firmie już wiedzieli, że :,,jest w końcu szansa na zrobienie planu po 5 miesiącach":)Schodzimy z rampy, patrzę - (usunięte przez administratora) Dasz radę spojrzeć?

K

Radzę poszukać innej pracy, bo w SIÓDEMCE jest dramat. Zwłaszcza w rejonie (usunięte przez administratora)ą - ale też do czasu, bo na końcu potraktuje cię... nie napiszę jak. Wiem, bo pracowałem. Jednym słowem ŻAL.

O ja:O::O/. A ja wczoraj wysłałem aplikacje na Poznań. Ale chyba sobie podziękuję. Wolę już to co mam

Monia

Uciekaj!!! Wszystko to prawda

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Siódemka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Ja tez zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko spec. ds sprzedaży. Warto tam iść? jakieś opinie?

sheela

dostałam propozycję pracy jako specjalista ds. sprzedaży czy ktoś z was zna stawki? podstawa + prowizja?

onuha

polityka firmy wobec handlowców to: but (usunięte przez administratora) ale tak to jest jak regionalny jest lepszym handlowcem niż szefem.

kompletna żenada że też jeszcze mają chętnych do pracy a kierownictwo to same(usunięte przez administratora)pojęcia nie mają o zarzadzaniu

Kicia

Ja też tak uważam - dobrze, że już mnie tam nie ma.

Potwierdzam, że siedzą na allegro. W końcu sezon na motory zbliża się więc(usunięte przez administratora)musi sobie coś nowego kupić

john

oczywiście podpisuje sie pod tym. [usunięte przez moderatora]

marcin

Czy ktoś moze wie jak wygląda praca koordynatora serwisu kurierskiego w tej firmie bo jest ogłoszenie ale czy warto? ktos wie cos na temat tego stanowiska jakie obowiazki jaka placa?

ph

[usunięte przez moderatora] niemożliwy do przeliczenia system prowizyjny, ogólny brak wsparcia jakiegokolwiek działu, ph jest sam ze wszystkim i nawet jakby chciał to i tak nie ma jak pomóc klientowi, przemiał ludzi ogromny, jak ktoś pracuje dłużej niż 4-5 miesięcy to jest kozak i dinozaur. koniec

bunia

czyli nic sie nie zmieniło od moich czasów. Zapomniałeś dodać, że co chwile pyta się czy dobry jest:)

Wiem jedno. Jak nie masz tam znajomości to będziesz tyrał jak głupi osioł. Ale każdy robi to co chce. Ta firma to jedna (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Poproszę kogoś zorientowanego w specyfice pracy w Siódemce ( najlepiej w Katowicach ) o przedstawienie warunków pracy na stanowisku PH. Dlaczego niemal cały czas pojawia się oferta pracy na to stanowisko ? Plany mają takie nie do zrealizowania ? Dzięki z góry za informacje. Pozdrawiam wszystkich szukających pracy PH !

shelwi

chyba faktycznie coś nie tak z tą firmą skoro co 2-3 miesiące szukają przedstawicieli

ANONIMOWY

Zgadzam się w pełni.Układy(usunięte przez administratora) W biurze taki sam(usunięte przez administratora)Za marne grosze,(usunięte przez administratora)br /> LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!

były pracownik magazynu

To pewnie jesteś tam po znajomości skoro jeszcze pracujesz. A może przekazujesz co trzeba komu trzeba???

TRR

pracuje tam na magazynie warunki pracy sa skandaliczne w pomieszczeniu nazywanym szatnia poprostu smierdzi .kobiety pszebieraja sie przy facetach[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Siódemka - Warszawa

Siódemka