Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Cześć! Czy mógłbym otrzymać informację ile zarabia na start CAD designer z kilkuletnim doświadczeniem w innych programach niż np. Catia w Aptiv? Dziękuję za odpowiedź :)

Radzę unikać

Niestety firma bardzo podzielona. W jednym dziale super, a w innym wręcz tragicznie. Niestety ja trafiłam na taki gdzie był mobbing i wyzysk. Z perspektywy czasu żałuje pracy dla tej firmy i czuje ogromną ulgę, że odeszłam z firmy w której zapamiętałam tylko wyzwiska :)

Inka90

Cześć, dostałam ofertę w Aptiv na Control Analyst. Czy ktoś mógłby przybliżyć mi to stanowisko? Jakie taski należą do pracownika? Ile nadgodzin w ciągu zamknięcia/miesiąca? Z góry dziękuję.

Mala

Jakie są zarobki na stanowiskach Sales, Buyer, purchasing dla osoby z prawie 10letnim doświadczeniem w Automotive?

Staż

2 etapy - wstępna rozmowa przez telefon, następnie właściwa rozmowa. Dość wysoki poziom - szczegółowe i dociekliwe pytania.

Po polsku - masz projekt, kolega miał zrobić część, ale nie zrobił, jak z tego wybrniesz? Pytania z rysunku technicznego, projektowania Po angielsku - wolisz pracować sam czy w zespole, co wiesz o firmie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
AprivGuy

Daję opinię neutralną, plus za innowacyjne projekt i doświadczoną kadrę inżynierską. Niestety na minus, zarządzanie projektami, kadra menadżerska, dział finansów(Krakowscy Centusie). (usunięte przez administratora)

Karmella

Przez chwilę w Aptiv było dobrze, za czasów gdy HRM była dziewczyna spoza wielkich korporacji. Chciało jej się, naprostowała wiele rzeczy, dbała o pracowników. A potem przyszła korporacyjna władza i wszystko zaorała.

dev

Na szczescie juz nie pracuje tam, jesli managerowie podejmuja decyzje ktore sa bezsensowne , nie liczac sie z pracownikami i przerzucają miedzy kilkoma projektami to chyba cos jest nie tak.

ME zarobki

Na jakie zarobki można liczyć w Krakowie na stanowisku mechanical engineera? Czy stawka 10 tys brutto jest możliwa?

@ME zarobki

10k brutto to raczej już standard na krakowskim rynku, jeśli masz te kilka lat doświadczenia i jesteś ogarnięty.

@Kandydat

no właśnie, piszesz że tych kilka lat. a co dla osób początkujących byłoby odpowiedniego w ofercie i jak byłoby to płatne? orientowałeś się w tym może, żeby dać znać?

Inżynier

Na jakie zarobki może liczyć pracownik na stanowisku system lub electrical inżyniera w aptiv? Czy firma daje możliwości rozwoju?

@Inżynier

Wszystko zależy od doświadczenia, wiedzy oraz działu. Myślę, że 6-9 brutto, system może trochę więcej, ale nie spodziewałbym się astronomicznych kwot.

10 realne? Od czego to zależy

@Marek

Jakieś potwierdzenie na to? Myślałem, że system to spokojnie 15 jest w stanie brać (ogarnięty oczywiście).

Inżynier

Powiem tak - szkoda, że nie ma więcej opinii osób, które odeszły ostatnimi czasy, bo literatura była by bardzo długa. Zacznę od plusów - bo szybciej. Tym pionem przynajmniej w moim otoczeniu to inni pracownicy i przyjazna atmosfera. Nauczyć zawsze czegoś się można - ale w głównej mierze to zależy z czym się przychodzi - czy coś umie czy ma własne doświadczenia. No i meritum. Mocno leży zarządzanie i management, przez co odchodzą bardzo wykwalifikowani specjaliści, dobrze znające projekty. Coraz więcej rzeczy przerzuca się na kontaktorów - grupa, która nie była mile potraktowana przez pandemię i wręcz wyleciała w dużej mierze z firmy. Obecny nieporządek utrzymujący się w firmie to piękny dział global HR, który świetnie blokuje zarówno stanowiska do obsadzenia jak i co gorsza dla obecnych AWANSE! Niestety to trzeba głośno powiedzieć, bo sam prezes obiecał wpompować w dział inżynieryjny grubą kasę jako ten niedoceniony a raczej bardzo słabo dofinansowany - porównując z innymi firmami. Szczególnie przy obecnej inflacji to merit będzie jak w dniu świra - jak w (usunięte przez administratora) dostać.... Dla doświadczonych osób - propozycja pieniędzy może być zachęcająca, ale są projekty, gdzie co kilka miesięcy wręcz rotują ludzie (co z tego, że są nowe projekty jak proces wszędzie leży). Dla nowych - hmm... można próbować, zawsze coś się wyniesie i doświadczy. Ale sporo zależy od przełożonego - ja swojego szanuję, bo mało takich, ktorzy nie tylko starają się (co słychać na piętrze czasem pojazd po innych), ale też dzieli się wiedzą i zachęca do rozwoju.

@Inżynier

Podstawą są pieniądze, które w APTIV są po prostu bardzo słabe. Jeśli w Krakowie inżynier dostaje na rękę 5.000-9.000 PLN netto to nie są to jakieś powalające pieniądze. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Przerzucanie części prac na kontraktorów wpływa negatywnie na całe środowisko i postrzeganie firmy APTIV na lokalnym rynku. Inżynierowie pracują na kontrakcie na określony czas (za troszkę wyższe stawki), a gdy widać już metę projektu to nie ma planów ich zatrudnienia / zawarcia kontraktu bezpośrednio na inny projekt. I za to jeszcze agencje pośrednictwa pobierają sowite prowizje... a "management" rozkłada ręce. Niestety ale w APTIV nie ma co liczyć na stabilną, dobrze wynagradzaną pracę.

Gabriela
@Inżynier

A w jakim konkretnie dziale jest ta dobra atmosfera? Obecnie szukają Technika utrzymania ruchu. Czy w tym dziale tez jest dobra atmosfera?

Engineer

W sumie to chyba najlepsze podsumowanie firmy APTIV / Delphi jakie jest na tym portalu...

Otc

Jakich zarobków można się spodziewać jako OTC Analyst? Jaka jest atmosfera w zespole?

Candidate

Terrible experience with HR departament and very bad approach to candidate, prejudices. Even if resume is a perfect match with position (tested on multiple offers, not only one), they can not even call and later they publish the same offer again...

@Candidate

Po dość długiej rozmowie telefonicznej, a następnie wideorozmowie z 3 pracownikami firmy Aptiv trwającej ponad półtorej godziny- zero odpowiedzi, chociażby i negatywnej. Strata czasu :)

@Kandydat

Naprawdę tyle to zajęło? A możesz napisać jakieś konkrety? O czym ta rozmowa była, co sprawdzali?

Cześć wszystkim Aplikuję na stanowisko Hardware Product Owner - coś ktoś o tym stanowisku słyszał? O jakich widełkach zarobkowych można tu rozmawiać? Za jaką kolwiek odpowiedź będę wdzięczny.

Ona

Unikać działu quality, bo zastraszają psychicznie.

ABC
@Ona

Powiesz coś więcej?

@Ona

A jak jest w Dziale Testów?

qkk
@Marek

W ITnV w projektach DMS jest parę bardzo fajnych zespołów z dobrą atmosferą

@qkk

A z tamtym zastraszaniem psychicznym to w ogóle prawda jest? Bo nikt tematu nie pociągnął i się teraz zastanawiam

@Bożena

Jeśli chodzi o software quality to jeszcze chwilę temu było tam "ciekawe". Odradzam.

Tt
@123

Praktycznie cały zespół sw quality rzucił papierami mniej więcej w tym samym czasie ????

Jack

Pracował ktoś w dziale zakupów? Aplikuje na stanowisko Indirect Category Buyer, na jakie zarobki można liczyć z 10 letnim doświadczeniem w branży?

Swiezak

Spokojnie powyżej 10k brutto. Ile dokładnie nie wiem

Jack
@Swiezak

Skąd ta wiedza? Czy warto?

@Jack

Miałam 15 lat doświadczenia i dobić do 10k nie mogłam. Ciężko o podwyżke było , inflacyjna była około 3%

Manager
@Jack

Przez 5 lat niższe niż na produkcji bo będziesz oddelegowany/ na. Bez dodatku nocnego, z mniejszym oczywiście stażowym. W pracy trzeba się wykazać aby po 5 latach ewentualnie zarobki wyrównały się do produkcji. WIĘC NIEPOLECAM

Manager

Monthy Pyton z Ciebie

xx
@Jack

Cześć, gorąco polecam pracę w ich dziale SCM. co prawda jestem w Direct, ale atmosfera i ludzie rewelacja. Duża swoboda działania, brak micromanagementu i ogromna elastyczność i wsparcie ze strony firmy. To pierwsze miejsce o którym moge się naprawdę pozytywnie wypowiedzieć. Z takim doświadczeniem możesz dostać powyżej 10k brutto jak już wyżej napisano.

sparrow

15.000 zloty brutto !! za 3 miesiące xd

foreigner

does aptiv accept foreigner? especially who having different skin color?

Mary

Yes

Dindu
@foreigner

You will be more than welcome... Espacially if you will take half of market salary :)

kul
@foreigner

its depend of recruiter, if recruiter doesnt like your face, so good bye :)

gosc
@foreigner

if you are black, no idea :(

laurent
@foreigner

there is no diversity, you can counting in linkedin how many foreigner with black skin working here? NO ONE

Tin_sandwich
@laurent

Yeah but quite frankly, diversity in Poland in general is rather poor compared to more Western and developed countries. I know for a fact there are some Asian people working for Aptiv. I think it's a bad place to work, but not because of racial stuff.

nick
@foreigner

if you are foreigner with that circumtances, recuiter will not calling you

Fatalna firma, z roku na rok coraz gorsza. Z całego serca odradzam aplikowanie na jakiekolwiek stanowisko związane z Finansami. Częste zmiany w zarządzie skutecznie zniwelowały jakąkolwiek strukturę. Pracownicy nie są doceniani ani odpowiednio kompensowani, o podwyżkę w zasadzie nie ma co walczyć. Ludzie z doświadczeniem i wiedzą stopniowo odchodzą i są zastępowani studentami na stażu, zatrudnionymi na podstawie umowy o dzieło, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Awans w Aptivie zdarza się z rzadka. Często wiąże się on tylko z większą liczbą obowiązków i odpowiedzialności, natomiast dziwnie rzadko ze zmianą wynagrodzenia. Praca w ciągłym stresie, nieustanne gaszenie pożarów.

Bożena

No cóż... A czym tu grozi brak wypełniania obowiązków ponad założony standard gdy wie się, że nic z tego człowiek mieć nie będzie?

Mr. Kracy

I worked for Aptiv for some time. My experience: + recruitment department professional and nice - higher management with no managerial skills. People working in Aptve for more than 10 years being promoted from technical position to Manager's position however having no managerial skills AT ALL. They were talking rude about their employees behind their backs, were micromanaging, being unable to drive department - toxic atmosphere encouraged by higher managers mentioned above - people talking about other people behind their backs, atmosphere of no trust and high stress. Managers encouraging informing - many times people resigned from job at Aptiv even if they didn't have new job. They quit because they couldn't cope with toxic environment. It happened not once but in several cases while I was there. - Higher Managers (mentioned above) were convinced that they are the best and that they are miraclous, they were making fun of their collegues workong in India or Italy or the US and were always complaining that those people are incompetent. Were always thinking that they themselves are the most competent and the best which was obviously not the case. Not recommending Aptiv as an employer.

Elektronik

Ciesze sie że jest taka firma jak APTIV :)

@Elektronik

Ja też, dzięki temu ściągnięta jest z rynku spora grupa potencjalnych pracoiwników i dzięki temu łatwiej można znaleźć pracę u innych pracodawców.

@Elektronik

Ja też! Dzięki niej wiem, w jakich warunkach już nigdy nie chcę pracować!

ktoś

Bardzo niskie zarobki na stażu, chcą trzymać studentów na umowie zlecenie ile sie tylko da. Menager niezbyt sie interesuje studentem, nie proponuje dalszego rozwoju, nie zachęca to do pozostania w firmie. Nie można się doprosić o podwyżkę, choćby minimalną. Brak benefitów typu owocowy czwartek czy cokolwiek. Jedyny plus to brak nacisków na powrót do biura - możliwa praca zdalna.

student
@ktoś

W pełni się zgadzam. Te staże są chyba tylko po to, żeby firma mogła się nachapać tanią siłą roboczą, a taki student, co nie wie ile jego praca jest warta jeszcze się cieszy z tego, że jest wykorzystywany. Za moich czasów tak nie było - albo się zatrudnia kogoś normalnie, albo wcale. Ale skoro są chętni na dymanko za minimalną na zleceniu to biznes się kręci. A potem płacz, że inżynierowi po ciężkich studiach płacą tyle co na straganie z pietruszką.

@student

No jeśli faktycznie w ten sposób warunki się prezentują to i tak wpływu na to nie masz, rynek to rynek, tacy właśnie będą go kształtować. A jeśli chodzi o ten rozwój to co, samemu niczego więcej się stąd nie wyciągnie?

student
@Bożena

Nie, ponieważ: a) pewne rzeczy są mocno specyficzne dla firmy i poza Aptiv są niemal bezużyteczne b) zadania na stażach to takie trochę lepsze "podaj, przynieś, pozamiataj". Twoja praca w projekcie opiera się na byciu robieniu prostych i nierozwijających rzeczy, których nikt inny robić nie chce. Nawet nie wiesz po co coś robisz, bo nikt nie dba o wprowadzenie Cię do projektu. Masz robić tanio i się nie interesować. Z takim podejściem naprawdę niewiele można stamtąd wynieść.

@student

No a dać od samego siebie...? A są jakieś przykłady tych czynności tak dla zobrazowania?

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.