Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Jaki jest wkład kierownictwa APTIV SERVICES POLAND S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dindu

Kierownictwo? Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki! Także dobra atmosfera jest. Szczególnie kiedy człowiek znajdzie normalnie płatną pracę zwalniając się z Aptiv.

Jest dokładnie tak jak piszesz. Mnie najbardziej bolała głupota managerów i zamknięcie na usprawnienia. Nie wiem co oni robili na swoim stanowisku bo mentalność jak na folwarku pańszczyźnianym albo typowej fabryce za komuny, czyt. zero ambicji bo to nie moje. Dla beki bym się wrócił żeby pośmiać się z tego (usunięte przez administratora) xD

Nika

Czy ktoś może podpowiedzieć jakich pytań z zakresu finansowo-ksiegowego można się spodziewać podczas rekrutacji do działu PtP? Z góry dzięki;)

Marzena

Witam, na jakie zarobki można liczyć w działach finansowych na stanowisku specjalisty, konkretnie dział PTP?

Niskie.

@odpowiedz

Niskie dla każdego może oznaczać coś innego? Podasz jakieś widełki?

Ww

7–8 brutto

gosc

15000 brutto

Bożena
@gosc

No czemu ktoś napisał, że ok 7-8? To ile w końcu, serio 15?

Lambada

Mnie się 7-8k w PtP wydaje mało realne, zwłaszcza w Aptiv :(

Staż

2 etapy - wstępna rozmowa przez telefon, następnie właściwa rozmowa. Dość wysoki poziom - szczegółowe i dociekliwe pytania.

Po polsku - masz projekt, kolega miał zrobić część, ale nie zrobił, jak z tego wybrniesz? Pytania z rysunku technicznego, projektowania Po angielsku - wolisz pracować sam czy w zespole, co wiesz o firmie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Takataka

Nie polecam pracy w dziale RTR, toksyczna atmosfera, niepłatne nadgodziny, zarobki średnio 3k brutto poniżej stawki rynkowej w Krakowie. Zero szkoleń, brak aktualnych SOP, ogólnie ludzie są sfrustrowani i wpływa to na nowych pracowników bardzo negatywnie.

To ja
@Takataka

A o jakich zarobkach mówimy? Generalnie się zgadzam z opinią że Aptiv RTR mało płaci dużo wymaga ale aż o 3k?

Real

Gratuluje moderacji i administracji portalu gowork "skutecznej reakcji" w usuwaniu negatywnych wpisów nt firmy Aptiv (Delphi) Kraków. Bardzo dobra cenzura.

Po rozmowie kwalifikacyjnej nie mam za dobrych wrażeń odnośnie firmy i myślę ze większość negatywnych opinii na temat Aptiv może się potwierdzać w rzeczywistości. Duże wymagania a nie ma to pokrycia w zarobkach, atmosfera rozmowy jak na przesłuchaniu.

Mowa
@Anna

Było sobie poczytać trochę opinii i popytać wśród znajomych inżynierów jakie są realia w Aptiv (Delphi). Większość ludzi w KRK już dawno wie, że Aptiv to taki Comarch tylko pod zarządem hindusko-hamerykańskim. Obiecują gruszki na wierzbie byleby przetrzymać ludzi... a w rzeczywistości jest to jedno wielkie (usunięte przez administratora) za pieniądze, które nawet stażyści na zachodzie wyśmieją. Polsza to jest kraj gdzie należy zdobyć kwalifikacje po czym wyemigrować. Im szybciej się tego nauczycie tym lepiej dla was - młodej kadry na rekrutacjach w Aptiv.

Zasada

Po 2 minutach rozmowy kwalifikacyjnej stwierdziłem, że nie chcę tam pracować. Pytania mi zadawane nie miały nic wspólnego z przyszłym stanowiskiem. Najbardziej interesowało ich co jeszcze umiem robić oprócz wykonywanego zawodu i co robię w wolnym czasie, było sporo osobistych pytań. A co by było później, jakbym się już tam przyjął? Firma pewnie chciałaby kontrolować pracownika nawet po pracy. Totalna porażka, nie polecam nikomu.

Gugu
@Zasada

Miałam takie same odczucia co do rozmowy

Bożena
@Gugu

Poważnie sądzicie, że chcieliby robić takie rzeczy? Przecież jak już ktoś jest po pracy to raczej nie powinno firmę interesować co się z nim dzieje?

braun000

Ta firma to kondominium niemiecko-amerykanskie pod hinduskim zarządem powierniczym. Ktoś wie czy w centrum rozwojowym w Krakowie dalej wymienia się managerów na hindusów ktorzy potem ściągają swoich pobratymców i awansują ich na siłę? Nie jest tajemnicą że każdy manager ma mieć pod sobą odpowiednią ilość kobiet, osób z zagranicy żeby spełnić "goale". Ta firma to żart. Na szczęście już tam nie pracuje :) W innej firmie zarobki 2x wyższe, akcje firmy w ramach bonusów. W Aptiv było siedzenie bez awansu i lojalka zamiast innych form dobrowolnego zatrzymania pracownika. Można powiedzieć że 50% pracowników umysłowych zajmuje się przerzucaniem e-maili z jednej kupki na drugą bo "procedury" przez co praca wygląda jak w urzędzie a nie w firmie IT.

Grożenie zwolnieniem, zastraszanie i psychiczne męczenie przez managerów.

olol

DMS - nie polecam rekrutują na potęgę nowi przychodzą na dwa tygodnie i odchodzą

kkkk
@olol

Podzielisz się jakimiś szczegółami?

olol
@kkkk

@kkkk Przecież tam pracujesz, to po co pytasz?

kkkk
@olol

No nie XDD Jestem kandydatem, dlatego chciałem dowiedzieć się co powoduje, że nowi odchodzą po 2 tygodniach. Nie chce przejść z toksycznej firmy do drugiej toksycznej firmy.

Ligollo

Może ktoś opowiedzieć o stanowisku Laboratory Technician? Zastanawiam się nad aplikacją. Jakie zarobki i atmosfera? Z góry dziękuję

Anita

Grożenie zwolnieniem przez managerów. Wszystko słownie nic na papierze, żeby później nie dało im się nic udowodnić.

Leszek
@Anita

A z jakiego powodu grożą? Chciałbym poznać szczegóły jak to wygląda. I zgłaszał to ktoś gdzieś?

Manager
@Anita

Nagrywać każdą rozmowę, archiwizować maile, dzielić się mailami. Kopiować odpowiedzi. Wszystkie te dowody zbierać i w razie problemów przedstawiać w sądzie. Wygrana murowana

Czego moge spodziewac sie na rozmowie rekrutacyjnej?

Mi Mi
@Zainteresowany

Ja miałam 3 etapy rozmów, z HR , z TL i z managerem. Trochę pytań merytorycznych + dotyczących doświadczenia i umiejętnosci . Chyba jak wszędzie .

Pracownica

Terror psychiczny w dziale quality.

Ex
@Pracownica

Oczywiście to dział jakości stosuje terror psychiczny, głównie na technikach xD

FP&A

Jakich zarobków można się spodziewać w dziale FP&A/Commercial Finance? Stanowisko mid lub senior. Czy są bonusy roczne?

Anonimowa 2022

Hej, zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko PTP Team Leader na EMEA. Ktoś coś może powiedzieć więcej?

Witam, czy startował ktoś na stanowisko Technik ds Rozwoju Systemów Testowych? Jeśli tak to proszę o informacje jakie są zarobki i jakie pytania rekrutacyjne

Krzysiu

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w Aptiv. Czy na wszystkich stanowiskach inżynieryjnych jest wymagana podstawa programowania? Czy ewentualnie firma zapewnia jakies szkolenia w tej kwesti?

Adriann
@Krzysiu

Cześć, oczywiście zależy na jakie stanowisko, ale raczej nie wymagają. Jeśli menadżer stwierdzi, że takich umiejętności potrzebujesz do wykonywania swoich obowiązków to takie szkolenie będzie Ci zapewnione.

Zatrudniona

Po ponad 2 latach pracy mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Super ludzie, bardzo dobra atmosfera, realne targety i zdrowe podejście kierownictwa. Oczywiście jakieś minusy tez się znajdą, ale są nieliczne. Pensja dobra, benefity tez ok (opieka medyczna, punkty kafeteria, MultiSport, ubezpieczenie za grosze). W 2020 obcięli tydzień pracy o 20%, ale większość dostała wyrównanie na święta o równowartości obciętych dni (wyszło na dodatkowy płatny urlop). Nie ma co się dziwić, ze jakieś kroki podjęli bo sprzedaż przecież spadła drastycznie. Uważam ze było to dobre posunięcie, nie zarabiamy minimalnej krajowej, raczej każdy sobie dał pare z tymi paroma miesiącami i 80% wypłaty. Firma dofinansowuje edukacje, np. Studia czy kursy oraz organizuje szkolenia.

Tt
@Zatrudniona

No chyba że się komuś skumulował dwutygodniowy bezpłatny urlop, który firma wymuszała i który później znajduje się w świadectwie pracy i te 80% czasu pracy to się okazało że przyszło tylko połowę wypłaty. A potem ludzie (usunięte przez administratora)nadgodziny, żeby nadrobić opóźnienia, bo klienci nie wiedzieli, że pracujemy krócej. To była głupia decyzja, szczególnie że już wtedy było wiadomo, że w Chinach po chwilowym przestoju przyszło wysokie odbicie i to samo prawdopodobnie stanie się w Europie. Poza tym pracownicy poszli na darmowe urlopy, żeby poprawić cash flow, ale prezesy dostali miliony premii rocznych.

Oehdhw
@Zatrudniona

Po komentarzu wnioskuję, że robią tam niezłe pranie mózgu

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.