Opinie o Wojciech Cisowski Linarem w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojciech Cisowski Linarem. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Cisowski Linarem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Cisowski Linarem w Kraków

Pakowacz

Wstawiam ponownie ponieważ komentarz został usunięty. Niestety prawda boli. Przepracowałem w tej firmie ponad rok czasu i postanowiłem podzielić się tym co mnie tam spotkało, może uchroni to kogoś przed podjęciem pracy. Na początek może coś pozytywnego. Na magazynie całkiem czysto porównując do poprzednich firm, kuchnia też dobra w której można zrobić pyszna kawę, co do kibelka to też nie jest najgorzej aczkolwiek trochę ciasno, chyba, że pójdziesz do kibelka dla ludzi z biura tam jest dużo lepiej. Na początek dostaje się ubranie i buty bph oraz umowę o zlecenie która się ciągnie do końca twojej kariery mimo zapewnień, że po okresie próbnym ( 3 miesiące ) dostaniesz umowę o pracę, chyba, że masz trochę szczęścia w życiu jak mój kolega, którego pozdrawiam i dostaniesz umowę po 9 miesiącach jak dobrze pamiętam i to tylko dlatego, że jeden z pracowników z umową o pracę odszedł. Kierownik jest klamczuszkiem, który powie to co pracownik chce usłyszeć tylko po to żeby utrzymać parę rąk do pracy. Na własnym przykładzie, kiedy zbliżał się koniec okresu próbnego, chodziłem za kierownikiem z pytaniem czy na pewno będzie umowa o pracę bo jak nie to mam ofertę pracować gdzie indziej, mimo lepszych warunków w nowej ofercie chciałem zostać z tymi ludźmi na magazynie co jednak okazało się błędną decyzją z perspektywy czasu, jednak to co tam przeżyłem z tymi ludźmi w minimalnym stopniu rekompensuje tą roczna zleceniowke. Jeszcze co do zleceniówki, jeśli masz poniżej 26 roku życia to zapomnij o jakichś ulgach podatkowych dzięki którym dostaniesz coś do wypłaty, a jeśli powiedzą Ci, że tutaj jest to rozliczane z pitem to też (usunięte przez administratora) dostaniesz bo na umowie o zlecenie jest wpisana stawka netto tak więc parę osób zostało zrobionych w ch... Dobra jedziemy dalej, jest zima na magazynie może z 10 stopni trzeba się grubiej ubrać bo jako tako nie ma ciężkiej pracy fizycznej żeby było cieplej, może 3 osoby pracujące przy samym ogrzewaniu są ubrane w sam pokoszulek( nie ma się co dziwić bo tam faktycznie było ciepło) i w tym momencie przychodzi (usunięte przez administratora) z góry i drze morde " co wy (usunięte przez administratora) na wakacjach jesteście(...) " i przykręca ogrzewanie, a śmieć sam przyszedł w krótkim podkoszulku bo u góry grzeje (usunięte przez administratora) w swoim biurze. Ciekawie też się żegnają z pracownikami, zamiast powiedzieć dzień wcześniej żeby już nie przychodził to chłop przyszedł na 8 , kupił sobie jedzenie i picie na cały dzień, a o 9 wysłali go do domu, troszkę lepiej wykorzystali mojego kolegę, który popracował do 13 po czym go odesłali do domu.Pamiętacie co pisałem o trochę ciasnym kiblu? któregoś dnia jakiś (usunięte przez administratora) postawił małego kloca na desce i z jednej strony rozumiem "górę" ale po tej akcji chcieli żeby magazynierzy korzystali tylko ze swojego kibla, a tamci z biura, ze swojego , wszystko spoko tylko, że w takiej sytuacji przypadał jeden kibel na +/- 20 ludzi oraz 2 kible na może 10 ludzi tak więc powiedzenia. Pisałem, że spoko kuchnia ? Może i racja ale weź sobie (usunięte przez administratora) schowaj mleko do lodówki, nie rozumiem ludzi, którzy piją kawę z mlekiem ale nie przynoszą swojego mleka do pracy, jeszcze jakby podkradali dyskretnie otwarte mleko ale (usunięte przez administratora) wziąć czyjeś nie otwarte mleko.. ? Szczyt (usunięte przez administratora) Tak dla osłody, całkiem ładny gest ze strony pracodawcy, który na święta sprezentował każdemu kopertę oraz alkohol. Myślę, że jeszcze mógłbym tu cos napisać ale chyba starczy. Tak na zakończenie musze jednak opisać jeszcze piękną sytuację 2 pracowników, którzy byli siebie warci ale do rzeczy. Pracownik numer 1, który był jaki był i pracował jak pracował niby szybko, dużo ale za to też niechlujnie i z błędami i z tego co wiem to chcieli się go pozbyć tylko nie mieli na dobrą sprawę za co w czym pomógł im pracownik nr 2. Doszlo do niecodziennej sytuacji w której pracownik nr2 miał trochę gorszy dzień , może nawet działali w tym osoby trzecie no i zaczęło się poszli w miejsce gdzie nie ma kamer, pracownik nr 2 jednym ciosem załatwił sprawę, a pracownik nr1 został z rozwalonym łukiem brwiowym, który wykluczał go z dalszej pracy na owy dzień. Krew nie ustępowała i nie bardzo było wiadomo co robić więc kierownik został poinformowany o obecnym stanie pracownika. Chcąc zachować pracę i nie robić afery postanowili, że nieco przekształcą całą sytuację w nieszczęśliwy wypadek. Jednak jeden z głównych bohaterów recenzji tej wspaniałej firmy, doświadczony kłamczuszek wie kiedy się mówi nieprawdę (przecież sam trenuje pewnie większość życia). Co się później stało? Pracownik nr.1 został zawieziony na SOR gdzie spędził ok.5h, oraz za całe zajście dostał w nagrodę 3/4 szwy. Cała sytuacja była już wystarczającym, powodem aby usunąć gościa z firmy. Jednak dzięki dobroduszności kierownika dostał jeszcze jeden dzień w pracy ale to już tylko po to aby przyszedł i zwrócił ubranie robocze , bo jakby mu dali znać wcześnie, że zostaje usunięty z firmy to już by ich nie odzyskali, spryciarze co nie. Co ciekawe nie powiedzieli mu bezpośrednio, że zostaje wyrzucony, tylko , że zostaje zawieszony.

kkk Nowy wpis
@Pakowacz

Nie ma to jak pisać, że kierownik(usunięte przez administratora) po czym dodać, że pracownicy też go (usunięte przez administratora), ale to już jest jak najbardziej ok. Za to, to , że się zorientował już nie koniecznie...

Sezonowiec jamajka Nowy wpis

Dodam, ze kierownictwo na magazynie to jakaś pomyłka.. ciągły brak materiałów do pracy, gdy idziesz na rozmowę z kierownikiem to usłyszysz to co chcesz usłyszeć i masz pewność, ze wasza rozmowa nie wyjdzie poza was :) pierwszy raz spotykam się tez z praca gdzie czy umiesz więcej czy mniej nie ma to dla nich tez znaczenia. W skrócie osoba która potrafi robić wszystko na magazynie ma taka sama stawkę jak osoba która jest kompletnie świeża i nie wie co robi w pracy. Nie ma znaczenia również czy takowa osoba spakuje 50 paczek przez cały dzień a druga 350. Rozumiem ze każdy pakuje swoim tempem ale z tego wynika ze osoba która umie wszystko jest rzucana do każdej pracy a osoba która nie potrafi nic prócz pakowania paczek będzie stać i pakować kilka paczek na godzinę a druga osoba będzie robić za drugą. Kolejna sprawa to, ze osoby wyżej ustawione ustalają konkretny przepis na magazynie a sami sie do tego nie stosują.. tutaj może oszczędzę szczegółów każdy kto tam pracował wie o co chodzi :) Naprawdę szkoda tez chłopaków ze stanowiska ważenia trutki. Pracują w szkodliwych warunkach na które sie sami godzą i pracują za taka sama stawkę co inni lecz każdy decyduje sam za siebie. Jest to tylko kropla w morzu i opowiadanie z grubsza i przeróżnych historii można byłoby tutaj przytoczyć kilka jak nie kilkaset gdzie osoby nie pracujące tam myślałyby, ze jest to nieśmieszny żart. Na koniec chciałbym pozdrowić bardzo wszystkich chłopaków z magazynu, atmosfera w pracy jest naprawdę super i każdy do każdego jest w porządku i to jest chyba jedyny plus tej pracy. Wydaje mi się po prostu, ze osoby „z gory” nie są świadome jak wyglada komunikacja z kierownictwem magazynu a bardzo szkoda bo dzięki chłopakom którzy tworzą zespół który pracuje na magazynie praca jest bardzo fajna. Szkoda tylko, ze przez nieogarnięcie osób odpowiedzialnych za magazyn są niepotrzebne spiny i wiadomości szybko się rozchodzą po całym magazynie.

Sezonowiec jamajka

Pracowałem w firmie kiedyś dwa miesiące, dorobiłem na wakacje i jak najszybciej ulotniłem się. Nie chce nikogo obrażać ale coś tam nie funkcjonuje jak powinno jeden gość nie chodził do pracy, tobie przybywało roboty a kasa taka sama albo mniejsza. Słabo że pracując przy takich warunkach (trująca trutka ) dostaje się takie małe pieniądze ( nie wiem jak teraz) jedyna pozytywną tej pracy jest uśmiechnięta Pani M mam nadzieję że nadal tam sprząta, pozdrawiam trutkę !!!

Aneta Nowy wpis
@Sezonowiec jamajka

Skoro z tego co piszesz to praca warunkach szkodliwych, mieliście zapewnioną odzież ochronną, kładziono nacisk na przestrzeganie BHP? I co z tą stawką, ile wynosiła? Uważam, że powinna być adekwatna do warunków pracy...

Sezonowiec Nowy wpis
@Aneta

Pfff minimalna krajowa prawie na umowie zlecenie. Mogliby chociaż jakieś badania sponsorować, BHP bylo jakieś, dali rękawiczki i ubranie, aczkolwiek i tak wszędzie w powietrzu była trutka ! To się mi odłożylo pewnie na lata !!! Jak kiedyś umrę to wiem czemu !!!

Szef i szefowa, bardzo w porządku ludzie, ogólnie kierownictwo też spoko :) zarobki pomimo lat pracy niskie, ale to (usunięte przez administratora)i tyle w temacie.. Nie można mieć wszystkiego. Ogólnie miło wspominam.

Paulina

To super, że szefostwo spoko. A zarobki niskie czyli jakie? Możesz konkretniej napisać??

Firma Wojciech Cisowski Linarem poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Pakowacz

Podsumowując za co gość pożegnał się z pracą, dostał bombe, zawieźli chłopa na SOR ( nie dokończył dnia pracy za co oczywiście dniówki pełnej nie dostał ) dostał 3/4 szwy i jeszcze został wyrzucony jak widać trzeba być ostrożnym w tej firmie, a pracownik nr.2 również został wyrzucony za bójkę ( z tego co wiem to bardziej im było szkoda właśnie pracownika nr.2 ) Już na sam koniec pozdrawiam ludzi z którymi miałem przyjemność tam pracować oraz jeszcze osobę która po ponad roku stażu nosi urania które dostałem ( może sam nosiłem je po kimś ).

Pracownik nr 2
@Pakowacz

Nie sądziłem że napiszesz o mnie i o "Karolku" pozdro byku :D

Do kiedy wysyłacie dyspozycyjność ? Kto układa u Was grafik?

Bartek

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników. Chyba, że konkurencja inspiruje?

leon

Po złożeniu zamówienia po 26h przesyłka nadal nie nadana. Firma opieszała nie polecam!!

klient (prawdziwy)

Panie kizul - jeżeli kreuje pan opinię na temat własnej firmy może warto nie przesadzać: klient zamawia towar, wprowadza pana w błąd - ale pan i tak rozwiązuje problem szybko sprawnie.....to nie ta bajka.....

Dorota
@klient (prawdziwy)

@klient (prawdziwy) Nie rozumiem. Miałeś jakieś zle doświadczenie z Linarem? Opisz na czym polegał Twój problem?

kizul

Moje doświadczenie z firmą jest b. dobre. Małe nieporozumienie które nastąpiło z mojej winy zostało rozwiązane szybko i uprzejmie. Zamówienie doszło w wyznaczonym czasie i jakość też zadowalająca.

ZIBI ZIN

Wyjątkowo niesolidna firma. Nie dotrzymuje terminów dostaw (czekam ok. 10 dni od zamówienia -dokonałem przedpłaty , brak reakcji przez 10 dni , nie potwierdzają zamówienia , nie przepraszają , nie odpisano mi kiedy zrealizują zamówienie). Po interwencji telefonicznej - dzwoniłem 16 razy w okresie 2 godzin , albo nie odbierają albo po odebraniu obiecano mi odpisać łaskawie e’mailem kiedy zamówienie zrealizują . I co? Wiadomo , nie odpowiedziano nic , nabrano wody w usta. Wyjątkowo nie polecam fimy LINAREM _ ODSTRASZACZE z Krakowa. Mnie wyjątkowo odstraszyli od siebie dlatego przestrzegam przed korzystaniem z ich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Cisowski Linarem - Kraków

• Jak się pracuje w Wojciech Cisowski Linarem?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Cisowski Linarem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Wojciech Cisowski Linarem
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kornela Makuszyńskiego 22A
    31-752 Kraków