PRACA PIÓREM

Opinie o PRACA PIÓREM

anonim 2010-10-05 16:54:48
Bardzo rzetelni pracodawcy. Warto zaufać tym ludziom.
Joanna W. 2011-02-21 18:13:04
ciekawa jestem kto to pisał - czyżby pan (usunięte przez administratora)? mnie (usunięte przez administratora) na 975 zł i nie jestem jedyną osobą, która ma ten problem. (usunięte przez administratora)
okradziony przez pracapiórem@gmail.com 2011-03-15 08:25:55
(usunięte przez administratora) od dłuższego czasu nie mogę się doprosić o wypłatę! bardzo nierzetelny pracodawca, a szczerze mówiąc zwykły złodziej! jeżeli będzie Wam tłumaczył, że opinie, które się pojawiają to efekt tego, że były problemy z komunikacją lub coś podobnego to nie wierzcie. Ja uwierzyłem, zaczęłam pracować, poświęciłem wiele czasu, bo po skończeniu studiów brakowało mi pieniędzy na najbardziej podstawowe rzeczy: chleb, masło itd., a teraz zostałem jedynie ze straconym czasem!
pomocna 2011-05-09 10:10:39
Mi akurat teraz wypłacają zmienili nawet nazwę pewnie przez swoją złą opinie mnie bardziej nurtuje z kąd maąa tyle klientów?
anonim 2011-05-22 13:59:11
Dla cierpliwych i mega tolerancyjnych. Na wypłatę kilku setek czekałam około miesiąca. Po tym czasie wypłacili co do grosza. Tłumaczenia mieli rozmyte, bez konkretów, dlaczego wpłaty nie przechodzą po każdej wysłanej pracy. Kasę od zleceniodawców zamiast przekazywać redaktorom, przeznaczali na własną promocję. Trzeba z nimi uważać tym bardziej, że nie wiąże z nimi żadna umowa.
sss 2011-08-09 20:47:15
dostaję ostatnimi czasy wiele maili od ludzi, których oszukali. Uważajcie na tych złodziei. teraz nazywają się pracownia pisarska, ale kradną tak samo jak wcześniej. Za zmianą nazwy jak widać nie poszły zmiany w zakresie traktowania pracowników.
spak 2016-04-19 09:34:39
pisak, odnośnie pracy to niestety nie widziałem do nich ofert w ciągu 2 lat. czy ktoś z was u nich pracuje i jest w stanie powiedzieć czy warto podjąć pracę?
Zostaw swoją opinię o PRACA PIÓREM - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRACA PIÓREM