Opinie o Perfumeria Douglas w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Perfumeria Douglas. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfumeria Douglas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfumeria Douglas w Wrocław

mała

To co tutaj poniżej jest napisane to najszczersza prawda niestety. Tak jest w polskim Douglasie. [usunięte przez administratora], donoszenie jeden na drugiego, knucie, intrygi itd. A o zarobkach to już nawet nie warto mówić, to po prostu śmiech na sali. Mam kuzynkę w Niemczech która tam pracuje w Douglasie i jej się nie mieści w głowie co się u nas dzieje ! Zarabia 1700 ale Euro, a u nas co..? Po trzech latach pracy dalej 1300zł i trzeba się w ogóle cieszyć że jest praca, żenada!! Ludzie, nie dajcie się!!! Uwierzcie mi że są jeszcze pracodawcy na którym zależy na dobrych pracownikach, są firmy gdzie się normalnie pracuje i uczciwie zarabia !!!! Sama jestem tego przykładem, znalazłam pracę z której jestem zadowolona, zarabiam dwa razy tyle co w tej śmiesznej perfumerii i żałuję że wcześniej nie zrezygnowałam! Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

gosza77

I jeszcze jedno niech nikt nie pisze o marudzeniu i lenistwie, bo to nie ma nic wspólnego z mobbingiem i kierownikami bez wykształcenia jak w moim mieście. Taka pani[usunięte przez administratora] - krawcowa - jak może kierować zespołem mądrzejszych od niej dziewczyn jak nie ma o tym pojęcia - tylko "podchodami i wizytami w biurze". Oj naprawdę mogłabym długo pisać , u nas w mieście prawie cała ekipa została wyrzucona za to że kierownictwo z Poznania robiło 'przekręty", a my miałyśmy czelność to zauważyć i co?? ...Szkoda gadać.... A i motto Douglasa: "Douglas i życie jest piękne" - powinno być "Douglas i życie jest piekłem" - zdecydowanie bardziej pasuje!!!!!!!!

gosza77

Święta racja z tymi złymi opiniami!! Chcesz pracować w Douglasie musisz mieć stalowe nerwy! dodatkowo być wredną małpą dla koleżanek (oczywiście za plecami) inaczej skończysz jak ja z depresją w szpitalu!! Pozdrawiam regionalnego z POZNANIA!!!! i Douglas Gorzów!!!

tideldum

Zgadzam się z przedmówczynią, ale i tak będę aplikowała do tej pracy bo nie jestem leniwa ani nie jestem kretynką która da po sobie jeździć. osobiście pracowałam w gorszych miejscach... np. Mc Donalds, oraz w sephorze i mimo że było ciężko, bo w ciąży musiałam stać, to nie narzekałam, a pracę kończyłam zawsze w miłych stosunkach z kadrą kierowniczą i z koleżankami z roboty. możecie pracować np. w agencjach towarzyskich- tam się zazwyczaj leży nie stoi, a dla klienta liczy się lachon a nie pieniądz. pozdrawiam panie malkontentki i życzę powodzenia w szukaniu pracy bądź w zasilaniu stada głupich bab bez szkoły z muchami w nosie. Mnie nie interesują te miauczenia i jojczenia jakiś leniwych panienek. Tak naprawdę pokazując swój stosunek do pracodawcy pokazujecie ile warte jesteście jako pracownik. A pozatym, czego się dziwi taka nadęta kobitka, że nie jest lubiana w pracy? absolutnie się nie dziwie koleżankom z douglsa, że tak traktują nadąsaną, sprytną inaczej osobę. Kapitalizm kanibalizm jesteś słabym ogniwem, to pomódl się i wyrusz na łowy w poszukiwaniu bogatego męża... ale oni też nie lubią jojczących.

klientka
@tideldum

O ortografII mówi osoba, która sama jej nie zna. To dopiero jest żalllll! I interpunkcja się kłania, hipokrytko.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Perfumeria Douglas? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zszkowana

Laski jakie wy jetescie glupie.... i do tego nie znajace nawet podstawowych zasad ortografi;/ Zalllll. Nie po to sie idzie do pracy zeby postac 8 h odbebnic i do domu. W kazdej branzy liczy sie tylko jedno sprzedaz!!!! Bo sprzedaz = Przychod .Czy tak trudno to zrozumiec?! Mialam aplikowac na kierownika ale po tym co tu przeczytalam raczej zrezygnuje- nie zniose pracy z takimi ludzmi a stworzyc super zespol tez trzeba miec z kim.....tak wiec powodzenia maruderzy;)

mała

do kandydatka-i jak na rozmowie ,czy wiesz cos wiecej odnosnie swoich pytan bo tez jestem zainteresowana praca regionalnego w douglas i zarobków.

kandydatka

A napiszcie coś więcej o pracy regionalnego. Bo ja staram się w douglasie na Kierownika w jednym z warszawskich sklepów. a to ta osoba rozlicza kierownika z jego pracy. Pracuję obecnie w Body Shop. Zmieniać pracę czy nie? Aha, i jak wyglądają zarobki kierownika w douglasie? Plis o odpowiedź, bo pojutrze mam rozmowę i muszę podjąć decyzję, a z tego co piszecie to nie za fajnie to wygląda...

pracownik DOUGLAS WROCŁAW

płacą początkowo 1300netto, zanosiło się na sympatyczną i bardzo przyjemną pracę...ale do czasu. Po tygodniu powoli pracownice pokazywały na co je stać. 1)mobing to podstawa tego sklepu (rozliczanie z każdego dnia sprzedażowego) 2)makijaż- jak typowa kur...(standard-masz być wizytówką sklepu, reklamować na sobie kosmetyki)-powiem szczerze....czasem wstydziłam się wracać do domu z taką tapetą-ale komu chce się zmywać makijaż po 8,5h w pracy-cieszyłam się że wreszcie idę do domu 3)walka o klienta typu: ja mu pierwsza powiedziałam :w czym mogę doradzić! (nie ważne że klient chce sam rozejrzeć się po sklepie i spławia początkowo ekspedientkę) 4)wciskanie na chama więcej niż jeden produkt-żeby wskaźnik sklepowy był wyższy (jak klientka wybierze jeden produkt, to wcale się nie zdziwię jak do kasy będzie czekała ok 15min) 5)ściany mają uszy-najlepiej z nikim o niczym nie rozmawiać, bo wszystko doniosą i dołożą swoje 5 groszy 6)ochrona-sympatyczni ludzie wynajęci przez zewnętrzną firmę- jednak Douglas pilnuje pracowników, żeby nie kradli czyli: torebka wywrócona do góry nogami, wszelkie ciuchy,buty (dziewczyny wpadły na pomysł, żeby jeszcze staniki sprawdzać) 7)zajefajne szkolenia- masz znać każdą firmę selektywną, każdy produkt, główne jego składniki (idziesz na szkolenie np. z Kanebo- potem piszesz test-u nas jak się okazało dziewczyny pisały przy półce albo z notatkami na zapleczu-oczywiście jak księżniczka kierowniczka i zastępca poszli do domu), na pierwszy ogień do pisania idą osoby najkrócej pracujące..potem jest granie na zwłokę...aż do opuszczenia lokalu przez kierownictwo; a z drugiej strony wygląda to tak- nie byłaś na szkoleniu a jest przewidziany test, który masz zdać- zaczyna się wielkie proszenie o jakiekolwiek notatki, których żadna "podobno" nie ma, co jest oczywiście nieprawdą...proś aż się skichasz 8)wydaje się, że jak w każdym sklepie-sprzedaż jest najważniejsza- nie tutaj!!-właź w tyłek wszystkim 9)pan [usunięte przez administratora]. regionalny - nie liczy się z nikim(chyba że z kierowniczką- tego też nie byłabym pewna) 10)wypożyczanie testerów-na porządku dziennym (do 3sztuk na 2-3dni) 11)koszyczki( np. za osiągnięty target jakiś tester perfum albo kremu sobie wybierasz z koszyczka-gorzej jak jakaś panna sobie upatrzy coś wcześniej wtedy jest problem) 12)paczki-miły podarunek-jednak same śmieci-czasem coś się trafi-z tego co wiem wszystkie dziewczyny handlują tymi paczkami na prawo i lewo( w umowie oczywiście jest "oficjalnie" zakaz) 13)najbardziej fałszywa, zakłamana osoba jaką niestety zdarzyło mi się poznać pracując dla tej firmy to [usunięte przez administratora] (na szkoleniach można dowiedzieć się dosłownie wszystko...tak więc ostrzegam przed Tą PANNĄ)

baaa

tak ten sklep to porażka

magda

bo wybór do dauglasa to swego rodzaju kasting ...

ala

najgorsza perfumeria........

idealistka

Byłam nie dawno na rozmowie kwalifikacyjnej w tej Firmie niestety nie mam dobrego zdania na temat prowadzonej przez Panią dyrektor rekrutacji. Dojazd do miasta w którym odbywał się nabór zajął mi 8 h a sama niemiła rozmowa trwała 10 min. Będąc tam czułam się jak intruz... !!!

W PERFUMERII DOUGLAS to NIE JEST PRACA, ALE [usunięte przez admina]. MONITORING OCHRONY NIE JEST PO TO ABY WYŁAPAĆ ZŁODZIEJA, ALE PO TO ŻEBY PRZYŁAPAĆ PRACOWNIKA NA ROZMOWIE Z OCHRONIARZEM lub ODWROTNIE . PRACOWNICA TEJ PERFUMERII JEST PODDAWANA MOBBINGOWI : NIE SPRZEDA OKREŚLONEJ ILOŚCI PRODUKTU TO POTEM MA ROZMOWĘ Z KIEROWNICZĄ SKLEPU lub REGIONALNĄ i MOŻE ZOSTAĆ ZWOLNIONA ZA TO ŻE MA ZA MAŁE OBROTY MIESIĘCZNE ( czego nie było w umowie ) Very Happy blahahahahahahhahahahaha . NAJLEPSZE JEST TEŻ MOTYW KIEROWNICZKI JAK PRZYCHODZI DO PRACY, PRZYCHODZI DO BIURA , CHWYTA TELEFON DO RĘKI I DZWONI DO KOLEŻANEK NA PLOTY . WYCHODZI NA SKLEP DOPIERO WTEDY JAK TRZEBA TZW. PODLIZAĆ KOMUŚ ,,PUPE" O REKLAMĘ SKLEPU ABY PODLIZAĆ SIĘ KIER. REGIONALNEJ . ALE JAK JUŻ KTOŚ COŚ CHCE OD KIEROWNICZKI SKLEPU TO NIC SIĘ OD NIEJ NIE DOCZEKAMY, NAWET NA KOLANACH. ALE JAK KIEROWNICZKA CHCE ABY OCHRONIARZ PRZYNIÓSŁ KRZESŁA NA JEJ PIĘKNY WIECZOREK TO KRZYWI TEN SWÓJ RYJ ROBIĄC SŁODKIE ( ble ) OCZY . . . pozdrawiam BIELSKO, FILIA 032 .

Szczera prawda

Praca w tej perfumerii to... delikatnie mówiąc strata czasu. Wywalono mnie z dnia na dzień w zasadzie, a powodem było to, ze wraca inna pracownica z urlopu macierzyńskiego.. no dobra, ok ale dlaczego nikt mi o tym przy podpisywaniu umowy nie powiedział? Nie ma też informacji o tym w umowie. Nie chca oddac nagród które wygrałam w konkursach sprzedażowych, bo "nie jesteś już pracownica Douglasa". Szkoda czasu na ten syf. Serio

Zostaw merytoryczną opinię o Perfumeria Douglas - Wrocław

• Jak się pracuje w Perfumeria Douglas?

Zobacz opinie na temat firmy Perfumeria Douglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfumeria Douglas?

Perfumeria Douglas