Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Kierowca

Ogólnie w (usunięte przez administratora) mam wystawianie opinie Aaaaaale jak kupiłem gofry z PLEŚNIĄ to (usunięte przez administratora) mnie szczelił w samochodzie Gdzie jest sanepid do (usunięte przez administratora) Ludzie przeżywają COVID odkażanie się w sklepach a co z towarem na sprzedaż

Mmo
@Kierowca

Wystarczyło się wrócić, towar został by wymieniony bądź oddana gotówką,no ale cóż myślenie boli.

Blee

Czy to prawda że kasjerki będą zwalniane z powodu kryzysu spowodowanego przez koronawirus? Sklep szuka oszczędności?

xl

niemiekie sklepy ,polskie kierownictwo i ci z tego wychodzi bajzel,żeby geja zatrudnić na kierownika

X
@xl

Co w tym złego? Liczy się jakość pracy, a nie orientacja seksualna. Kierownik oceniany jest przez wykonywane obowiązki, nie życie prywatne.

Anna Maria

Witam, szukam opinii na temat pracy w sklepie Aldi w Chorzowie przy ul. Kosciuszki? Chodzi o stanowisko Zastepcy Kierownika. Z gory dziekuje.

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
Klient

Dlaczego nie ma w tym roku ziemi w sprzedaży.

NowyNick

Pytanie. Ile zarabia zastępca kierownika sklepu?

Bercik

Właśnie ile zarabia ja myślę że 5000 ma

@NowyNick

Po 3 latach ostatnia podwyżka 4750 brutto A później po 50 zł podwyżki szkoda zdrowia po 5 latach zwolnilam się teraz wiem co to spokojna praca

Awaqw
@NowyNick

A na jaką kwotę można liczyć na start?

abc
@NowyNick

Dużo zależy od Twojego doświadczenia, miasta i regionalnego :-) Co miasto to inne stawki ....

abc
@Ona

A jak gdzie pracowałaś ? Z ciekawości chętnie porównam stawki :-)

Ghy

Ja mam 2600 na reke

@NowyNick

Wszystko zależy od miejscowości, od obrotu na sklepie, i od widzimisię kierownika rejonu. Stawki są różne.

@Ona

Żebym miała taką stawkę u mnie to jeszcze z kilka lat bym musiała pracować. A pracuje już ponad 7.

@abc

Górny slask

@Ghy

Pracujesz jako zastępca za takie pieniądze masakra ja wychodziłam średnio 3700 na rękę sklep wysoko obrotowy .Teraz w nowej pracy na start zarabiam 2600 netto .Proś o podwyżkę

Uhyu

mam 4300 netto jako zastępca na start

Ohoho
@Uhyu

chyba brutto ???? nie ma takiej stawki netto dla zastępcy ..

mmm
@Uhyu

to ciekawe gdzie tyle daja :D moj kierownik tyle nie ma...

Aa

O tej pracy można było pisać dużo przeważnie nic dobrego same wymagania zero poszanowania zwykłych pracowników żadnych pochwał wręcz przeciwnie zawsze coś źle wszyscy robią .Najlepsza jest(usunięte przez administratora) wszystkie rozumy zjadła a tak nawiasem kto ją zatrudniał kto pozwala jej zarządzać ludźmi chyba dobre układy ma poprostu koszmar kobieta może by ktoś się zastanowił dlaczego tyle ludzi od chodzi z pracy w Aldim. A kłamstwa z ust tej pani płyną jak z nut . Aldi niestety nie ma czym się chwalić zero premi nagród jakiś paczek lub bonów na święta. Bony co miesiąc to tylko ochłapy przy marnej pensji. Naprawdę proszę się zastanowić przed podjęciem pracy można tylko zdrowie stracić a nic zyskać. Usuwanie postów nie zamknął nam ust. Ot to jest właśnie szacunek dla pracowników nikt ich nie słucha a jeżeli mogą wydawać opinie to szybko chcą ją usunąć.Czy to oby to jest w porządku ? Bo może trzeba szukać pomocy gdzieś gdzie nad ktoś wysłucha....

Mloda
@Aa

W kuj-pomorskim jest jedną taka gwiazda, ile ludzi przez nią odeszło to szok

Justyna

Drodzy pracownicy jak wasi kierownicy zaopatruje się na korzystaniu z opieki na dziecko bo u mnie takie osoby wystawione są do zwolnienia..

Bercik
@Justyna

Zgadzam się wszędzie to samo zwalniajom takie osoby.

Basia

Mam pytanie ile dają na start w Aldi dla zwykłego pracownika? Pracowałam już w markecie i się zastanawiam czy aplikować. I jak z tymi bonami co miesiąc się dostaje ? Praca na nocki w Aldi też jest?? Pozdrawiam

@Basia

Nie ma pracy na nocki. Bony co miesiąc po okresie próbnym, stawka zależy od twojego doświadczenia oraz miasta

Basia

Dziękuję za odpowiedź.

On

Chciałabym sprecyzować że praca sama w sobie nie jest zła tylko chodzi o szacunek nie który ludzi wiem że w innych sklepach są inni rejonowi i praca nie jest aż taka zła

OKT>>>>>

Dobrze, że ten rząd zamknął targowiska , dzięki temu dał do zrozumienia, że wspiera niemieckich producentów żywności. Dzięki temu mamy coraz lepszą sprzedaż. Dziękujemy

VL

Pewnie dostała takie wytyczne od Oktawiana?

Abc

Czy jak pracowałam w marcu dwa tygodnie to należą mi się bony żywnościowe?

Pracująca
@Abc

Po bony w pierwszej kolejności.... Górze z pracą

Abc

Dzięki, już wiem ze nie dostanę

Sklep
@Abc

Czyli napisz coś więcej? Też jestem zainteresowana.

@Abc

Kto Ci takich informacji udzielił?

@Sklep

Kierownik poinformował, że nie otrzymałam bonow za marzec.

Mmm

Wystarczy mieć jeden dzień przepracowanych w danym dniu aby otrzymać bony, takie informacje ja mam, aczkolwiek mogło się coś zmienić, ale wątpię

@Abc

Wystarczy mieć jeden dzień przepracowanych w danym miesiacu aby otrzymać bony, takie informacje ja mam, aczkolwiek mogło się coś zmienić, ale wątpię

Od kiedy kierownik pracuje popołudniu przecież było uzgodnione ze od 8 do 16

Mmm

Jak na rano to na 8 do 16. Popołudniu też ma pracować.

anonimowee

Czy coś wiadomo kiedy skończy się to dzielenie na grupy?

Spuke81

Aldi Zmusza pracowników aby brali nielegalne chorobowe albo urlop jak pracodawcy pasuje bo mają za dużo ludzi i cały czas straszą zwolnieniami

Solka
@Spuke81

Tak,u nas jest to samo.Wydaja na siłę urlopy.Co będzie jak od poniedziałku ludzie będą wchodzić masowo?2 kasy będą chodzily non stop,a tylko 4 osoby na zmianie, zaś będzie czepianie że mało zrobione.

Klara

Sklep przy ul żywieckiej w Bielsku Białej. W związku z epidemia obsługa beznadziejna przedtem też nie było lepiej ale przynajmniej nie stało się na dworze, czynna tylko jedna kasa na wejście do sklepu trzeba czeka około 40 min. Personel zamiast usiąść na kasie i kasować to się przechadza po sklepie stwararzajac pozory pracy lub robiąc sztuczny tlum. Przerwa techniczna jest wywieszona od godz 14 do 14 30 a o 13 50 już do sklepu wejść nie można a jeśli wejdziesz nie zostaniesz obsłużonym. Może lepiej sklep zamknąć jeżeli klient ma w taki sposób być obslugiwany

@Klara

Dora klientko, zapraszamy na kasę jeżeli jesteś tak sfrustrowana, że czekasz w kolejce, bo klienci sobie przychodzą na spacerek do sklepu.

Dramat

(usunięte przez administratora) Jestem na szkoleniu w obcym mieście i zamiast przekazywania wiedzy, nauki, zapoznania się z asortymentem, wypełniam braki kadrowe, po kilku dniach za przeproszeniem (usunięte przez administratora) wiem. Rozumiem, że sytuacja aktualnie jest ciężka, ale bez jaj !!!! Gdzie jest kierownik regionalny !? 3 osoby na zmianie to zbyt mało...

Martul

Drogie Pani i Panowie Mam pytanie czy jest możliwość pracy na 1/2 etatu w Aldi czy tylko i wyłącznie praca na pełen etat dziękuje za odpowiedz :)

ptrk
@Martul

tak jest możliwość pracy na pół etatu.

Funkcjyjna

Witam to co się dzieje jest ponad siły, rozumiem że kasa, rozumiem że sprzedaż ale gdzie my dali premie za marzec i co po temacie człowiek ryzykuje dalej i pracuje a podziękowanie żadne tylko co chwilę dokładają, rozważam pójście na l4 i jako funkcyjna nie będę mieć wyrzutów ze zmiany nie będzie miał kto prowadzic! Zacznijcie szacować nas a życzenia Pana dyrektora trochę żenujące pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.