Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Proszę omijać aldi Bytom Miechowice. Kierownik jeszcze ujdzie-chodź i tak siedzi całymi dniami w biurze. ujrzeć go na sklepie to świętość, natomiast z-ca kierownika p. Joanna prócz tego że dotrzymuje towarzystwa kierownikowi to jeszcze jest bardzo nie miła i wszystko ma pretensje. Nawet jeśli ktoś coś zrobi źle to nie powód żeby wyskakiwac na kogoś od razu z gęba i obrabiac mu tylek. Reszta personelu ok. (usunięte przez administratora)

MMM

Chyba dopiero wstałes do pracy :D no cóż, kierownicy maja pełne prawo siedzieć cała dniowke w biurze i zająć się sprawami biurowymi. Ja jestem zastępca i też zdążą się że jak muszę to siedzibę w biurze więcej godzin niż na sklepie.

Kierownik
@MMM

Pracuję w Aldi 10lat i ktoś twierdzący że roboty w biurze ma na całą

W firmie pracuję 7 lat i jestem doinformowana.... Jak masz w systemie wszystko poukładane to zamówienia..... to jest chwilą a nie 8 godzin

Mmm

Skoro pracujesz 7 lat powinnaś wiedzieć, że nie tylko zamówienia są do roboty :)

Byly pracownik

Pracuje teraz rowniez w handlu i to w większej sieci i jakoś kierowniczka ma czas i na biuro i na pracę na sklepie. Pozatym inna atmosfera. Jak się czegoś nie wie to człowiek idzie i pyta, A tu strach było się odezwać bo Pani Joanna nie potrafi spokojnie podejść do pracownika. Nikt na początku nie jest alfa i omega. Każdy się uczy,więc trochę więcej wyrozumiałości

Gosia

A na jakiej podstawie kasjer czy osoba funkcyjna rozlicza kierownika i zastępcę z tego co robi? Proszę złożyć cv na KRSa, po awansie to inna sprawa :D

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Jaki obowiązek siedzenia w biurze? Każdy pracownik tak samo i kierownik ma obowiązek pracy na sklepie.... zastępca również.......

Mmm

No to chyba Cie nikt nie doiformowal. W takim razie skoro twierdzisz że mają taki sam obowiązek, to jak mają zrobić zamówienia, i inne sprawy biurowe. Najpierw obowiązki kierownicze potem sklep. Będziesz slimtać jak wejdzie w życie że kierownicy nie pracują fizycznie. Bo w niektorych sklepach to już funkcjonuje.

Kk

Konkurencję płacą dużo więcej.

Ot cala prawda o pracy tutaj. Nic dodac nic ujac. Przypomina to mordor niż normalną pracę. Atmosfera jaka wprowadza p.sylwia sprawia że trzeba się zmuszać aby chodzić do pracy. A szkoda bo sami ludzie co pracują ogólnie spoko

We Wrocławiu ma parę 124-86.....

A co oznaczają te nr 86 cz 124 bo rozumiem że to jakiś objaśnienia sklepu ty pewnie wiesz co bo ja jako klient nic nie rozumiem z tego

@Zainteresowany

Wrocław-Kościuszki,Obornicka Olesnica-sklodowska Kluczbork-nowy sklep Jako rejonowa jest tragiczna - pozdrawiam

@Były Pracownik

No to kazdy wie że nie potrafi zarządzać ludźmi ale co to trzeba być za człowiekiem żeby nie szanować drugie człowieka tym bardziej który ciężko pracuje a ona tylko ściemnia wizytówka Aldi super pogratulować osoba nad nią że nic tym nie robią bo chyba robi pytanie tylko co i komu

madziek

Jakie są mniej więcej zarobki we Wrocławiu ? nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Kiedyś pracowałam w Aldi w Dublinie ale tam każdy wiedział ile dostaje się na start bo jest stała stawka podawana oficjalnie na stronie.

Były Pracownik

Robi to ona na pewno...co komu to się każdy domyśli, ale na pewno nic pozytywnego dla dobra tej firmy. Kiedy się tam przyszło, chciało się zrobić bardzo wiele, miało się aspiracje, chciało się pomagać pracownikom, wspierać ich, wejść i być kimś innym, kto nie zginie w tym (usunięte przez administratora) Jednak ona wszystkich wykończy swoim brakiem kompetencji i w kończy każdy się wypala... i odchodzi. Ten kto głupszy, nawiewny albo kabluje i jest fałszywy zostaje, bo ploteczki są sensem jej życia. Zreszta pupilek może nasrac na środku sklepu i i tak będzie pupilkiem. Ktoś kto prawdę w oczy powie i wyrazi swoją opinie...wrogiem. Poniżają go cały cały czas i nawet jak upłyną lata...i tak będzie nikim , bo nie liże (usunięte przez administratora) i wyraża swoją opinie

Zastępca

Sprzedawcy otrzymują 180 zł miesięcznie w bonach żywieniowych, kierownicy i zastępcy 100 zł. Chyba mamy narzuconą dietę. Dodatek urlopowy wyrównujący to co mógłbyś sobie dorobić, gdybyś był w tym czasie w pracy - czasem 20, czasem 200 zł, zależy od wynagrodzenia z poprzednich miesięcy. Nic więcej

O.o

Chciała bym ostrzec przed p.Sylwia rejonowa jest to osoba pozbawiona wszelkich skrupułów patrzy w oczy i już wiadomo że kłamie już dawno nie spotkam takiej wyrachowanej osoby nie dba kompletnie o dobro firmy sklepu czego by się nie dotknęła to to rujnuje .Na pierwszym spotkaniu zawsze wydaje się miłą osobą ale proszę wieżyc to tylko pozory można by sporo opisać na temat tej pani rejonowej ja tylko przestrzegam was od współpracy z nią .Da każdemu poznać się jaka jest pozbawioną uczciwości kobietą

Krzysiek

Czy ktoś orientuje się ile zarabia pracownik, zastępca, oraz kierownik sklepu w Łodzi?

@Krzysiek

5.000 euro

kierownicy

W tym roku odniesiemy jeszcze większy sukces sprzedażowy: niska cena jest ważniejsza niż jakość!!!! Oktawian to będzie nasz sukces a nie twój!!!

Miklas

Co to jest wogole za sklep ten aldi? Reklam zero i nigdzie tego nie ma.

Sasi

Aldi to firma z wysokimi aspiracjami niestety nie dorasta konkurencji do pięt Kierownik rejonu wywiera presję na kierownika sklepu ot cała filozofia Ręka rękę myje Więc jeśli nie masz pleców w tej firmie lub nie zamierzasz kablować,jesteś tam niczym Szara rzeczywistość Tak się dzieje na śląsku

Irena
@Sasi

No muszę przyznać, że to bardzo mocne, dosadne słowa. Ale trzeba mieć na uwadze, że branża handlowa jest bardzo specyficzna - tutaj liczy się po prostu wynik i zapewne każdy ma tego świadomość. I stąd właśnie bierze się ta presja wywierana na pracownikach Aldi. Do rzeczy - miałam tu pytać o pakiet socjalny, jaki tam oferują. Powiesz mi, co wchodzi w jego skład?

Stefan
@Irena

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne (od 1 zł), ubezpieczenie na życie, możliwość zakupu katy sportowej OK System, comiesięczne bony żywnościowe (100/180 zł)

Klient

Dlaczego administrator usuwa komentarze nie obraźliwe np z 23. 01.20

Moje zdanie

Uważam że góra wie o wszystkim ale pewnie ma dobre plecy w tej firmie i jest tak że ona nie szanuje ludzi

Sasi
@Klient

Bo tu ręka rękę myje

Nie

Nigdy więcej nic nie kupię w aldi. Wielka paranoja z parkingiem, zakupy za 40 zł a za brak biletu parkingowego 90zł, czy opłaca tam się robić zakupy? Nie!!!!

Wtf

Czy u was też są przepytki nt znajomości promocji w sklepie?

O tak cała prawda tragedia i jest coraz gorzej(usunięte przez administratora).A pracy coraz więcej wymagań coraz więcej a zero szacunku dla pracowników

L.G

O tak popieram cię w każdym twoim słowie.....ktoś kto zwalnia pracowników i nawet nie wie kogo???? Czepianie się o wszytko aby tylko się doczepić. Remont ulicy sklep ma mniejsze obroty to wina kasjerów a może i kierownika? Pani (usunięte przez administratora)najpierw karze sprzątać układać koszmarnego aktuela po godzinach a potem karze oddawać nadgodziny choć brak pracowników. Kobieta nie ma pojęcia kto jak pracuje zwalnia stałych pracowników żeby zatrudnić "nowych"....tzn tych którzy jeszcze nie wiedzą co ich czeka więc grzecznie będą pracować za grosze.

Klient
@L.G

Dziwię się, że Niemcy dali Oktawianowi takie stanowisko.

Aa
@L.G

Czyli nic się nie zmieniło firma rządzą dalej osoby nie mających pojęcia jak pracować i traktować pracowników

@L.G

Dokładnie, nie szanuje starych, zatrudnia nowych za grosze, a oni (usunięte przez administratora) robią albo odchodzą, albo idą na L4 -(usunięte przez administratora) Niech ktoś się za to weźmie i niech zacznie szanować pracowników, bo to się wszystko złe kiedyś skończy. Szkoda ludzi

Izabela@

Umowa na początku w aldi na ile jest ? Na rok czy tylko na okres próbny?

@@@
@Izabela@

Na okres próbny 3 miesiące, kolejna na 2 lata a potem na czas nieokreślony

kontrola jakości

Nasz Oktawianie, w Niemczech wycofują ze sprzedaży ser Mozzarella, który może zawierać cześci plastiku. Czy w związku z tym też musimy wycofać go ze sprzedaży czy zapomnieć o tej sprawie? Co robić?

Mmo
@kontrola jakości

A nie łatwiej zapytać kierownika rejonu?

Wila

Chce startować na zastępcę kierownika u nas w mieście, woj.lodzkie jak to wygląda pod względem finansowym?

Zuza

Nie polecam pracy w Aldi , najgorsza firma w jakiej pracowalam , zacofany system, terminale platnicze sie zawieszaja, klienci klną kiedy płacą kartą, mało pracowników na zmianie, brak mozliwosci awansu, niskie zarobki. Po prostu tragedia.

Aleczemu
@Zuza

A ile pracowałaś w firmie? Na jakim stanowisku byłaś? I jakie zarobki miałaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.