Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

wyzsze utargi

Ale z drugiej strony to przeszłaś na następny poziom tzn. stałaś się teraz klientką, znasz asortyment i wiesz,że wszystko trzeba kupować w Aldi. Im większa rotacja pracowników to wym więcej nowych klientów.

sylwia
@wyzsze utargi

Mylisz się nie jestem klientka aldi wolę lidla????

kasia

Nie polecam nikomu, stawki smieszne... wymaganis sporo... najlepiej jakbym 2a dnia pracy znala wszystkie kody na pamiec, bieganie miedzy kasa, towarem, pieczywem a i zapomnialam o najistotniejszym.... jak zbliza sie koniec pracy 14.15.....prowadzacy zmiane udaja,ze nie zauwazaja ze pracownik powinien isc do domu.... musi zostac tyle az towar bedzie rozladowany.... a jesli chce wyjsc bo ma zycie rodzinne to po pol h od przekroczonego czasu pracy pozostaje proszenie sie kierownictwa o wyjscie do domu..... idziesz do pracy i nie wiesz kiedy wyjdziesz... za godzine, za dwie.... to normalne... nie polecam

@kasia

Poczytajcie umowę?!!!! Macie jak byk że czas pracy jest nienormowany

Bzdura
@Mmm

Co nie znaczy, że nie pracuje się wg grafiku, masz 14.15 odbijasz się i wychodzisz do domu. Bo wyobraź sobie że ludzie mają rodziny, swoje sprawy. Niestety aldi nie szanuje naszego czasu, i od nas zależy czy na to pozwolimy czy nie. Jeśli jest potrzeba zostania dłużej, to trzeba zapytać czy ktoś może. Nienormowany czas pracy znaczy że możesz być planowany/na na 12 godzin.

Em
@Bzdura

Taa a jakby cię pytali to byś została?

Pro
@kasia

Śmieszne stawki? Teraz to większość by chciała zarobić dużo a mało zrobić. To że nikt nie pyta czy ktoś może zostać dłużej to tylko iwylacznie wina kierownika, zresztą też mu na to pozwalacie, wystarczy powiedzieć słuchaj mam cos do roboty potem, nie mogę zostać dłużej. Przypuszczam że pracujesz krótko i swoje żale wylewasz tutaj.

Bzdura
@Em

Jeżeli miałabym taka możliwość to mogłabym zostać, jeśli miałabym inne zaplanowane rzeczy to niestety. Wychodzę w większości przypadków punktualnie, jeśli jest 14.10 a dalej obsługuje klientów to wołam kierownika czy zastępcę tak długo aż przyjdą i będę mogła z kasy zejsc. Ja walczę o swoje prawa, bo z obowiązków się wywiązuje.

Zolza
@kasia

Gdzie ty pracujesz przecież nie wolno robić nadgodzin.

....................
@Zolza

Gdzie to masz w umowie? :D

Zolza
@....................

Na nadgodziny przede wszystkim to ty się musisz zgodzić... Nie znasz prawa pracy?

....................
@Zolza

mozesz rozwinąć?

Dostawca

Ogólnie ok tylko ludzie z magazynu tragedia Wielki Pan a Ty nikt

Zirytowana

Pod koniec grudnia byłam w Aldi na Kościuszki, poprosiłam o pomoc w odnalezieniu artykułu, który chciałam zakupić, Panią w długich czarnych włosach na plakietce było Aleksandra. Jestem tam stałym klientem, za każdym razem zawsze pracownicy są uprzejmi, nie tym razem Pani ta była bardzo nie przyjemna,poprostu brak szacunku dla klienta.

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Wtf

Do czego tp doszło żebym na kasie musiała sama obliczac resztę dla fakturowcow. Ciekawe ile potrwa ta niedogodność....

@Wtf

Zrobione coś na siłę, aby innym dorównać, niestety polegli, bo bez przemyślenia zrobili. Na dzień dobry trzeba pytać o fakturę, a wystarczyło by tylko informacja dla klientów. A jak się klient zapomni to storno. Do tego i tak po fakturę ktoś musi lecieć do biura.

@Mmm

Otóż to. Choć czemu nas wywiesili karteczkę ale który z klientów to czyta...

*u nas

Ancymon

A jak wygladają zarobki

@Ancymon

Od 2600 do 26000

@Ancymon

Pytasz o zarobki, a może napisz jakie stanowisko, jakie województwo.

herbicyd

Polski klient jest dziwny preferuje olej rzepakowy niż olej słonecznikowy!!! Przecież do uprawy rzepaku polscy rolnicy stosują np. środki typu Randap!!!

Verkauf

Jescze w tym roku zrobimy ładny utarg na fajerwerkach.

Kontrollplatz

W niemieckim Aldi wycofują włąśnie daktyle!!!

Lejdis
@Kontrollplatz

W polskim tez

Luluś

Czy ktoś wie kiedy otwiera się nowy magazyn centralny???

@Luluś

Tego to nawet logistycy nie widzą :D bo są daremni.

Jacek
@Mmm

A w jakim mieście będzie?

@Jacek

Spytaj na magazynie :)

Walery
@Mmm

Mądry ty (usunięte przez administratora) jesteś?

Szok

Zachodzę w rozmyślaniach kto wpadł na pomysł aby w niedzielę przed świętami wprowadzić 14 pv do zrobienia.

Hah

Geniusze zła

@Szok

To jest wyprzedaż przed swiateczna po świętach :D

Pro
@Szok

Ten co dziś nie pracuje, nie nosi koszuli z logo Aldi.

swiateczne zwolenia

A w niemieckim Aldi w tym miesiącu 600 pracowników otrzymało na święta wypowiedzenie!!!!

HD sup
@swiateczne zwolenia

Dlaczego?

@swiateczne zwolenia

Ta i ciekawe kto będzie pracować, jak już się ludziom nie chce robić, no chyba że zwalniają nowych leserów, którzy i tak nic nie robią

Kropka
@Mmm

Noooo bez jaj nie przesadzaj. W końcu wstali od komórek i przyszli do pracy czego więcej od nich oczekujesz?, :D:D:D resztę my za nich zrobimy.

swiateczne zwolenia
@HD sup

Każdy milczy i nie podaje powodu ale ciekawym jest to,że w niemieckim aldi pracownicy mają 7 miesięczny okres wypowiedzenia. Tylko patrzyć jak w PL będzie podobnie, no może oprócz tego długiego okresu wypowiedzenia.

@Kropka

No tak masz rację, cóż więcej od nich wymagać :D

Dlaczego w Aldi nie dają nic na święta ?

Gośka
@pracownik

A co mają dawać?? Karpia??

pol
@pracownik

Jak to nie dają, w centrali jest wszystko.

Ktosik

Co to ma znaczyć kierowca poczeka? Kierowca poczeka na magazynie na towar bo nie gotowy, kierowca poczeka na boksy? Brak szacunku, (usunięte przez administratora) wy myślicie że oni rodzin nie mają? Pracują dziennie po 12h i więcej, i jeszcze mają czekać?

Jacek
@Ktosik

Na sklepie każdy ma wjebane na boksy i ja mam czekać? (usunięte przez administratora) was

P.Aldi

Dyskryminacja z tymi bonami.Kierownictwo najważniejsze a zwykly Kowalski niech zapiepsza????JAKBYŚMY MIELI GORSZE ŻOŁĄDKI

Mikolaj
@P.Aldi

A kierownicy mają mniejsze żołądki przez cały rok?

Aldikos
@P.Aldi

Się nie poplacz z tego powodu, że kierownicy dostali więcej aż o 15zl od pracownika z umową 3/4 etatu! To że mają bony 100zl cały rok to jakoś Ci pewnie nie przeszkadza?

Halo
@P.Aldi

A ja uważam że dyskryminacją jest to że przez cały rok kierownicy dostają tylko 100zl bonów a pracownicy na cały etat dostają 180zl. Boże jak ja uwielbiam te żal posty wiecznie nie zadowolonych..

@Halo

Dokładnie, to są bony żywieniowe, nie powinny być rozdzielane według etatu czy stanowiska.

Decyzyjny
@P.Aldi

Po świętach trzeba będzie wymienić trochę personelu na bardziej spolegliwy.

Gosia

Kierownicy zawsze dostają bony na święta.

Paula

Witam ,czy u Was na sklepach też dostaliście większe bony świąteczne ?

Zioła
@Paula

Bony takie same,nic więcej chyba że kierownicy...

Bylam

Legnica. Praca ciężka fizycznie, ale to tak jak wszędzie. Nie zarabia się źle. Z kasą całkiem jest ok. Niektórzy pracownicy bardzo dobrze się ustawili w myśl zasady: zarobić, ale się nie narobic, kosztem pracowników, którzy pracują aż im pot cieknie od karku i tam gdzie kończą się plecy. Zatrudnionych dużo małolat, których priorytetem jest zrobienie sobie selfie na rampie podczas 10 fajki podczas zmiany. Oczywiście gdy nie ma kierownika M. Zastępcy aprobują taki stan rzeczy nierzadko wykorzystują młodszych stazem pracowników. Mam nadzieję, że kiedyś coś się tam zmieni, bo szkoda tych starszych pracowników. Jak na razie szopka. Bardzo żałuję, że zapytana przez panią rejonowa, dlaczego odchodzę nie opowiedziałam, co dzieje się na sklepie tak naprawdę i jak pięknie niektóre panie okradaja pośrednio i bezpośrednio miejsce pracy oraz siebie nawzajem

Bylam

Kierownik manipulowany przez swoich zastępców i pracowników. Zaślepiony, można przymknąć oko na pewne rzeczy, ale nie permanentnie, na horyzoncie widać likwidację Aldi Legnica.

Dlczego
@Bylam

Poprostu dziewczyny mlodsze stażem boja sie i sa wykozystwane poprostu Pani zastępczyni Aga.lubi zadzic pomiatac jedynym sposobem zmienic kierownictwo ,legnicy A ty dlaczego sie zwolnilas ?trzeba pisac dlaczego

Ewela
@Dlczego

Czego się bać ? Teraz to praca czeka na pracownika,nie odwrotnie.Zwolnić się i tyle w temacie.Po co niepotrzebny stres ?

Tak tak

Kobieto a ty pierw wypusujesz ze kierownicy sa do kitu a teraz jestes za nimi zastanow kobieto co piszesz i ty zaliczalasz do leserow jest przerwy pol godziny wienc osoby ktore ktore nie pala m aja pol godziny a te co pala lataja na papieroska wiencej razy i nie zucaj wszystkich do jednego wora jak pierdalalas na odpisach to nie osondzaj inne dziewczyny ktore pracoja a nie chodza na fajke itp.

Byłam
@Tak tak

Polecam słownik ortograficzny i naukę czytania ze zrozumieniem.

@Tak tak

Nie twierdzę, że kierownicy są cacy, ale dają przyzwolenie na niektóre sytuacje. Tym którzy się starają,ale są np słabsi fizycznie chętnie wytyka się błędy a osoby, które przychodzą do pracy dla towarzystwa, na papieroska, po to żeby co nieco wynieść i udawać prace kosztem innych- tego nie mogę pojąć. Nie pracowałam tam długo,ale jestem dobrym obserwatorem. Po co trzymać pracownika, który jawnie mówi o tym ,że ma (usunięte przez administratora) Odchodzą pracownicy , którym zależy i chcą pracować w godnych warunkach. Półgodzinna przerwa obowiązuje wszystkich. Niestety nie wszyscy się do tego stosuja i mówię tu też o zastepcach, którzy na fajkę wychodzą już bez wybijania się na przerwę, choć był zakaz. Był zakaz noszenia telefonów, ale niektórzy mogą. W którym sklepie pracownik jedzie przez sklep elektrykiem ,a w drugiej trzyma telefon i prowadzi rozmowy prywatne!? Takie cuda tylko w Aldi.A ty siedz na kasie i nie daj Boże zadzwonisz po prowadzącego. Bo przecież jego robotą jest ważniejsza. Dla twojej wiadomości drogi przełożony: pracujesz w usługach i jesteś dla klienta. Więc jak kasjer wzywa cię do kasy to powsciagnij język, bo jakiś klient cię kiedyś nagra i wtedy nie będzie tak do śmiechu.

Wlasnie
@Bylam

A szczególnie to dziewczę o imieniu Karolina. Pyskuje przy klientach, aż miło. Dziwię się,że starsze kasjerki sobie na to pozwalają. Może dziewczynka nie zna pojęcia mobbing?

Pracowalem
@Wlasnie

A Agnieszke ja ktos sie nie spodoba i nie polubi osoby to gnębi czlowieka Jest nie mila itp . Tego nikt nie widzi i sie nie odezwie bo sie boji

@Pracowalem

Śmiać mi się chce A ty przychodzisz do pracy, czy do towarzystwa? Ja tam pracowałam 3 lata i nie czułam potrzeby, żeby Agnieszce się przypodobać. Szanowalam jej zdanie , choć nie raz się posprzeczalysmy. I jak coś do niej miałam to jej to mowilam. Jeżeli zrobiłam coś źle to kazała mi poprawiać i nie widziałam w tym nic złego i nie czułam że mną pomiata. Po prostu pracowalysmy na równo, a pracowitości Agnieszce odmówić nie można. I to też dotyczy Michała, obydwoje nie lubią i nie faworyzują leserów. I tu masz odpowiedź. Zawsze twierdzę i będę powtarzać, że jechać po pracodawcy będzie zawsze ten, kto lubi sobie przyjść i bąki zbijać. Agnieszka wymaga od ciebie pracy? Oj biedactwo...

@Sylwia

I dodam więcej jak już tu jestem. Za dużo jest tam ludzi, którzy właśnie się boja, (usunięte przez administratora) tylko po co? Nie lepiej po prostu wziąć się za robotę? Nie - lepiej tworzyć jakieś fałszywe relacje, żeby tylko wydebic choć 5 minut dodatkowej przerwy na fajke. Zero jakiegokolwiek zgrania. A najśmieszniejsze są dziewczynki, które sobie tak słodzą aż do porzygu, a potem jedna drugiej (usunięte przez administratora) obrabia. Przychodzisz do roboty i pracujesz tak, żeby ktoś po tobie wiecznie nie poprawiał i ty sam po sobie tez potem. Żeby zrobić robotę, bo pozniej są zaleglosci i magazyn w rezultacie wygląda tak jak wyglada. Ty tworzysz swoje miejsce pracy, żeby sobie ułatwiać a nie utrudniać. I innym też. Dlatego przez takich ludzi stamtąd odeszlam. I dużo ludzi przede mną też. Jedni pracują sumiennie,a drudzy mówią głośno o tym ,że mają na to (usunięte przez administratora) bo i tak zarobią tyle samo kasy. Jedna pracuje od 5 rano i ma pół godziny przerwy, a druga przychodzi o 6 bo się nie wyspała. A potem jeszcze dodatkowo 10 fajek podczas pracy. I tak codziennie.

Pracowalem
@Sylwia

Jak pracowałem w Aldi Tez pracowałem z Agnieszką kupe czasy i wiem jaka ona jest fakt wymagajaca bo musi ale nie oszukujmy sie Poyrafi gnembic czlowieka az do placzu a zwlasza jak nie lubi kogos wielka Pani przez duze P nie ktore dziewczyny ktore nie pala czy zapiepszaja a (usunięte przez administratora) lataja za P.Aga fakta ma do tego prawo wymagac bo kierowniczka ale do ludzi czeba miec szacunek

@Pracowalem

A to ciekawe, że kupę czasu. Bo ja tam pracowałam dokładnie trzy lata, a Agnieszka nie wiele dłużej ode mnie???? i gnębienia nie zauwazylam. Tylko tyle,że wymaga od wszystkich PRACY. Idz do biedronki lub Lidla. Dnia byś nie przepracowała???? I włącz słownik bo razi po oczach.

@Pracowalem

(usunięte przez administratora) W każdym poście który psioczy na kierownika co drugi wyraz z błędem ortograficznym. Porażka.

@Gosia

Brawo!

Pracuje
@Sylwia

Pracuje w biedronce 6 lat i nie jest az tak ciezko to tylko plotki trzeba zorganizowac prace , i wszędzie sa wymagania ,itp.i różni ludzie pracują

OT
@Pracuje

Po ostatnich reklamach radiowych sukcesywnie odbieramy biedronkowych klientow.

kamil

w którym aldiku pracuje ta Agnieszka?

Hahahaha
@OT

Marzenia.... Aldi jeszcze daleko jest za biedronka i marne szanse na to żeby odebrał jej klientów. Marzenia ściętej głowy

Jj
@kamil

Aldi legnica

Jjjj

No tak W Aldiku nie przemeczalas się Ale teraz zapiepszaj w Lidlu

Aż w oczy kole
@Tak tak

Czytaj więcej książek, a mniej postów na FB i innych portalach internetowych, pomoże Ci w poprawnej polszczyźnie i ortografii. (usunięte przez administratora)

Jjjj
@Jjjj

A powiem nieskromnie, że zapieprzalam i to bardzo w Aldi w przeciwieństwie do innych idiotek, które nie dość ,że się opierdzielaja i jeszcze narzekają, to okradaja swoje koleżanki, np kawę z prywatnej szafki. Smakowala kawa z solą? Lub pieniadze. Nie wspomnę o odkładaniu rzeczy w (usunięte przez administratora) gdzieś w wypizdowie, żeby tylko przecenily się choćby o 5 zł. Żałosne. W Lidlu praca jest tak samo ciężka, ale bardziej zorganizowana. Każdy pracuje na równo. I każdy odnosi się do siebie z szacunkiem. Trzeba też mieć szacunek do siebie samego. Dlatego odeszłam. Szkoda mi tylko Michała, bo jak to powiedział: w końcu zostanie z samymi debilami i nieukami. Dziewczynko, która tak oponujesz, wróć do szkoły, poucz się, bo z twoich wypowiedzi domyślam się kim jestes. Na żerowaniu na uczciwych ludziach daleko nie dojedziesz. Nt. (usunięte przez administratora) będę wypowiadać się zawsze bardzo dobrze, bo przewyższa was inteligencją. Wy po niej jedziecie w internecie, a nie macie odwagi jej nic powiedzieć w twarz! Oczywiście w swoim czasie dowie się o wszystkim, tak jak i pani rejonowa lub jej następca już wkrotce- kto kim jest.

Jjj
@kamil

Agnieszka aldi legnica

Gwiazdeczka

Praca w Aldi 13 Nie polecam nikomu pracy w tej firmie Ks i Kr tragicznie i obnoszą się z pracownikami. Kr ignoruje zgłoszenia o złym traktowaniu pracowników przez Ks mobing na porządku dziennym co jest jakaś kpina. Krzyki,poniżanie,wyzwanie jest na porządku dziennym jak kasjerka ma czuć się dobrze w pracy gdy ks na hali sprzedaży ubliza jej przy klientach i krzyczy Kr nic z tym nie robi i ignoruje sytuację bo poraz kolejny strzelił sobie w kolano i wybrał niekompetentna osobę na to stanowisko. Braki na sklepie widoczne z kilometra brak podstawowych produktów ale przecież sklep wygląda pięknie i czym tu robić utargi. Wymagania odnośnie pracowników też masakra jeden może nie robić nic i leżeć cała zmianę a drugi mimo iż zrobi wszystko to i tak za mało za wolno ale cóż na ukladziki nic się nie poradzi bo i tak nikt z góry nic z tym nie zrobi.

Kropka

13 to?

...

Wodzisław Śląski. Brawo cała prawda

Chmureczka
@Gwiazdeczka

13- Wodzisław No tak wielka Pani Kierownik, która zachowuje się jak wyjeta z rynsztoka. Brak szacunku do pracownika, co owocuje przemialem pracowników, ponieważ nikt nie chce pracować z owym osobnikiem. Wyzwiska, krzyki, pokazywanie wulgarnych gestów na porządku dziennym, ot cała prawda o pracy na naszej biednej 13 której życzę kierownika doświadczonego z prawdziwego zdarzenia a nie dziewczyny wybranej z braku laku, z którą nikt nie chciał pracować na poprzednim Aldiczku w którym była.

Pomocna
@Kropka

Oczywiście że tak tylko na 13 takie żeczy dopuki pani kierownik będzie na tym sklepie tam nigdy nie będzie stałej załogi . Wszyscy uciekają z Wodzisławia bo nie da się znią współpracować . Sama nic nie robi wszystkie obowiązki zarzuca na pracowników , a jeśli Rejon pojawia się na sklepie to nagle wyjeżdża z paletą że niby ona ogarnia wszystko . Pracowników traktuje jak śmieci jak się zajdzie jej za skórę to robi wszystko żeby wykończyć tą osobę psychicznie i fizycznie gragik układa tak aby tylko danej osobie dopiec i nie dać jej wolnego. Jeśli Kierownicto nie przejży na oczy to tam na pewno nie będzie dobrze puki ona tam jest.

@Gwiazdeczka

Proponuję bezpośrednio napisać maila z skarga, jeśli będzie tego więcej to zrobią z tym porządek, jestem zastępca, i nie wyobrażam sobie traktować ludzi przeze mnie bądź kierownika w sposób który opisujesz! Macie swoje prawa! Więc korzystajcie z nich. Bo jak widzę jak kierownicy się zachowują to aż wstyd za nich!

Azalia
@...

Nie tylko u Was tak jest.....

@Mmm

Przyznam że próby napisania pisma już są niestety najgorszy w tym wszystkim jest fakt że skarga składana do KR była ignorowana a następnie każda osoba która miała coś do zarzucenia Kierowniczce była przez Kr odrazu zgłaszania Ks i ta mscila się na pracownicach za to układała grafik tak by jak najbardziej uprzykrzyc życie dać mniej osób na zmianę osobie prowadzącej a sobie więcej bądź specjalnie zmieniła grafik by dana osoba nie miała wolnego w dniu kiedy tego bardzo potrzebowała.....

Sprawiedliwa
@Gwiazdeczka

Myślisz że tak jest tylko u was? W El na Widzewie jest to samo. Jedna poszła, przyszła druga, miało być lepiej a tymczasem niewygodni pracownicy, któży mówili jak jest faktycznie albo zostają zwolnieni, albo przenoszeni na inne sklepy. Rączka rączkę myje. Kr nie robi nic, ks ma pracowników gdzieś, oprócz swoich pupilkow.

@Gwiazdeczka

Jak wyżej napisałam, że piszcie wyżej niż tylko do kierownika rejonu, że mamy swoje prawa korzystamy z nich, dazmy do tego aby w naszej firmie się tak nie działo!

Hmn
@Pomocna

A myślicie, że pisanie na forum wam pomoże? Na mobbing trzeba mieć dowody i złożyć skargę nawet do dyrektora. A żalenie się tu nic nie da.

Hmhmhm
@Hmn

To nie jest żalenie się tylko opinia na temat owego sklepu i tego co się tam dzieje ( czyż nie od tego jest to forum?). A co do dowodów to kto powiedział że ich nie ma? :-)

Była
@Hmhmhm

A powiedzcie mi czy Ks w stosunku do Kr jest zawsze fair i nie wiesza na nim psów. Czy wystarczy, ze Kr wyjdzie za drzwi i zaczyna Go obrazac i obgadywac?

Jo
@Hmn

Taki komentarz to może napisać tylko osoba na stanowisku KS lub tak zwane przydupaski. Kierownik, ktory nie potrafi zbudować zgranego zespołu i stosuje mobing gdy dopuszcza się sytuacji które sa opisane powyżej dla mnie nie jest osobą kompetentną i powinien być z miejsca zwolniony. Dowody mogą być dodatkiem do skargi która powinna dotyczyć zarówno KS jak i KR, który bagatelizował tą sytuację. Nie dajmy się zastraszyć, mobing w tym kraju jest niedopuszczalny!!!!! Jeżeli osoba na takim stanowisku dopuszcza tak karygodnych sytuacji niech teraz poniesie za to konsekwencje.

Byla
@Jo

Pare lat temu borykalismy sie z problemem o jakim piszecie. Caly zespol ( doslownie) napisal listy do Ks i do Dyrektora. Sprawa podejrzewam zmrozila im krew w zylach jak to czytali. Coz, stalo sie to co powinno stac sie o wiele wczesniej. Teraz mamy Ks za ktora mysle, ze wszyscy pojda w ogien.

@Byla

Ks z Wodzisławia jest tak nie obyta z kierowaniem sklepu i podstawowym kodeksem pracy ze grafiku nie układa dobrze PIP spokojnie mógłby się tym zainteresować kolejna sprawa była na tyle zdolna że wyrzuciła książeczki sanepidowskie byłych i obecnych pracowników którzy są na macierzyńskim....

Byla
@Gwiazdeczka

Ja sie moge tylko wypowiedziec za sklep w Wielkopolsce. Ale incydentow mogla bym mnozyc i dzielic. To co sie dzialo to byl mobbing wysokiego kalibru. Wiem jedno, ze w grupie siła.

@aa
@Jo

Raczej nie zwalnia tych co stosują mobbing, prędzej tych skarżących się przeniosą ot taka prawda, dlatego albo oficjalna skarga albo nie odzywaj się. Dopuki nie będzie oficjalnej skargi, pisanie na forum nie podniesie tematu czy rozmowy. Ale na taką skargę musi być kilku chętnych, którzy nie boją się o swoje 4 litery. Ciężko jest pracować na sklepie na którym nie ma zgody i szacunku.

baba
@Chmureczka

Cała rzecz w tym, że firma Aldi ma gdzieś starych kierowników. Woli zatrudniać młode niekompetentne osoby, które nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu. Mobbing idzie z góry, więc może lepiej przyjrzeć się kierownikom rejonu albo sprzedaży!

Nena
@Gwiazdeczka

w takim razie gdzie Regionalny???Gdzie kontrola nad podastawami???

Mała
@Chmureczka

W samo sedno ????

Nina
@Gwiazdeczka

Sama byłam świadkiem obrażania pracownika na kasie przez panią ks

Chmureczka
@Nina

To jest osoba, która powinna być odizolowana od społeczeństwa, niewiem jak komuś mógł narodzić się taki genialny plan żeby ją awansować, prędzej czy później skończy się to jedna wielka afera i będzie 13 znowu sławna wśród wszystkich aldikow.

Set for to
@Gwiazdeczka

Tak , traktują źle pracownika.Ostatnio na jednym ze sklepów zwolniła się dziewczyna która parę lat już pracowała w Aldiku, była funkcyjną do czasu zatargu z kierowniczką.Sama się zwolniła, miała tego dosyć. Nie wiem czy w związku z tym kierownik rejonu robi wywiad,bada sprawę jak się dzieje na sklepach,jak pracownicy są traktowani przez osoby funkcyjne i kierowników , może to w czymś pomoże.

Gif
@Set for to

Na każdym sklepie są jakieś lizusy, którym żyje się super,inni są :poganiani obrażani obgadywani.Tym nie wolno nic.Tak będzie póki kierownik się nie zmieni.

##pytanie

Dobrzy ludzie możecie napisać coś o pracy KR ?

@##pytanie

Możecie coś napisać o pracy KRS ?

A co chcesz dokładnie wiedzieć.

Generalnie chciałbym wiedzieć co robią A sklepie , Czy mają jakieś check listy do zrobienia , jak często są w miesiącu w jednym sklepie, za co są odpowiedzialni i o czym mogą decydować. Kto jest ich przełożonym. A jakimi samochodami jeżdżą?

Pro

Zależy od kierownika. Może być codziennie na sklepie. Mają też swoje wytyczne. Jeżdżą octaviami. A co robią? Zależy w jakim stopniu są zaangażowani w swoją pracę :) Pytasz za co jest odpowiedzialny kierownik rejonu? No jak to za co, za swoje sklepy, za to co się na nich dzieje, za sprzedaż, za pracowników.

KRS to kierownik sklepu w sprawie kierownika mogę pomóc ale co dokładnie za zadania ma regionalny to niestety nie . Odgórnie mają zadania do wykonania mają też swojego kierownika przed którym muszą się tłumaczyć z wszystkiego minimum 1 w tygodniu musi być na sklepie odpowiedzialni są za swój rejon decydować mogą do konkretnej sumy pieniędzy A samochód to skoda również do celów prywatnych myślę że trochę mogłam pomóc.

Bradzo dziekuje za pomoc :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.