Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Blee

Czy wiecie jak wygląda praca w Aldi w Bytomiu? Szukam recenzji ale o innych miastach coś jest napisane o Bytomiu nic. Jakie zarobki i perspektywy czy tak źle jest w każdym Aldiku niezależnie od miasta?

Pro
@Blee

Stawka zależy od miasta w którym się pracuje. I nie w każdym aldi się źle pracuje, wszystko zależy od kierownika, jakie ma podejście i jak organizuje pracę sobie i swoim pracownikom.

Mer
@Pro

A jak nie organizuje sobie pracy tylko cały dzień siedzi w biurze i nawet palcem nie kiwnie?

@Mer

To trzeba robić za niego :)

@Blee

Aldi w Bytomiu Szombierki - bardzo fajny kierownik, Aldi Stroszek bardzo fajna ekipa, Aldi Miechowice ponoć zastępca kierownika to niezła hyrpa...

LOLO

Na Miechowicach cała ekipa super:) nie wiem kto gada bzdury o zastępcy. Wymaga tego co trza robić i tyle:0

@LOLO

Zapomniałem o Aldi w centrum, też spko ludzie, co do zastępcy z Miechowic, to nawet z innych sklepów narzekają na nią (gdy jadą tam w "delegację")

Oławianka

W Oławie jest chyba najgorzej zorganizowany sklep,czekałam 1,5 h żeby wejść do sklepu 4 ekspedientki plus kierownika na sklepie a jedna kasa tylko czynna ,zero organizacji na dodatek tak kładą towar po skasowaniu że spada na ziemię i jedna do drugiej się śmieje żadnych przeprosin,zgroza.

Dycha
@Oławianka

U nas max 5 osób przed sklepem,ale szybko szło,sporo razy było tak że nie było nikogo .Wszystko zależy od klientów,jeśli się chodzi z koszykiem pół godziny a wychodzi z 2-3 artykułami.Jedna kasa otwarta,czasem 2 jak się wszyscy zeszli jednocześnie.

Matka

15 min na rozliczenie kasjerow i dezynfekcja?, śmiech na sali

@Matka

Wszystko zależy od właściwej organizacji i rozplanowaniu zmiany. My nie mamy problemu aby opóścić sklep do 14.15

Gosia

Opóścić? Co to?

@Matka

No powiem, że łatwe to nie jest. Zwlaszcza jak obok jest inny sklep, który ma przerwę techniczną i wszyscy przychodzą do nas.Samo rozliczenie 4 kasjerow, dezynfekcja koszyków, kas, pleksi, przebranie się...uhhh już mi gorąco

@Młody

No i od mycia kas na sztukę.... Pracuje 10 lat więc nie mów mi o organizacji w tej firmie, ja mówię o rzetelnym wykonaniu pracy, o zamknięciu sklepu o 14ej,gdy sporo klientów jeszcze w nim jest, o rozliczeniu kasjerek, o dezynfekcja wszystkiego co powinno być zdezynfekowane.... Kasy, pleksy? A dezynfekujesz urządzenie komunikacyjne? Klawiaturę? Klamkę na wyjściu z biura? Kwestia że to nie wyścigi, to nie bieg na czas by mieć na to 15min,tu chodzi o nasze zdrowie...

Kasa
@Młody

Bo liczy się kasa, żeby jak najkrócej sklep był zamknięty.. Inne markety mogły się zamknąć na godzinna przerwę i skrócić godziny otwarcia ale nie my. Widać co liczy się bardziej. Klient i kasa!!

@Kasa

To przenieś się do tych innych marketów

Bercik
@Matka

Zgadzam się śmiech na sali podzielić ludzi na dwa zespoły a rejonowy jeździ po sklepach i roznosi wirusa

Sylwia

Cześć, a znacie szczegóły przyznawania tej premii 1000 zł? Czy trzeba być 100% pracy? A co jeśli ktoś weźmie opiekę nad dzieckiem? Czy całkiem straci premię, czy dostanie proporcjonalnie, czy całość?

Pro
@Sylwia

Te 1000zl to brutto, każde l4, urlop, opieka jest odlicza o premii.

Ala
@Pro

Jeśli ktoś jest na kwarantannie z powodu koronowirusa to nie ma to wpływu na premię.Pozostałe L4 niestety tak,mają na nią wpływ.

Sprzedawca

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Witam, widzę że niektóre sklepy mają problem z tym, aby wyrobić się do 14:15. Ja pracuję w sklepie wysokoobrotowym i u nas wygląda to tak, że już od 13:40 ochrona lub pracownicy informują klientów o zamknięciu sklepu a od 13:50 juz staramy się nie wpuszczać klientów jeśli ktoś idzie z wózkiem bo wiadomo że idzie na duże zakupy. Do 14 chodzą 2 kasy aby było szybko i sprawienie. A osoba która w miarę nie ma co robić to juz od 13:40 dezynfekuje kasy i wszystko inne także jest realne i możliwe wyrobić się jak najszybciej. Ważna jest organizacja i podział pracy.

Czyli potrzebujesz 35min aby się ogarnąć ze wszystkim :)

Pfyt

Czas zacząć pracę na akord. Ja rozumie że sytuacja jest ciężka i jakoś musimy to przetrwać, ale w żaden sposob firma nie ułatwia pracy pracowników na sklepie. Teoria kompletnie mija się z praktyką.

Pyf
@Pfyt

No oczywiście.. Bo przecież nie będziemy jak inne sklepy, które zamykają szybciej. Nie no gdzie.. Dostaniecie premie to nie ma co marudzić, a gdzie nasze bezpieczeństwo?

Pfyt

Oczywiście że nie mu. Przychodzę tutaj tylko iwylacznie dla reszty zespołu. Bo jesteśmy zgrani, i pomagamy sobie. Ale jak będzie trzeba to się pójdzie na L4 :)

Nowy pracownik

Potraficie tylko jechać po firmie w której pracujecie , a jednak jest ruch , 1000 zeta mało ? Dowiedzcie się jak wyglada regulamin wypłaty w innych sieciach i grzecznie przeprosicie za taki regulamin jaki jest w Aldi , a za miesiąc , dwa będziecie dziękować ze macie pewną pracę z wypłata 100% każdego 10tego i ze macie za co wykarmić rodzine , przykro że inne branże maja problem , współczuje wszystkim , którym świat i rachunki walą się z dnia na dzień , docencie co macie i co dostajecie , a chętnych do pracy w pewnej branży teraz nie brakuje , pozdrawiam mało myślących , a jak nie chcecie bonusu nie ma problemu , chętnie przytulę i za to kupię coś potrzebującym , stojącym na granicach itp.....

Nowa
@Nowy pracownik

Mylisz się,że ludzie tak chętnie chcą pracować w handlu.Mało jest zainteresowanych osób zwłaszcza młodych pracą w supermarketach spożywczych.Wiedzą,że jest to ciężka i niewdzięczna harówka.Ci,którzy zatrudniają się, traktują jako okres przejściowy,tylko nieliczni pozostają przez lata.Niestety,ale pracownicy sklepów są niezbyt szanowani. Wielu wykształconych wręcz śmieje się mówiąc,"że to nie ich szczyt marzeń pracować na kasie w markecie".Ogłoszenia o pracę widnieją w wielu sklepach i jakoś tłumów nie ma.W obecnej sytuacji naród zaczął szanować sprzedawców za poświęcenie i oby tak zostało do końca,a nie tylko przez okres epidemii.

Abc

Jeśli się boisz czemu nie weźmiesz opieki na dziecko, czemu nie wykorzystasz urlopu albo w ostateczności nie pójdziesz na l4? Z powodu premii??? Od narzekania nic się nie zmieni. Prawda jest taka, że nie liczą się ludzie tylko cyferki. Kasa musi się zgadzać. Myślisz, że jak zachorujesz to ktoś tym będzie się przejmował ? Że Ci pomoże? Wątpię. Najpierw zadbaj o siebie! Koronawirus to nie przeziębienie. A życie mamy tylko jedno.

Pati

Premia spoko fajnie ciesze sie ale jakby bardziej zatroszczyli sie o nasze zdrowie , te pleksje to śmiech bo nic niedaja, żadna ochrona . w Auchan we Wrocku stoi na wejsciu ochroniarz i dozownik na stoliky z żelem antybakteryjnym i każe myc rece i nakładac rękawiczki i przeciera uchwyty z wózkiem i doopiero wpuszcza na zakupy , w malym Lewiatanie wpuszczaja po 3 osoby i bez dzieci i tez rękawiczki i plyn na wejściu

Kasjerzy

Może Firma pomyślałby o tym aby na czas tego strasznego okresu zrezygnować ze sprzedaży AA.Kosze powinny być zwiezione na magazyn aby uniknąć niepotrzebnych spacerków klientów.Teraz powinno robić się najpotrzebniejsze zakupy a nie grzebanie w koszach godzinami.Nalezalo by też pomyśleć o ochronie na cały czas otwarcia sklepu we wszystkie dni,bo niby jak kierownik czy funkcyjni mają stać przy drzwiach i wpuszczać klientów mając milion innych zajęć na sklepie.Zarty się skończyły my naprawdę boimy się o zdrowie swoje i bliskich.

Gośka
@Kasjerzy

Spoko. I tym co szczęśliwie przeżyją następne pół roku będą płacić wypłaty aktuelem :/

Zołza

Może firma powinna pomyśleć o skróceniu godzin naszych sklepów?

HEDONISTKA
@Zołza

Towarzystwo z centrali na pewno dbają tylko o swoje bezpieczeństwo.Siedzą w domu albo przyjeżdżają do sklepu na parę minut. Biedra i inne sklepy skracają czas pracy ,ale w Aldi liczy się tylko kasa kasa kasa...co wam po 1000 zł BRUTTO--ŚMIECH

ALDI
@HEDONISTKA

Tak jak Ci nie pasuje to daj biednym. Widać, że ludziom nie da się dogodzić. Nie podoba się, nikt nie trzyma nikogo na siłę.

@HEDONISTKA

@HEDONISTKA wiesz jak już mam być w pracy to te 1000zł jest mile widziane.

@Zołza

A co da skrócenie czasu pracy jak do zakażenia dochodzi w sekundę ? Możesz siedzieć 15 godzin i nic nie złapiesz a wejdziesz tylko po coś na sklep i już załapiesz ????????‍♀️

Zołza

Masz rację, ale trochę oddechu by się przydało. Wcześniej 8h tak nie męczyło a teraz odczuwamy to psychicznie i fizycznie. Po całym dniu użerania się z ludźmi i dostawcami jesteśmy bardziej wytargani niż po 12h w handlową niedzielę.

Pro

A ja powiem, że żadne pieniądze nie są w stanie, oddać tego w jakich warunkach na chwilę obecna pracujemy. Czy to aldi czy inna sieć. Choć każdy z nas chętnie przytuli co firma da.

Mmm

Lidl i biedronka dostają blisko 1500zl premi za miesiąc marzec. Więc czekamy co pokaże aldi

Hah
@Mmm

Nie sądzę aby u nas był taki scenariusz...zwieksza co najwyżej bony na niewielką kwotę. Czas pokaże, może firma nas zaskoczy. Bądźmy dobrej myśli. Szanują nas i starają się dbać o nasze bezpieczeństwo

@Hah

Miejmy nadzieję że Aldi zaskoczy nas.

Zenon
@Mmm

Oczywiście że nas zaskoczy, nie będzie niczego

@Zenon

To będzie dużo zwolnien :D

@Mmm

Więcej optymizmu. Ja już wiem, że w nie będą to bony. Porozmawiajcie z KR...

@Byla

Ja to wiem że w bo ach nie będzie. Tym razem trzymam kciuki za firmę i że się wykaże klasa :D

Red
@Mmm

Będzie nagroda pieniężna, adekwatna do przepracowanych dni w marcu,ale kwota będzie.......do 1000 zł.????

Premia

1500? Ciekawe gdzie, pisać można wiele ale takich pieniędzy nie ma

Ja wiem

Akurat w Lidlu dostają 300zl nie wiem jak w biedronce

@Ja wiem

300zl tygodniowo jak już.

@Mmm

Haha jak widać realia są inne. Po co się wypowiadasz nie mając wiedzy ?

@Mmm

Nie 300zl za każdy tydzień marca, tylko 300 za ten jeden feralny tydzień gdzie wszytko wykupywali.. z choinki się urwałeś? ????

Mmm

Wszystko się okaże jak każdy dostanie. Takie info miałam od osób które pracują w biedrze. Po co się od razu unosisz, i obrazasz innych :)

Sprzedawca

Moim zdaniem fajnie ze o nas pomyśleli, nagrodzili całkiem fajnie, każdy ma wybór może iść na l4 jeśli czuje potrzebe, firma nie zmusza do pracy, jedyne do czego można się przyczepić to że nie uległy zmianie godziny otwarcia sklepu powinno się zdecydowanie je skrócić,

Gosia

Każdy który płacze i narzeka zawsze zgodnie z prawem może złożyć wniosek o bezpłatny urlop. Polecam. Zamkniecie się wtedy w domku z dzieciaczkami wysterylizujecie się spirolem, zagracie w planszówki... Tylko po świeże bułeczki nie zapraszam. Możecie wsuwać wodzionkę na tych swoich urlopach.

Byla

100 zl więcej w bonach???

Bii

Czy Aldi ma w planach wpuszczać do sklepu określoną ilość klientów tak jak to jest w innych sklepach?

do sprzedawczyń

Dziewczynki od poniedziałku zostańcie w domu, lepiej nie ryzykujecie, możecie iść na zwolnienie lekarskie!

Nik
@do sprzedawczyń

Coś Ty, liczymy na to iż zostanie nam wynagrodzony dodatkowo ten trud i ogromny wysiłek w postaci choćby premii. Firma liczy ogromne zyski, więc oby coś nam wynagrodzili

Mrmrmr
@Nik

To adi daje jakieś premie??? Pierwsze slysze

@Nik

Po cichu liczę, że firma w końcu weźmie pod uwagę pracowników, że w końcu się wykaże gestem w stosunku do swoich do nas, ale nie paczka o zawartości 50zl. Jeśli nic nie zrobią, będę w 100% pewna że dla firmy jesteśmy zwykłymi śmieciami.

@Nik

To jest czas w którym, mogą się wykazać jak ważni do nich jesteśmy.

Kierownik
@do sprzedawczyń

Oktawian daj sprzedawczynią kilka dodatkowych groszy! Lepiej wydawać rozkazy handlowe przez telefon niż się zarazić koronowirusem.

SD

Cieszę sie, że zakończyłam swoją 8-letnia przygodę na stanowisku kierowniczym w aldi w Polsce. Teraz pracuję w Niemczech w sud Tu przynajmniej szanuje się pracowników. A zarobki są adekwatne do stanowiska. Jak sobie przypomnę współpracę (usunięte przez administratora). Współczuję obecnym i przyszłym kierownikom, którzy zatrudnią się w tej firmie w Polsce.

Mmm

Widzę że macie problem, z czytaniem ze zrozumieniem :) Więc od początku. Ja nie widzę nic złego w tym że kierownik zajmuje się sprawami w biurze, pod warunkiem że organizuje i rozdziela obowiązki na resztę pracowników i kontroluje jak przebiega praca, tak osobiście robię zamówienia i potem działam na sklepie,a skoro robię coś w biurze to ja mam klucz, ja robię faktury, nie zwalalam tego na inne dziewczyny, mogą sobie na spokojnie robić swoje, i nie są odrywane od swojej pracy, nie robią wszystkiego za mnie. Ale tak jak wam pisze, na wielu sklepach zaczyna funkcjonowac że kierownik nie lata z mixami, kasjerce może się wydawać że kierownik nic nie robi tylko siedzi w biurze. Więc jesteście w błędzie. Czasem dostaje się multum smsow. Proszę znaleźć taki kwit, proszę, taki, proszę iść zobaczyć to.

Memento
@Mmm

To wszystko jest zrozumiałe że jest praca w biurze. Tylko jak kierownik siedzi w biurze gra w gry na telefonie i czyta gazetki reklamowe a jak się go na tym złapie to udaje że zajmuje się rzeczami bardzo ważnymi. Kluczyk oddaje funkcyjnej albo swojemu zastępcy bo on nie lubi tego robić. Nie boi się kierownika rejonu, dyrektora albo innego świętego. Ale jak przyjeżdża audyt i dostaje opieprz to potem powie że to wina pracowników że wyszło tak a nie inaczej. Także ty przedstawiasz inny model kierownika a w realu wygląda to inaczej.

@Memento

A no chyba że taki kierownik. No to nic dziwnego, że niektórzy mają takie podejście o kierowniku. To w zupełności się zgodzę z wami :)

Cuda
@Memento

A gdzie takie cuda i granie w gry na telefonie?

Memento
@Cuda

Takie rzeczy tylko w Aldi ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 526.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.