ALDI

Chorzów

Opinie o ALDI

Promocja 2017-01-31 14:08
Od 02 lutego wchodzi odkurzacz do sprzedazy za 69,99 euro to taniej o 10 euro niz u konkurencji.
BL 2017-02-02 10:58
Szczerze to w aktualnej gazetce znowu nic nie ma ciekawego czym moglibysmy przyciagnac klientow.
To wina naszego Patafiana nie nasza.
luki 2017-02-04 05:08
Od dzisiaj wybrane sklepy Aldi w Niemczech są otwarte do godziny 22 tej o 1 godz. dłużej niż konkurencja.
ico 2017-02-04 11:31
a co nas obchodzi co w niemczech jest skoro tak porownujesz to i zarobki porownaj
bl 2017-02-05 01:24
kasjesrka 3500ero- z-ca 5200ero kier skl 6800ero, niedziele wolne i 5-6 osob na zmianie
aaa 2017-02-05 11:24
no tak sie docenia pracownikow :) a nie marna
pensja 1300zł BRUTTO !!!!!!!!!!!!!!!
GF 2017-02-06 10:14
Od dzisiaj zakazuje zwalniać się personelowi sklepów i kategorycznie zabraniam przechodzenia do konkurencji!!
An ka 2017-02-06 16:14
Bzdury piszesz kasjerka w Niemczech zarabia 1400-1500euro nie rób z ludzi wariatów.
Zniesmaczony 2017-02-06 21:11
Nie polecam nikomu tego pracodawcy.. Jeśli macie możliwość- idźcie gdziekolwiek, byle nie do Aldi.. Okres przedświąteczny i na zmianie jesteście 1/1 (rano, gdzie jest największy ruch) i robisz później nadgodziny.. Zamiast być w domu o normalnej porze to kończysz szychte ok.18.00..;/ Najgłubsze jest też to, że gdy pracownik jest na L4 to musi wysyłać je do siedziby firmy na własny koszt ;/ .. Śmiech na sali!! Jeszcze w żadnej pracy się z tym nie spotkałem.. Nie mówiąc już o przeterminowanych rzeczach.. Nie każdy klient patrzy na daty- a powinien! Na proszkach do prania się zdarzają, że są po terminie, tak samo jak przyprawy eh.. Masakra totalna ! Idąc tam do pracy weź też pod uwagę fakt, że będziesz musiał się nauczyć na pamięć ok. 100 kodów produktów.. A jak jest coś fajnego to zaraz się rozchodzi wśród pracowników..
Kiki81 2017-02-07 23:10
Mam do was pytanie, może ktoś z was się orientuje? Mam umowę do lipca tego roku, to moja druga umowa. Obecnie jestem prawie miesiąc na zwolnieniu z powodu ciąży i takie L4 wysłałam do centrum. W odpowiedzi dostałam pismo o dostarczeniu od ginekologa w którym dokładnie tygodniu ciąży jestem bądź jaki jest przybliżony termin porodu. Rozmawiałam o tym z lekarzem i powiedział że on tylko wystawi że jestem w ciąży i mie mam obowiązku tłumaczenia który to tydzień i że on ma takie przypuszczenie że pracodawca chce mnie zwolnić bądź nie przedłużyć mi umowy. Czy wszystkie dziewczyny w ciąży dostają takie pisemko? Jak to się ma do umowy?
jaszczur 2017-02-07 23:18
Nie musisz nic takiego dostarczać.
Kiki81 2017-02-08 11:50
Dzięki, coś czuję że nie będą chcieli przedłużyć mi umowy...hmm będzie trzeba później chyba szukać innej pracy ...
Aśka 2017-02-08 13:38
Kochanie, chcą sprawdzić, czy nie zrobiłaś ich w konia, przyjmując się do pracy będąc już w ciąży i nie informując o tym.
jaszczur 2017-02-08 16:11
Nie ma żadnego obowiązku informowania o ciąży na rozm. Kwalifikacyjnej.
Rayk 2017-02-08 16:16
W tym roku w Aldi powiększam asortyment o nowe gatunki czarnej, zielonej i owocowej herbaty oraz o wszelkiego rodzaju zioła!!! Oktawian na co czekasz, sprzedawaj je chłopię!
Aśka 2017-02-08 17:17
Nie ma. I nikt nie ma prawa o to pytać. Ale nasza droga Kiki81 podpisując umowę, podpisała jeszcze takie drobne oświadczenie, które ją do czegoś zobowiązuje, prawda, kochanie?
PR 2017-02-09 08:09
Hallo, co myślicie o pomyśle aby na te konkurencyjne chińskie firmy jak Rossmann czy Kaufland
nasyłać w tym roku Laboratorium Autentykacji Produktów (LAP) z Łodzi- niech sprawdzą im asortyment a o wynikach poinformujemy naszych klientów.
Gość 1 2017-02-13 06:59
Ja jestem w podobnej sytuacji tylko z tym że ja już posiadam umowę na stałe. Mam szanse na powrót do pracy na to samo stanowisko które obejmowała teraz czy nic mi się należy z powodu 3/4 etatu czy obowiązuje mnie urlop macierzyński. Proszę o informację i podpowiedź
pracus 2017-02-13 08:01
szukam informacji na temat pracy w aldi na ul.Ptasiej w Sosnowcu.A może ma ktos tam nr telefonu do nich.prosze
Ktoś 2017-02-13 10:12
Hej Torchała, w tym roku zabieram, że sobą swoich klientów. No i co z tym zrobisz?
Niunia 2017-02-14 00:54
Nie polecam!
Niunia 2017-02-14 00:57
Nie polecam!
BIO 2017-02-14 08:52
To wy narzekacie, a co my mamy powiedzieć na na zebraniach w centrali. Kolejne głupie zebranie się zapowiada. Aha nie zapominajcie sprzedawać produktów BIO.
KamCia 2017-02-14 12:29
Witam! proszę o info o której godzinie zaczynacie pracę , bo w Opolu na rozmowie dowiedziałam się ze na 5 rano!!!?? Czy w innych miejscowościach też tak jest? I jeszcze jedno, nie przyjęli mnie do pracy a co chwila ogłoszenie ze potrzebują? O co chodzi?
Pracownik 2017-02-15 08:40
Zgadzam się y nas jest to samo niby kogoś potrzeba pracujemy po 6 dni w tygodniu a nikogo nie chcą zatrudnić głupie gadanie po co jak ta 6 może za...... Za 7-ma osobę
Pracownik 2017-02-15 08:46
Mzm pytanie jan wygląda u was na placówce podział godzin funkcyjnych jest równy dla każdej osoby czy jest tak jak u mnie pracuje na tym stanowisku kilka tygodni ale zauważyłam że ilość przydzielonych mi zmian jest stosunkowo mała co do dziewczyny która co chwilę na wpadki reasumując 10/ 3 dla niej . Co z tym zrobić
Aśka 2017-02-15 09:29
Nie rozumiem pytania. Jeśli jesteś na stałej umowie (dwuletniej czy bezterminowej?), to po urodzeniu wybierasz, masz na to chyba dwa tygodnie, czy chcesz macierzyński 6-cio miesięczny czy roczny i od tego zależy, ile dostaniesz miesięcznie. Potem przed końcem urlopu dostajesz skierowanie na badania od kadr, no i wypada się skontaktować z twoją kierowniczką albo kierownikiem sklepu, albo z rejonowym.
Aśka 2017-02-15 09:39
Porozmawiaj z kierownikiem / kierowniczką sklepu, dlaczego tak jest. Jeśli jesteś dopiero kilak tygodni funkcyjną, a koleżanka dłużej, to raczej zrozumaiałe, koleżanka jest bardziej doświadczona i dlatego kierowniczka daje jej więcej zmian. Jeśli masz z tym problem, zaqwsze możez to zgłosić rejonowemu.
Prac.pwerson 2017-02-15 20:55
Od czerwca planowana jest redukcja stanowisk kierownikow reginalnych"BL-ow" ze wzglegu na zbyt wysokie koszty. U konkurencji kierownicy regionalni maja po 15 i wiecej placowek, daja rade a koszty utrzymania owego stanowiska sa relatywnie nizsze.wiec i na nich przyszla pora.
200% 2017-02-16 08:51
Strachy na lachy malo kto bierze to co mowi Oktawian na powaznie. Jak by co to mozna przejsc do konkurencji Rossmann, tam kierownik regjonalny zarabia 16 000 + premia za kazdy nowootarty sklep!!!
To teraz niech sobie kazdy podliczy ile od poczatku zostalo na kazdym pracowniku zaoszczedzone.
Tylka ta chemia rossmanowska jest gorszej jakosci niz aldikowska ale o dziwo maja kilkoro wiecej klientow.
minimax 2017-02-16 10:17
Tak zaczynamy na 5 od kiedy zaczęły wjeżdżać nocne dostawy. Czemu Cię nie przyjęli hmmm? W firmie jest selekcja...mimo iż sklep potrzebuje pracowników,bo nie ma kto robić, BL przebiera wybiera i nie zatrudnia osób z pierwszej łapanki. Reasumując trzeba mieć duuuuze doswiadczenie i reprezentować coś sobą...
??? 2017-02-16 17:29
Ja mam pytanie do której godz.pracujecie na pierwszej zmianie i od której zaczynacie drugą . Mój sklep zaczyna pracę o 6-tej i pierwsza zmiana konczy o 14-tej pietnaście druga zmiana planowana jest na 14-tą. Pracownice mają 3/4 etatu i 1/2. Etat 3/4 a my pracujemy non stop więcej godzin tygodniowo i miesięcznie. Jak mają zapłacić nadgodziny to wysyłają na wolne wtedy kiedy chcą! Można pracować ale trzeba przestrzegać jakiś zasad. Każdy z nas ma swoje życie,sprawy prywatne a tu zawsze ważniejszy jest Aldi!
minimax 2017-02-17 09:41
Jeśli zaczynamy na 5.00 to kończymy o 13.15, a osoby które przychodzą na 6.00 kończą o 14.15. Każdy praktycznie ma u nas cały etat, więc wyrabiamy go w 100% i nie ma mowy o nadgodzinach. Druga zmiana zaczyna się o 13.00 do 21.15. Jedyne nadgodziny które ewentualnie powstaną to te w niedzielę,kiedy musimy pracować od otwarcia do zamknięcia. Wydawane są później w dniach wolnych.
Perełka 2017-02-18 00:47
@Pracownik bierz funkcyjne dowiesz sie co to znaczy :)Potem ty będziesz przerabiac wpadki :)
zulugula 2017-02-18 18:17
I tu sie nie zgodze,choc pewnie wam ten kit cisna i oszukuja. Aldi nie przyjmuje takich co cos soba reprezentuja,bo tacy stwarzaja zagrozenie,ze ich matactwa wyjda na jaw. A jesli juz tak sie zdarzy to dlugo nie popracuje. No chyba ze jest cwanszy os bl-a:) A takich znam:)
aaa 2017-02-18 18:47
Boże jakie wy tu głupoty wypisujecie ! Pracuje w Aldi 1,5 i nie mowie ze jest to praca marzeń ale ciężko również nie jest. Macie problemy z godzinami, z kasą ( bo za mało płaca i to akurat rozumiem), z funkcyjnymi rejonowymi czy kierownikami. Jeśli komuś nie pasuje to czemu nie proboje tego zmienic ? wylewanie tony pomyj na forum raczej nikomu nie pomoze. W każdej robocie znajdzie sie coś co nam nie spasuje ale dlaczego tego nie zmieniac tylko wiecznie przerabiac te same problemy TUTAJ ? ostatecznie się zwolnić. Nie narzekam na prace w Aldi. Mogłyby być wieksze wypłaty, lepszy socjal ale ważne ze sie pracuje w zgranym zespole z porządku kierownikiem. Mobbingu jeszcze tutaj nie doswiadczyłam. Także dajcie już spokoj..
od poczatku 2017-02-18 21:07
pracujesz 1,5 roku to co ty wiesz pryszczu... od niedawna zaczeli "cos "zmieniać, pip nałożył kilka kar to sie troche teraz pilnują a co niezgodne z kodeksem od razu niszczą dokumentacje.Szkoda ze nie masz pojecia co tu sie wyrabiało kilka lat do tyłu...i do czego zmuszali..szkoda gadać. Z aldikiem jest jak z księdzem...co łaska ale nie daj tyle co chce to popamiętasz... i tu w aldi tak samo nic nie każą, ale nie zrób tak jak chcą to baj..
aaa 2017-02-18 23:25
Ludzie poprostu lubią narzekać jak to im źle jak niedobrze. Nie wiem jak było pare lat temu bo pracuje ponad rok ale swoje tez sie już naoglądałam. Nie ma łatwo ale pracować trzeba i jak w kazdej innej robocie nie bedziesz pracować wg ustalonego schematu lub wg polecen to cie zwolnią. I tyle..
nakaz pracy 2017-02-19 09:40
Nakazuje zwiększyć sprzedaż w pierwszym półroczu, za każdą cenę!!
Jak by co to obiecajcie, że pracownicy sklepów na pewno dopracują do swojej emerytury w Aldi.
A tym mądrzejszym obiecajcie, że dostaną w przyszłym roku 50% podwyżki.
basia 2017-02-20 08:41
W czwartek sprzedaz paczkow ma byc priorytetowa.
exp 2017-02-20 19:57
Ktoś to już robił z kierownictwa porównanie wyrobów cukierniczych i wyszło, że
te z Aldiego są lepsze i smaczniejsze niż w Biedronce a jeśli chodzi o pieczywo to np. Lidl czy Kaufland używa już przygotowanego tylko je rozmraża i podgrzewa i próbuje sprzedawać.
Dziunia F16 2017-02-21 09:19
Wreszcie przyszła pora na pozbycie się lebrów i obiboków....Brawo.Miejmy nadzieję,że zmiany w zarządzie firmy coś zmienią!
CH 2017-02-21 09:53
Tylko nie mów, że Oktwian jeszcze jest.
cat 2017-02-21 11:16
W najbliższej promocji będą drzewka za 19,99 do sprzedania . Kto wpadł na tak denny pomysł
i myśli, że je ktoś za te cenę kupi!!!
miki 2017-02-21 11:39
Co do cen w tym miesiącu to powinny być o 50% niższe, ale ktoś robi ciśnienie na większa marże . Wiadoma kto i komu się pali grunt pod nogami. Ja już się nie wypowiadam klienci w Polsce już wiedza, że ceny produktów są o 50% zawyżane.
Zastepca 2017-02-21 14:15
Takie drzewko prosto od producenta masz, za gora 10 zloty czesto z dostawa.
Co do zawyzania cen artykolow promocyjnych to nie moge sie wypowiadac.
Dorot 2017-02-21 20:21
Czy ktos cos slyszal o powrocie regionalnej sylwi t.? Bo ponoc ma wrocic na miejsce krzysztofa z. Ktorego mam juz szczeze dosyc, ale slyszalam ze ona jest jeszcze gorsza.. Czy ktos cos wie na ten temat?
myszka 2017-02-21 22:16
Czy wiecie coś o aldi we Włocławku?
lubie cyferki 2017-02-22 08:31
Dziwie sie, ze nie zamkneli jeszcze sklepu w Piotrkowie Trybunalskim. Czy to jest jeszcze oplacalne a moze chodzi o to aby sztucznie utrzymywac handel w tym miescie.
były bl 2017-02-22 12:12
w Namysłowie zlikwidowali Aldi do którego sporadycznie klienci przychodzili, oddali cały teren konkurencji- a teraz biedronka ma rewelacyjne obroty i mnostwo klientów w tym samym miejscu co był Aldi... a tylko logo się zmieniło, Więc szanowny zarządzie Aldi winy w słabych obrotach szukajcie albo w kiepskim zaopatrzeniu...,albo w zarządzaniu personelem i nawykach u nich wymuszanych przez firmę.. heh Także jest szansa że i w Piotrkowie Trybunalskim zamkną ten kurnik bo może bardziej im sie bedzie opłacać wybudowaći oddać konkurencji taki obiekt na market wtedy będą mieli większy zysk hehe:)
Zostaw swoją opinię o ALDI - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALDI