ALDI

Chorzów

Opinie o ALDI

Mojevst 2016-12-28 17:55:02
Oczywiscie, że mam nadal MOC :D a Ty nie ;) ?
Ktos 2016-12-28 21:43:48
W takim razie chyba masz umowę na 3/4 etatu :P u mnie zastępca nie chodzi poniżej 2.5tys
mnich 2016-12-30 22:05:45
Dobry wieczor:) Z okazji nadchodzacego Nowego 2017 Roku zycze wszystkim pracownikom udanej zabawy sylwestrowej,szczesliwego calego nastepnego roku. Prosze nas nie opuszczac poniewaz najwazniejsza jest sprzedaz naszej zaje....stej kawy lepszej od Tchibo,mycie kantow,rantow,scian itp. A w dniu jutrzejszym kazdy market na godzine przed zamknieciem wrzuca w straty( pod 7) po dwa kartony wodki. Co zdaza wypic klienci przepada,reszta dla pracownikow:) Smacznego:)
Torhala 2016-12-30 22:15:23
Jezeli kierownik uwaza ze betinger bedzie lepszy dla klientow to mozna w zamian 4 kartony betingera lub po 6 cherry
Dobre Zmiany od stycznia 2016-12-30 22:50:17
Uwaga
Wedlug nowych wytycznych w najblizszych dniach nie zwracamy uwagi na zlodziei.Kazdy zatrzymany zlodziej ma zostac wypuszczony wraz z ukrytym towarem bez powiadomiania policji.Wyjatek stanowi sytuacja kiedy kierownik regionalny dokonuje wymiane towarowa bez kwitu, wtedy bezwlocznie informujemy organy scigania oraz wysylamy sms do pana Oktawiana.
Pozdrawiam.
Xfactor 2017-01-04 12:02:25
Hej kochani, jak sie wam pracuje" po nowemu"?
An ka 2017-01-04 21:35:13
Co to znaczy po nowemu nie wiem co masz na myśli.
krolowa 2017-01-06 19:29:26
Widze ze to wszedzie,czyli w kazdym matkecie chyba zabronili pisac negatywne konentarze o firmie,ze taka cisza:)
Sciskacz 2017-01-07 12:48:29
Hejka, chce tutaj napisac o kilku sprawach, a wiec:
1. wprowadzeniu w tym roku do oferty dwoch podstawowych artykulow w super atrakcyjnej cenie tj. smartphone i tablet ktore przyciagna nowych klientow.
2. w tym roku ruszyla kampania skierowana dla klientow, pod haslem " Jestem dzieckiem Aldi"(lub zblizonym poprawiajacy Image firmy)To ludzie ktorzy kupuja madrzej i lepszej jakosci produkty niz u pobliskiej konkurecji.
3. w kolejnych latach sklepy w okresie od 29.12 do 31.12 beda otwierane o 7 rano, w tym przypadku
na zachodzie Lidl zaspal i stracil duzo klientow.
4. od tego roku jesli mowi ktos o Aldi niech mowi precyzyjnie ze: "Aldi jest prymusem wsrod dyskontow"nie klienci wiedza kto rzadzi w branzy
5. ceny energetykow jak redbull pojda w gore
6. w tym roku Aldi postawi konkurentow pod duza presja
7. cyfra "7" jest w handlu zarezerwowana tylko dla Aldi

P.S. Te informacje sa podane po to aby przypadkiem Oktawian nie wpadl na pomysl,
i powiedzial,ze np. to sa jego koncepcje ktore wdrozy i tym samym zmiazdzy konkurencje.
awansował 2017-01-07 16:02:37
Wątpię. Bo ileż można wypisywać jedno i to samo ..
Rok pracownika 2017-01-07 17:41:12
Rok 2017 to rok w którym łatwo będzie zmienić pracę na lepszą i odejść od jakiegoś tam Torchały.
agata 2017-01-08 07:30:18
Oktawian --- nieźle go mamusia na chrzcie skrzywdziła ....Torchała pajac jakich mało nie umiecie sobie. poradzić z NIMI
Ehee 2017-01-08 10:35:29
Tak widac juz te pustki u konkurencji,wszyscy pobiegli do aldi.w bidronkach juz spadl obrot o 50% a w lidlu takie pustki ze zastanawiaja sie nad likwidacja...za to u nas w aldi obroty podniosly sie i kazda placowka robi po 150tys dziennie...mamy najlepsza kawe, najcwansze wladze, i naglupszych pracownikow.
Nowoczesniejsze sklepy 2017-01-09 09:17:13
Konkurencja taka jak np: Biedronka, Lidl, Kaufland itp...buduje gorsze sklepy!
Od roku 2017 nowo powstające sklepy Aldi będą budowane według nowych wytycznych:
1. każdy nowy sklep będzie wyposażony w panele słoneczne na dachu z których będzie
pozyskany prąd do 140kW
2. dodatkowo każdy nowy sklep będzie wyposażony w system odzysku ciepła dzięki czemu
zmniejszona będzie emisja CO2
3. powierzchnia sklepu będzie wynosiła 1000 m2
4. w witrynach sklepowych będą zamontowane większe okna aby bardziej wykorzystać oświetlanie słoneczne
5. miejsca parkingowe będą miały zwiększoną szerokość, zamiast 2,50 będzie to 2,80m.
Trik 2017-01-09 11:24:05
NO,no same plusy a załoga nadal dwie osoby na zmianie ? Supr że aldi myśli o środowisku !Szkoda tylko,że zapomina o pracownikach !!!
krzys 2017-01-09 13:14:28
A w srodku dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec na jedno wyjdzie:)
ania 2017-01-09 19:30:16
Czy ktos ma jakies info na trmat wyplaty? Byla?
rysio 2017-01-09 22:19:55
nie było :(
yoyoyo 2017-01-09 23:07:34
myślałam że l4 mi przeskrobalo sprawe i tylko mi nie dali heheh
ania 2017-01-09 23:10:29
Jak w kazdej dziedzinie Aldi w czarnej dupie w zestawieniu z reszta:(
yoyoyo 2017-01-09 23:20:18
jakby to powiedział Pietrek żyła " no hehehe tak hahaha"
yoyoyo 2017-01-10 13:34:59
czy aldi ma jakiś numer do kadr?
Marko 2017-01-10 20:19:37
Grudniowo-Świąteczne wypłaty już doszły?
WRR 2017-01-11 08:01:35
Witam, czy duzo macie przemrozonych artykulow? A jesli tak to jak je odpisujecie?
niedowiarek 2017-01-11 16:27:36
Tyle tu pisaliście na temat podwyżek ,jest styczeń a tu cisza .Pochwalcie się ile dostaliście o ile w ogóle bo ja niestety nie .Więc nawet nie wiadomo czego się spodziewać 30zła może 300 ? Ktoś coś wie???
aleksandra 2017-01-11 18:15:12
Najlepiej nie spodziewaj sie niczego to unikniesz rozczarowanoa:)
Zalogakrzysztofa 2017-01-11 22:53:22
Albo spodziewaj sie najgorszego wtedy nie bedziesz rozczarowany
G.G. 2017-01-12 08:39:35
Centrala w Niemczech planuje przyciągnąć dodatkowych klientów klasy średniej za pomocą rozszerzonego asortymentu win.
Już w tej chwili Aldi pozyskała 22% rynku win i nadal chce go powiększyć odbierając nowych klientów konkurencji.. Ciekawe jakie wytyczne przyślą w tym miesiącu.
An ka 2017-01-12 15:07:13
Dziś się dowiedzialam ze podwyzek nie będzie w styczniu jak zapowiadali kazdy dostanie po przepracowanym roku i tyle w temacie .
aaa 2017-01-12 15:36:15
no wczas..
Sklep przyszłości ALDI 2017-01-13 12:58:32
Uwaga w tym roku Aldi ruszyło z modernizacją sklepów.
Wszystkie sklepy będą przebudowane i zmodernizowane do najwyższych standardów najpóźniej do roku 2019!!!
Powód poprawa wystroju sklepów na ciepły i jasny co przyciągnie nowych klientów no i oczywiście
nowa kampania reklamowa!!
L4 2017-01-13 12:59:10
Super!!! Niech dalej oszczędzają, tyle że ludzie chorują kasjerki ubierają się jak na wyprawę w góry a nie do pracy!!! Zmniejszoną emisję to już mają bo piece w aldikach ledwo co grzeją więc i emisja CO2 jest mniejsza. Okna to niech dają i na dachu,to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będą mieli lepsze pole do obserwacji. Już i tak jesteśmy obserwowane, wiedzą o nas wszystko, kiedy i co robimy. Wiem co mówię!!! A jak będzie lato to będziemy padać jak muchy od słońca bo klimy nie ma i zaś oszczędzamy!!! Parkingi niech są większe to klienci z konkurencji będą mieli gdzie parkować(no i blokować wjazd dostawcą ) Aldi przyjazny środowisku śmiech na sali. Hasło roku!!! Plakaty trzeba zrobić i wywiesić w sklepach. Żenada tylko gdzie w tym jesteśmy MY pracownicy? Środowisko to i ludzie tak przynajmniej myślę chyba że o czymś nie wiem. Zdrówka życzę.
An ka 2017-01-13 13:41:39
Bez przesady u nas na sklepie jest tak ciepło ze można w krótkim rękawie chodzić nawet sami klienci mówią że za ciepło a ogrzewania nie można wyłączyć .nie rozumiem dlaczego wszyscy piszą same negatywne komentarze po co pracować tam gdzie mi źle i się zmuszać denerwować na wasze miejsce czeka już Nowa osoba która będzie zadowolona z pracy a nie tak jak wy sfrustrowana i nie zadowolona z życia ludzie więcej optymizmu a zarobki wcale nie są złe potraficie tylko narzekać.
L4 2017-01-13 17:03:56
O to się ciesz że masz cieplutko. U mnie i pewnie znajdą się inne sklepy na których jest tak zimno że nie da się normalnie pracować. A zapomniałam że jestem marudzącą, sfrustrowaną pracownicą. Tylko kochana jestem ciekawa jak długo pracujesz w aldi bo ja baaardzo długo i mam prawo być zdenerwowana a nawet wkurzona co wymyśla góra. Przerabiałam już tyle pomysłów firmy,przerabiałam już tylu Bl-ów(chyba 11-tu) że nie chce mi się słuchać tych ich pomysłów. Ja nie narzekam na zarobki na pracę ,mam szczęście pracować z fajnymi ludźmi,fajnym BL-em ale nie zawsze kasa jest ważna. Troche ludzkich odruchów ze strony firmy do nas wszystkich pracujących w tej firmie a było by jeszcze lepiej. Co do kolejki chętnych na moje miejsce to jakoś nie widzę, cv brak!!! Więc nie gadaj głupot zobaczymy jak ty długo zagrzejesz miejsca w tej firmie, no chyba że masz układziki albo staż większy niż mój (2009r) to będe pełna optymizmu siedziała cicho. A tak wogóle to pozdrawiam wszystkich starych oczywiście stażem pracowników których nikt nie zastąpi. Bo kto jak nie my znamy tę firmę...
Nowa ja 2017-01-13 17:17:42
Masz 100% racje, ja po dlugich latach zwolnilam sie z tego chorego zakładu pracy, widząc jak traktuje sie starych pracowników. Na kierowników zartudnia sie osoby ktore sa znajomymi od Bl Lub ich kolezaneczka juz pracuje w tej firmie i ze wzdledu że miala bardzo dobre układy z bl to sciagala sobie znajome na stanowiska kierownicze na slep osoby ktore wczesniej byly kasjerkami gdzie indziej. Polityka tej firmy jest dla mnie chora bo nie szanuje sie kasjerow a kierownicy potrafia znecac sie psychicznie nad slabymi osobami, a one nawet nie maja poparcia w bl-u. Wiem bo sama to przezylam i ciesze sie ze w koncu sie zdecydowalam odejsc.
kicia Zbysia 2017-01-13 19:25:07
Odszedłem wytoczyłem proces temu niemieckiemu obozowi pracy .Ugoda zawarta zgarniete 30000 tysięcy zł tylko trzeba się przygotować zdjęcia rozmowy kilku świadków może. być klient ze sklepu
O tym się szwaby nie chwalą.......
NEO 2017-01-14 08:01:22
Odnosnie modernizacji sklepow to jestesmy lepsi od Lidl.
U nas nowomodernizownane sklepy beda mialy wieksza powierzchnie sprzedazy tj, 1250 m2
natomiast Lidl oferuje klientom max. 1100m2.
znudzony 2017-01-14 09:41:18
I co z tego ???? Nadal dwie osoby na zmianie????
L4 2017-01-14 16:38:52
Proszę admina o wytłumaczenie mi dlaczego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest słowem niecenzuralnym? I usunął słowo z mojego wpisu? Jak mam nazywać takich co? Pożyczalscy?
kasjerka 2017-01-14 18:24:46
U nas też bardzo zimno ,kasjer ubrany ;koszula kamizelka,a na to kurtka.Pod spodniami getry lub rajstopy inaczej nie idzie :( więc An ka chyba pracuje na jakimś wyjątkowym sklepie -zazdroszczę ; )
nnnn 2017-01-14 21:04:22
A ta kampania to rozumie na goworku,ha,ha:) Bo na inna szkoda kasy:)
lala 2017-01-14 21:08:26
Srednio zarabiajacego w Polsce, czyli takich prawie i to tylko prawie jak my to stac na jedno wino w miesiacu,takze szkoda zachodu:) chyba mowa o sredniej krajowej czyli o naszych ks,bo pracownikow to dalej stac bedzie tylko na jabola i to nie za czesto:)
Nowa ja 2017-01-15 22:04:24
Gratuluje odwagi, też nad tym myślałam ale dopuściłam. Bylam zbyt wyczerpana psychicznie. Zbyt dużo nerwów straconych i przeplakanych nocy. Lekarz radzil mi odpuscic, bo bedzie mi ciezko z taka korporacja walczyć. Wiem ze są takie osoby które trwaja nadal w takim "chorym" zakladzie. Ważne by wiedzialy ze na tej firmie swiat sie nie kończy, że są inni pracodawcy ktorzy potrafia byc naprawde spoko.
Być moze firma byłaby spoko gdyby zatrudniala odpowiednie osoby na kierownicze stanowiska a nie byle kogo popadnie.
dispo 2017-01-16 08:08:42
No oktawian, kiedy ty wpadniesz na pomysł i zrobisz klientom w promocji patelnie?
Tylko taką z prawdziwego zdarzenia z pokrywka i żeby jajecznica nie przywierała.
MisKolabor 2017-01-16 10:39:25
Skoro piszesz o czymś, co nie miało miejsca, to czym to można nazwać? Bajkopisarstwem co najwyżej.
wow! 2017-01-16 13:28:16
W Niemczech wprowadzają coraz więcej smartphonów w promocyjnych cenach aby pozyskać
klientów. Więc zamiast iść do MediaMarkt lepiej w Aldi kopić Huawei Y6 II Compact za 129 Euro.
ania 2017-01-16 16:12:19
Ty,a ty to z zarzadu ze wiesz?:) jak masz takie pewniki to cos taki anonimowy,bo ze ty kolaborant to juz ci wczesniej pisalam:)
dispo 2017-01-17 10:39:20
W Niemczech wprowadzają od końca stycznia do sprzedaży laptop Medion Akoya 17” za 499 Euro.
Ty oktawian mamy XXI wiek i klienci w Polsce chcą kupować elektronikę!!!!
Noon 2017-01-17 12:36:24
Ty misiu uju nadęty pasiesz sie miodkiem z centrali i w glowie ci sie podoliło
Łukasz X. 2017-01-18 06:27:35
Moim skromnym zdaniem, to Oktawian Torchała nie wypracuje w tym roku wzrostu zysków, że sprzedaży więc powinien być zastąpiony za kogoś lepszego.
Zostaw swoją opinię o ALDI - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALDI