logo ALDI

ALDI

Chorzów

Opinie o ALDI

sprzedaz +27% 2017-04-08 08:42
Nowe "szlachetne" sklepy Okawiana Torchaly( Aldi) beda mialy min. 1100 m² powierzchni handlowej.
Beda mialy szerokie wejscia, jasne powierzchnie sprzedazowe i kolorowe szyldy.
Asortyment owocow i warzyw bedzie zwiekszony do 90. Cebula nie bedzie juz sprzedawana z kartonow
ale bedzie pozycjonowana w regale. Najwieksza tajemnica jest ile to modernizacja bedzie kosztowala.(WOW tylko Oktawian moze te kwote wyliczyc).
Oktawian czekamy w poniedzialek na wytyczne aby zmiazdzyc handlowo w tym roku "pajacow" z Biedronki i " dzbanow" z Lidla.
AA 2017-04-08 11:25
wypowiedziala sie centrala ;D
Nikfik 2017-04-09 15:14
Zaraz wroci tabis ktora mowi szybciej niz mysli, a zalog ktory mowi cos innego niz robi to bedzie wspanialy duet, na pewno zwieszy sie obrot i na pewno zmniejszy sie liczba pracownikow znowu zaczna chorowac i sie zwalniac. Krzysiu i Sylwia to wspaniala podpora Aldika a Grzesiu z dzialu personalnego znakomicie podpowie jak ominac prawo.brawo.
Xyz 2017-04-11 23:27
Słomek?
Biurwa 2017-04-13 09:16
Napisz może na jakie stanowisko i do jakiego działu. Czy na pełny etat czy nie. A najlepiej wyślij CV i idź na rozmowę, jeśli będą chcieli, to powiedzą, ile ci dadzą.
ściema 2017-04-14 18:30
właśnie zobaczyłam swój pierwszy pasek i ewidentnie nie zgadza mi się z godzinami a konkretnie z godzinami nadliczbowymi,wiem ile godzin i minut miałam ponad bo to notowałam więc to chyba prawda że godziny nadliczbowe zabierają sobie i za free pracuje, bo przecież nie mogłabym bym mieć za dużo he he:D
Zaczynam widzieć powoli o co chodzi w tej korpo!!!Ale spoko luzz i tak jestem tutaj na chwilę:D
Ciekawy 2017-04-14 21:07
Czy są w aldi zz ?
Pracuś 2017-04-15 07:05
W Biedronce 2 maja "włoski strajk". Proponuję to samo u Nas!
Cmok 2017-04-15 09:18
Chyba z jakims kolega z biura ...moze z oktawianem razem kreca walki to sie razem dymaja o kobiete nie podejrzewam musia by byc niewidoma.
Czlowieku widzisz jak on wyglada heh
kanada 2017-04-19 16:06
aldi niestety zostaje z tyłu, lidl podwyżki i premie i socjal, biedronka podwyżki, premie i socjal i nawet trzynastki mają, jak nie chorują - premie, tesco ostatnio też podwyżki. zarobek kasjera w lidlu 2500 zł z premią, a kierownik ma już niecałe 6000 zł z premią + auto służbowe + telefon służbowy, w biedronce trochę mniej, ale też całkiem zacnie.
W aldi cisza, nie ma premii od zwiększonego obrotu, zysku, braku strat niechorowania. Pewnie jest to czytane przez górę, więc może wezmą to pod uwagę. Premie na pewno by zmotywowały bardziej pracowników.
Nowa ja 2017-04-19 19:57
Hej, ja mialam to samo. Za późno zaczelam sobie sprawdzac paski z godzinami, a tu kilkunastu godzin brakuje a tu funkcyjne nie wprowadzone i tak wylapalam tylko cztery razy pod koniec swojej pracy, raz prawie na dwie stowy za jeden miesiąc. Niby jak to zglosisz to ci to wyplaca ale ile musisz sie nasluchac ze "to twoja wina bo sobie nie przypilnowalas" ale wiesz co jest w tym najgorsze ze tak naprawde musisz sobie zapisywac wszystkie zmiany i je liczyc bo kierownictwo plus fukncyjne osoby maja gdzies czy masz dobrze wprowadzone godziny byleby tylko one dobrze mialy.
V2 2017-04-20 09:40
W tym roku zdbylismy w Europie przewage nad Lidl i tak samo bedzie w Polsce. U nas w Aldi Oktawian kreowany jest przez siebie i przez Niemcow jako ten ktory ugruntuje w tym roku przewage nad Lidl i ich drozszymi produktami.
V3 2017-04-20 21:18
Tak nad wszyskimi marketami bedziemy mieli przewage buu ha ha
V4 2017-04-21 09:28
Juz zdobylismy przewage nad wszystkimi marketami... Szkoda ze tylko w dziedzine łamania prawa pracy i mobingu!
Elita handlu 2017-04-23 11:32
Kaufland zrobił jeden błąd, za blisko wybudował swój sklepy i ciekawe co z tym faktem zrobimy Tochała?????pewnie trzeba będzie ich ukarać po "handlowemu". W poniedziałek się dowiemy.
pppzzz 2017-04-26 19:14
Pracowałem kiedyś na magazynie w Chorzowie-masakra.Niby stała miesięczna stawka a zapierdzielasz jak na akord,bo mają wygórowane normy,towar rozmieszczony bez głowy,układasz na palecie lekki towar,jedziesz dalej a tu nagle ciężki asortyment i kombinuj żeby to ułożyć,dobrze że od paru miesięcy już tam nie pracuję,stracony tylko czas w tej firmie.
pppzzz 2017-04-26 19:43
A i za soboty nie płacą ,tylko każą sobie w t ygodniu dzień wolny wziążć i nad ranem każą ludzią do pracy przychodzić,choćby nie mogli zrobić dwóch zmian,bo co z tego że popołudniu wracasz z pracy ale i tak chodzisz nie wyspany bo wstajesz o 2.30-3.00 a nikt o 20-stej specjalnie dla nich spać nie będzie chodził,ale na szczęście mam to już za sobą ,odradzam
Epal 2017-04-27 13:14
Obok na magazynie daja 200 pln wiecej, wiec nie ma co sie zastanawiac nad Aldi.
Gość 1 2017-04-29 04:56
Znając życie nikt nic z tym nie zrobi i to jest przykre :(
Ghb 2017-04-29 19:01
Aldi zrobi...jak sie dowie czyja to wypowiedz na nie kozysc aldika to ( usunięte przez administratora )
hhh 2017-04-29 21:42
Hahaha nic nie zrobią są za ciency
Gość 1 2017-05-02 04:58
Ale kogo osobę piszącą czy robiąca bo bo wielka różnica?
Ghb 2017-05-02 06:50
Piszaca, pracujaca.
10% 2017-05-02 22:10
Eeej, uwaga kierownicy sklepow Oktawian planuje w najblizszym czasie podwyzszyc cene mleka i masla o 10%!!
Weronika 2017-05-04 11:59
Wiecie, że sieć dyskontów Aldi Nord rozpoczęła w Polsce akceptację płatności mobilnych za pośrednictwem usługi BLIK? "System powstał w ramach wspólnego standardu płatności mobilnych, stworzonego przez Polski Standard Płatności." Więcej możecie dowiedzieć się z poniższego linku:
Byly pracownik 2017-05-06 23:38
Praca w Aldim Żary.NIE POLECAM !!!
Psychiczna wykańczalnia !
Bardzo duza rotacja nie ze wzgledu na prace ,płace tylko ponizajace podejscie do pracownika.
Byly pracownik 2017-05-06 23:45
Dokladnie .
Weronika 2017-05-08 12:23
@Byly pracownik piszesz, że w firmie występuje duża rotacja. Co według Ciebie to oznacza? Na jakim konkretnie stanowisku? Wspominasz również o nagannym traktowaniu pracownika. Czy byłeś świadkiem jakiejś nieprzyjemnej sytuacji? A może dotyczyła ona Ciebie? Czekamy na Twoją opinię.
koniec zoltych sklepow w Polsce 2017-05-09 06:40
Patrzac na konurencje dostrzeglismy, ze bardzo latwo będzie przejac klientow z takich podrzednych sklepow jak Lewiatan. Oni nie modernizuja w tym roku wogole sklepow bardzo latwo będzie je przejac. Dawaj Torchala , chlopaku sprzedawaj aldikowskie produkty, Niemcom obiecana jest ponadprzecietna sprzedaz w tym roku.
V4 2017-05-09 09:09
Widac ze Niemasz zielonego pojecia co sie dzieje na sklepach aldi...
ryba 2017-05-09 20:13
A kto dostał skierowanie na badania okresowe i musiał zrobić psychotesty, bo na skierowaniu miał zaznaczone kierowanie wózkiem widłowym? Przecież nawet uprawnień nie mamy na wózki widłowe to na co nam psychotesty?! chore tak samo jak ten allianz. Nie możesz sie dodzwonić a jak już to terminy hoho. Medicover już był 100 razy lepszy! A ceny pakietów kosmos. Lepiej poszukać znajomego co ma firmę i załatwić sobie opiekę grupowa w luxmedzie. Pakiety tańsze, więcej placówek i normalna obsługa! Koszmar to, co sie dzieje z Aldi!
następca 2017-05-10 08:20
powiedzcie Oktowianowi Torchale, że przed wszystkim sie nie zabezpieczy.
Wolf 2017-05-12 09:01
Postac oktawiana pewnie dostanie w tym roku
urzedowy zakaz sprzedazy artykulow spozywczych.
Weronika 2017-05-12 11:37
@V4 nie współpracuję z ALDI, więc nie wiem, co dzieje się w miejscu pracy. Wiele osób czyta ten wątek, a wśród nich są również osoby zainteresowane pracą w ALDI. Dlatego każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów. Może zatem jednak powiesz coś więcej na ten temat?
Pracownik 2017-05-13 13:20
Wy tam na tym magazynie! Nauczcie się dobrze paktować palety!
Ikropka 2017-05-14 20:03
A wy na sklepach skrzynki i zwroty
Nicko 2017-05-16 09:11
witam, nowy kurs modernizacji sklepow aldi pod haslem "Information, Service Transparenz".
Plan jest taki aby odebrac klientow tych sklepow kotre nie wprowadzily sprzedazy online., tj. biedronki, lidle, francuskie sieciowki itp.
Oktawian czy ty wiesz co to jest E-commerce?????, podpowiedz to nie jest do jedzenia.

Weronika 2017-05-19 14:56
Wiecie, że prognozy przewidują, że Aldi w ciągu trzech lat stanie się nr 2. w Europie? Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć pod linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/aldi-w-ciagu-trzech-lat-stanie-sie-nr-2-w-europie-,40094
Ja 2017-05-20 15:38
Zatrudnilam sie w Aldi pracuje juz 11 dni i oznajmilam ze skladam wypowiedzenie.Wymagania z kosmosu juz 2 dnia wymagali znajomosci wszystkich kodow, bo przeciez mialam czas zeby sie nauczyc w domu.Grafik ukladany z tygoďnia na tydzien nic nie mozna zaplanowac.w grafiku do 13.15 a sciagaja z kasy o 14.00 zatrudnienie tam to jakies nieporozumienie.
Ja 2017-05-20 16:13
baśka k 2017-05-20 17:46
Racja napisze chyba ostatni raz.Zdjęcia -Państwowa Inspekcja Pracy i kierowniczek taki leci daleko daleko na zbity pysk ja sobie wywalczyłam tylko dożyliśmy że trzeba na wszystkich mieć haka ....
An ka 2017-05-20 19:59
Nie przesadzaj bzdury tu wypisujecie jak nie pasuje to wypad gdzie Ci będzie lepiej.
V1 2017-05-21 10:35
Tak u ciebie napewno jest inaczej skoro piszesz "jak ci nie paduje to wypad" wiadomo jakie masz podejcie do ludzi .
hana 2017-05-21 11:48
w którym aldiku pracujesz?
An ka 2017-05-21 21:52
To nie jest ważne gdzie u nas wszystkim się podoba i nikt nienarzeka a wiadomo pracować trzeba wszędzie idź do prywaciarza za 1500zl to też wam się odechce raz dwa ja to już przerabialam a tu można fajnie zarobić.
2+2 2017-05-22 07:07
Kochana,Fajnie to Torchala zarabia, zobaczymy za 2 lata gdzie bedziesz.
Bhkanka 2017-05-22 09:23
pochwal sie gdzie to tak wszyscy zadowolwni...moze sie tam przeniose
An ka 2017-05-22 12:34
Pracuje już 3lata .
rybka 2017-05-22 14:01
Hej czy ktoś coś może słyszał o jakiś podwyżkach od lipca ????
Bhkanka 2017-05-22 17:20
gdyby było wporządku to bys sie nie bała napisac gdzie haha
Zostaw swoją opinię o ALDI - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALDI