Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Cześć, chciałem podzielić się moją opinią na temat pracy w Aldi we Wrocławiu. Trafiłem do tej sieci całkiem przypadkiem, bo już dłuższy czas nie mogłem znaleźć pracy takiej jak szukałem (mam porównanie z pracą w korporacji). Niestety, te dwa lata, które tam spędziłem to był istny dramat, łącznie z tym, że byłem przemęczony, wiecznie niedospany przez poranne zmiany i zmęczony psychicznie przez to miejsce. Zacznę od tego, że w tej firmie nie ma ŻADNEJ polityki personalnej. Nikogo nie obchodzą pracownicy, ich potrzeby, ma być tylko rozłożony towar i porządek na magazynie. Po pierwsze - jeżeli chodzi o urlopy, planuje się je na początku roku, a później nagle okazuje się, że "góra" każe schodzić z urlopów i dostajesz co 3-4 miesiące urlop, żeby nie móc wykorzystać go wtedy kiedy Ty chcesz. Czy to jest w ogóle legalne? Miałem zaplanowany urlop na lipiec, przesuwali mi go trzykrotnie, aż w końcu udało mi się pójść na wolne dopiero we wrześniu. Po drugie - grafik pracy. Kierownicy najczęściej w ogóle nie biorą pod uwagę próśb grafikowych pracowników, układają po swojemu i jakimś cudem, często się okazuje, że np. w danym miesiącu dali Ci za dużo albo za mało godzin i nagle ostatniego dnia musisz zostać i zrobic np. 12 h. Dodatkowo - nie raz się zdarzyło, że grafik na dany miesiąc dostawałem już w owym miesiącu, gdzie wg prawa powinien być wywieszony do ostatniego piątku miesiąca. Po trzecie - wypłaty. Wypłata jest niska w porównaniu do konkurencji oraz do obowiązków i trudności tej pracy. Nie ma żadnej premii, jest jedynie karta przedpłacona, na której jest marne 215 zł. Wynagrodzenie zawsze wpływa ostatniego możliwego dnia późnym popołudniem. Jeżeli okaże się, że musisz iść na chorobowe, to firma nie liczy 80% od Twojej podstawy, tylko 80% od dni, których byłeś w pracy, więc np. za tydzień nieobecności odejmują ponad 400 zł z wypłaty.Jeszcze jedna kwestia odnosnie pieniedzy - bylem zatrudniony na pełny etat na umowie o prace, a co miesiac dostawalem inna wyplate. Po czwarte - nadgodziny. W tej firmie nadgodziny są obowiązkowe, nie można wyjść dopóki kierownik tak nie uzna. Co więcej, już po przebraniu sie, wybiciu z pracy itd. trzeba czekac, az kierownik zabezpieczy sklep, co czasami trwalo bardzo dlugo i zdazylo sie nie raz, ze wychodzilem z pracy przed 24:00. A żeby jeszcze tego było mało - nadgodziny TRZEBA odbierać, nie ma możliwości spieniężenia ich. Po piąte - przerwa. Przerwa w Aldi trwa tylko 15 minut. W tym czasie masz zdążyć zjeść, załatwić się i czegoś napić. To jest zdecydowanie za krótko. Jak w trakcie pracy, np. wtedy kiedy siedzisz na kasie będziesz chciał zejść do toalety, to kierownik Ci zwróci uwagę, że gdzie Ty schodzisz i masz kasować. Po szóste - kierownictwo. Niestety, nie znają się w ogóle na zarządzaniu ludźmi. Pracowałem m. in. w sklepie we Wrocławiu, przy ul. Kościuszki(usunięte przez administratora). Pamietam taki dzień, kiedy byłem na odpieku pieczywa i zostało doslownie 10 sek do końca wypieku i już się mnie czepiał dlaczego stoję, że mam wypiekać szybciej. Jest to osoba z nerwicą, choleryk, nie potrafi w ogóle chwalić, tylko ciągle za wszystko karci. (usunięte przez administratora) Ogólnie podsumowując – za mało ludzi, za dużo pracy, brak polityki personalnej, brak możliwości rozwoju, niskie wynagrodzenie. NIE POLECAM. Nie aplikujcie do tej firmy.

Praca w tej firmie to dramat ,minimalna obsługa np 3 osoby na rano 3 na popołudnie , towar wjeżdża co dziennie ,nie ma możliwości na spokojną pracę a jeszcze wymagania od rejonowego ma być zrobione i jego to nie obchodzi ,poprostu katastrofa

MÓWIĘ NIE !!!

Pracuje w Aldi już 6 lat. Zaczynając miałam wrażenie że mam szczęście pracować w tej firmie, w stosunku do innych dyskontów na rynku. Była sielanka - kto pracował ten wie. Rozumie że spółka się zmienia. Rozwija się. Chce zarabiać. Super. Jestem za. Ale mam wrażenie że na przestrzeni lat w firmie w biurowcu są zatrudniane same Trolle I Ogry, które uważają, że jak im się w komputerze zgadza i dobrze wygląda - tak samo będzie na sklepie. Nic bardziej mylnego Najpierw próbowali z nas robić biedronkę - zasypując stendami. Wiecznie przysyłane źle Musterungi które nie mają nic wspólnego z realnym asortymentem. Zapomnieli do tych Musterung dołączyć czarodziejską różdżkę by można było sobie pułki rozciągnąć... Co chwilę jakieś nowe tabelki, druki i inne pierdoły które nie przekładają się na pracę, wręcz zabieraj czas na to co ważne. Do tego ten ich Tablecik i 3 miliony zadań... Sprawdź to, zrób to... A czy etykietka dobra, a czy nie popsute. To jest jakaś maskara. Zbędny pochłaniacz czasu - którego i tak Ci ciągle brakuje. Pracowaliśmy 4/4 - za dużo - nie robicie czynnika... 3/1/3 - za dużo - nie robicie czynnika... 3/3 - za dużo - nie robicie czynnika... 2/1/2 - za dużo NIE ZROBICIE CZYNNIKA !!! 2/2 - Już lepiej... 1/1 - DOSKONALE ???? Nie kartonować... Nie sprzątać... Nie myć sklepu... To ja się pytam po co sklepy Aldi mają być otwarte? Przez te ich nowe procedury na sklepach wygląda jakby faktycznie nikt tam nie pracował a każdy z nas wie że zapierdzielamy za 3... Ale im mało... Oni chcą zarabiać. Jeszcze chwila i przyślą nam Homonto jako obowiązkowe ubiór pracownika. Przyszedł jakiś Szeryfa z Niemiec ( chociaż lepsza była by poprawną nazwa - ludzie którzy okupowali Polskę w 1939 r. ) I postanowił nam przykręcić śrubkę tak - że para nam będzie szła uszami od tego zapierdzielania. I już udowodnił że można, że się da... Pytanie tylko czy My jako - pracownicy pozwolimy im na to by dokręcili nas do końca - bo do tego to zmierza. Uwielbiam swoją pracę. Kocham mój zespół. Ale na to co chce i po mały robi spółka MÓWI STANOWCZO NIE!!! My nie jesteśmy CZYNNIKIEM - jesteśmy Ludźmi którzy chcą pracować w normalnych warunkach - ale to Spółka nam na to nie pozwala. Dali nam Super podwyżki w grudniu, które obowiązują od stycznia tylko, po to aby zamknąć nam usta. Ale nie ma takich pieniędzy za które człowiek będzie pracował na sklepie o powierzchni 1000m2 w pojedynkę. I co mam sobie kartkę na drzwiach wywiesić... A co ja Qurwa w Żabce pracuje. Czy te Trolle z biurowców nie biorą pod uwagę że tak praktyka tylko zraża do Nas klientów... Co przełoży się tylko na jeszcze większy spadek utargów. Czego na pewno My jako zespoły pracują na sklepie nie chcemy, ale tym bardziej nie chcemy pracować w takich warunkach jakie nam proponuje spółka. Więc albo WSZYSCY POWIEMY NIE!!! Albo szukajmy sobie nowej pracy... BO DOBRZE TO JUŻ BYŁO. #STRAJK#

oixma1000
@MÓWIĘ NIE !!!

Również pracuję w firmie ok7 lat i zgadzam się z każdym słowem, jak zaczynałam pracę w tej firmie byłam zachwycona≤teraz jestem rozgoryczona ponieważ lubię swoją pracę ale w takich warunkach jak teraz nie da się pracować

Ana

Co sądzicie o tym cudownym dodatku świątecznym bo ja nie wiem czy śmiać się czy płakać. Dodatek na Święta ( w rzeczywistości frekwencyjny) pod warunkiem że się nie zachoruje??? Dramat ....przekażę mojemu organizmowi że nie może nic go ruszyć bo 200zl nie dostanę.....normalnie dramat. Z mojej strony powiem tak wsadzcie sobie ten DODATEK ŚWIĄTECZNY !!!!! Aldi upada coraz niżej.

@Lola

Jeżeli z góry był ułożony grafik, a nie pojawiłaś się w pracy, to Twoja informacja o nieobecności jest uz. Twój kierownik zachował się prawidłowo wpisują Ci urlop na żądanie. Ludzio się w d poprzewracało....

Pracownica

Jak czytam te komentarze to aż mi niedobrze ... Pracuje w firmie już ponad rok. Jest to drugi sklep w którym jestem. Powiem tak : ludzie są super, kierownicy tak samo. Nie gnoja, nie traktują jak śmieci. Jeśli czegoś nie wiesz to pytasz. Nikt za to Cię nie obraża. Masz prawo nie wiedzieć. W każdym sklepie ( w których pracowałam ) obowiązuje zasada : lepiej zapytać 10 razy o to samo niż raz się pomylić . Popełniasz błąd to dostajesz upomnienie. Nie w formie zastraszenia ani obrażania, ale w formie motywacji aby być lepszym. Na zarobki nie narzekam, mimo tego że przeszłam do sklepu niskoobrotowego a byłam na wysoko. Nie rozumiem tych obraźliwych komentarzy ...

@Pracownica

Trafiłaś na fajnych ludzi, na moim sklepie nie jest dobrze dlatego chce zmienić pracę

FRANEK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.

No to koledzy koleżanki będziemy się żegnać , bo ja na pewno samych nocek nie będę pracował. Szkoda życia na taki (usunięte przez administratora) , teraz kierownik miły zagada ,a tak traktował ludzi jak (usunięte przez administratora) . Tak M.D (usunięte przez administratora) się pali , funkcja będzie zagrożona . Doszły mnie również słuchy że mają płacić za tydzień nadgodzin , tak im powiedział kierownik ( twoje słowa są nic nie warte , klamczuszku ). Dużo obiecujesz , ale ludzie mądrzy mają swój rozum . Polecam iść po ciuszki i nagrać się na słuchawkę , będzie lepsza wydajność . Bym kierownika wypunktował w jego kłamstwach , ale kto pamięta ten wie . No życie jak pogoda zmienną jest , kiedyś tylko zwalniałes a teraz już nie ma kogo . Osobiście pracodawcy nie polecam , najbardziej dział komisjonowania kierownik (usunięte przez administratora) jakich mało , jak z tobą rozmawia nawet w oczy nie potrafi spojrzeć (usunięte przez administratora) . Kto może niech ucieka , bez zastanowienia. A poczekajcie , jak ludzie z agencji zaczną uciekać . Wtedy będzie powiedziane nie mam kim pakować , miałeś nie doceniłes i taka jest prawda . Bądź chociaż raz mężczyzna w życiu i czas się przyznać do błędu , a może poprostu się nie nadajesz na swoją funkcję ? Grać ty potrafisz i gadać , tylko tyle . Spokojnie etat na mrozni się znajdzie . Magazynierzy wam wszystkiego dobrego, i nie dajcie się już nabierać na słowa tego (usunięte przez administratora).

Xxx

Dzien dobry, niedawno podjalem prace w sklepie Aldi. Z tego co wiem to jest 3miesieczny okres rozliczeniowy i nie wiem za bardzo o co z tym chodzi. Mam rozumiec to tak ze dostane wyplate dopiero po 3przepracowanych miesiacach czy wyplata jest przelewana normalnie co miesiac? Jesli jest co miesiac to czy mozna sie dowiedziec kiedy jest ona przelewana. Bylbym wdzieczny za odpowiedz

8 letni Aldikowicz Nowy wpis
@Xxx

Wypłata co miesiąc do 10. na koncie. A 3 miesięczny okres dotyczy nadgodzin. Powodzenia.

Kandydatka Nowy wpis
@8 letni Aldikowicz

Hejo, a mogę wiedzieć czy u was nadgodziny sa obowiązkowe i ile średnio ich się zbiera przez ten okres trzech miesięcy?:)

8 letni Aldikowicz Nowy wpis
@Kandydatka

Nadgodziny są nie wskazane. Ale zależy na jaki sklep trafisz. I ile osób jest zatrudnionych w danym sklepie.

Cebulka

Z wieloma tematami opisywanymi na tym portalu się w 100% zgadzam , ale Pan M to akurat najbardziej doświadczony menadżer jakiego poznałam, z mega fantastycznym podejściem do ludzi , szkoda że takich mało w tej firmie ,

Pracuje w CD lisi ogon pod Bydgoszczą od 2 lat czyli prawie od początku. Praca całkiem niezła fakt że monotonna ale można przywyknąć. jedyne co jest słabe to tolerowanie pracy niektórych pod wpływem alkoholu pozdrawiam Bartosz.S . Jest to mega słabe bo dużo pracowników żali się że nie czuje się bezpiecznie a kierownictwo nic z tym nie robi.

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Jola

Aldi się kończy, potężna ilość osób się zwalnia, w moim rejonie 3 ks i 2 zks rzuciło wypowiedzeniem. Ks dostali super podwyżki 250 zł brutto w tym roku, a zapier.....ą na sklepie i jeszcze muszą biuro ogarnąć+ odpowiedzialność za psie grosze. W sumie, to wszyscy się zwalniają, kasjerzy, zks, ks, każdy ma dość tej idiotycznej polityki 1/1, 2/2. W zwykłych Delikatesach jest 5-6 osób na zmianie, w Dino też. Ciekawy co za (usunięte przez administratora) wpadł na ten genialny pomysł pracy 1/1 lub 2/2 i myślał, że tak to zadziała. (usunięte przez administratora) zadziała, ludzie się zwalniają na masową skałę, albo chorują, a smród będzie się długo ciągnął co to za (usunięte przez administratora) ten Aldi. Ktp może niech spier...a z tego tonącego okrętu.

Lisi ogon

No w końcu oznajmił że będzie zmiana w godzinach pracy , bo się zbierał i zbierał . Kochani specjaliści , kierownik komisjonowania radzę wyposażyć się w uniform magazyniera i przejść szkolenie u trenera jak szybko zbierać . Bo pracy przybywa a ludzi ubywa , a te godziny pracy to będzie gwóźdź do trumny , koledzy koleżanki pamiętajcie że to się odbije na nas którzy zostaną bo będą podkręcac normy , żeby jakoś zdążyć. A trochę empatii Kierowniku magazynu , bo tekstem że Cię to nie interesuje jak ludzie mają wrócic do domu .

Młodzik
@Lisi ogon

Tragedia... zatrudniając die nie było mowy o tak niedogodnych godzinach pracy. Jeśli ktoś dojeżdża autobusem to z całym szacunkiem ale tekst że najwyżej będziesz jeździł taxi jest nieporozumieniem . To jest pewne info ?

Moni

Orientujesz się czy jest to już przesadzone w sensie że ta zmiana wejdzie już na stałe i od kiedy ?

MlodziakNl

Hej. Jak obliczyc swoją normę? Z góry dziękuję ????

@MlodziakNl

Musisz notować sobie wszystkie ilości które kompletujesz podczas swojej pracy danego dnia, dodaj je do siebie ,następnie podziel to przez długość czasu podczas kompletowania,wtedy wyjdzie Ci ile zrobiłeś na godz. Najlepiej podejdź do lidera on powie Ci dokładnie ile miales

Onnn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Yo prawda że mają zrobić roszady w zmianach ? Dlaczego przezucaja ludzi na inne zmiany ? I dlaczego tak mało Polaków już zatrudniają do lisi ogon

PracaCudMiód

Kiedyś w porządku, w tej chwili radziłabym uciekać jeśli jest taka szansa. Jeżeli rozwazasz zatrudnienie w tej firmie to bierz du.. w troki i uciekaj byle dalej. Cięcia w ludziach doprowadziły do tego, że magazyn stoi zawalony bo nie ma kto wykładać towaru. Kasjer lata pomiędzy kasa, wypiekiem, dostawa itp. Kierownik to samo. Towar niedługo będzie stał na paletach na sklepie, jak w Biedronce. Szanowny pan dyrektor ( pracujący wcześniej w Biedronce) chyba chce zrobić z Aldi to samo, czyli (usunięte przez administratora) brak ludzi do pracy, pozastawiane alejki. Niedługo będziemy towar wrzucać w kartony po bananach i na ziemi stawiać jak biedrze.

EP

Jako kierownik bylem tez na szkoleniu w Niemczech i niech prezesa pokarze mi choc jeden sklepu Aldi gdzies jest tylko 2 pracownikow??? Zawsze to byly 4 lub 6 osob na sklepie!!!! Nigdy mniej.

Mario

Na jednej zmianie? Gdzie tak jest ?

@EP

Na zmianie, to już norma. Jak są trzy, to za dużo. Brak produktywności

Luna

Serwis sprzątający w roli kasjera czy kierownika

@Luna

zapomnij o czasie na to przy zmianach 1/1

Na początku mojej pracy w Aldi, pokładałam ogromne nadzieje w tej firmiem. Praca to była czysta przyjemność. Ludzie którzy pracowali w tej firmie, w każdym sklepie, byli wspaniali. Atmosfera- nic dodać nic ująć. W moim odczuciu wszystko zmieniło się drastycznie po tym, jak dostaliśmy podwyżki od nowego roku. Staliśmy się dla firmy robotami, maszynami. Nie widzą w nas już człowieka jak wcześniej. Mamy robić aż się zajedziemy. Po 8h takiej pracy pracownik nie ma siły na nic. Jesteśmy wyczerpani i fizycznie i psychicznie, ale nikogo to nie obchodzi. Obecnie jestem na wypowiedzeniu. Z każdym dniem przekonuje się że dobrze robię. Mam wrażenie że od pewnego czasu, z każdym dniem wymagania "góry" w stosunku do nas wzrastają i wzrastają, a my, mimo że robimy co możemy cały czas słyszyny tylko że jest za mało zrobione, za wolno. Kiedy rządzący się obudzą? Ani klienci nie są zadowoleni z tego jak sklep wygląda i funkcjonuje, ani pracownik nie czuje żadnej satysfakcji ze swojej pracy. Przez pracę po 2 osoby, kasjer musi wykonywać pracę na drugim końcu sklepu czy magazynu. A klient czeka przy kasie, niecierpliwi się, aż w końcu wychodzi. Jak to ma działać? Obsada w sklepach osiedlowych czasem jest większa niż w Aldi!! To chore!!! Zarówno ja jak i koleżanki straciłyśmy już jakiekolwiek nadzieję że będzie lepiej. Nikt już nie chce tu pracować. Nowi pracownicy też nie zostaną widząc co się tu dzieje.

@Mario
@:(

Masz rację ALDI pomału stacza się na dno ,brudno na półkach pusto nie wspomnę o atmosferze między pracownikami.W moim mieści kierownicy sklepów juz opuscili ten statek ,reszta myślę, że też pomału robią ten krok - kapitan że statku zszedł to znaczy, że statek tonie.

@@Mario

Będą wyciągać wnioski jak już będzie za późno i nikogo tak nie będzie :)

Lidlomix
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czytam te wszystkie opinie i mam wrażenie, że to stał się już (usunięte przez administratora) a nie firma ALDI. Jak można tak traktować tych wszystkich biednych ludzi którzy walą w tym chorym handlu? Powiem szczerze, że kiedyś to może i był fajny sklep, a teraz? Nie żałuję ani chwili, że już mnie tak nie ma, ludzie którzy tylko rozkazują nie mają pojęcia co się dzieje na sklepach, są zamdyleni tylko hajsem, doprowadzicie do tego, że każdy będzie od Was uciekał! Patrząc już na to ile ludzi już tam nie pracuje - podjęta została słuszna decyzja! Nie macie wstydu wymagać od tych ludzi więcej nie dając im ludzi do pracy! Żenujące jest Wasze podejście do całokształtu! Życzę z całego serca, aby każdy dobry pracownik się od Was zwolnił i tak nie zrozumiecie swoich błędów, ma nadzieję, że przyjdzie taki czas, że Pana regionalnego zobaczę na kasie, BO TYLKO ON TAK ZOSTANIE ! wstyd i żenada ALDI !

Lepszejutro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Moi drodzy, nie bójcie się zmiany, nie bójcie się zmiany na lepsze. O tej firmie nie da się już powiedzieć dobrego słowa, nawet najmniejszego. Brak szacunku do pracownika i jego pracy, zero poszanowania, tylko i wyłącznie wyzysk, cyferki oraz zamysł, żeby ludzie, którzy kiedyś lubili swoja pracę, doszli do wniosku, że pracują w jakimś o bo zie. Jeśli i dyrektorzy myślą, że ich panowanie jest takie super, już niedługo może sami przekonają się jak super się pracuje. Nowi pracownicy? Nowy Ks, Zks? Owszem przyjdą, ale na chwilę. Jak zobaczą co oferuje firma w zamian za niezliczone zadania, nie zatrzymają się dłużej niż na miesiąc, dwa, trzy. Trzymam kciuki za wszystkich, którzy biją się z myślami jaka podjąć decyzję. Że swojej strony powiem, że odejście to było coś, czego nie żałowałam od momentu zostawienia wypowiedzenia. Znalazłam super pracodawcę, który wierzy w pracownika. Mam w końcu siłę na pracę, ale także na rozwijanie hobby. Mogę dodatkowo powiedzieć, że w końcu mogę stwierdzić, że lubię swoją pracę. Nie marnujcie swojego życia dla firmy, który stawia wymagania, ma oczekiwania a w zamian chce więcej i więcej i więcej.

Przepracowana

Może właśnie KS/ZKS powinny zajmować się tylko ich zadaniami, które są tak czasochłonne.. a towar, świeżość niech stoi/leży. Nie wiadomo w co ręce włożyć. Masz rację nie jesteśmy już KS/ZKS tylko woły robocze, które same wszystko muszą zrobić. Oni nie martwią się że stracą wielu kierowników, oni się cieszą bo przyjdą nowi za mniejszą kasę i będą robić.

NIE DLA POLITYKI PANÓW R. I O.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam, zgadzam się z moimi przedmówcami i popieram inicjatywę, zrobienia „czegoś” (strajku 2-go maja, zgłoszenie do prokuratury, zawiadomienie mediów itp.), wobec narastającego braku szacunku, (usunięte przez administratora) wyzysku w firmie Aldi, który nie wiedzieć czemu, zbiegł się ze zmianami personalnymi na stanowiskach dyrektora i zastępcy prezesa. Czyżby elokwentny i szanujący ludzi oraz szanowany, poprzedni Dyrektor, nie nadawał się do podejmowania bezwzględnych działań i decyzji, które przychodzą lekko nowej „władzy”? Mówi się o tym już coraz szerzej w kuluarach, nie ma akceptacji takiego traktowania ludzi, minęły czasy bezkarnego łamania praw pracowniczych. Ja osobiście nie mam już nic do stracenia, podjąłem decyzję, rozglądam się za nową pracą, ale odchodząc zawalczę o sprawiedliwość, solidarność, ludzkie prawa, by móc spojrzeć sobie w twarz w lustrze, że nie uciekłem z podkulonym ogonem zostawiając moją ekipę po tylu latach dobrej pracy, bez wsparcia. Jestem wieloletnim pracownikiem firmy, doceniającym dotychczasową atmosferę w pracy. Nigdy nie było łatwo, jak to w handlu, kokosów też nigdy się nie zarabiało, jednak ktoś nie wie, że pieniądze to nie wszystko, że nie wystarczy rzucić groszami, w zamian oczekując ponadludzkiej pracy, że dobry szef może stworzyć (mając menadżerską wiedzę) taką atmosferę, by chciało się pracować po prostu dla niego, czasami za darmo, po godzinach, otrzymując w zamian bezcenną walutę: szacunek. Do tej pory ludzkie podejście przełożonych, zgrana ekipa, jasne obowiązki, uczciwe traktowanie pracownika, kompensowały inne niedociągnięcia. Uważam, że olbrzymi nieprofesjonalizm ze strony nowo wybranych: pana Radosława i pana Oktawiana, będzie przysłowiowym gwoździem do trumny, firmy Aldi. Jeśli prezes się nie obudzi, nie zauważy logicznych praw natury ludzkiej, firma przepadnie mimo tak olbrzymiego sukcesu braci Albrecht - pogrzebią ją żywcem. Napięta struktura, wymagania ponad siły i możliwości ludzi, podlewane są piętrzącymi się wymaganiami Panów, próbującymi swoimi śmiesznymi innowacjami wydusić z ludzi jeszcze więcej, nawet jedną osobą na zmianie w olbrzymim sklepie, to nie mieści się w głowie i w imię czego? By zadowolić przełożonych? By coś komuś udowodnić? By wyeksponować kompleksy wyższości? By poczuć zadość uczynienie za prywatne niepowodzenia? Skąd ich wzięli (słuchy dochodzą że z Biedronki, może z lat dwutysięcznych, gdy kasjerka musiała zakładać słynnego (usunięte przez administratora))? My, zwykli pracownicy wiemy co jest powodem nierentowności wielu sklepów (nikt nas niestety nie pyta o zdanie), mimo że nie przechodziliśmy menadżerskich szkoleń, wiemy że dociskanie ludzi, to złudne ograniczanie kosztów i rozwiązanie problemu, czy dyrekcja jest tak zdesperowana? W codziennej pracy na sklepie widzimy wiele bolączek, które wpływają na dobre imię naszej firmy, które generują niepotrzebne koszta. Wystarczyłoby zwrócić uwagę na robienie złego pijaru firmie przez wiele niedociągnięć. Wszędzie wśród konkurencji funkcjonują już bezobsługowe kasy, u nas oczywiście archaiczne systemy, ile razy muszę się tłumaczyć z niedostępności promocyjnych towarów na sklepie, promocje na niechodliwe produkty a w zamian produkty pierwszej potrzeby w wysokich cenach w porównaniu do konkurencji, nie można zrobić kompleksowych zakupów w naszej sieci, bo oferta uniemożliwia zaopatrzenie się tylko w sklepie Aldi. Skomplikowane i pracochłonne procedury nie mogą doczekać się nowatorskich rozwiązań, na tabletach przybywa zadań, trudno nadać im priorytety, tym bardziej pracując w dwie lub trzy osoby na zmianie. Moim zdaniem odwrotne działanie, wspieranie pracowników, budowanie zaufania i atmosfery sprzyjającej utożsamianiu się pracowników z firmą, i tym samym ją promowaniem, jest jedyną nadzieją na odbudowanie, tak zniesławionej opinii o sieci. I pomyśleć, że można to wszystko osiągnąć niedużym kosztem: wymaganie ale w atmosferze szacunku i zaangażowania. NIE!!! DLA POLITYKI pana Radosława i Oktawiana!!!

!!!!

Patrząc po ostatnio wprowadzonych porządkach, jasnym stało się, ze nowi dyrektorzy nie maja pojęcia o pracy w handlu spożywczym. Pięć produktów na koszach, wszystko oddzielone przegródkami itd. A stara akcja zjazd na magazyn, żeby tam się terminowala. Nie wspominając o sklepach, które maja malutkie magazyny i po prostu nie maja gdzie tego trzymać. Wprowadza potem przecenę tip i szukaj człowieku wiatru w polu, bo wszystko jest porzucane na resztowe palety. Ludzie, popracujcie tydzień z nami na sklepie i dopiero potem ustalajcie sobie procedury i porządki, bo nie macie zielonego pojęcia o myśleniu klienta, który już ucieka, przerażony syfem, pustkami na półkach i kolejkami. No chyba, ze celowo dążycie do upadku firmy. W takim razie jesteście na dobrej drodze. Karma wraca, w końcu dojdzie do centrali u sąsiadów, ze rujnujecie nas i sklepy. Życzę wam, żebyście byli tak gnojeni i wykorzystywani jak my teraz.

!!!

No oczywiście. Ma być po 5 produktów na koszach(góra i dol) i już. A ze nie ma koszy ani miejsca na nie, musimy tym zjechać. Mimo, ze z koszy się sprzedaje,

@ziomus

Sklep Aldi w Starachowicach porażka dziewczyny pracowały w systemie 2/2 na sklepie 100m2, sieć wynagrodziła im to w cudowny prezent na święta w postaci wywalenia z pracy. Kierownik , razem z regionalnym z Lublina wyżej (usunięte przez administratora)Sklepami tej sieci powinna się zająć prokuratura i PIP. Więcej (usunięte przez administratora) biurowych niech zatrudnia to sklepy wtedy będą rentowne, byle by się wszystko w tabelkach zgadzalo

@@ziomus

Pracowałam 11lat wywalili mnie bez powodu, nikomu nie polecam tu pracy, szkoda zdrowia i nerwów

Praca w Toruniu w sklepie Aldi doprowadza ludzi do utraty zdrowia zmiany 2/ 2 są chore wymagania z kosmosu . Widocznie pracodawca chce doprowadzić do tego że sam będzie pracować w swoich sklepach . Nowi się zwalniają a ludzi którzy tu zostają wyciska się jak cytrynę. Może ciąć koszty przez zwalnianie ludzi u góry którzy nie ma mają pojęcia o ciężkiej pracy jaką wykonujemy.

KR

Mysle, ze kierownicy regionalni oprocz corocznych podwyzek powinni w czerwcu dostac po 2000 brutto podwyzki aby byla nadal wzrostowa dynamika sprzedazy!!! Bo tak to jej nie bedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 526.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.