Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Niestety w Łodzi nadal nie dzieje się dobrze. Niewygodni pracownicy są przenoszeni, inni słyszą po kątach że jeszcze kilka osób do zwolnienia. Pupilki wchodzą bez wazeliny tam gdzie słońce nie dochodzi i mają się dobrze robiąc to co do tej pory czyli papierosek i kawka. Nikomu nie polecam pracy tutaj.

Ola

Nie tylko jest tak w Łodzi.W tej firmie nie liczy się praca,tylko czy lubi Cię kierownik lub zastępca.Jeśli nie,to wykonujesz pracę za dwie lub trzy osoby w pośpiechu,podczas,gdy pupilki mają łatwiej. Nie ma co się martwić,że Cię zwolnią.Pracy w handlu jest dużo. Ja też wkrótce odejdę.

@Ola

Jestem byłym pracownikiem zatrudniają na okres 3 miesięcy i nara nie ważne czy się starasz czy nie. Masz własne zdanie jesteś nie wygodny i tyle. Nie ma co trafiłem lepiej najlepiej nie dać się wykorzystać i wycisnąć jak cytryne. Byłem i jestem sobą a wazelina to nie moja cecha

Ola

Zupełnie się zgadzam.Tu nie można mieć własnego zdania.Najlepiej bezwzględnie przytakiwać i dobrze donosić na innych.Kierowniczka to osoba konfliktowa,która woli skłócić załogę,niż ją scalić.Pracownicy mówią po kątach źle,ale w oczy się boją. Ja jestem osobą z własnym zdaniem,stąd wieczne pretensje .Zawsze coś znajdzie,jak nie ma do czego się przyczepić odnośnie pracy,to znajdzie błahostkę,której u innych nie zauważa.

Ciekawa

W ktorym sklepie w łodzi tak sie dzieje??

Gertruda
@Ciekawa

W zasadzie to w żadnym. Ostatnio jedna osoba została przesunięta i to na własną prośbę bo nikt już nie chciał z nią robić gdyż jest toksyczna. Wcześniej przeszła z 81 na 79 teraz z 79 na 102 niedługo sklepów jej braknie.

Swieczka
@Gertruda

Nie rozumiem jednej kwestii ... po co przenosza, skoro ktos zle pracuje I nie nadaje sie do pracy z ludzmi to zamiast Zwolnic to tak rzucaja ze sklepu do sklepu ... a potem pracuja takie muly do ktorych slow brak....

Ruda
@Swieczka

Zgadzam sie !!!

Gertruda
@Swieczka

A tego to nie wiem trzebaby zapytać kierownictwa. Dla nas najważniejsze że już jej nie ma i że w końcu praca będzie szła normalnie i w miłej atmosferze.

Genowefa Pigwa
@Ciekawa

Pewnie na Puszkina tam to jest kabaret co jedna to lepsza. Tam nie masz prawa mieć własnego zdania a regionalni są ślepi albo po prostu chcą być ślepi. Po jakie licho mają kamery na sklepie i magazynie czas zacząć kontrolować kto dużo gada a kto dużo robi. Najśmieszniejsze w tym sklepie jest to, że osoby które się najwięcej obijają są lepiej traktowane.

Może czas pomyśleć o założeniu związku zawodowego ?

Cześć, powiedzcie jak wygląda praca Kierownika Rejonu w Aldi. Ile mogą zarabiać i jakimi autami jeżdżą? Pozdrawiam

@Nowy

Firma wprowadziła oszczędności i dostali fiaty pandy w pastelowych kolorach.

Chyba żartujesz? Serio ?

kadry
@Gosia

W Niemczech studenci, którzy robią w Aldi Ausbildung otrzymają od nowego roku 50€ podwyżki.Firma chce w ten sposób zachęcić nowe osoby!!!!!

Aldikos

Zapomniałaś dodać że zamiast iPhone, dostają nokie 3510i

Aldik

Praca do dupy.nigdy nie wyjdziesz ba czas..ani z pierwszej zmiany,ani z drugiej.zdana na łaskę kierownika przecież co ich obchodzi że ktoś ma sprawy jakieś po pracy?chyba po to jest grafik żeby wiedzieć co kiedy zaplanować.smieszne odpracowywanie 15 min przerwy jak i tak nikt nie siedzi na przerwie 30 min bo nie ma ba to czasu.za nadgodziny płacą po 15 min,więc zmianowa świadomie przyciąga pracownika bo ma co za darmo przez 15 min.tylko w rzeczywistości okazuje się że jesteś pół godziny za darmo i pracownicy tego nie rozumieją....banda idiotow którzy się godzą na takie warunki.niestety potwierdza się,że w markecie pracuje ciemny naród którym można łatwo pomiatac.dibrze że umowa mi się kończy i wyjdę z tego cyrku.

Aldikos
@Aldik

Dobrze ze Ci się kończy, bo wstyd za takich pracowników którzy nie potrafią korzystać ze znaków interpunkcyjnych.

Zgadzam się w100% ale i tak najgorze jest wstawanie na 5:30

Czy zgodne z kodeksem jakim kolwiek jest wyrzucanie do śmieci rzeczy żywnościowych pracownika tylko dlatego że nie są podpisane?? A nie są podpisane ponieważ my takich rzeczy (papierosy, napój. Itd) nie prowadzimy nie mamy ich na sklepie... Bo jest taki Pan... Który niszczy pracownikom ich prywatne rzeczy....

Sprzedawca

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
$$$$$

W tegoroczne święta sprzedamy jeszcze wiecej: jesteśmy bardziej Eco niż konkurencja.

Hej

Jak wygląda sprawa wypowiedzenia pracuje 5lat jaki obowiązuje mnie okres wypowiedzenia

@Hej

3 miesiące :)

Hmmm
@Hej

Chyba, że jesteś w stanie się dogadać z rejonowym i rozwiązać umowę za porozumieniem stron we wcześniejszym terminie

Hej
@Hmmm

Jestem zastępca kier. nie wiem czy się zgodzi zobaczymy.

Byla

O co chodzi z tym obuwiem ochronnym na próbę?

@Byla

Nie ma takowego

Margaret

Oczywiście że jest.

Pro
@.

Też się dowiedziałam że jest.

@Pro

To dziwne, pracuje w firmie od paru lat i nikt z dotychczasowych pracowników przez cały ten okres nie dostał żadnego obuwia.

Pro
@.

Bo dopiero testują na dwóch sklepach

Sprzedawca

Czy może ktoś powiedzieć jak kształtują się zarobki na początek?

Pro
@Sprzedawca

O zarobkach się nie dyskutuje.

A wlasnie ze nie widze nic zlego... ja mam okres probny i 3200 brutto

Renia

Dziwne,że ja po 1,5 roku mam mniej :(

Hmmm
@Sprzedawca

Pracuje 5 lat i mam taką stawkę....

@Hmmm

to lipa ;/

Pro
@Em

To ciekawe na jakim stanowisku i gdzie takie stawki dawaja

Nie dajcie się
@Pro

Dolny Śląsk Lca. 3200 na początek. Z tego co wiem pracownicy starsi 3450. Brutto.

Kadry
@Sprzedawca

Kierownik regionalny to w granicach 10 000.

Em

Kiedy sa wyplaty w Aldim? do 10. danego miesiaca?

Brr

Tak do 10

Zentralle

Ponieważ średnio przypada 227kg plastikowych opakowań na jednego człowieka, to może trzeba zredukować tych co są mało ekologiczni?

Prom

Ciekawe który taki mądry i wymyślił te karnety, drożej się nie dało? Totalna kpina z pracowników, żeby zabrać osobę towarzyszącą na jeden miesiąc, to wychodzi w 4 miesiące siłowni na własną rękę. No chyba że coś źle zrozumiałam, i przeczytałam.

Aldiii

Więcej kierowników niż pracowników. Zero szacunku do starszych wiekiem kasjerek. Jeżeli podchodzi dziewczyna, która prowadzi zmianę do kasjerki i mówi, że ,,znowu po mnie dzwonisz, mało mam roboty?,, To sorry, ale co mnie jako klienta obchodzi co masz do roboty, skoro twoja robotą jest też autoryzacja podczas zwrotu.. lub usunięcia produktu lub anulowania paragonu. Dziewczyny są wyzywane na kasie często przy klientach.(usunięte przez administratora)...

Aldiii
@Aldiii

słowo ,,(usunięte przez administratora),, usunięte przez administratora. A to ciekawe.

byłakierowniczka

Ja pracowałam 8 lat i tez sie ciesze, ze już nie pracuję. Rejonowa (usunięte przez administratora) specjalnie nie zatrudniała mi osób żeby sklep nie wyglądał dobrze i żebyśmy sie wykończyły . Albo zatrudniała swoich przydupasów i kazała im na mnie skargi do centrali pisać, bo już miała kogoś znajomego na moje miejsce. 6 lat ponad prowadziłam rożne sklepy i było dobrze a od roku już nic im nie pasowało. Wyniki inwentaryzacji dobre przyrost obrotu ok to trzeba było się czepiać brudnego kosza. Postanowiłam zrobić sobie dłuższe wolne i wtedy pod moja nieobecność nagle na zmianie po 8 osób. No cud normalnie. Kiedyś szanowałam ta firmę i lubiłam ta prace ale odkąd Bartus rządzi to jest niemiła atmosfera. Ja już mam to za sobą, niektórzy kierownicy jeszcze się męczą. Trzymam kciuki żeby mogli się oderwać od Aldi i zobaczyć jak bardzo się zasiedzieli.

Wedlug nich zlosliwa

Opowiem wam moja historie z aldi. Praca w jednym z wiodacych sklepow w Polsce (czytaj pierwsza piatka). Jesli tam sie zatrudnisz to w ogole sie nie udzielaj osoby odzywajace sie na starcie maja gorzej (jak ja). Poznalam wiele dziewczyn wszystkie przyjazne do czasu. Jak robisz sumiennie i bronisz swojego to zaczyna kierownictwo wieszac na tobie psy bo robisz sie niewygodna mimo ze zapierdziulasz za 3 osoby. "Madre" leserujace dziewczyny podpuszczaja cie zeby ich sie nie czepiano a po za plecami wchodza w pupke kierownictwu az docieraja do funkcji zastepcy kierownila. Po trupach do celu. Jak nie lizesz to nie awansujesz. Podpuszczanie kasjerek zeby sie nawzajem zarly i donosily na siebie az dostaniesz dyscyplinarke. Kierownictwo nie traktuje kasjerow tak samo. Jedni non stop na sklepie inni na kasie a pozniej gadanie ze nie radzisz sobie na sklepie czy kasie i jest powod do zwolnienia. Pracowalam w wielu miejscach produkcja, magazyn, handel, uslugi nawet za granica ale takiego braku szacunku do drugiego czlowieka jak w aldi to nigdzie nie widzialam... Nigdy tam nie wroce ewentualnie jako tylko jako klient.

VK

W niemieckim Aldi właśnie wycofują mrożone filety pangi!!! A czy my możemy sprzedawać wszystkie ryby?

Georg

A jakie godziny pracy i zmiany w magazynie Chorzów? I jakie zarobki ?

Gosc

Na jaki okres czasu dostaje się pierwsza umowę?

Pro
@Gosc

3 miesiące, potem 2 lata i ostatnia na czas nieokreślony

Dolnośląskie L..a

Praca nie jest lekka dla ziwczyn ale jak slysze jak sa traktowane pracownicy W L.......y,przez przelozonych to bym ich usuna z kierowniczych stanowisk poniewaz bylem /am swiatkiem w jaki sposob oddadzą sie do pracownikow kierownicy osoby ktore pracoja W Aldi ciezko mosza znosic i tolerowac takie przez przelozonych jestem klijentem,ka troche szacunku dla pracownikow a nie pomiatanika

@Dolnośląskie L..a

Jeszcze raz i dużymi literami.

Cezary

Po polsku poprosimy

Pro
@Dolnośląskie L..a

Zanim wystawisz opinie, sięgnij po słownik ortograficzny, bo aż szczupi w oczy.

M.

Zwolniłam się z Aldi pół roku temu. Bardzo żadko chodzę na zakupy, ale jakoś z braku czasu wczoraj weszłam. Większa połowa personelu jest nowa, znalazłam dziewczynę z którą pracowałam. Opowiedziała mi co się dzieje teraz, tylko uradowałam się w duchu, że już mnie tam nie ma! Harowałam (bo inaczej ciężko to nazwać) w tym sklepie 7 lat, było ogólnie dobrze, regionalni zmieniali się. Trafialiśmy na różnych. Najbardziej ceniłam sobie takich, którzy nie czuli się lepsi, ważniejsi. Wiadome było, że ich zadaniem jest kierowanie zespołem, ale bardzo fajne było- jak traktowali nas pracowników tak samo- zrobiłas coś źle, to nie było ciekawie, ale za dobrą robotę-pochwała. Dopóki nie trafiliśmy na Pana, który traktował każdego jak mu pasowało. Do jednego miał pretensje po czym o to samo inną osobę chwalił. Odbierał telefon on księgowych i gdy skończył rozmowę mówił pod nosem... C(usunięte przez administratora) Pokazywał, na każdym kroku, że jest człowiemiem bez moralnych zasad. Dzięki niemu w końcu się zwolniłam. Teraz mogę mu podziękować bo mam wspaniała pracę w której traktują nas jak ludzie. Współczuję pozostałym i życzę Wam powodzenia :*

Banan
@M.

Podziwiam Cię,że wytrzymałaś w tej firmie 7 lat.Jak tyle byłaś,to być może i przetrzymałabyś owego pana.Przecież KR zmieniają się.Na szczęście znalazłam pracę,gdzie panuje szacunek do załogi.Ja po roku odeszłam.

Aldik

Praca nie należy to najlzejszych, nowi nie chcą pracować bo stawka dość niska jak na tą pracę, starzy się trzymią, bo są przyzwyczajeni do pracy, ale jak słyszę ile osób się teraz zwalnia, i jakie zarobki są w innych firmach, to sama zaczyna m szukać pracy, tutaj trzeba być dosłownie wszystkim, i pracować za centrale, za magazyn, i wykonać swoje obowiązki, firma poprawia się ale tylko z punktu widzenia klienta, a z pracownika to chyba się cofa w rozwoju, brak socjalu, bony żywieniowe i tak są odciagane z naszej wypłaty, bony każdy pracownik powinien dostawać tyle samo, to są bony żywieniowe które nie powinny być rozdzielane według etatu i stanowiska. Proponuję firmie zacząć myśleć o pracownikach, a w szczególności o pracownikach z stażem, otworzyć oczy, bo jak oni się wysypią, to zostanie wam wyjść w brudnej koszuli na hale sprzedaży i (usunięte przez administratora) jak małe perszingi. Pracy na rynku jest od groma, możemy wybierać w czym chcemy, a wy za bardzo nie macie co wybierać w pracownikach. 2 sprawa, robicie duże bilbordy, towaru dajecie 1 bądź 2k, albo w ogóle, potem nie WY, a pracownicy się tłumaczą dlaczego tego, tamtego już nie ma, to nie wy otrzymujecie obelgi od klientów, tylko MY! A wy? A wy macie jakieś durne, wytłumaczenia żeby przyciągnąć klienta, czym? Pustymi kartonami? Jako klient na pewno bym już nie wróciła do takiego sklepu, braki centralne są czasem powalające, ale proszę robić utarg. Czym? Mamy wyjść w bikini na parking? Szkoda że robicie tylko zebrania dla kierowników, gdzie większość wchodzi do tyłka jak tylko potrafi, bo z pewnością więcej pracowników by miało coś do powiedzenia. Proszę nie robić nadgodzin, ale zespół składa się z 6 osób na tydzień bądź dwa, pracujemy w systemie 3 na 2, a kierownik rejonu sobie przyjdzie i jeszcze pkt wypisuje, kompletna paranoja. Pozwalniaja się starzy pracownicy to dopiero zobaczycie co się będzie działo. Od tych kilku lat co pracuje, jeszcze nigdy nie widziałam u nas takiego cyrku. Kierownicy rejonu niektórzy to nawet na zastępcę się nie nadają a gdzie tam mowa o rejonowym, brak kompetencji na swoim stanowisku, brak wsparcia. TAKŻE KOCHANA FIRMO, ZACZNIJCIE COŚ ROBIĆ WZGLĘDEM PRACOWNIKÓW, BO MARNIE TO WIDZĘ. Nasza firma puki co działa w erze dinozaurów. Tak, nadal lubię swoją pracę, ale ręce czasem rozkładam.

@Aldik

Zgadzam się w 200% .Dlatego ja odeszłam i cieszę się.Za kilka lat musiałabym leczyć nerwicę albo psychozę.Być w kilku miejscach jednocześnie, nerwowo oglądając się,czy klient z jedną rzeczą nie ustawił się w kolejce i tak biegać,między towarem,promocją,wypiekiem i kasą.

Xxx
@Aldik

Bardzo dobitnie napisane ale sama szczera prawda sama bym tego nie ujęła

@Aldik

Co powiecie o prezencie od firmy pierwszy raz coś dostaliśmy.

Lutka

Co firma dała? Jestem jeszcze na urlopie, więc nic nie wiem

@aldik

Na prezent nie ma co narzekać :) jest okey.

Henia
@@aldik

co dali?

Kajzerka

Pewnie kubek,smycz i torbę :) Taki prezent na 10-lecie firmy.Teraz nie pracuję,bo odeszłam,ale pewnie za dużo się nie zmieniło. Kolejny drobiazg,na który każdy może sobie pozwolić.

baba
@Aldik

Popieram Cię w 100 procentach! To już nie jest ta firma w jakiej zaczynaliśmy pracę, gdzie z szacunkiem traktowano kierowników i pracowników. Teraz jak chcą Cię zmotywować to wystawiają ogłoszenie na Twoje stanowisko, zamiast zatrudnić więcej personelu.

Klient
@Aldik

Ja dopiero bede robil zakupy w Aldi jak nie bedzie Oktawiana.

Irena
@Klient

@Klient Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Nie bardzo rozumiem od czego zależy, abyś robił zakupy w Aldi? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Nena
@baba

W takim razie bądż...Regionalny Ci się zmienił☝????czy co???Boże jaka desperacja

nena
@Klient

serio?To sie nie doczekasz????

Nihgt
@Aldik

Tak,to prawda-wszystko zacofane.Nowe ekrany,stare klawiatury,nieraz musisz czekać żeby kasa raczyła coś nabić,wbijasz ten klawisz C żeby zaskoczyło,to strata czasu,ale kasuj szybko nie jest ważne że kody z towarów nie wchodzą że tracisz czas klepiąc kody ręcznie. Wiecznie praca w biegu,to źle ,to niedobrze.Wymagania z kosmosu,ale stawki najniższe.Wszystko drożeje.Lidl nowemu pracownikowi daje 3100 na początek a my nawet tego nie mamy po ostatniej podwyżce pracując kilka lat. Szukają nowych osób bo starym nie przedłużają umów. Pracujesz wiecznie na drugą zmianę,bo pupilki kierowników chodzą tylko na rano.Nie można nic zaplanować bo i tak Ci zmienią grafik.Nie możesz poprosić o dni wolne na załatwienie spraw bo życzeń nie przyjmuje kierownik od niektórych.Jak zwykle tylko wybrani mogą chodzić na imprezy w soboty, mogą mieć weekendy a ty pracuj i siedź cicho.

Junka
@Nihgt

Źle napisałaś,nie pracujesz tylko zapie....,a ochrzan i tak dostaniesz bo jeszcze za wolno,bo kierowniczkę osa dziś ugryzła i czepia się 200 razy więcej niż zwykle.

Był sobie pracownik
@Nihgt

Masakra jak bym widział nasz sklep ... to jest porażka a ja się jeszcze zastanawiam czy nie zostać i się boje co o mnie pomyślą zawsze lubiłem przychodzić do pracy ale teraz wiem ze to był cały czas strach ...

Irena
@Był sobie pracownik

Skąd się brał strach w pracy, o którym wspomniałeś? Tym bardziej jest to dziwne, że jak sam napisałeś lubiłeś chodzić do pracy.

Był sobie pracownik
@Irena

Owszem lubiłem i lubię pracować z klientami i na moim sklepie ale podejście kierownictwa na tym sklepie jest karygodne ... chcesz poprosić o wolne albo zmianę w grafiku to dostajesz ochrzan ..

Iwa
@Był sobie pracownik

To chyba we wszystkich lub w większości sklepów,kierownicy mają się za coś wyższego.Nie potrafią zrozumieć,że różne sytuacje losowe się zdarzają i trzeba zmienić grafik.Nikt nie jest przewidujący,że coś wypadnie za miesiąc ( po zrobieniu grafiku).Dużo zależy od charakteru i zrozumienia kierownika.

Solo3
@Iwa

Jak prosisz o wolne zanim jest grafik zrobiony to też jest problem.Ludzie mają różne sprawy do załatwienia, lekarz na którego czekasz pół roku,notariusz.Takich rzeczy nie załatwisz od ręki.Gdy człowiek był przyjmowany było powiedziane że można mieć życzenia a teraz nic nie można,nic się nie da,tylko grafik zmieniają bez pytania.

Pro
@Iwa

Jak tak czytam co piszecie na kierowników to aż wstyd za nich! Brak poszanowania do swoich podwładnych, u mnie każdego miesiąca wisi kartka na życzenia na kolejny miesiąc, a jeśli coś komuś wypadanie w ciągu miesiąca to kombinujemy jak można. Jakoś nie czuję się wyżej od swojego zespołu bo jestem zastępca, zrobię co mam zrobić w biurze a potem tak samo pracuje jak i oni, jestem takim samy pracownikiem jak i reszta, tyle że więcej obowiązków, i więcej odpowiedzialności.

BB
@Był sobie pracownik

kierownictwo przymusowo na terapię do psychologa:)

Vjf658bnm968v
@BB

Wielkie wymagania a zero od siebie. Beznadziejne wyksztalcenie jakies zaoczne prywatne licencjaty a chcieli by 10 tys zarabiac. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.