Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

turbo sprzedaż

Aldi jako piersze podczas sprzedaży ogórków sałatkowych rezygnuje z użycia folii co potwierdza, że jesteśmy najbardziej ekologiczną siecią na świecie.

Latoszek

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat kr SylwiiT?

Milo
@Latoszek

Nie ma sensu o niej gadać, IQ poniżej zera.

kontrola jakości

Hej, czy my też jak w Niemczech mamy wycofać lody z oferty bo znależli w nich kawałki metalu??? Ktoś wie coś więcej na ten temat?

Księżniczka Zosia

Aldi pięknie z zewnątrz a w środku traktują cię jak woła roboczego. Masz 2 prawa słuchać i robić. Nie wolno się skarżyć bo zaraz cię niszczą. Dobrze ze zauważyłam jaki tam (usunięte przez administratora) i uciekam. W zuciu nigdy nikomu. Już chyba lepsza biedronka. Moje sugestie dla Aldi Sp. z o.o.: Dobierajcie sobie lepiej kierowników bo obecni w 99,9% nadaje się do mopa niż do kierowania ludźmi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić praktycznie wszutsko h regionalnych i kierowników na sklepie i dobrze zrekrutować nowa kadrę bo do żłobka każdy a ludzi traktują jak ścierwo.

@Księżniczka Zosia

Zgadzam się , pracowałem w Aldim a potem przeszedłem do Biedronki i nie żałuję. O wiele lepsze traktowanie nowych pracowników, na początku pracy przez 10 dni uczysz się pracy na kasie i sklepie w jednym z wielu biedronek szkoleniowych co daje też inne odczucie pewności że np na kasie klienci Cię nie "zjedzą". Poza tym jest to kasa dotykowa i jest dużo udogodnień chociażby z kodami a nie jak w Aldim kartka formatu A4 i szukaj teraz wszystkiego..Ja tylko żałuję że nie poszedłem wcześniej do Biedronki

BB
@Księżniczka Zosia

To wszystko prawda załoga do wymiany razem z kierownikiem .Robią przeceny wynoszą towary za grosze.

Zosia
@Księżniczka Zosia

A gdzie to taka księżniczka?

Lol
@Paweł

Kasy w Aldi to porażka. Kodów 250 i wszystko na pamięć. Wszędzie już mają kasy dotykowe, ułatwiające i przyspieszające pracę. A tu dalej kasy rodem z podblokowego sklepiku. I słusznie zauważone, że w Biedronce są lepsze warunki pracy.

Nicki
@Lol

W sumie w Aldi dalej króluje PRL. Jeszcze 2 lata temu iglowki, o kolektorach w codziennej pracy można zapomnieć, i od cho le ry segregatorow...każda sieć się rozwija tylko Aldi stoi w miejscu, chociaż mam wrażenie że czasami wręcz się cofa.

Abd
@Księżniczka Zosia

Zwłaszcza nowa (usunięte przez administratora)z Wodzisławia...

Byłam tam
@Lol

Czy lepiej jest w Biedronce to niech się wypowiedzą Ci, co tam pracowali a teraz pracują w Aldi. Czyli jakieś 50% załogi.

Ala
@Abd

Od kiedy słowa "Pani kierownik" są niezgodne z regulaminem i są usuwane z regulaminem???

:-)
@Ala

Chyba chodzi o to że ta osoba nie zasługuje ani na zwrot Pani ani na stanowisko kierownika :-) :-) :-)

Hah
@:-)

Dobrze powiedziane, Pani ks z Wodzisławia nie zasługuje na to. Powinni ją tak traktować jak ona personel

lolek
@Byłam tam

Pracowałam w biedronce wysoko obrotowej klienci chamscy kierowniczka zakręconą (usunięte przez administratora) nieład i tyle w tym temacie

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Loola

Praca w Aldi ? Nikomu nie polecam . Wykorzystywanie i traktowanie pracowników w sposób zlosliwy. Odzywki Pani Kierownik w stosunku do pracowników jak i w stronę klientów na poziomie podstawowki inaczej mówiąc zero współpracy w miłej atmosferze i brak wsparcia. Praca raczej wygląda tak : (usunięte przez administratora), nie usłyszymy słów proszę dziękuję bo i po co. Jesteś tylko robolem, który nie zasługuje na szacunek w jej oczach . Dopóki centrala nie zrobi porzadku, nie dziwcie się że tracicie pracowników albo nowi od razu odchodzą

Loli
@Loola

A gdzie taka Pani kierownik?

W-wa

Na niemieckim rynku trwa rywalizacja z Lidl i tak w Aldi kupisz taniej Jogurt, Coca-Cola i Pizza niż w Lidl. W tym roku z powodu ekspansji Aldi, siecówka Lidl zantotuje niższe obroty.

Lolo
@W-wa

ale jakim kosztem kupisz taniej ? Kosztem pracownika której ciężko tyra jak wół ! Jak tak można ? W imię czego ? By taniej kupić jogurt czy masło czy Coca colę ? Ludzie w jakim my żyjemy kraju ?

GF

W niemieckim Aldi obiżają cenę masła o 0,10€ / 250g. To pomoże przyciągnąć klientów.

Ela
@GF

Kogo to obchodzi w Polsce,co robią w niemieckim Aldi ?

gość

W niemieckim aldi wycofuja Schinken-Rotwurst bo znalezli bakterie Listeria. A jak jest w Polsce?

Pio

Suuchaj... co się do ciebie mówi a dopiero komentuj.... cza być zmienny na innowacje... zapamiętaj to jeb ane słowo zmienny....

Klientka

Witam , prosze zrobic porzadek z Panio Kierownik z Wodzislawia! To jest kpina jak ona traktuje swoich przelozonych , zeby ryczec na sklepie ze nie myslo jak tytuluje " Grazynka" , majo sie ogarnioc i ryczec przepraszam ale zero szacunku. Zawsze kwiaty byly swieze a teraz nie ma! A o bulkach i owocach nie wspomne. Juz i tak starszych pracownikow nie ma zostala garstka to szanujcie ich.

M..
@Klientka

Oj wielu artykułów brakuje...

doucz się pisać...

Olo
@Klientka

Traktuje dziewczyny okropnie, przeklina na nie, jest beszczelna, teksty typowej małolaty, krzyczy na sklepie po ludziach, zero szacunku! Sama poza biurem nie kiwnie palcem na sklepie. Braki są ogromne, nie ma warzyw, mięsa, bułek a o kwiatach nie wspomnę...

Olo

A jednak
@Klientka

Widzę, że po awansie jest jeszcze gorsza niż była. A niżej, można przeczytać, że ogarnęła sklep. Chyba pisała sama o sobie... Bo tacy ludzie nigdy nie będą mieć szacunku do personelu. Na Rydułtowach była pupilkiem, to nie poczuła jak to jest być gnojonym, niestety ale nie była przysłowiowym "wołem", bo od samego początku miała ulgi. Oby się jej to w końcu ukróciło. Nie rozumiem jak osoba z tak krótkim stażem może zostać kierownikiem... Jest dużo więcej osób w Aldi, które pracują kilka lat i mają ogrom doświadczenia i wiedzy. Ta dziewczyna niestety, ale nie potrafi zarządzać sklepem. Jak na Rydułtowach ona robiła zamówienia, to zawsze wychodziła z tego kpina!

Proponuje szanownym 2 panią regionalnym woj. Wielkopolskiego o dokształcenie się i o lepszą organizacje pracy. Począwszy od zaproszenia na rozmowę o prace na daną godzinę - oczywiście później dowiadujecie się ze nie tylko ty na ta samą godzine jesteś umówiony i czekasz jak baran na sklepie dokładnie 56 minut aż szanowne Panie Cię przyjną, nie są przygotowane do rozmowę tylko z telefonu sprawdzają dane CV kandydata, w chamski sposób zaczynaja rozmowę aż ma się ochotę wyjść (próbują uprzykrzyć chyba prace tam) nie wiem czemu miao to służyć a ton ten rozmowy to już zupełnie inna sprawa - masakra nie do przyjęcia! Chyba byłam zbyt pewna siebie osoba i wiedzącą na jakim stanowisku chce być (kierowniczym)co przeszkadzało to tym panią - skoro musiałam wysłuchiwać historie jak to po tylu lata dopiero została kierownikiem sklepu a pl 10 latach regionalnym kierownikiem - no przepraszam ze Pani na tum stanowisku była mniej inteligentna ode mnie bo było czuć ale z kultury wysłuchałam wszystkich bzdur które przedstawiały i poszłam oczywiście nie przyjęłam stanowiska gdyż zaproponowali mi niższe stanowisko „dla mojego dobra” dziękuje za takie dobro znam swoją wartość :) pozdrawiam Moje sugestie dla Aldi Sp. z o.o.: Więcej empatii

aldi_tomaszów
@Gość

W tym roku analitycy mówią,że będzie możliwość zmiany i wynegocjowania lepszych zarobków bo jest mniej ukraińców na rynku oraz coraz bardziej brakuje ludzi.

Ela
@Gość

Wszystko ok,rozumiem.Znasz swoją wartość.Nie neguję.Proszę więc przyjmij ode mnie uwagę na temat pisowni ,że 2 PANIOM,a 2 panią.Wyraz panią,to liczba pojedynczna (biernik i narzędnik.).Chyba się rozumiemy? Kierownik powinien posiadać trochę wiedzy.Pozdrawiam.

Gośka

Paniom.

Najpierw naucz się pisać

EK

Hej Oktawian, powinnismy wycofac wszystkie polskie produkty zawierajace wieprzowine.

Gośka
@EK

Chyba wołowine.

Według wszelkiego rodzaju analityków i doradców rok 2019, to rok w którym będzie się opłacało zmienić pracę. Swoją drogą i tak u Oktawiana nie dopracujecie do emerytury.

Kartoffelsalat
@Gość

Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź - masz może jakieś artykuły na to wskazujące? Coś co potwierdzi twoją wypowiedź?

Einkauf

Aldi zauważyło pierwsze,że producenci często stosują większe opakowania niż potrzeba. Dlatego chcą wymóc na producentach aby zredukowali wielkość opakowania nawet o 30% przy zachowaniu tej samej gramatury. Ale to powinni już sami producenci zauważyć, że opakowanie też kosztuje!!!!!

Genialne
@Einkauf

A nie jest to przypadkiem spowodowane polityką firmy od jakiegoś czasu? Może chcą wprowadzić kolejne 1000 produktów a skoro przy obecnej ilości asortymentu jest problem to wszystko upchać w regały zwłaszcza na mniejszych sklepach to taaadaaa genialny pomysł ZMNIEJSZMY OPAKOWANIA! Brawo..

Alfaiomega
@Genialne

I właśnie dlatego sa te przebudowy

. Qwerty

Jaką podstawę brutto ma starszy sprzedawca? Pytam tylko o stawkę, nie inne szczegóły, bo już je znam. Dziękuję

klient

Lepiej kupować w Niemczech niż u Oktawiana, tam obniżają dzisiaj cenę masła i coca-cola!!

Marzenie

BL Pan Maciej B. To najlepszy kierownik rejonu. Jest wyrozumiały, konkretny, wymagający, wesoły. Dobrze się z nim pracuje.

W tym roku Aldi wprowadzi więcej BIO Produktów do sprzedaży niż Lidl czy kaufland itp.

Pracowałam z P. Patykiem i osobiście uważam że jest super, miły, grzeczny i profesjonalny z ogromnym poczuciem humoru. :)

Whuhuhu
@888

Wredny kaprysny stronniczy i bardzo zlosliwy! Jesli mu sie nie podporzadkujesz masz przesrane ;) nie wyglada na takiego ale ma dwa oblicza;) nie dajci sie zwiesc...

Vst....
@Whuhuhu

P. Patryk to najlepszy regionalny jest wymagający ale potrafi powiedziec ze jest super dziękuję moze ma pupilkow ale jest mega :) Takiego regionalnego jeszcze nie miałam potrafi rozmawiac i mozna mu zaufać

Vst 64 i jak się teraz pracuje lepiej? Bo mi tak...

A mi nie....

Gienia

A co tam się u was wydarzyło?

A co Ci znowu nie pasuje ?chcieliśmy zmiany kierowniczki to mamy ta jest ok

Luna

Mnie tez nie...bylo zle jest jeszcze gorzej...

RAMPAMPAM
@Luna

To się zwolnij jak Ci nie odpowiada praca :-)

Rampampam1
@RAMPAMPAM

Zwolnić to trzeba te fladry które sialy i sieją zamet. Szkoda że dopiero teraz to widzę

Bobek
@Rampampam1

Lepiec ci sie pracuje bo mozesz sie (usunięte przez administratora) i nikt cie nie pilnuje!

@Bobek

Jakby każdy robił to co do niego należy a nie kawa, papierosek, kawa, papierosek, śmieszne filmiki i ploty to by było całkiem ok. Jest czas na opierdzielanie się, nikt nie jest maszyna ale każda zmiana ma swoje obowiązki, które część osób ma niestety głęboko w D.. i reszta musi się narobić za trzech, żeby nadrobić zaległości

@Rampampam1

Na szczęście selekcja powoli jest wprowadzana. Jeszcze tylko parę osób zastąpić innymi, nastawionymi na pracę i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków I będzie się pracowało tak jak powinno, bez plotek, obgadywania, czy sztucznych uśmiechów. Niech każdy robi to, co do niego należy, pracownicy nie muszą się kochać, przyjaźnić ale współpracować muszą, bez tego nigdy nie będzie ładu i składu.

Alibaba
@Pampampam

Większości teraz pracuje się lepiej, a ci co siali ferment wtedy robią to i teraz . Skończyło się siedzenie na socjalu i leserstwo , to nowe zasady nie pasują. Pozdrawiam tych którym jest lepiej ????

@Alibaba

No i dlatego mówię, że selekcja jest w trakcie:D Ci co sieją ferment są w szoku bo nagle olaboga nie można się opierdzielać tylko trzeba robić! Nie ma ich kto bronić i jest sranie po gaciach. Oby z każdym miesiącem, tygodniem, dniem, pracowało się lepiej:)

Bobek
@Pampampam

Spoko loko, kukła, patola i bednarkowa zaraz zostana przeniesione albo zwolnione. Chcialy zmiany to beda mialy.. koniec lewych l4, nnek i poblazania za takie rzeczy. Za dobrze wczesniej mialy i im sie w du..poprzewracalo. na szczescie nowy regionalny nie toleruje takich zachowan

@Bobek

Za dobrze miały te, które narzekają teraz bo z tego co wiem, wymienione przez Ciebie osoby wcześniej narzekały a teraz tego nie robią ;)

Alibaba
@Bobek

Ta , którą należało zwolnić lub przenieść , bo najwięcej mieszała i jak widać miesza nadal , już na szczęście nie pracuje.

Jakub
@Pampampam

Nastąpiła zmiana kierownika w firmie Aldi? Jeżeli tak, to wiesz może, jakie zmiany zostały wprowadzone przez nowo zatrudnionego kierownika? Było może zebranie z zatrudnionymi pracownikami, aby kierownik mógł przedstawić swoje wymagania względem pracowników? Proszę o odpowiedź, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Aaaaa
@Jakub

Oczywiście że tak przedstawili się mówili co mają zamiar zmienić jak będzie wyglądała Teraz nasza praca w ogóle nasza nowa kierowniczka jest otwarta i rozmawia z każdym na każde tematy nie tak jak było wcześniej że stara kierowniczka rozmawiała tylko ze swoimi pupilami a reszta musiała (usunięte przez administratora)

RAMPAMPAM
@Bobek

Jeśli już wymienisz kogoś z nazwiska to może również się przedstaw żeby każdy widział kto taka szopkę nakręca? Śmiać mi się chce gdy czytam te wypociny . Jesteście dorośli? Skoro nie pasuje idź i powiedz prosto w oczy bo podejrzewam że wprost do nich się szczerzysz natomiast tutaj obrabiasz tylki. Chcesz zablysnac to posyp się brokatem . Skonczcie już ten temat bo jest to żenujące i nie każdy na forum musi wiedzieć co się dzieje w poszczególnym sklepie . Miłego dnia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 433, z czego 23 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 188 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.