Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Vst 64 i jak się teraz pracuje lepiej? Bo mi tak...

A mi nie....

Gienia

A co tam się u was wydarzyło?

A co Ci znowu nie pasuje ?chcieliśmy zmiany kierowniczki to mamy ta jest ok

Luna

Mnie tez nie...bylo zle jest jeszcze gorzej...

RAMPAMPAM
@Luna

To się zwolnij jak Ci nie odpowiada praca :-)

Rampampam1
@RAMPAMPAM

Zwolnić to trzeba te fladry które sialy i sieją zamet. Szkoda że dopiero teraz to widzę

Bobek
@Rampampam1

Lepiec ci sie pracuje bo mozesz sie (usunięte przez administratora) i nikt cie nie pilnuje!

@Bobek

Jakby każdy robił to co do niego należy a nie kawa, papierosek, kawa, papierosek, śmieszne filmiki i ploty to by było całkiem ok. Jest czas na opierdzielanie się, nikt nie jest maszyna ale każda zmiana ma swoje obowiązki, które część osób ma niestety głęboko w D.. i reszta musi się narobić za trzech, żeby nadrobić zaległości

@Rampampam1

Na szczęście selekcja powoli jest wprowadzana. Jeszcze tylko parę osób zastąpić innymi, nastawionymi na pracę i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków I będzie się pracowało tak jak powinno, bez plotek, obgadywania, czy sztucznych uśmiechów. Niech każdy robi to, co do niego należy, pracownicy nie muszą się kochać, przyjaźnić ale współpracować muszą, bez tego nigdy nie będzie ładu i składu.

Alibaba
@Pampampam

Większości teraz pracuje się lepiej, a ci co siali ferment wtedy robią to i teraz . Skończyło się siedzenie na socjalu i leserstwo , to nowe zasady nie pasują. Pozdrawiam tych którym jest lepiej ????

@Alibaba

No i dlatego mówię, że selekcja jest w trakcie:D Ci co sieją ferment są w szoku bo nagle olaboga nie można się opierdzielać tylko trzeba robić! Nie ma ich kto bronić i jest sranie po gaciach. Oby z każdym miesiącem, tygodniem, dniem, pracowało się lepiej:)

Bobek
@Pampampam

Spoko loko, kukła, patola i bednarkowa zaraz zostana przeniesione albo zwolnione. Chcialy zmiany to beda mialy.. koniec lewych l4, nnek i poblazania za takie rzeczy. Za dobrze wczesniej mialy i im sie w du..poprzewracalo. na szczescie nowy regionalny nie toleruje takich zachowan

@Bobek

Za dobrze miały te, które narzekają teraz bo z tego co wiem, wymienione przez Ciebie osoby wcześniej narzekały a teraz tego nie robią ;)

Alibaba
@Bobek

Ta , którą należało zwolnić lub przenieść , bo najwięcej mieszała i jak widać miesza nadal , już na szczęście nie pracuje.

Jakub
@Pampampam

Nastąpiła zmiana kierownika w firmie Aldi? Jeżeli tak, to wiesz może, jakie zmiany zostały wprowadzone przez nowo zatrudnionego kierownika? Było może zebranie z zatrudnionymi pracownikami, aby kierownik mógł przedstawić swoje wymagania względem pracowników? Proszę o odpowiedź, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Aaaaa
@Jakub

Oczywiście że tak przedstawili się mówili co mają zamiar zmienić jak będzie wyglądała Teraz nasza praca w ogóle nasza nowa kierowniczka jest otwarta i rozmawia z każdym na każde tematy nie tak jak było wcześniej że stara kierowniczka rozmawiała tylko ze swoimi pupilami a reszta musiała (usunięte przez administratora)

RAMPAMPAM
@Bobek

Jeśli już wymienisz kogoś z nazwiska to może również się przedstaw żeby każdy widział kto taka szopkę nakręca? Śmiać mi się chce gdy czytam te wypociny . Jesteście dorośli? Skoro nie pasuje idź i powiedz prosto w oczy bo podejrzewam że wprost do nich się szczerzysz natomiast tutaj obrabiasz tylki. Chcesz zablysnac to posyp się brokatem . Skonczcie już ten temat bo jest to żenujące i nie każdy na forum musi wiedzieć co się dzieje w poszczególnym sklepie . Miłego dnia :)

rozżalona

Witam , to prawda że nowa Pani kierownik z Vst 13 to nieogar! Pracowałam z nią i niestety wiem ze nie ma szacunku dla innych, a wiem bo dziewczyny cały czas sie skarżyły na nią. Także na chwile obecną to tylko pozory co ona pokazuje a póżniej zobaczycie jaka ona jest naprawdę, Tak jak ktoś wyżej pisał Odbije się wam czkawką zobaczycie. A co do Pani Sabiny i innego personelu co sie zwolniły , co moim zdaniem dobrze zrobiły to nigdy nie miałam złej opini. Dziewczyny z Vst 13 trzymajcie sie :-)

Baby

Witam a jak wygląda praca w Chorzowie na Niedźwiedzińcu w biurze. Bo poszukują do księgowości ale czy ktoś jest w stanie coś napisac- czy warto?

Milka

Jeśli chodzi o BLów to p. Maciej B. Jest w porządku. Wymagający ale jednocześnie wykazuje się dużą wyrozumiałością. Potrafi zarówno powiedzie że coś jest nie tak jak i pochwalić z czym w ALDI wcześniej się nie spotkałam. Fajny człowiek.

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Einkauf

Co sądzicie o pomyśle aby wprowadzić do promocji baterie kuchenne i łazeinkowe tak jak w Niemczech?

Aldi

Na waszych sklep też kierownik z wazelina leci do biura jak k. Rejonu przyjeżdża? I świadomie wszystko zgania na pracowników nawet swoje błędy? a on sam uważa że jest bez błędny i najlepszy. Przez te wchodzenie w tylek się aż chce wymiotywac.

Fiula
@Aldi

Jasne zawsze tak to działa, jak rejon wpada to rusza tylko wtedy do roboty, sam nic nie zrobi a innych gnoi.

Oktawian na spotkaniach gadaj sobie co chcesz i tak tego nikt nie kupuje, ale pamiętaj an koniec miesiąca pieniązki mają być na końcie! P.S. W Niemczech kiepskie wyniki za zeszły rok u nas też mogłobyć o wiele lepiej.

Witam czy ktoś może mi pomoc i powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie ? Jestem po innych marketach ale chciałem dowiedzieć sie jak wyglada w tej firmie . Wiem ktoś mi zaraz napisze żeby sie cofnąć i poczytać tylko Sory ale nie mam ochoty czytać wszystkiego wstecz , Wiec proszę o sensowne odpowiedzi .

:::::((((
@Nowy

A co chcesz wiedzieć tyrasz i tyle jedziesz dalej !!!

prawda
@:::::((((

albo jadą po Tobie????

Były pracownik Aldi
@Nowy

Firma Aldi jest najgorszym pracodawcą dla którego pracowałem. Kierownicy regionalni mają w większości osobowość mobberską. Zespoły zawsze formowane są tak, żeby pracy było dużo więcej, niż możliwości przerobowe owego zespołu. Systemy informatyczne pamiętają epokę MS-dosa łupanego. W firmie panuje domniemanie winy. Polecam poszukać pracy w innym miejscu, bo praca tutaj jest: obiciążająca psychicznie, wymagająca fizycznie i słabo płatna. W firmie popularną praktyką jest zarządzanie poprzez kryzyz i zarządzanie poprzez konflikt. Organizacje działające w ten sposób powinny być omijane szerokim łukiem.

@Były pracownik Aldi

A jeśli można wiedzieć gdzie pracowałeś ?

Były pracownik Aldi
@Nowy

Tego nie mogę Ci zdradzić, bo i tak napisałem już wystarczająco dużo, żeby mnie zidentyfikować. Mogę Cię natomiast zapewnić, że moje doświadczenie jest na tyle szerokie, żeby zauważyć pełne spektrum problemów z którymi boryka się ta firma, a są to problemy systemowe. Sposób zarządzania jest wyjęty rodem z lat 70-tych. Zamknięta struktura, sztywne zasady, opór przed zmianą, oszczędzanie na wszystkim, a w szczególności na załodze, co za tym idzie archaiczne narzędzia pracy. Do tego straumatyzowana kadra kierownicza, zachowująca się jakby walczyła ze stresem pourazowym. Do tego dochodzą choroby wynikające z przepracowania, które jest realizowane systemowo, czyli: zawały, zwyrodnienia etc. Obecnie mamy rynek pracownika, jest mnóstwo firm, które lepiej traktują swój KAPITAŁ ludzki. Radzę szukać dalej, bo na razie wszystkie patologie dzieją się za cichym przyzwoleniem kierownictwa.

@Były pracownik Aldi

Dziękuje za pomoc i raczej zrezygnuje! choć i tak dowiadywałem sie o sklepie do którego chciałem iść do pracy i w sumie teraz za dobrej opini nie ma bo zmieniła sie kierowniczka . znałem sklep i załogę jako klient i zawsze wydawało mi sie ze jest super atmosfera na sklepie i aż chciało sie tam iść do pracy . A teraz to chyba widzę ze zmądrzała i sama z tamtąd uciekła . Wiec po waszych wpisach wiadomo o co chodzi . Dzięki

Aldiczka
@Nowy

Zgadzam się w 100%. Nic dodać nic ująć ...

:(((((((((
@Aldiczka

Masakra co sie dzieje w tej firmie :00 Ze tam ktoś jeszcze pracuje !!!

pedros
@prawda

Cały czas jadą po tobie,palety z towarem przychodzą 2 metrowe,jak to rozpakować? Może w wymaganiach powinno być napisane :wzrost 2 metry!!!,praca na akord,bo jeszcze jednego nie skończysz a tu następne każą robić.Wiecznie się ktoś zwalnia..

Black
@pedros

co ty piszesz!!!???

Albert
@:(((((((((

Głupoty ....

Było i jest
@Były pracownik Aldi

Niestety do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło. Nie uczą się na swoich błędach, nikt nie słucha głosu personelu. Lubię swoją pracę ale jak widzę każdą tzw dobrą zmianę, która w żadnym wypadku nie wychodzi na lepsze.. To coraz bardziej dochodzisz do wniosku że coś się dzieje źle. A potem dziwią się że ludzie od Aldi uciekają a nowych ciężko.

Jo
@Nowy

A na który sklep chciałaś isc? Jeśli można wiedzieć.

Hania
@Nowy

Omijaj Aldi z daleka! Brak poszanowania dla starych rzetelnych pracowników. (usunięte przez administratora), do ubikacji wyjść nie można, a jak wyjdziesz to zaraz na ciebie dzwonią, to na kasę, to do biura. Paletę z alkoholem/ napojami rozkładasz sama, nikt ci nie pomoże. Pupilki wybierają sobie paletki z chipsami i płatkami. Regionalni są stronniczy. Kierownictwo też patrzy tylko na siebie i swoich ulubieńców... Reszta załogi to murzyny od czarnej roboty. Na inwentaryzacji spędzasz 13 godzin i jeszcze mają problem, że pod koniec już nie jesteś wydajna. Nigdy nie wiesz jaką dostaniesz wypłatę.. bo nagle stwierdzają, że w tym miesiącu nie wypłacą nadgodzin. Nikomu

Na szczescie ex

Ktos sie chyba obudzil. Wyrzucili w koncu Kierowniczke z Opola i jej Przydupaske!!! Hurraaa Hurrraaa

Joanna
@Na szczescie ex

Ooo ból pupy byłego leniwego pracownika z tego co nam wiadomo panie są na zwolnieniach... Boli boli strasznie.

Kat
@Na szczescie ex

Haha boli boli i będzie bolało i oby więcej takich co ich boli :D żeby kierownicy z łapanki za bardzo się nie nudzili i biegali od palety do kasy i tak dalej:D haha

Pracownik.

Czy ktoś się orientuje kiedy wraca P.Agnieszka H?

Telimena

Możecie mi powiedzieć czy to że nie kierownik nie może dokonywać zmian we wcześniej ułożonym grafiku to prawda?

Telimena
@Telimena

Możecie mi powiedzieć czy to że kierownik nie może dokonywać zmian we wcześniej ułożonym grafiku to prawda?(tak miało być :)

@Telimena

Podobno tak było z góry założone, ale raczej ten wymóg nie funkcjonuje

Mmm
@Telimena

U mnie z tym nie ma problemu. Wygodniej powiedzieć że nie można niz coś zmienić. :)

Mam dosyć

Do kierownictwa vst91.... Zróbcie porządek z pewną funkcyjne K. B. Bo mamy już dosyć robienia za nią rzeczy widząc jak ciągle chodzi z telefonem przy uchu i udaje że pracuje. Każdy chciałby za nic nie robienie dostawać pensje.

Ozi
@Mam dosyć

Czy to moze chodzi o ta pania reflektor co zostala przeniesiona z puszkina bo za duze tempo pracy dla niej bylo? Jak tak to w 100% sie zgadzam z przedmowca!

Wesołych swiat
@Ozi

Tak to właśnie ona

Lena
@Mam dosyć

Dokładnie, telefony powinny być zakazane w pracy, jak widzę jak między alejkami dziewczyny piszą smsy to cholera człowieka bierze.

Mmm
@Mam dosyć

Myślisz że forum Ci pomoże rozwiązać problem? Sądzę że raczej nie i z takimi rzeczami warto się skierować do kierownika bądź Kierownika rejonu. A swoją drogą też korzystam z tel, tylko trza wiedzieć kiedy i ile można.

Z vst00
@Mmm

Może i nie rozwiąże wszystkich problemów, ale napewno zwróci na nie większą uwagę. Ja robiąc zakupy nie chciałabym być obsługiwana przez kogoś kto rozmawia przez telefon, bo jest to poprostu brak kultury i poszanowania już nie do samego klienta ale do drugiego człowieka.

CzAjNiK_się_GoTuJe
@Mam dosyć

Skoro puszkina problem miał z człowiekiem a na kolejnej placówce tego problemu nie ma, to chyba w vst 64 siedzi problem , ja mam dosyć wysłuchiwania tego jątrzenia i jęcznia bo przez to nic się nie zmieni. Zacznijcie rozmawiać. Jaki skład i atmosfera taka praca i współpraca. Zrobiliśmy co mogliśmy , przyjęliśmy K.B. jak człowieka. Po prostu. Z uśmiechem i szacunkiem. Polecam. To działa.

@CzAjNiK_się_GoTuJe

No tak... Jak człowieka, z uśmiechem i szacunkiem... I dlatego ciągle ktoś odchodzi, bierze zwolnienie.

Mąż jednej z pracownic

Witam. Bardzo dobrze się tam pracowało do momentu az władzę w naszym rejonie objęła Pani Paulina. Jest to osoba ktorej przodkowie w latach 40 byli komendantami w obozie koncentracyjnym. Traktuje ona pracowników jak śmieci. Jak juz nikt nie będzie tam chciał pracować to mam nadzieję że ja w końcu zwolnią. Pani Paulino niedługo będzie PIP u Pani. Zdrowych i wesołych świąt

Mm

Dostawy w wigilię to najglupsza rzecz jaką można wymyślić. Niskie straty proszę mieć, ale jak nic nie zamówisz to opierdziel, a jak zamówisz to dostawa wjedzie koło 11 i nic już z tym nie zrobisz tylko na straty pójdzie. Za kursy trzeba zapłacić. Logistyka Aldi na medal. Brawo Panie i Panowie.

Joł
@Mm

Logistyka w Aldi to ewenement na skalę światową. Do dzisiaj nie opanowali dostaw w związku z wolnymi niedzielami. Towar, który ma być od poniedziałku rano na promocji przyjeżdża w sobotę pod wieczór i weź człowieku ulóż kosze.

Donald Tusk

Jestem kierowcą w firmie aldi i bardzo mnie(usunięte przez administratora) informacja o wigili. Mamy (usunięte przez administratora) bo jakiś (usunięte przez administratora) chcce i trzeba warzywa rozwiesc które i tak wyladują w śmietniku. Przecież można je wyrzucić w Chorzowie, po co z tym jechać?? Wszystko przez tego Oktawiana, jak go nie było to było lepiej. Wszystko zepsuł.

W Aldi Niemcy pierwszy raz od 50 lat firma dokłada do interesu. Oktawian trzeba ludziom powiedzieć,że będą musieli pracować jeszcze więcej za takie samo wynagrodzenie na utrzymanie sklepów w Polsce oraz w Niemczech i premię kierownictwa. Swoją drogą wystarczy wziąść ostatni pasek z wynagrodzeniem i pójść na rozmowę do konkurencji pokazać go i na pewno Ci dadzą wieksze pieniądze.

Anitka

Czy ktoś się wypowie jak wygląda praca we Wrocławiu, bo chcę złożyć papiery ale zastanawiam się w którym nie ma żadnych przypałów i miło się pracuje

Nowy pracownik

Możecie mi coś powiedzieć na temat wynagrodzenia w ALDI. Jest sporo ogloszen. Chce aplikować na kasjera. Dzięki

@Nowy pracownik

W centrali dziewczyny maja lepsze zaroki niż u konkurencji: tj 5500netto.

Czarnaaa

WITAM WSZYSTKICH CZY NA L4 W CIAZY NALEŻY SIĘ PODWYZKA CO ROCZNA, KTOŚ COŚ WIE??

Stara i nie głupia
@Czarnaaa

Ta....mają do ciebie przyjechać i ci ją wręczyć??? Boże i tacy "ludzie" pracują w Aldi...... Kasa, podwyżki, premie, bony na święta ????, paczki dla dzieci, tylko oczekiwania a co w zamian..?????. Najpierw popracuj a potem oczekuj.

Happy Day
@Czarnaaa

Dokładnie... wymagać a nic od siebie nie dawać!!! Masakra...

Malinka
@Czarnaaa

Gdy ja byłam w ciąży dostałam pocztą aneks z podwyżką. Gdy dowiedziałam się o ciąży miałam przepracowane 6 miesięcy. Szczęśliwego rozwiązania. ☺

Nigdy Wiecej

Wytrzymałam tam całe 1.5 miesiąca. Może i by dało się tam dłużej popracować, gdyby nie osoby, tam pracujące, i Panie kierowniczki. Praca zaczyna się o godzinie 6 - i o tej pracownicy odbijają swoje przyjście, ale faktycznie zaczynają pracować jak tyko wejdą na sklep 5:30, 5:40. Czyli już mamy ok 20 minut za darmo, i z własnej woli. Bo sorry zmusić nikt ich do tego nie może. Zmiana trwa 8,5 h. a przerwy jest 30 minut. 15 minut które się należy i 15 minut które się odrabia codziennie, no ale jak już dostaniesz te przerwę to szał - bo przecież roboty jest na sklepie, i nie ma czasu. Braki w kasetce - no bo nie masz czasu policzyć jej rano, jej sie sejf wczoraj zgadzał, więc teraz jest na bank dobrze, więc bierz kasetkę i się loguj bo nie ma czasu. A potem się tłumacz czemu masz minusy. (usunięte przez administratora)podczas mojej nieobecności przy kasetce same sobie ją odblokowywały, sprawe zgłosiłam ale konsekwencji zero. A osoby tam zatrudniane ? 3/4 to Grażynki, któe nie mają co robić i non stop jedna drugiej tył obrabia. Ludzie szanujcie siebie i swoją prace, godząc się na takie warunki, na robotę za darmo nigdy ale to nigdy nic sie tu nie zmieni.

Magda
@Nigdy Wiecej

Najlepszy to jest zastępca kierowniczki że sklepu na Obywatelskiej- takiego (usunięte przez administratora) dawno nie spotkałam. Zero kultury osobistej i poszanowania do nowych pracowników. Za to jego przełożony to osoba od której powinien się tej kultury nauczyć

Billy
@Magda

??!!

MK01
@Magda

Wy to macie pojęcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 533.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 434, z czego 24 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 188 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.