Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Niebieski

Czy u Was też co drugi produkt przerywa paragon i wszystko trzeba wbijać po cenie? Jak sobie z tym radzicie? Już trzeci dzień nie da się normalnie skasować zakupów, klienci tracą panowanie nad sobą, porzucają zakupy, awanturują się, kasjerki schodzą z kasy z płaczem. Klienci też zwracają uwagę że na paragonie jest kilka raz "artykuł specjalny" zamiast zakupionych produktów, nie wiadomo w w sumie co kupili, nie mogą wziąć faktury, bo nie będą mieli jak tego rozliczyć. Ta sytuacja podobno dotyczy wszystkich sklepów?

@Niebieski

Zgłaszać do EDV bądź do kierownika rejonu.

Niebieski
@Mm

Kierownik rejonu jest codziennie i nic nie umie na to poradzić, twierdzi, że problem jest ogólny i mamy spisać to co przerywa paragon, ale to by trzeba pół sklepu spisać. Kto i kiedy ma to zrobić jak u nas pracują w porywach 3 osoby na zmianie.

@Niebieski

Heh no to macie fajnego kierownika rejonu nie ma co, za każdym razem co przerywa Ci paragon, weź kod i dzwoń do EDV oni to ogarną. Problem trzeb osób jest chyba wszedzie

Marian

Myślę nad zmianą pracy. Mam umowę na czas nieokreślony, czy składając wypowiedzenie będzie mnie obowiązywać okres wypowiedzenia czy raczej pójdą na rękę i będzie to rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Zwalniał się ktoś z Was sam i wie jak to wygląda?

abc
@Marian

Każdy Regionalny ma inne podejście. Jesli na sklepie brakuje personelu zapewne nie zgodzi sie za porozumieniem stron.

Hej
@Marian

U mnie nie było problemu dałam wypowiedzeniem po 20 i 1 nowego miesiąca już nie pracowałam czyli trochę więcej niż tydzień A pracowałam 5 lat

Marian
@Hej

A dałaś wypowiedzenie natychmiastowe czy zwykle? Czy wpisałaś, że za porozumieniem stron? Hmm... Niewiem jak to ugryźć.... Powiedzieć rejonowemu czy zgodzi się na porozumienie czy jak? Co w tym wypowiedzeniu wgl wpisac

Hej
@Marian

Za porozumieniem stron nawet rejonowy tak zaproponował bo mi było obojętnie.

Zastępca
@Hej

Rejonowi zazwyczaj idą na rękę, bo wiedzą, że już Ci nie zależy. Napisz wypowiedzenie w dwóch wersjach, pewnie wybierze to są porozumieniem :)

Ino

Proponuję sobie ludzi zatrudnić na magazyn... A nie przecież liczy się kasa, nie można wydać więcej na pracowników, więc reszta musi (usunięte przez administratora)

@Ino

Na sklepach wcale nie jest lepiej. Od początku roku słyszymy, że nie ma byc nadgodzin... a tu nagle skracają przerwę do 15 minut i przenoszą pracowników na inne sklepy. I nagle możemy robić nadgodziny. W tej firmie nie liczą się ludzie tylko wskaźniki.

Ja Cezar
@Abc

Jedno zasadnicze pytanie, czy wielce mądrzy w tej firmie wiedzą kim są pracownicy sektora sklepowego? Odrobinę szacunku mili państwo z Chorzowa bo to My zaiwaniamy na Was. ODROBINĘ SZACUNKU

Dawid

CZeść, zlożyłem cv na pomorskie- czy zna ktos wynagrodzenie zastepcy na okresie probnym?-dzieki za info

@Dawid

Każde miasto ma inne stawki. Wynagrodzenie jest uzależnione od wielkości miasta, obrotu sklepu i doświadczenia pracownika. Do tego dochodzi obecna sytuacja w kraju. Nowi pracownicy są zatrudniani na 3/4 etatu z możliwością dopełnienia do całego ( możliwe że to tylko dotyczy kasjerow )

@Dawid

A dzwonili może już do ciebie? Bo się zastanawiam czy dopiero jak zatrudnia rejonowego to wtedy bd zatrudniać pozostałych

@Nowa

Jeszcze się nie odezwali

@Dawid

Ja też właśnie złożyłam do Gdańska i Gdyni i zastanawia mnie czy już przyjęli czy do kogoś zadzwonili już

@Nowa

Dzisiaj dzwonili

@Dawid

Gratulacje do mnie nikt nie dzwonił trudno szukam czegos może w końcu coś znajdę

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Bleee

A czy ktoś jest zadowolony z pracy w Aldi i tak jak było ustalane jest to respektowane. Macie jakieś zastrzeżenia. Mam propozycję pracy w Aldi i się zastanawiam.

Nicki
@Bleee

Oo a w jakim województwie jeśli można wiedzieć?

@Bleee

W tej firmie często się wszystko zmienia. Dużo zależy od Regionalnego i Kierownika. Mam na myśli ich podejście do danej sytuacji...nie pozwól sobie wejść na głowę. Rób swoje, a będzie dobrze.

Hello

Cześć mam pytanie ile czekaliście na telefon po wysłaniu cv bo nwm czy jest sens czekania wysłałam cv bo patrzę że otwierac mają sklepy na Pomorzu i jest ogłoszenie na stornie że szukają

@Hello

A myślisz że do wszystkich dzwonią czy tylko do wybranych??

@Hello

Wszystko zależy na jakim etapie jest budowa sklepu. W przypadku gdy sklep jest otwarty, czeka się ok 3 dni. Regionalni dzwonią tylko do wybranych kandydatów. W dużych miastach wcześniej idziesz się szkolić na inny sklep.

Nikt
@RAZ ALDI ZAWSZE ALDI

No właśnie nie wiem tylko widziałam ofertę że otwierają 3 sklepy w 3city i szukają na każde stanowisko

Nikt
@Nikt

Nawet szukają osoby na kierownika regionu

@Nikt

Najpierw zatrudnia Regionalnych albo obecni dostaną delegacje, żeby to ogarnąć.

Czy wszyscy wiedzą jak się planować od 1.08 ? ????

Abc

Planowani jesteśmy od 6 do 14 i od 14 do 22. Będziemy robić nadgodziny, które będziemy odbierać .

Daro 1920

Ten feajer co się podążył pode mnie pod Nickiem zm rutra beknie. Zgloszone na policję

Jest rekrytacja na Kierownika sklepu w Elblagu - w ktorym miejscu bedzie sie miescil sklep?

MK (Część 2)

Może jeden wątek od siebie. Każdy z nas jest tylko człowiekiem. Sam czasami narzekam na wiele spraw, jednak pewnym ludziom nie da się dogodzić a szklanka dla nich zawsze będzie do połowy pusta. Kiedy była praca na jedną zmianę słyszałem narzekania w stylu że znów te nadgodziny, nic nie mam z dnia czy że to takie monotonne pracować wciąż na jedną zmianę. Teraz gdy pracujemy na dwie zmiany te same osoby narzekają na to, że nie ma dodatkowej kasy z nadgodzin oraz o trudach pracy na dwie zmiany. I tak źle i tak nie dobrze. To samo jest z pracą na magazynie. Na chłodni jest zimno a na suchym trzeba dźwigać lub jest za ciepło... Z jednej strony trudno dogadać mi się z takimi osobami, z drugiej strony podziwiam ich kreatywność :) To najlepsze na deser czyli opinie na temat Basii. Panie były kierowco, Twój cytat ,,stara ruda baba,, jest hitem w firmie! Dziękuję w imieniu Basii jak i innych pracowników za poprawę humoru na magazynie :) Najlepiej jest zwyzywać kogoś od nierobów czy pisać bzdury na temat pracy osoby którą widzi sie parę minut dziennie. Pracując z Basią na codzień ma się zupełnie inne odczucie niż widać to z zewnątrz. Podejrzewam, że te negatywne opinie wynikają z temperamentu Basii która nie da sobie wejść na głowę co jest konieczną cechą w pracy z paroma kierowcami którzy tak jak na drogach to tak i w Aldim czują się jak królowie dróg i władcy wszechświata. Szkoda, że ktokolwiek może wypowiadać się na tematy o którym nie ma pojęcia. Opinie takich asów i pracowników roku lądują w internecie, każdy może je przeczytać i potem powstają jakieś bzdurne teorie osób które albo chcą się zemścić na firmie lub po prostu nie mają predyspozycji do specyficznej pracy na magazynie a świetnie sprawdziły by się w pracy o innym charakterze. Internet kłamie i nie warto się nim sugerować a sprawdzić samemu jak wygląda rzeczywistośc, to chyba najlepsze podsumowanie tej mojej chaotycznej wypowiedzi :-)

Miastowy wiesniak

Chyba niestety MK ma rację. Sam chciałem swojego czasu pracować na Dziale Transportu ale ostatecznie się nie udało i wylądowałem w innej firmie. Gdyby ktoś tam ściemniał to szybko pożegnał by się że swoim stanowiskiem na telefonach z tego co obserwowałem to siedzieli wszyscy pracownicy działu ale tylko wtedy gdy nie było tam chwilowo nic do roboty taka tam jest praca że albo jest młyn albo nie ma nic do roboty

Mmm
@Miastowy wiesniak

To dlaczego potem są opóźnienia? Wiesz pracuje prawie 10 lat w firmie. I wiem jak wygląda praca, w centrali, na magazynie, na sklepie i praca kierowcy. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, w każdym dziale znajdą się lepsi i gorsi ludzie. A dlaczego nie zwalniają? Bo zawsze będzie rąk brakować do pracy. Więc skoro wyladawales w innej firmie, nie widzę sensu aby ktoś komentował nie pracując ani dnia w danej firmie. Są plusy jak i minusy w Aldi.

Mmm
@Miastowy wiesniak

Po za tym skoro użytkują telefonu bo nie mają nic do roboty to dlaczego na wysyłce kierowcy czekają na wypisanie? I nie bronię tu nikogo, ale widze coraz mniej szacunku między sobą, czy to jest magazyn z kierowcami, czy centrala z sklepem itp.

MK (Część 1)

Pracuję w Centrum Logistycznym Aldi w Chorzowie od roku. Odnosząc się do wcześniejszego wpisu ,,Pana za niedługo byłego pracownika,, oraz innych opiniach o magazynie warto poruszyć kilka kwestii. Praca na kontroli, moim zdaniem, jest za mało doceniana przez innych. Często kontrolerzy muszą czekać aż osoby z komisjonowania zakończą pakować towar. Niekiedy jest ciężko dostrzec dany karton kiedy to osoba pakująca chyba sama nie wie co ,,autor miał na myśli,, w chwili tworzenia swojego dzieła. Jednak sprawdzanie towaru to pestka w porównaniu z użeraniem się z kierowcami. Owszem, zdarzają się tacy którzy potrafią zrozumieć, chwilę poczekać na załadunek. Są tacy których po prostu czasem poniosą nerwy, jesteśmy tylko ludźmi lecz paru z nich nie powinno w ogóle przebywać między ludźmi a co dopiero z nimi pracować. Panie obecny lecz za nie długo były pracowniku Aldi. Nazywanie kogokolwiek upośledzonym lub zdesperowanym jest lekko mówiąc nie na miejscu. Po Twoim wpisie można wywnioskować, że albo jesteś młodym pracownikiem z niewielkim doświadczeniem lub pracowałeś w wielu świetnych, utopijnych i wspaniałych miejscach gdzie płacili Ci za piękny uśmiech... Tylko jeżeli tak było to dlaczego nadal tam nie pracujesz? Może tego nie wiedziałeś ale praca komisjonera jest pracą fizyczną i za pewne mogłeś się tego spodziewać gdy zatrudniałeś się na to stanowisko. Proponuję spróbować i samemu zobaczyć jak wygląda praca w innych magazynach lub firmach. Jest praca gdzie ręcznym paleciakiem musisz przewieźć paletę na której znajdują się minimum 10 worków po 25 kilogramów jeden lub kiedy podczas zmiany przerzuczasz około 120 palet a taka nowa paleta swoje waży. W innym magazynie byłeś kontrolowany co godzinę. Pracowałeś na akord a gdy zabrakło paru kartonów do normy to mogli odesłać ciebie do domu, nawet na zmianie nocnej, na przykład o 2 godzinie. Nie wspominam o sytuacjach gdzie dosłownie na trzy minuty chciałeś porozmawiać z innym pracownikiem a od kierowników krążących po hali leciały teksty w stylu: ,,nie jesteście tu na wakacjach,, czy ,,na wasze miejsca jest dziesięciu innych,, Życzę Ci powodzenia w szukaniu nowej pracy. Twój przyszły pracodawca za pewne doceni Twoje mocne strony :) To może teraz przechodzę bardziej do głównego tematu a więc pracy w samym Aldi. Że tak powiem Krzysztof W. który jak to jest napisane ,,miesza z błotem ludzi,, czy dąży do ich zwolnienia to jakieś totalne brednie. W ciągu tych dwunastu moich miesięcy nie mogę powiedzieć o Nim nawet połowy złego zdania. Nigdy nie było problemu z dniami wolnymi których potrzebowałem mnóstwo. W czasach pracy na jedną zmianę udało się ustalić abym tydzień zaczynał pracę trochę wcześniej niż zwykle czy zawsze normalnie ze mną pogada. Jeżeli chodzisz do pracy, nie spóźniasz się do niej, nie walisz focha gdy musisz przejść na inny dział, nie chodzisz co godzinę na papierosa czy nie siedzisz po kilkadziesiąt minut w toalecie na zmianie, bo i tacy się zdarzali, to na pewno Krzysztof W czy Rafał dadzą Ci w spokoju wykonywać swoją pracę co przynajmniej dla mnie jest bardzo ważne. Nie wiem może dla niektórych jakieś podstawowe wypełnianie swoich obowiązków czy normalna komunikacja z przełożonym jest wchodzeniem wiadomo w co czy lizustwem, nie wiem to ich problem. ...

Mmo

Tak i tym wchdzenirm w (usunięte przez administratora) Z wózkowego robią Logistyka haha i potem ma być dobrze, chodzi po sklepie robi cwaniaka z siebie kim on to nie jest. A prawda jest taka że wszyscy pracownicy sklepu i magazyny to zwylki szaraczki. Tak na prawdę pracujsjac za psie pieniądze, a firma myśli że dużo daje. Raz Aldi już nigdy więcej Aldi.

Pola..

Hej kiedy mozna spodziewac sie przelewu pierwszej wyplaty na konto za wynagrodzenie pracy aldi ?? Pracuje miesiac i nie wiem kiedy wyplatt

????
@Pola..

10 każdego miesiąca chyba ze 10 przypada w weekend- wtedy w piątek

Gosia
@????

W mBanku dziś była :)

ByłosobieAldi

Aldi, ah te aldi, firma się rozwija, wszelkim kosztem chce zyskać klienta, niestety przy tym wszystkim zapomina o pracownikach, jest dużo osób które chce pracować, ale wynagrodzenie? Nowi dostają lepsze stawki od pracowników ze stażem kilkuletnim. Jeżeli chodzi o pracę na magazynie to kompletnie jakąś porażka, ludzie to tam są pozbawieni kompletnie szacunku do drugiego, większość osób przez swój czas pracy, przesiaduje na telefonie, a szczególnie P. Basia, kierowcy nie raz muszą czekać na towar, nikog to nie interesuje że każdy z nas ma rodzinę, dom, każdy z nam chce wrócić z pracy szybko, a tu każdy patrzy na siebie, każdy każdemu kładzie kłody pod nogi. Pracownicy na sklepie? Hmm jest dużo osób branych z łapanki bo nie ma ludzi do pracy, to trzeba brać każdego kto ma dwie ręce, nie ważne czy ma szkole skończoną, czy ma jakieś doświadczenie to może dostać stanowisko kierownicze. Kierownik rejonu? Wpada na zmiany, wypisuje punkty, nie patrząc na sytuację na sklepie, czy jest dostawa, czy są ludzie do roboty, trzeba wypisać każdy drobny błąd, a my staramy się robić co w naszych siłach aby sklep wyglądał zadowalająco, nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić tak jak by się chciało,robimy co możemy aby każdy kto pracuje w centrali i wyżej dostał wynagrodzenie. Bo przecież to dzięki nam dostajecie pensje. Bony? Bony żywieniowe wysokość jest zależna od etatu. Jestemy jedna firma, a mam wrażenie jak by, centrala, magazyn, i sklepy były rodzielone na inne firmy. W których trzeba grać między sobą. Tak lubię swoją pracę, ale wydaje mi się że znajdą się osoby które myślą podobnie. Na prawdę firma się rozwija i to jest super, mamy dużo klientów. ale chyba czas pomyśleć też o pracownikach, zacząć ich doceniać.

Dunia
@ByłosobieAldi

Firma nie myśli o pracownikach.Czy u Was też jest tak duszno na sklepie? To nie są warunki do pracy,w dodatku cały czas w biegu.W tym roku wody mineralnej firma nie zapewnia. Powinno być więcej rolet na sklepie,na towar przy oknach cały czas świeci słońce.

Ps

Witam, chciałabym się zapytać jakie są widełki zarobków czy na rękę jest chociaż 2tys?

Pro
@Ps

Napisz o jakie stanowisko Ci chodzi i chociaż jakie województwo

Ps
@Pro

Pomorskie kajse lub zastępca (starszy kasjer)

Pro

Będzie pewnie trzeba planować tak aby z trzy osoby osoby przychodziły na 6:15 i 14:15. Choć nie wiem jak to ogarną sklepy gdzie tylko trzy osoby mają na zmianie. I teraz pytanie ile osób zacznie szukać nowej pracy, skoro większość nie odpowiada zmiana popołudniowa, szczególnie rodzicą którzy się podjęli tej pracy tylko dlatego że kończyło się o 21:15

Młody

Mam kilka pytań, mam nadzieję że ktoś mi pomoże: 1. Czy były już podwyżki, ale nie te stażowe tylko te co teoretycznie powinny być co roku latem? A jeśli ktoś dostał czy mogę prosić w jakim mieście 2. Jak u was na sklepach wygląda sytuacja ze zwolnieniami. Czy faktycznie zwalniają ludzi czy może po prostu nie przedłużają umowy(niedługo się konczy umowa i nie wiem czy mam się martwić czy nie) 3. Jak u was na sklepach wygląda możliwość rozwoju, o ile oczywiście taka jest 4. Czy to jest prawda że nowi pracownicy dostają więcej od starych? Jeśli tak to o ile więcej 5. Co myślicie o kierownictwie, są spoko czy raczej nie koniecznie? 6. Czy można gdzieś zgłosić anonimowo do centrali albo do tych wyżej mobbing w pracy? 7. Czy wie ktoś czy może w Aldi są jakieś premie, bądź może są planowane? Będę wdzięczny za każdy komentarz.

@Młody

1. Z mojej grupy nie dostał jeszcze nikt, ale z drugiej dostali podwyżki " czerwcowe" od 150 do 350 brutto 2. U nas nie przedłużyli umowy jednej osobie... Natomiast moja koleżanka w tym miesiącu dostała umowę na czas nieokreślony. 3. Na moim sklepie doszłam do zastępcy kierownika. Kierownikiem jest trudniej zostać bo mało otwiera się sklepów w ciągu roku. Osobiście znam kilku kierowników którzy zostali Regionalnymi. Każdy sklep jest inny. Ostatnio szukają do Centrali i są różne konkursy, staże itd 4. Niestety to prawda , ale co jakiś czas wyrównują stawki. Stawki są zależne od wymiaru etatu, stanowiska, obrotu sklepu i miasta w którym pracujesz . Im większe miasto tym stawka jest wyższa . 5. Każdy kierownik jest inny. Robię swoje, ale nie pozwalam sobie wchodzić na głowę. Każdy ma jakieś granice. ASERTYWNOŚĆ 6. Z tego co pamiętam jest telefon dla pracowników do centrali. Zawsze można wysłać e-maila czy list. Jeśli nie masz dowodów to tylko Twoje słowo przeciwko tej drugiej osobie. Mobbing jest trudno udowodnić. A koleżanki i koledzy jak przyjdzie co do czego będą udawać ze nic nie widzieli. 7. Z tego co mi wiadomo to nie planują żadnych podwyżek oprócz stazowych i " czerwcowych" Chcą tam skrócić przerwę do 15 min i zostawić sklepy czynne do 22.

Re
@Abc

Hmm to jestem ciekaw jak to zostanie zorganizowane bez tych 15min przerwy bezpłatnej. Zaczynamy pracę o 6 a skończyć powinniśmy o 14tej, jeśli sklep ma być czynny do 22giej to jeśli druga zmiana zacznie o 14tej to o 22giej powinna skończyć pracę. A gdzie rozliczenie się? Przymusowe nadgodziny?

QQQ

Drogie mamy,właśnie dolaczylam do tych,które ,zostały zwolnione po powrocie z opieki.oczywiście oficjalnie bez powodu bo jak to kierownik powiedział,,mamy takie prawo,że na umowie na czas określony nie muszę Pani podawać powodu,, ,więc wniosek nasuwa się sam.drodzy pracownicy mamy też takie prawo że pracujemy po 8 godz A nie 8.15.(bo ten kto pracuje w aldi wie,że realnie nie na szans być na przerwie pół godz,ale odpracowac trzeba) Ale jak wam pasuje to pracujecie i nabijajcie kasę idiotom.

STARY PRACOWNIK
@QQQ

nie wiem gdzie pracujesz ale my przerwy mamy po 30min. więc to jest kwestia organizacji pracy

@STARY PRACOWNIK

No to gratuluję załogi ,bo u mnie to niektórzy są taj zafascynowani praca że w ogóle nie chodzą na przerwy..

@QQQ

Nie chodzenie na przerwę to nie fascynacja pracą, ale BRAK personelu. Na szczęście na naszym sklepie też chodzi się na 30 min. I nikt nie ma o to żadnych pretensji. Zresztą przerwy mają nam skrócić do 15 min.

Pro
@1111

Chodzenie na przerwę to jeden z obowiązków pracownika, który się mu należy i należy z tego korzystać. Za jakiś czas każdy kto nie chodzi na przerwe przepłaci zdrowiem, i wtedy uświadomi sobie ze na przerwę trzeba było chodzić. A jak wjedzie kontrola to nałoży kary. Więc tu raczej nie ma powodu do dumy ze ktoś nie chodzi na przerwe, a raczej brak dbałości o siebie i swój personel.

@Pro

(usunięte przez administratora).ale te firma jak widać lubi pracowników (usunięte przez administratora) którzy się w pełni poświęcają,niż jak widać z powyższych komentarzy takich co posiadają rodziny,takich się eliminuje.

Ciekawska

Mam pytanie. Jest obowiązek noszenia maseczek w sklepie. Wiadomo że sanepid wlepia kary za nie stosowanie się do tego nakazu. Co w przypadku klientów którzy się do tego nie stosują? Kary potem będziemy płacić my nie oni

Wienio
@Ciekawska

Byłam ostatnio w kilku sklepach,w Rossmanie ochrona każe ubrać maseczkę lub wyjść ze sklepu.

Focha
@Wienio

Maseczki nie ubierają w sklepach,do tego nowa bląd kasjerka Barbara każe się ustawiać blisko na taśmie kasowej,nie ma tu zachowania odstępu.Gdzie jakieś bezpieczne zasady? Tracicie klienta, już więcej tu nie przyjdę.Chorzów, Kościuszki.

Kkk

Noszenie maseczki jest zalecane

Gośka
@Ciekawska

Kto powiedział że my będziemy płacić? Prawo jest tak nieudolne w tej kwestii że normalni ludzie nie ogarniają. Sprzedawcy mają zwracać uwagę (usunięte przez administratora) ale nikt nie ma prawa żądać dowodu na niemożliwość noszenia maski. Myślę że wydający te rozporządzenia sami się w nich zatracili.

zainteresowany

Czy ktoś jest z centrali jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego w Katowicach czy Chorzowie tworzy sie beznadziejne stanowiska takie jak menadżer od talentów, menadźer analiz, menadźer do wyposażenia sklepów a w sklepach zwalnia się ludzi. Jak na idiotyczne stanowiska to pieniądze są a na ludzi którzy pracują na was w centrali to nie ma!!!

Bibi
@zainteresowany

To jeszcze nic... Szukają pracowników chyba już dobre 3 miesiące Miałam wątpliwą przyjemność być na jednej rozmowie. Dyspozycyjność za najniższa krajowa, elastyczne grafiki to ściema. Pani rekruter rodem spod latarani reprezentuje chyba mało poważna firmę, sama wygląda mało poważnie jakby pomyliła branże. Pracownicy sklepu z nadzieją patrzą na potencjalnego nowego pracownika czekającego na rozmowę który pomógł by im w ciężkiej pracy. A tu zonk. Dziwna polityka tej firmy ze kierownik sklepu ma chyba (usunięte przez administratora) do gadania jakiego chce pracownika bo to dziunia w szpilkach o tym decyduje.. Jeśli firma szuka przez 3 miesiące pracownika w dobie kryzysu to chyba świadczy że z tą firmą jest coś nie halo... Pozdrawiam kumatych

@zainteresowany

Myślę że nawet sama centrala nie jest w stanie na to pytanie jak i wiele innych odpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.