Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

JamciJAMCI

Słabe głowy w planowaniu tras, bardzo słabe. Pakowacze, wózkowi, sprzątacze itp itd.....

Kierowca 3

Witam. Chciałbym zadać jedno proste pytanie szanownym logistykom. Panowie, czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć i logicznie uzasadnić dlaczego Włocławek (ponad 300 km trasa, bo słyszałem, że dla was mapa to element dekoracji) jest planowany na godz np 13 :00 lub 14:30 a trasy bliższe np Rybnik ( 45 km) jest planowany na 9 :00???Dlaczego zdecydowanie wiele krótszych tras jest planowana wcześniej? Byłbym niezmiernie wdzięczny i ukontentowany gdyby któryś z szanownych Panów logistyków udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Dziekuje

Mąż pracownicy.

Jestem.mężem.długoletniej pracownicy. Aldi mogę opisać tylko jako wielką kpinę z pracownika. Kierownicy rejonu potrafią tylko obiecywać jak to pracownik będzie miał awanse i lepsze warunki.pracy, lecz to kłamstwa w żywe oczy. Ludzie dają z siebie wszystko nie dostając w sumie prawie nic. Jako zastępca kierownika moja żona zna wszystkie procedury i zasady pracy w tej sieci, lecz ci durnie i tak gdy zajdzie konieczność obsadzenia wakatu kierownika, zatrudnią kogoś z biedronki albo innej sieci. W sieci Aldi nikt, kto pracuje na sklepie nie powinien mieć złudzeń na awans. Do tego wynagrodzenie to ruletka. Można pracować na tym samym stanowisku a zarabiać zupełnie inne pieniądze. I to nie zależy od wysługi a od lokalizacji sklepu. Rejonowi zasłaniają się tym że na sklepach nisko obrotowych jest mniej klientów, ale nie biorą pod uwagę że jest mniej personelu i obłożenie pracą pojedynczego pracownika jest nawet wieksze. Więc pracując na sklepie nisko obrotowym musisz wykonać ta samą pracę co na wysokoobrotowym lecz mniejszą ekipą za mniejsze pieniążki. Chcesz pracować w handlu to idź gdzie indziej. W Aldi dostaniesz tylko stresu i garba.

@Mąż pracownicy.

To wszystko zależy od kierownika ja jestem po paru awansach więc nie do końca jest prawdą że się ich nie dostaje

miss
@Mąż pracownicy.

W Polsce wykladaczka( ekspedientka) zarabia tyle co ja mialam w delegacji w Niemczech.

Kierowca Aldi

Znam Aldi od lat. Kiedyś owszem awansowali pracowników na kierowników lub nawet wyżej, choć najczęściej na krótko i z głośnym skutkiem jak kierowników Vst10 czy vst3. Obecnie od dłuższego czasu wolą ściągać osoby z innych sieci niż inwestować we własnych. Każdy, kto troszkę popracuje widzi że aby się rozwijać trzeba się zwolnić. No chyba że ktoś potrafi bardzo skutecznie i na wielu frontach włazić w wiadome miejsce przełożonym, ale to tak jak pisałem, wyżej zastępcy nie podskoczysz.Ta firma to w ogóle bardzo dziwny twór. Na drobnych rzeczach to oszczędzają jak się da ale duże sumy wydają lekką ręką. Na magazynach sklepowych rolety do chłodni czy agregaty chłodnicze mogą po kilka tygodni nie działać i nikt z kierownictwa się tym nie przejmuje. Pracownicy z jęzorami na wierzchu kombinują jak towar chłodniczy w lodówkach sklepowych poukładać bo chłodnia zj...na a oni serwis zamawiają czasem nawet 2 miesiące. Na rampach w ciepłe dni smród, na magazynach czasem nie ma gdzie towaru układać a dla rejonowego najważniejsze to by klient widział pożądek. Przed sklepem ma być czyściutko, ale już przy rampie leżą worki śmieci, bo tam klient nie zagląda. Odpadnie panel z elewacji?? Jeśli od frontu to szybko naprawić a jeśli z tyłu to przesuń tak, żeby klient nie widział. Wózek paletowy się zepsuł?? No to co z tego. Kierowca się pomęczy ale ręcznym rozładuje. A że rampa krzywa i spad wielki, a paleta euro z wodą to jego problem. " Panie kierowniku bo w w lodówce znalazłam kostkę masła nadgryzioną przez gryzonia" - " schowaj żeby klient nie widział a kiedyś się kogoś zamówi" Takich kwiatków wiele tam słyszałem i widziałem dlatego nigdy bym się nie zatrudnił ani na sklepie, ani na centrali bo na centrali awansują tylko antyinteligentnych lizusów, którzy własnej inwencji nie mają za grosz. Wystarczy spojrzeć na logistykę centrali. Jeden kierownik, który jeszcze ogarnia co i jak i dwóch byłych pakowaczy i ujemnym ilorazem inteligencji. Mapa to dla nich tylko ozdoba na ścianie z fajnymi pinezkami powybijanymi, ale po co ona tam jest to już nikt nie wie. Ogarnąć, że wyjeżdżając z Chorzowa i jadąc na (usunięte przez administratora) to Krapkowice nie po drodze to nie potrafią. Albo z Chorzowa do Sosnowca przez Bytom. z Chorzowa do Krakowa przez Bielsko też wysyłali i zdziwieni że to tak długo trwa bo jak to jeden powiedział " jak ci się czas pracy skończy to chyba możesz na centralę zjechać". I to jest Logistyk. A (usunięte przez administratora) taki że sam mam zdjęcia szczurów siedzących na rampie na centrali. Chcesz tam pracować?? Przemyśl to. O to trzy razy.

@Mąż pracownicy.

Nie zapominaj że nie każdy się nadaje na awans...nie pracujesz z tymi kobietami więc nie wiesz jak to wygląda..żona mówi Ci to co chce a nie wszystko od a do z

Kierowca 2
@Kierowca Aldi

Potwierdzam każde słowo zwłaszcza geniuszy z logistyki

Pracownik aldi

Mam pytanie, do którego dnia miesiąca są przelewy bonów na kartę bo dziś 16ty a ja nadal nie mam. Nie wiem czy coś pomyliłam ale wydaje mi się że miały być do 15go. Dzięki za info

K

logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Marian

Wiecie coś o likwidacji bonów? Podobno zamiast bonów ma być jakaś karta. Slyszal ktoś coś o tym?

Qa
@Marian

Tak , będą likwidowane. Od grudnia będzie wprowadzona płatność kartą przedpłaconą. Kierownik sklepu będzie rozdawał karty. Wszystkie informacje i regulamin znajdziesz w ostatnim okólniku

Daria
@Qa

A czy karty będą też dla pracowników na okresie próbnym?

@Daria

Nie

Mmm

Będą;-)

Arti30
@Daria

Nie po okresie

Raz Aldi nigdy więcej Aldi. Bardzo słabe wynagrodzenie,nieadekwatne do wykonywanej pracy i brak szacunku do personelu na porządku dziennym, cóż ludzie sami sobie takie warunki pracy stwarzają. Nie polecam szkoda tracić zdrowie dla takich firm

Szczęśliwa

Aldi to praca dla mało inteligentnych ludzi nie posiadających żadnych ambicji w życiu i pozwalających sobie na manipulowanie sobą.zarabiaja najniższa krajowa,no przepraszam,w moim mieście mają jakieś 100 zł więcej ale jacy zadowoleni,że za to 100zl wykonują pracę za 3 etaty.pogarda ze strony kierownictwa A i pracownicy jeden na drugiego nadaje.normalnym nie polecam tej pracy A tym co za 2000zl lubią przychodzić do domu styrani po dniu w pracy jakby w kamieniolomach pracowali zapraszam.czasy niewoli się skończyły,ale niestety nadal są miejsca gdzie nie ma godnych warunków pracy i płacy.zal,że ludzie godzą się na takie warunki pracy i wynagrodzenie i jeszcze nabija kasę Niemcom.a Niemcy się cieszą, że naiwne polaczki zrobią wszystko co oni im każą.

B
@Szczęśliwa

Zdania zaczynamy od dużych liter. Polecam cofnąć się do szkoły podstawowej.

Szczesliwa
@B

Cofnij to się Ty,Jesteśmy na forum A nie na konkursie ortografii i gramatyki.gdybym chciała tu poprawiać błędy ortograficzne to by mi dni brakło.forum służy po to ,żeby wyrazić zdanie o warunkach pracy o płacy ,a nie o tym żeby skupiać się na pisaniu zdań z dużej czy małej litery. Ale widać że ty nalezysz też do tej grupy co się poświęca dla aldi.reklama raz aldi zawsze aldi może nie koniecznie jest dla klientów ,tylko dla pracowników którzy poza aldi nic nie widzą.

...słabe, czyli jakie?! W kwestii zarobków wszyscy tu wody w usta nabierają. Ile zarobi na start zwykły wykładaczo-kasjer?

M
@Andrzej

Jak podamy kwotę zarobków zostanie usunięta przez administratora. Aldi jako chyba jedyna firma nie podaje kwot do publicznej wiadomości

@M

A co lepiej jak podają u konkurencji zarabiaj 4.000 tylko szkoda że nie podają że to na stanowisku kierownika

@Andrzej

Naprawdę nie wiesz ile ? Najniższa krajowa - standardzik.

Daro1920

Sorry poprzedni wpis pisałem w czasie jazdy i napewno jest niezrozumiały. Ten ktoś kto pisał po nickiem Dj daro..beknie. każdy myśli że to ja..patrzą na mnie bykiem. A więc...policja już działa. Pzdr Cię bohaterze. Darek

Darek Rutra
@Daro1920

Tak sobie czytam i myślę, że chodziło Ci o mój wpis ale tam nie było daro tylko rutra i chyba wyszło małe nieporozumienie. Pracowałem w rutrze kilka lat temu a D. J. to moje iniclaly więc to jakaś pomyłka bo ja cię w ogóle nie znam pozdrowienia

Przyszły pracownik

Witam,mam pytanie odnośnie szkolenia w innym mieście.Chodzi o hotel,jak to wygląda.Pokoje są dwuosobowe czy może więcej?

Jaka jest atmosfera pracy w sklepie w Będzinie? Czy nowi są miło przyjmowani przez starych pracowników?

Świeżak

Witam, czy ktoś może orientuje się kto jest regionalnym w Toruniu?

Świeżak

Tak? O kurde, odniosłem inne wrażenie. A mianowicie, bardzo sympatyczna, pomocna. Odpowiadała na wszystkie moje pytania i tak jakby chciała, żebym dołączył do zespołu. Jak jej tam na imię...?

Aga
@Świeżak

Nie polecam tam pracy brak organizacji

@Aga

Tzn gdzie? W Toruniu? Ale w którym sklepie konkretnie?

Gburip

Cześć Wam, Chcą mnie na sprzedawcę jednak chcą mnie wysłać na szkolenie do innego miasta. Nikt mi nie powiedział ile takie szkolenie trwa... Może będziecie się orientować ile czasu na takie szkolenie potrzeba ? Mam dzieciaki i nie wiem na jak długo mogłabym je zostawić same. Dzięki za odpowiedz z góry

Kamila
@Gburip

Długość szkolenia zależy od decyzji regionalnego , ale często to nie mniej niż min dwa tygodnie na wyjeździe , jeżeli w Twoim miesiące są inne sklepy aldi poproś o szkolenie w miejscu zamieszkania. Takie szkolenie wiąże się z delegacja ze względu chociaż na godziny pracy .

@Kamila

W tym cały problem że nie ma i chcą mnie wysłać do Bydgoszczy...

@Gburip

Hej! Ja już jestem w Bydgoszczy 3 tygodnie, jeszcze od 2-6tygodni. Jestem sprzedawca na Gdańsk, gdzie jest opóźnienie otwarcia. Więc musisz się liczyć z okresem do 2 miesięcy delegacji

@Ona065

To bez sensu jeśli mam pracować gdzie indziej żebym siedziała tyle tygodni poza domem i bez dzieciaków bo pracodawca nie ma planu związanego ze mną - dzięki za odpowiedz i omijam szerokim łukiem.

Lola

2 3 tygodnie

@Lola

???????? A coś wiadomo kiedy otwarcia? Bo tutaj Rejonowy też mało co wie, i nie wiem czy jestem do końca tygodnia czy jeszcze dalej, jestem już 3 tydzień mi leci i myślę że powinnam już jechać na Gdańsk, jeśli otwarcie 9 listopada. I jeszcze z oficjalnych źródeł, na nowych sklepach będą kasy dotykowe oraz nowy program w biurze SAP a nie tak jak jest na starszych sklepach m.in. Bydgoszcz

System

Wszędzie jest SAP

Przyszły pracownik

Witam wszystkich. Czy prawdą jest , ze aby pracować w ALDI należy zdawać testy z kodów co miesiąc i czy wogole jest jakakolwiek szansa pracować tam nie znając tych kodów ??? Szczerze nie wyobrażam sobie , żeby w dzisiejszych czasach komputeryzacji wymagane było pamiętanie 300 kodów na warzywa plus pieczywo , gdzie w innych sieciach spożywczych każdy kasjer ma podpowiedz w formie drzewka produktów na kasie ????

@Przyszły pracownik

Podstawa każdego pracownika jest wiedza produktowa odnośnie zajmowanego stanowiska , to dosyć logiczne aby kasjer znał kody na podstawowe grupy artykułów . Przy kasach znajdują się plexy pomocnicze oraz często jest duże wsparcie ze strony osób zasiadających na kasie 1 , w trakcie nauki . Na spokojnie kody są do opanowania , większość produktów posiada własne kody . Kilka dni na kasie i ta wiedza staje się intuicyjna . Kierownik weryfikuje znajomość kodów podczas testów nie jest to jednak test na poziomie kompetencji Mera w Szwajcarii , wyluzuj i zmień podejscie do pracy na bardziej pozytywne

Super kasjer
@Przyszły pracownik

300 kodów? Na warzywa????? Widziałeś 300 rodzajów warzyw na sklepie??? DRAMAT!!!!

Byla
@Przyszły pracownik

Luz, kody da się ogarnąć, mi to zajęło 3 dni.

Etm

W niemieckim Aldi wycofuja serki, czy my tez wycofujemy czy robimy obroty.

Klaudia

Ile zarabia się na kasie Lidlu i w Aldi?Co kto bardziej poleca?

Ona065

Cześć! Otrzymałam pracę w w/w firmie, ale delegacja? Czy kwaterunek opłacony? Wyżywienie ( HB, bb, allin)? Koszty dojazdu? Czy firma pokrywa koszty? Jak to właśnie działa. Na rozmowie jak i na podpisaniu umowy mało kto mówił o takich wątkach.

Mm
@Ona065

W umowie powinno pisać ze do 60km dojazd na własny koszt, ew. Jesli jest mniej to juz dobra wola kierownika rejonu, wyżywienie na swój koszt.

@Mm

Dojazd mam ponad 60km od miejsca zamieszkania ( 180km) a wyżywienie naprawdę na swój koszt? To tylko zapewniają nocleg?

Mm
@Ona065

To w takim razie bedziesz miala liczoną kilometrówkę, tylko nocleg na koszt pracodawcy. Wyżywienie w swoim zakresie.

@Mm

Dziękuję, jadę i tak z osobą która zabierze parę osób do auta. Myślałam, że będzie to jakoś lepiej zorganizowane :( bo na rozmowie ani przy podpisaniu umowy nic nie wspominali.

Ona

Słyszeliście może o jakiś premiach? Tak jak w marcu? Teraz coraz więcej zachorowań, ludzie będą się bali pracować, mogliby zapewnić jakieś premie dla pracowników... A druga sprawa czy to prawda, że sklepy mają być otwarte w niedzielę do 22 ?

@Ona

U nas w sklepie BL wspominał że w grudniu jest planowana praca w niedzielę do 22.00

Nowa

Witam czy jest szansa aby wypłata dziś była już na koncie czy raczej to nie możliwe

Jola
@Nowa

Raczej mała , przychodzi wcześniej w przypadku gdy rozliczenie 10 tego przypada na weekend. Moja przynajmniej nie dotarła jeszcze.

Marian

Witam???? czy jest ktoś kto zachorował w naszych sklepach na covid? Co się wtedy dzieje z resztą pracowników? U nas jest podejrzenie u jednego pracownika, ma pobrany wymaz i czekamy na wynik ????

Byla
@Marian

Nic się nie dziieje, pracujesz dalej i się obserwujesz.

Ga

Czy ktoś wie o co chodzi z przymowaniem ludzi w 3city były kilka miesięcy temu prowadzona rekrutacja i teraz na nowo prowadzą czy przyjmują ludzi czy tylko tak sobie widnieje ogłoszenie

Nika
@Ga

Też aplikowałam jakiś czas temu bez odpowiedzi. Z tego co widziałam nowy sklep w Gdańsku jest ciągle wykańczany, może jakies opóźnienia w otwarciu?

Klient

Witam, Chciałam zapytać się pracowników sklepu Aldi jak się pracuje? Chciałabym się zatrudnić na stanowisku sprzedawca,warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.