Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Klaudia

Jakie są godziny pracy w Aldi? :)

Marian

Słyszeliście coś o szczepieniach na covid w naszej firmie?

Łopolanka

Witam, Czy są jakieś triki żeby poprawić skan?Starzy pracownicy nie bardzo chcą się podzielić takimi informacjami,tylko ubliżają że nie potrafisz kasować....a nie ukrywajmy klienci wózki teraz mają pełne,a firma wymaga 3+1 bo tajemniczy klient...wyniki, zadowolenie klienta...

Kierowcy Aldi

Żądamy podwyżek z 7000 PLN na 8000 PLN na rękę. Aldi płać więcej rozwijacie się to dzielcie się zyskami.

Mm
@Kierowcy Aldi

Jestes kierowca ? I nie wiesz ze pracujesz w schade czy rutra? Ze piszesz na aldi opinie ?

Sprzedawca

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Karo

No cóż Aldi jak zwykle w tyle inne pracownicy innych dyskontów dostali nagrody albo coś innego na święta a my??? a nie więcej roboty dostaliśmy!!!

Jaa
@Karo

A niektórzy dostali wypowiedzenie

Karo
@Jaa

a tak stawiają na przywiązanie pracowników do sieci

Bbb

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie aldi, ile płacą? jakie zmiany obowiązują? Jaka atmosfera w pracy? Jak wygląda podejście do pracownika przełożonych?? I czy ochrona czepia się wszystkiego jak na innych magazynach?? Dzięki za pomoc

xyza

no nie wierzę w to co czytam! myślałam że jestem sama z moimi spostrzeżeniami. kasy faktycznie na Gdyni z recznym wpisywaniem kodów których jest setki. słyszałam że nigdzie indziej takich juz nie stosują ale w aldi Gdynia są no i rozliczenie kasjerek gdzie ważą kasę to też słyszałam że tylko w aldi. Ogólnie atmosfera jest straszna. potrafią zniechęcić do pracy pomimo że człowiek się stara. zast-kierownika bez jakichkolwiek kwalifikacji i tylko gnębić pracownika a sami nic nie robią tylko dyryguja i sabezczelni gdy się zapyta o cokolwiek. Mają nas za niedorozwiniętych bo tak to wygląda w Gdyni na Kamrowskiego Widzę że nie jestem z tym sama..

Kasia_Gdynia

Witam, chciałabym wysłać CV do pracy w Aldi w Gdyni (ul. Kamrowskiego). Czy jest może ktoś, kto może się wypowiedzieć na temat atmosfery pracy, kadry zarządzającej, pensji itp. w tym konkretnym sklepie? Dziękuję

Mark
@Kasia_Gdynia

Brak slow by opisac to

Pracownica
@Kasia_Gdynia

Daj sobie spokój. Chyba że lubisz być poniżana i wykorzystywana. Atmosfera i kadra zarządzającą do bani. Nie polecam!

Pracownica

Aldi Gdynia i Trójmiasto Drogie panie i dziewczyny omijacie tego pracodawcę z daleka. Podejście do pracownika to jakieś nieporozumienie. Mam 12 lat doświadczenia w handlu lecz to co się dzieje w aldi to po prostu brak słów. Mają cię za nic nawet jak się starasz a jak się starasz to dają jeszcze więcej i więcej do pracy i jeszcze traktują jakbyśmy były nikim.

...................

Ktoś wie jak wyglada sprawa z nadgodzinami? np dzisiaj bylam 2 h dluzej

Sklep
@...................

I co w związku z tym? Padasz na twarz że zmęczenia?

......................

chodzi mi czy placa czy oddaja dzien wolny niechze sie ktos normalny wypowie

Gosia
@......................

W zależności jak będzie możliwość to oddadzą chociaż w grudniu pewnie słabo z oddawaniem. Jak nie będzie możliwości to zapłacą.

Aldikos

No i Ci wypłaca.

Pro
@Sklep

2h zrobione pewnie przez cały grudzień i stękanie, porażka, co my mamy za ludzi do pracy.

Gośka
@Pro

Mamy takich ludzi ze biorą uż lub l4 na ból paluszka i trzeba za nich zostawiać innych do pracy. A że grudzień w handlu to mega wyczerpujący czas to te uż-ki lecą jak z rękawa. Szkoda tylko że nie pomyślą o kolegach którzy zamiast szykować się do świąt muszą zostawać dłużej w pracy i potem wylewa swoje żale na forum.

......................
@Pro

Nie wiem ale się wypowiem. Laski nie robisz. Już się dowiedziałam.co i jak. Danke

heh
@Gośka

I to jest najlepsze.A potem ta ,,koleżanka' po swoim l4 wróci i będzie w dalszym ciągu zarabiać tyle samo co ty, choć (usunięte przez administratora) cały rok bez dodatkowego dnia wolnego typu uż. A ona wykorzystała już cały urlop i120 dni chorobowego hahah. To jest Aldi. i zrozumiesz to jaka tam niesprawiedliwość jest, jak przepracujesz co najmniej rok, a każda nowo przyjęta osoba będzie miała większą lub równą stawkę w stosunku do ciebi. I nie dostaniesz większej stawki,bo pracujesz efektywniej, szybciej i jesteś lojalny. Dostaniesz podwyżkę równą z pozostałymi, tymi którzy mają na firmę wywalone i w dodatku kradną.

Lejdis
@heh

Moje zdanie jest takie że aldi powinno już dawno wprowadzić premie za niechorowalnosc, w wielu firmach tak jest i zdaje to egzamin, bo taki pracownik 3 razy się zastanowi czy brać l 4 na ból gardła czy mieć te 300 stowki w kieszeni

Aleolo
@Lejdis

Powinno być coś takiego,to jednak jest motywacja dla pracowników.Ja pracując 2 lata miałam raz L4 bo poszłam do szpitala na zabieg,nie było mnie 2 tygodnie.Wiele razy byłam chora,ale brałam tabletki i fru do roboty ani razu nie wzięłam więcej zwolnienia,ani żadnej Uż.

Gosia
@Lejdis

Wystarczyłoby nie wydawać bonów za l4 i uż.

@Aleolo

Ja pracuje ponad 7 lat, miałam jedno l4 na tydzień, zero uż, ludzie teraz pracy nie szanują, nowi zarabiają tyle samo co starzy, umowy są już nawet na pełen etat, kiedyś można było o tym pomarzyć, do tego jak się dobrze pracę zorganizuje i ma odpowiedni personel to nie ma ciężko, ale teraz Ci nowi narzekaja bo muszą siedzieć na kasie, bo muszą zrobić 2 rzeczy na raz, narzekaja bo ich palec boli, bo głową i już lecą do lekarza po l4.

Pro
@......................

A Ty łaski nie robisz, kolegom i koleżankom że zostaniesz 2h dłużej i pomożesz.

Arka

Zgadza się.Zdrowie jest ba pierwszym miejscu.Nie praca i to taka ...Niech faszerują się tonami leków bez wizyty u specjalisty.Niewyleczone infekcje niosą za sobą wiele powikłań,które mogą objawić się po czasie ,a których nawet nie skojarzy się ( okazuje się nawet,że niedoczynność tarczycy też może wystąpić,jako jedna z przyczyn komplikacji ) .

były kierpwnik
@Gośka

I dobrze, że biorą a nie chodzą chorzy do pracy. W aldi nie szanuje sie pracownikow. Jak tylko zaczynaja sie problemy zdrowotne to Ci podstawiają wypowiedzenie????

Mmm

Tu nie chodzi czy ktoś jest bohaterem. Tu chodzi o sam fakt z jakiego powodu jest brane l4. Ja również uważam że jeśli ktoś jest na prawdę chory to nie widzę w tym nic nagannego że idzie na l4, zdrowie mamy jedno i to ono jest najważniejsze, ale jak ktoś bierze l4 to go paluszek boli, bo głową boli, to to nie jest fear w stosunku do kolegów i koleżanek z pracy.

XXXXX
@były kierpwnik

Zgadzam sie nie szanują pracownikow pozbeda się Ciebie przy nadarzającej się okazji Nie ważne jaki masz staż Dla tej firmy nie warto się starać ,tracić zdrowia nikt tego nie doceni Wycisna Cię jak cytrynę i puszcza w skarpetkach Nie polecam nikomu mozna nabawic się depresji i przepuchliny przez ciągle dźwignie ciężkiego towaru Zero zrozumienia żadnej tolerancji tylko rób wolu roboczy bo ktoś musi robotę wykonać Koleżanka kierowniczki nie koniecznie może w tym posiedzieć na kasie Siostrzenica zastepczyni może w tym czasie zrobić np odpiek A Ty musisz dźwigać te ciężkie palety i włączyć np piąty bieg Nie polecam pracy w żadnym sklepie w mieście Włocławek układziki są ważniejsze niż uczciwa praca Szkoda że nikt kto jest ba wyższym szczeblu nie dostrzega problemu

Zolza
@...................

To następnym razem będziesz krócej a jak nie będzie możliwości to wypłacone nadgodziny. Kierownik nie krokodyl nie gryzie warto zapytać

Była pracownica
@XXXXX

Wszędzie znajdzie się jedna lub dwie osoby, albo z kierownictwa, albo z załogi które wchodzą w tylek regionalnym i gnębiła pozostałych. Z perspektywy czasu wiem, że nikt z góry i tak nie pomoże!! Gdy odeszłam ja, czy inne koleżanki zadzwoniła Pani z Centrali z zapytaniem dlaczego odeszłam? Powiedziałam wszystko o braku szacunku, o koneksjach, i co? Cisza. Dziewczyny które zostały mówią że nic się nie zmienia!! Nie na tym ma polegać nasze życie by iść w strachu do pracy, i wracać wypompowanym psychicznie! Wierzę w karmę, i wierzę że kiedyś te s..... dostaną za swoje!!!!

@Była pracownica

Jak ja się zwolniłam nikt do mnie nie zadzwonił A czekałam na telefon to też powiedziałabym prawdę tylko że ja chorowałam 5 miesięcy A chorobowe było od psychiatry może się trochę obawiali że powiem prawdę ale teraz mam święty spokój i spokojna nową pracę

Glowa do gory, ze Ciebie tam
@Była pracownica

nie ma. No niestety tak jest. Ryba psuje sie od glowy. Szef firmy dobiera sobie osoby mniej inteligentne od niego, aby nie czuć zagrożenia. I tak idzie w dół. Regionalni to często osoby z dużym poczuciem niskiej wartości i kompleksami. Ta robota jest dla nich wszystkim, tak dziala mechanizm w sieciach handlowych. Aby utrzymać posadę sa w stanie robić rzeczy, których kiedyś będą żałować - jeśli mają sumienie. A karma zawsze wraca. Aby to wszystko się mogło zmienić to trzeba albo zmienić rybę, albo ryba musi zmienić myślenie. Że szef ma być wsparciem, trenerem/coachem i przede wszystkim dbać o dobro szeregowych pracowników, bo to oni tworzą każda firmę. A blednie prowadząc firmę wpływa na działanie podwładnych i regionalnych, co odbija się na pracownikach. Taki telefon to tylko usprawiedliwienie, że coś robisz. Podobnie było w lidlu, w którym pracowałam. Grunt to utrzymać pracę i kasować pieniądze. A prawdziwy szef powinien mieć misję. Życzę powodzenia tym co zostali i niestety nie liczcie na zmiany... Przykre to, ze w Polsce tak zarzadza się ludźmi. Może kiedyś wkroczy do nas zachodnie podejście do pracownika. Tego Wam życzę z całego serca!

@Była pracownica

Prawda jest taka że jeśli idziesz do pracy po to aby pracować to nie masz się czego bać. Jeśli zaś idziesz po to aby się opier"""" i narzekać na to że rejonowy ma do Ciebie pretensje no to sorry. A sobie zasłużyłeś z na takie coś. Po to masz gębę żeby się odezwać

M

Wiadomo Wam o podwyżkach płac od stycznia?

@M

A czy może wiecie czy urlop macierzyński wlicza się do wyliczania stażowego? Bo nie ukrywam ale jestem zawiedziona tym że pracownik który pracuje krócej ode mnie i na dodatek zatrudniony jest do sprzątania (nie jest odpowiedzialny za obsługę klienta ani nie ma styczności z kasą) ma taką samą stawkę jak ja. Uważam że jest to nie sprawiedliwe...

Aldikos

Heh. Powiedz mi gdzie jest choć trochę sprawiedliwości w aldi jeśli chodzi o starych pracowników względem nowych. Nowy ma się teraz lepiej niż stary.

Stały pracownik
@M

Aldi chwali się podwyżkami od 3 do 10 procent rzeczywistość jest inna. Stary pracownik dostaje 50 albo 100 Zeta. Nikt nie szanuje doświadczonego pracownika.

???
@Stały pracownik

No właśnie chciałam pytać jak u was z podwyżkami? Czyli tak jak u mnie stary doświadczony pracownik dostaje mniej nawet procentowo od nowo zatrudnionego. Bardzo to przykre nie wiem co mam myśleć o tym. Czy tu wogóle ktoś patrzy na pracę , staż czy tylko na to kto z kim dobrze żyje.Mam tylko nadzieję że kierownicy sklepów nie decydują o tej podwyżce ile komu bo wtedy wiem że nie warto ciężko pracować tylko wchodzić komuś w....

An ka
@???

Podwyżki dostajemy odgórnie kierownik lub regionalny nie mają nic do powiedzenia fajne podwyżki są tylko przez 3 lata Ja miałam zawsze 500 zł .Oznacza to że ciągle trzeba awansować bo na każdym stanowisku liczą się od nowa 3 lata

jay
@???

dlaczego miało być od 3 - 10 %, a starsi stażem pracownicy dostają tylko 50 - 100 zł brutto ? i wychodzi na to, że to nawet nie jest te 3 %. to jest bez sensu. Czy doświadczeni pracownicy nie zasługują na podwyżki w wysokości podobnej procentowo, co nowi ?

Długoletni pracownik
@M

Sprawdź sobie dobrze ta swoją podwyżkę, bo nie jest tak kolorowo jakby się wydawało, gadają o tym i trąbią że podwyżki. A wiele pracowników wyszło na nich gorzej niż na normalnych podwyżkach stażowych które były do tej pory, między innymi np pułapy zastępcy i kierownika, jeśli ktoś z przyczyn zachęcających dostał np 2 pułap, to przez dwa lata od "podwyżek" naszych cudownych będzie dwa lata pracował na jednej stawce, i zamiast paru stówek więcej, bo tak się należało według starego pułapu, dostaje tylko stówkę, :) taka to oto podwyżka,

@jay

Na jakie zarobki moze liczyc kasjer sprzedawca w nowo otwierającym się sklepie w Rzeszowie? Jaka podstawa i jakie sa premie

@M

Tak, jedni dostali 75zl podwyżki, a jedni 400zl ;-)

@Długoletni pracownik

To wszystko zależy od sklepu czy jest na stopniu wysoko czy niskoobrotowym. Ja przeszłam z wysoko na niskoonrotowke dlatego dostałam mniejsze podwyższenie stawki, no ale co się dziwić. I tak zarabiam najwięcej ze wszystkich dziewczyn pracujących. Szef wytłumaczył mi ile i dlaczego muszę być na takiej stawce . No trudno się mówi ... Jak się przechodzi na niskoonrotowke to trzeba trochę pocierpiec

Nie polecam firmy! Zwalniają po 3 Mc trwania umowy bez uprzedniego powiadomienia pracownika 2, 1 tydzień przed końcem mówiąc tylko ze za mały utarg na tak dużo pracowników na sklepie Ciągle zmieniający się kierownicy regionalni . Szukaja tylko siły roboczej, nic nie dotknąpalcem tylko każą pracownika wszystko robić hierarchia kierownik sklepu - pracownik, myślą że są lepsi. . Marka niemiecka, a standardy żadne. Sklepy nowe na Pomorzu,

@9655

Co Ty gadasz ? Koleżanka, która niestety się nie sprawdziła dostała informacjeoesiac wcześniej o tym, że niestety nie przedłużą jej umowy , dzięki temu miała czas na znalezienie innej

Mam pytanie ile osób pracuje na sklepie w ciągu zmiany? Gdy sklep jest czynny od 7 to praca rozpoczyna się od 6?

Nie ma już chyba sklepu otwartego od 7 tylko jak już to od 6

Radca prawny

Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Po drugie zniewaga. Drugim przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst.

Rafał
@Radca prawny

A co grozi przełożonemu. Za obrażanie gnębienie pracownika

Dla potencjalnych kandydatow na magazyn! Zatrudniajcie się na sprzątanie od tego stanowiska można piąć się w górę, szybko, łatwo i w miłej atmosferze bez zbędnego wysilku

Anonim 2

Na wysyłce też konszachty i podobne sytuacje. Na tzw " gnieździe " dramat. Dwójka gówniarzy tj Natalia i Kamil mają takie parcie na awans , że jest to nie do wytrzymania. Intelektualne brodziki co dnia pokazują swoj obrzydliwy charakter oraz bezczelność. Zamiast starać wykazać się pracą , zaangażowaniem i pomysłami to jedynie co pokazują to prymitywne (usunięte przez administratora) Jak dla mnie to ludzie nie kwalifikują się na awans i proszę się im przyjrzeć. Z tej zmiany nawet osobnik od wywożenia chłodni jest do niczego. Reszta ludzi okey a najlepsza zmiana to zmiana z Panią Basią , Marzena , Paulina , Adam i mistrz chłodni Maciek. Elo

Anonim3

Magazyn Centralny - porażka całkowita. (usunięte przez administratora) Po magazynie sobie chodzą dwie Panie i upominają o założenie maseczki kierowców jak żaden pracownik magazynu jej nie nosi (pakowacze, panie które sprawdzają towar, wózkowi, kierownicy).Awansują się koledzy którzy nie maja pojęcia o robocie. Dramat.Dno i wodorosty!

Anonim 2

Tak , rozwijacie sie ale w zwolnionym tempie. Gdyby a stanowiskach pracowali ludzie kompetentni byloby o wiele szybciej. Dyrektorowi radzę sie przyjrzeć tym ludziom na "dole" bo nie jest dobrze.

Odnosząc się do tego komentarza chciałabym napisać że pracuje ponad X lata w Aldi, podziwiałam zawsze PANA Kierownika K. za to jakim był kierownikiem. Każdego traktował na równo, był zwykłym fajnym kolegą z pracy. Nie wierzę sama w to co napisze ale zmiana jaka nastąpiła w Panu Kierowniku jest tak wielka , że chyba większość z nas to widzi. Szanowałam Pana jako Kierownika i jako faceta który tak czule mówił o swojej żonie , że ja jako żona mówilam, ze to aż miło sie słucha,do czasu.Nie znam żony osobiście(ale dużo slyszlam między innymi od Pana dobrego) (współczuję żonie)ale widzę zmianę w Panu i jestem rozczarowana tym co słyszę z Pana ust o ludziach i żonie ????Dlaczego nie powiemy tego osobiście?Bo boje sie konsekwencji, słysząc jak Pan mówi o ludziach którzy wyrażają swoją opinie. I moja rada. Podrywając te wszystkie kobiety młodsze i nie młodsze z pracy!!! niech Pan uważa , żeby nie trafiła się Panu kula która okaże się kulą u nogi.

To jest zalosne co tu jest napisane :/ i generalnie wyssane z palca jak mozna kogos publicznie obrazac ?? Zastanow sie co piszesz ... widzisz tylko rozmowy z wieloma osobami a wnioskujesz byle co bo ktos jest usmiechniety i mily ? Przescieradlem bylas lub byles ? A moze ta druga strona ? Albo odrzuconym pracownikiem... Kpina i zal to co tu piszesz ...(usunięte przez administratora)

@Anonim

Kazdy ma prowo do zmian.... to ze dla Ciebie sa to zmiany na gorsze nie znaczy ze dla Pana K. Rowniez ... prawdopodobnie cos sie stalo w zyciu co skutkuje zmiana osoby ... a ze (usunięte przez administratora) wiesz jak kazdy o jego zyciu prywatnym to czasami lepiej zamknac dziub !!!!

Pracownica!!!

Zipa , dlaczego musi odejść. Co tak ostro ? Żal dupeczke ściska, czy jak? Życie prywatne to jedno ,a praca to drugie . Każdy pisze (gada) o sprawach ,których nie powinien poruszać. Ktoś napisał, że K. Podrywa inne kobiety , skąd ten wniosek? Bo jest miły? Albo uśmiecha się bie tak jak powinien . Miał ktos problem ,kiedykolwiek z załatwieniem czegoś u K. Ja nie i wyobraź sobie ,że nic nas nie łączy;) Robie co mnie należy, a nie tylko udaje. Kierownictwo to widzi ,wiec nie rozumiem wpisów. Wydaje Wam się, że ogarniecie tylu osób to jest pestka ? Żal jest tych ludzi , co potrafią tylko narzekać, a nic od siebie nie dają. Czytając te wasze wypociny zastanawiam się ile w nich prawdy, a ile osób pisze to z zazdrości. Nie pasuje Ci coś idz powiedz ,a nie obrażasz ludzi na formum. Tyle q temacie.

Gal anonim

To co w ostatnim czasie się dzieje na magazynie centralnym przerasta wszystko. Jedynym słowem, cyrk na kółkach. Ludzie którzy pracują wszystkimi siłami na wyniki tej firmy dostają w "nagrodę" dodatkowa robotę lub pomagają kolegom co lecą w kulki Przez 8 h a te osoby które lecą w kulki i podpier****** w biurze dostają awanse. Czy ktoś w ogóle to kontroluje? Jaki jest system zmiany stanowisk? Ludzie pracujący po 3 4 5 miesięcy dostają się na lzjesze lepsze stanowiska dzięki czemu? Raczej nie dzięki wynikom bo większość z nich to totalne lamusy nie nadające się do roboty.... Niech to w końcu ktoś ogarnie...

Anonim 2

czekacie na nowe komentarze? napewno czekacie czekajcie !!! moze to o was bedzie nastepny wpis

Julka

Witam jakie są zarobki kasjera na 3/4 etatu na okresie próbnym, jak sprawa wygląda z premią i czy karty przedpłacone dostają pracownicy nowo zatrudnieni przed świętami

Bożena
@Julka

Na 3/4, 2550 brutto. Karta przedpłacona po 3miesiacach próbnego

Pracownicq
@Julka

Hejka,ja pracuję od lutego na rękę wychodzi niecałe 1800, karty chyba po okresie probnym

Młoczek

Czepiacie się innych a patrzcie na siebie. Narzekacie a sami jesteście daremni nie nadajecie się do skręcania długopisów pajace jeszcze do kierownictwa się ciepie cię o co?!!! O to że jesteście (usunięte przez administratora) warci? Pokazałeś (usunięte przez administratora) że jesteś (usunięte przez administratora) wart to tak cię będą traktować.

@Młoczek

A kto sie czepia kierownictwa? Mowimy o ułomach na najniższym szczeblu , leszczach od wydawania dokumentów, planowania tras ipt. Oni właśnie nadają sie do skrecania długopisów.

@Młoczek

Także proszę nie nazywać siebie kierownictwem bo jesteście gamoniami i leszczczami zarabiającymi grosze i zachowujacy się jak mroweczki w mrowisku. Desperaci i ignoranci co zresztą widać po kulturze i stylu wypowiedzi .

Rafał
@Młoczek

A która Ty masz za co bronić kierownika. Bo przymykał oko na Twoje wulgarne zachowanie i za przychodzenie pod wpływem i nie tylko.

Na jakie zarobki może liczyć zastępca kierownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.