Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Lux

Ten kto nakazał montować kłódki na rampach to konkretny THE BIL, a ten co je montował to THE BIK do kwadratu. Ta kłódka kosztuje 150 zł x prawie 200 sklepów fajna suma. Tak się robi oszczędności w aldi. Kretyni co przyszli z biedry i Lidla. Po co tu przyszliście? Tam was nie chcieli?

Pracuje się źle,pracy coraz więcej a ludzi mniej. Pracujemy po 3 osoby,firma od siebie nic nie daje tylko dokłada obowiązków. Zatrudniają na niepełny etat, a pracuje się i tak cały i to za mniejsza kasę bo przecież to są godziny dopracowane a nie nadgodziny.

Ona

A w jaki sposob jest obliczana stawka za urlop? Im dłużej jest sie na urlopie tym mniejsza wyplate sie dostaje

TakToJa

Co sądzicie o tej całej tzw wyprzedaży ?

Sprzedawca

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Anonim...

Myślę, że bardzo Ci zależy na tym aby kogoś pogrążyć. Urażona duma? Może nawet nie jestes mężczyzna ani byłym chłopakiem, może jednak kobietą?Ludzie to jednak podły naród. Każdy uważa siebie za mądrzejszego od pozostałych ale posiadaja 2 lewe ręce do pracy. Nie nadają się do niczego więc w internecie znajdują ukojenie bo tutaj mogą napisać wszystko a szczególnie jacy to niby są wspaniali a inni już nie.... Gratuluje odwagi. Ludzie dorośli a zachowują się gorzej jak dzieci bo one przynajmniej mówią bezpośrednio co je boli.

Morg

Mam pytanie jak to jest możliwe że w miesiącu który przepracowałam cały i nie miałam nadgodzin mam wyższą wypłatę jak w miesiącu w którym byłam na urlopie dwa tygodnie,w każdej poprzedniej pracy miałam odwrotnie , nie rozumiem tego,wytłumaczy mi to ktoś?

On
@Morg

Z tym trzeba do kadr. Pani Ksiegowa cos za bardzo sie myli. Tez dostalam mniejsza wyplate

NIEPOLECAM.PL

Pracuje w magazynie w Chorzowie praca niezapłacona 3125 brutto. Premii uznaniowych niema. Za nadgodziny nie płacą. Pracuje sie zle, na rannej zmianie trzeba wszystko zrobić a jak nie zdążysz to musisz zostać. Kierownicy (Krzysztof,Sebastian i Rafal)to (usunięte przez administratora) robią cie na każdym kroku w tzw. CIULA. Atmosfera ciezka i ogólnie słabe zarobki.

Byla pracownica
@NIEPOLECAM.PL

Tak zgadza sie

On
@NIEPOLECAM.PL

W dodatku robienie sobie wzajemnie na zlosc. Zajezdzanie drogi wozkiem, dobijanie do drugiej osoby jeszcze wielkie halo na zwrocenie uwagi ( ty musisz uwazac, nie ktos ). Poza wyjatkami jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Zainteresowani

Czy przyjmują z daunem na magazyn?

Wanilja ajs
@Zainteresowani

Musisz mieć dałna żeby cie zatrudnili na magazyn

Misza

Czy jest tutaj ktoś kto jest zadowolony z pracy? Są jakieś plusy?

mała
@Misza

Wątpię czy ktokolwiek jest zadowolony z pracy w aldi patrząc z perspektywy jak funkcjonują inne tego typu sklepy. Pomysły, zarządzanie i cała logistyka są grzecznie mówiąc godne filmów Barei :))))

Qqqq
@Misza

Witam, ja jestem zadowolony z pracy w Aldi. Pracuje już dwa lata. Moim zdaniem wszystko zależy od tego do jakiego sklepu trafisz i z jakimi ludźmi będziesz pracował. Plus Twoje pozytywne nastawienie do ludzi i pracy. Wcześniej pracowałem w Lidlu i nie wspominam tego okresu dość ciepło.

Vigi
@Qqqq

Generalnie ja też jestem zadowolony. Mam super ekipę i w pracy nie ma zgrzytów. Wkurza mnie natomiast bezmyślność i głupota ludzi z centrali. To co wymyślają to sprawia że odechciewa się robić

tuptuś
@Misza

Niezła kasa, reszta dużo zależy od kierownika i atmosfery na sklepie. Jak masz fajnego kiera, to robota sama się robi, a roboty jest okropnie dużo. Jak masz złego, no to wiadomo...siwe włosy lub wypowiedzenie. Słabe szkolenia, bo zawsze nie ma czasu. Mało osób na zmianie. O awansach wyżej niż zastępca kierownika zapomnij. Pracowałam 2 lata.

ja jestem zadowolony

Pracownica
@Misza

Ja jestem bardzo zadowolona. Mam super zespół,(usunięte przez administratora)kierowniczkę na sklepie, która bardzo potrafi motywować do pracy, a jeśli pollenisz błąd to bierze Cię do biura na osobności i spokojnie TLIMACZY a nie drze mordę . Jeśli chodzi o zarobki to mogłyby być wyższe na to co tam robimy.

@Misza

Wszystko zależy od sklepu na jaki trafisz. Ogólnie to zarobki bardzo małe w porównaniu do innych marketów, duże parcie na nie generowanie nadgodzin(więc dostajesz tylko gołą podstawę). No i nie masz co liczyć na rozwój, wyżej zastępcy nie awansujesz bo kierowników zawsze zatrudniają z zewnątrz. W mało obrotowych sklepach pracuje się tylko w 3 osoby na zmianie, więc praca jest ciężka i wszystko robi się biegiem, żeby się wyrobić z obowiązkami.

Ola
@Tomek

Witam jakie zarobki są w sklepie ile brutto i ile netto czy są jakie dodatki

Lilu

Szkoda ze tu zdjec nie mozna zamieszczac

Morg

Hmmm,,,, przychodząc do pracy byłam pełna entuzjazmu i chęci,proponuję całej ,,górze,, zejść na halę sprzedaży i fizycznie nam pokazać jak ma dobrze funkcjonować sklep przy trzy osobowej obsadzie,farsa jakaś!!!!! Wy tam na górze zmarnowaliście dobrą markę a z ALDI zrobiliście ( biedronkę i Lidl w jednym) żenada masakra,,,,,,,,nawet klienci zaczęli o tym mówić że Aldi zmienia się na niekorzyść i gdzie są przestronne alejki i swobodne poruszanie się po sklepie,stend na stadzie,założyciel świecie załamał by się jakby to zobaczył,TO NIE TAK MA BYC W SIECI ALDI,PANOWIE I PANIE W CENTRALI OBUDŹCIE SIĘ ,CO WY ROBICIE, TO NIE TAK MIALO BYC!!!!!!!!

Bibek
@Morg

Niech spróbują przejechać maszyną przez sklep?Naklejki o szerokich alejkach też znikły....Towaru dużo, obowiązków jeszcze więcej a pracowników coraz mniej...schodzimy na psy jak to mówią

@Morg

U nas też klienci zaczęli mówić że nie da się już przejść w niektórych miejscach

Firma traci swoją renomę. Kiedyś Aldi mógł się pochwalić wizytówka teraz już nie ma czym. Jest coraz gorzej,zmiany 3osobowe ,tylko jak długo można tak ciągnąć. Gdzie Wasze standardy wypracowane przez te lata? Zarządzający do wymiany,albo spróbujcie przez tydzień przy takiej obsadzie 3osobowej popracować,może zaczniecie myśleć. Zainwestujcie w kasy samoobsługowe bo wtedy będziecie mogli zmniejszyć jeszcze obsadę 1:1. Wstyd.

Gratka

O jakim mieście mowa?

@Gratka

O każdym

To już nie jest śmieszne.

To że awanse są wiadomo na jakich zasadach. Ale dziś nasza gwiazda która oprócz siedzenia na wózku ,przeglądania stron internetowych obgadywania ( nawet swojej koleżanki po fachu) i oczywiście uprzejmie informuje ( w biurze). Kto i ile jest na przerwie kto jest z kim. To dziś już przesadziła. Obgadywałaś dziewczynę która powiedziała prawdę. I to bardzo wredny sposób. Może wreszcie biuro się ogarnie , że pracownicy którzy pracują nie powinni robić za innych. Po ostatnim awansie widać jak się powinno pracować. Najlepiej ledwo się wyrabiać na koniec oddasz kwita albo ktoś przyjdzie do pomocy. I nawet jest szansa na szybki awans. Niektórzy mogą robić 1000 w 8 godzin a niektórzy jak zrobią 1800 w 8 godzin to według biura ściemniają. Do koleżanki z warzyw czas zacząć palić. Biuro czas się obudzić .

Rafał

Powiedziałem dosyć ! Postanowiłem zmienić pracę , według Kierownika Rejonu- wypaliłem się zawodowo i poddałem. W nowej pracy patrzą na mnie jak na wariata , że jestem jakiś nerwowy i każdą czynność wykonuję w mega pośpiechu . Niestety dorobiłem się tego po 3 latach pracy w tej firmie .Gdzie jako z-ca musiałem być wszędzie : biuro , sklep , wypiek na piekarni i często też jako kasjer . Można powiedzieć , 3 etaty za jedną pensję . Niestety , jak na sklep około 700m2 pracuje max 4-5 osób ( z kierownikiem ) Teraz uczę się normalnie pracować i przede wszystkim po ludzku . Szczerze nie polecam tej firmy .

@Rafał

Regionalny tak Ci powiedział że się wypaliles??? Co to za jeden??

Nena
@Rafał

4-5 max!? Toś Ty rarytas miał chłopie!

Pracownica
@Nena

Dokładnie 4/5 osób na sklepie na jednej zmianie to marzenie !!

Patrycja
@Pracownica

Tylko niech się zastanowią czemu tak jest!!!!!wszyscy,pracownicy się sami zwalniaja,a firma myśli że 3 osobami na zmianie zrobią wszystko.....kpina

Aga
@Rafał

Szanowni Panowie z biedronki, czy ktoś z was oficjalnie może się wypowiedzieć dlaczego rozwalacie firmę, dlaczego nie liczy się dla was pracownik, co z waszą akcja fluktuacja, wiemy że czytacie to forum to przyślijcie list z wyjaśnieniem z okólnikiem bo przecież nie maila.

Marian

Słuchajcie mam umowę na czas nieokreślony i chce zmienić pracę,. Znalazłem już inna ale musiałbym zacząć w ciągu 3/4 dni jak się zwolnić? Myślicie ze pójdą na porozumienie stron i pozwolą z dnia na dzień odejść?

@Marian

I jeszcze jedno:co w sytuacji gdy rejonowy jest na l4, do kogo z tym zwolnieniem? Kto wtedy może podpisać mi zwolnienie za porozumieniem jeśli obecnie rejonowego nie ma?

@Marian

W moim wypadku się zgodzili też było z dnia na dzień za porozumieniem stron nawet rejonowy ma swojego zastępca w razie konieczności lub zgłosić do krzyzowskiego

Neli

Nie Polecam pracy w Częstochowie ul. Korczaka, sklep 89, ponieważ kierowniczka robi sobie grafik pod siebie i zastępcę nic nie wolno się odezwać. Jak zachorujesz to jesteś wrogiem, nie wolno. Delegacje obowiązkowa na inne sklepy bez możliwości odmowy. Idealne miejsce na zjechanie sobie psychiki. Nie polecam jeszcze przy obecnej KRS która nie ma pojęcia o sklepie.

Nowa

Hej. Jak dzwoni się do kadr?

Gosia
@Nowa

Witam. Do kadr może dzwonić wyłącznie Kierownik lub Zastępca Kierownika w imieniu pracownika.

Nowa
@Gosia

Ale to przecież moje prywatne sprawy z kadrami, nie ma infolinii pracowniczej?

@Gosia

U mnie kierownik nie dzwoni w imieniu pracownika, mówi że pracownik ma sam dzwonić i załatwiać co potrzebuje

Nr do kadr 32 346 3832

Mmm
@Ewa

Brawo za podanie numeru telefonu na forum ;-)

Mm
@Marian

Jest takie coś jak droga slużbowa, więc kierownik powinien dzwonić w sprawach pracownika do kadr.

Qqq
@Mmm

Nie wiedziałam że nr telefonu to jakaś poufna informacja..

@Mm

Zgadzam się aczkolwiek u mnie kierownik nigdy nic nie wie i zawsze trzeba samemu wszytko ogarniać i się dowiadywać cokolwiek by to było.... Np.chcesz się dowiedzieć coś o ubezpieczeniu lub ubezpieczyć dziecko to dzwoń do kadr sam, chcesz uzyskać info o rozliczeniu dzwoń do kadr sam itd.... Jak to powiedział sami sobie załatwiajcie sqoje sprawy, nawet nie raczył poinformować nowej pracownicy że przy l4 trzeba dosłać druk z15 bo on od tego nie jest jak to ujął..

Przy l4 na dziecko *

Mm
@Marian

Skąd się biorą tacy kierownicy, brak mi słów, nie powinien być na stanowisku kierowniczym.

@Marian

Nie tyle co nie jest , co nie ma odpowiednich kompetencji , tez na jednego takiego trafiłam , może i chłop ma doświadczenie w zarządzaniu sklepem ale napewno nie zasobami ludzkimi a kodeks pracy W praktyce to zna tylko ze zaslyszenia lub okładki

@Nowa

Wybierajac nr i zielona sluchawke w telefonie

Marian

Hej???? czy jest tu ktoś kto sądził się o niesłuszne zwolnienie? Albo może znacie kogoś takiego? Jestem ciekaw jak to wygląda i czy pracownik ma szansę wygrać w sadzie

@Marian

Jak zwolnienie jest niesłuszne to na 100 wygra się w sądzie. Pytanie tylko czy umowa jest na czas nieokreślony czy określony.

@Vigo

Umowa na czas określony a zwolnienie po niespełna pół roku od przedluzenia

@Marian

to trochę lipa bo nie muszą się tłumaczyć dlaczego Cię zwolnili, ale jeżeli chcesz walczyć i uważasz, że niesłusznie Cię zwolnili to walcz nic nie tracisz możesz tylko zyskać

@Marian

Gratulacje! Nie jest Pan pierwszy gdzie zwolnili nie słusznie. Mam taką samą sytuacje ale chyba nic nie wskóram

@Marian

Tak, ma szanse. Tylko warunek-musza byc niezbite dowody

Nie jestem żaden Maniek

Jako wieloletnia pracownica Aldi w Trójmieście stwierdzam, iż praca ta nie jest godna polecenia. Powód? Jest ich wiele. Przykładowo - przychodzę do pracy na pierwszą zmianę... zaczynam klasycznie, otóż zakładam strój, który jest świeżo wyprasowany, nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, czy kantach... gotowa, ruszam, moje zadanie jest proste, dbać o dobro klienta, często zdarzają się niesforni, ale cóż... mamy takową osobę już na samym otwarciu, Pani pyta mnie "gdzie leżą pomidory, masło i mleko, to wyuczona odpowiadam: Pomidory - warzywniak w skrzynkach Masło i mleko - lodówka po lewej Hotel - Trivago Tak mija pół dnia, nagle kierownik woła mnie do siebie na tej swojej mikrofalówce, to idę... z niezadowoloną miną zapytał mnie - dlaczego takapusta jest pusta? Zbieruchomiałam... naprawdę pusta była takapusta, ale nie wiedziałam czemu... Wtedy poinformowano mnie, że to moja wina... tego już za wiele, w dodatku pod koniec zmiany ktoś powiedział na mnie Maniek, a ja nie jestem żaden Maniek... zabrałam swój wyprasowany strój i wyszłam, kapustę zabrałam ze sobą. Dlatego uważam, że nie jest to praca godna polecenia.

Pytalski
@Nie jestem żaden Maniek

Ciekawe co to znaczy wieloletnią pracownica Aldi w Trójmieście. Aldi tam jest od 2020.

Lepper

Uczciwi harują a leserzy awansują.

Travolta
@Lepper

Leper i normę wyrabiaj a nie udzielasz się na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 530.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 23 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.