Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Żenada

Jestem pracownikiem magazynu w Chorzowie i mam wiele pretensji do owych kierowników z kaczej (usunięte przez administratora) to co wymagają od osób pakujących jest kpina sami siedzą na (usunięte przez administratora) a nam podnoszą tzw.normy dokładając to coraz więcej na jeden dział z innego jak nie w miksach dowalili jajca to po czasie rzucają kabanosy bo na chłodni nie ma miejsca HELLO a co mnie to obchodzi za taką stawkę i godziny pracy bez rządnych dodatków do wypłaty prócz marnej karty przedplaconej do wykorzystania tylko w ALDI to ŻENADA co rusz ktoś jest na L4 i później jesteśmy rzucani wszędzie bo trzeba spakować i jak najszybciej by potem dostać na kolejny dzień bo przecież druga zmiana ma większe fora przy Kierowniku biegaczu I do tego grafik NIEDZIELA ZIELONE SWIATKI WPISANE WOLNE BO TO USTAWOWO DZIEN WOLNY A TU TAKIE COS JAK ZWYKLE DO PRACY na NOCNA ZMIANĘ TRZEBA IŚĆ W NIEDZIELE NA24 DO7 RANA NO JA SIE PYTAM GDZIE JEST TEN DZIEN WOLNY!!! albo inaczej schodzimy z nocki w sobotę okolo 4-5:30 rano bo jest tyle roboty że od 20:00 do 5:30 ledwo dajemy radę i rzekomo sobota w grafiku jest dniem wolnym ja ponowie pytanie GDZIE TEN DZIEN WOLNY !!! A jak chodzi kontrola z pip może powinna sprawdzić czy oby na pewno każdy pracownik jeżdżący wózkiem widlowym posiada uprawnienia bo większość nawet nie usłyszało o egzaminach w UDT a bez tego nie powinno się jeździć gdyby nie fakt że mamy pandemię moja noga już dawno by opuściła ten magazyn!!! puki co to chwila przetrwania najgorszego czasu w szukaniu pracy bo pewna ale szczerze jak macie możliwość wyboru innej pracy bierzcie ta druga a Magazyn Aldi omijajcie szerokim łukiem dorobicie się garba przepukliny i innych chorób jak i wykończenia psychicznego Chyba że jesteś lizodupem albo wieloletnim znajomym kierownika to w okropnie męczący sposób rozwozisz palety przez 8 godzin a reszta zapierda... podwójnie bo wkoncu trzeba to zrobić

Luiz
@Żenada

100procent racji. Najgorszy magazyn ever w jakim pracowałem. Tfuuu...

Patrycja
@Żenada

Pracy jest pełno jak się chce ją znaleźć, z Gdyni i z sopotu też odeszło parę osób bo ich wymysły i złe traktowanie pracowników mówiło samo za siebie,więc teraz te co zostaly maja (usunięte przez administratora) i niedługo reszty tez juz nie będzie.....

@Żenada

Masz racje. Praca na magazynie zenada. (usunięte przez administratora) i bezczelnosc na kazdym kroku, zwlaszcza ze strony facetow. Celowre zajezdzanie drogi wozkiem, na zwrocenie uwagi, zeby uwazali, komentarz " To nie ten poziom ". Zeby dyskutowac. Wczesniejsze pojscie do domu z powodu zlego samopoczucia szeroko komentowane, plotki, obmawianie, obrazanie osoby z 15 letnim stazem, ze to leser, którego powinno mowiac delikatnie wyrzucic na zbity pysk, bo mial gorszy dzien.

Amazon

W marcu 2022 otwiera się drugi magazyn centralny w Bydgoszczy. Będzie lepiej.

Ciekawy
@Amazon

Podajcie jakieś przykładowe wynagrodzenia dla stanowisk w magazynie centralnym np. kompletacja,wysoki skład, techniczny, utrzymanie czystości, dyspozytorzy.

Aldi-Wągrowiec

Sklep super zaopatrzony, ale jest jedna kasjerka, która notorycznie nie mówi ani dzień dobry ani do widzenia. Najbardziej wkurzające i lekceważące jest kasowanie następnego klienta jeszcze przed spakowaniem się poprzedniego klienta. Jest to bardzo nie miłe i irytujące.

@Aldi-Wągrowiec

Przecież tak nam każą machać szybciej raczkami

Czy u Was też zwalniają pracowników zatrudnionych na pół etatu, stosując przy tym szantaż i groźbę, że jeżeli się nie podpisze za porozumieniem stron dostanie się dyscyplinarkę?

@Byly pracownik

Jest zgloszone, rozpatrują sprawę

Byly pracownik

To nie pierwsza sprawa zgłoszona do pip,może wreszcie się obudzą w centrali

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry jaki strój obowiązuje na magazynie?

@Kandydat

Galowy ????

Byly pracownik

...więc niech się zastanowią czemu tyle osób juz sie zwolniło z placówek Gdynia i sopot, bo takie traktowanie za te pieniądze poniżanie i wiele innych epitetów by tu można było dodać to poprostu odbiega od jakichkolwiek norm człowieczeństwa

Lapka
@Kandydat

Stringi , szpilki i peruka

Laguna

Ta praca jest chora jak całe kierownictwo, jak pomyślę że znowu muszę tam przyjść na nockę i składać te palety to chce się zabic. Farbowanie włosów nic nie daje, teraz pomaluje się na zielono może mnie awansują w końcu jestem tak leniwy i głupi jak oni

Vig
@Laguna

Niestety masz rację, kopiowanie pomysłów z Lidla czy biedronki osłabia Aldi. Wiemy że wy w centrali czytacie to forum więc się zastanówcie co robicie no tracicie pracowników i klientów.

Poporoki
@Vig

Może jak tak kopiują wszystko od innych to niech socjalne zrobią takie jak u innych?

Kamil

Witam jak wygląda praca na komisie w Chorzowie jak z kasą i godzinami praca, ktoś coś......

VST

Aldi idzie w złym kierunku. Fajnie, że firma się rozwija ale powinna się odróżniać od konkurencji czymś innym, nowym, tak jak było do tej pory, nie tylko logiem. Ludzie z Lidla kopiują wszytko z lidla i myślą, że to jest fajne bo odniosło tam sukces. Lidl zawsze kojarzył mi się topornym marketem, konkurencją Biedronki z tandetnymi towarami a Aldi natomiast z czymś więcej. Zawsze było tak jasno, czysto i świeżo, lepsze jakość towarów teraz wszytko się zmienia. Trwające chore przebudowy na sklepach (chyba już trzecia) wzbudzają niezadowolenie klientów. Po rozmowie z nimi na temat nowego rozmieszczenia towaru wnioskuję, że jest on rozmieszczony nielogiczne i bardzo im to przeszkadza. Nie mam czasu i chęci pisania o tych wszystkich bzdurach które są tworzone przez pracowników z Lidla ale jest tego na prawdę sporo. Skoro zarząd się na to godzi to w porządku, jego sprawa ale proszę dokładniej przyjrzeć się zatrudnionym kadrą.

pola

po zmianie kierowników sklepu mamy (usunięte przez administratora) na sklepie, zwalniają pracowników pół etatowych zastraszając ich. Kierowniczka jest chamska, dni wolne - to dni nie dla nas, na przerwy chodzimy po 1,5- 2 godzinach po przyjściu do pracy, potem zostaje 6 i nie ma nawet jak wyjśc do toalety.

pola
@pola

Czy słowo mobing jest zakazane? Mogę napisać definicję...oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Zobacz więcej: (usunięte przez administratora)

pit

witam, może ktoś zna kontakt mailowy do Działu Obsługi Pracowników ALDI? Znaleźć wspomniany kontakt na stronie ALDI jest niemożliwy! Ciekaw jestem dlaczego?

Syl

nie polecam pracować w aldi przy powstańców śląskich we wrocławiu. zastępczyni kierownika jest agresywna, wulgarna, nie panuje nad sobą, szybko pozbywa się nowych pracowników, do tego (usunięte przez administratora)... Lepiej się zastanowić czy warto tam iść do pracy....

mała
@Syl

Dokładnie to samo jest w aldi sopot...

Sopocianka
@mała

Sklep Aldi w Sopocie zawsze jeden wielki bałagan, braki towarów nawet w ciągu dnia w południe 12 czy 14 ,szczególnie owoce warzywa , widać kierownika starszy facet słabo tym zarządza, a niektóre kasjerki niemiłe ,zwrócisz uwagę iż cena nabita na kasie inna niż przy artykule-to odpowiedź usłyszałam nieraz ale ja mam taką w systemie , dopiero po upomnieniu przez klienta wzywa kierownika czy zastępcę iż cena niezgodna i zwracają różnicę z łaską,

Sopot Aldi

Sopot Aldi to prawie jak (usunięte przez administratora). To co tu się dzieje ze strony kierownictwa to nie powinno mieć miejsca w żadnym sklepie czy zakładzie pracy. Kierownictwo nie wyszkolone i nie ogarnia całego tego bałaganu i w ten sposób wina jest przelewana na pracowników. Bezustanne ubliżanie i poniżanie kobiet tu pracujących! Traktują nas jak niedorozwiniete gdy o cokolwiek pytamy, bo nie wiemy wiele w tym bałaganie i nie jesteśmy informowane o wielu sprawach. Brak jakiejkolwiek komunikacji. Słuchawka w uchu przez cały czas i słuchanie obelg i ignorancji to codzienność. Kierownictwo nie powinno w ogóle mieć styczności z pracą z ludźmi bo się do tego nie nadaje. I tylko stałe mało, wolno i źle a my nerwy tu zjadamy i poty wylewamy a w dodatku traktowane jesteśmy jak zero! Przerwy są godzinę przed końcem pracy i jeszcze z wielkim oburzeniem że chcesz wyjść na przerwę czy do toalety. Takiego upokorzenia i traktowania pracownika jak w Aldi Sopot ze strony kierownictwa nie doświadczyliśmy my pracownice nigdzie indziej!

Ustka
@Sopot Aldi

Gdy to czytam to mam wrażenie że to opis naszego Aldika w Ustce. Szok... U nas to samo:( (usunięte przez administratora) z nas robią przez te radia i jak tylko się o coś zapytamy czy na kasie o zwrot prosimy to jakby to nasza wina była że musi ktoś przyjść czy odpowiedzieć na pytanie. Brak poszanowania dla pracowników i brak wyszkolonych kierowników i zastępców. Brak informacji o nowych kodach bo 30 procent asortymentu jest ręcznie wpisywana przy kasie !!! Wielofunkcyjne mamy być! Jak coś jest do wszystkiego to jest do(usunięte przez administratora)! Z kasy na magazyn, z magazynu na sprzątanie, ze sprzątania na wykładanie i nic nie skończone a wszystko rozwalone i haos pogania haos Taka jest przykra prawda

@Ustka

Nowe kody są dostępne dla każdego po przeczytaniu okólnika.

Ustka
@Gosia

Chyba u ciebie tak jest. Wychodzi to wszystko podczas pracy że nie ma kodu na dany produkt. I nikt nic nie wie. Pytasz się przez to żałosne radio i zero odpowiedzi. To jest zacofanie technologiczne. Wiem jak wyglądają i funkcjonują kasy w większości dużych sklepów. Takiego zacofania jak w aldi nie ma nigdzie indziej.

ona
@Gosia

Podczas pracy wchodzi nowy kod czy zmienili cenę i masz kolejkę, użerasz się z niemiłym klientem, masz zwrot a w trakcie tego wszystkiego kiero przez radio mówi że dziewczynki zapiszcie sobie nowy kod!!! To jest normalne? Potem się pytamy i do nas pretesje że czegoś nie usłyszałyśmy! Czy to jest normalne? Kto wymyślił taki system zarządzania takim sklepem? Gdy to opowiadam koleżankom z innych sieci sklepów to niedowierzaja że jest taki (usunięte przez administratora) i poniżanie pracowników

Sopot Aldi
@Ustka

Dobrze to nazwałaś. Zacofanie technologiczne w aldi jest. Nigdzie tak nie funkcjonują kasy jak u nas. Jeszcze brakuje liczydeł:)))

@Gosia

Pod warunkiem że ten okolnik jest dostępny dla pracownikow....

Evo
@Sopot Aldi

Sopot, Ustka niedawno was otworzyli i już tak źle?

Byla
@Sopot Aldi

Moze warto porozmawiać z KRS?

Sopot aldi
@Byla

a co ma w tych kwestiach KRS do czynienia?

Byla
@Sopot aldi

To, że jeśli jest zła atmosfera, niedomówienia i poniżanie ,KRS powinien być stroną, która rozwiązuje problem.

@Sopot Aldi

Magda moglabys pisac za siebie a nie za nas, pracownikow?!

@Gosia

A pozwalają Ci przeczytać okólnik. Odbijasz się, kasetka i na kasę. Ja się zatrzymasz to słyszysz nie masz co robić?

Turek
@Men.a

Okólnik jest gdzieś tylko nie wiadomo gdzie...Jak widzisz że go ktoś ma to zaraz oddaj! bo ja go potrzebuje. Nawet nie masz chwili żeby poczytać aktualności już nie mówiąc o tym aby odpisać nowe kody. Tak,tylko szybko się wyloguj żeby nadgodzin nie płacić, dlaczego tak późno się odbisłaś?Wieczne pretensje.Czy to moja wina o której mnie zdejmują z kasy?Kolezaneczki mogą pogadać o pierdołach już po rozliczeniu(w godzinach pracy)(,a Ciebie gonią jak psa tylko już się odbij.

@Turek

Dokładnie

Bulano
@Men.a

Ja chyba zadzwonię na infolinie....Jak tam nie pomogą to wyżej...

Sopocianka
@Sopot Aldi

Powiem tak jako klient sklepu Aldi Sopot, często tu bywam, ale ciągłe braki artykułów jak warzywa owoce , mało pracownikow na sklepie, to kto ma wykładać ten towar, obsługa słaba i niemiła jakby Panie za karę tu pracowały najgorszy sklep Aldi w jakim dotąd kupowałam, sklepy w Chwarzno czy w Toruniu zawsze miła obsługa i towar jest,

Klient

Witam. Piszę o Aldi w Chorzowie przy ul Kościuszki. Szanowni Państwo we wtorek byłem na zakupach krótko po godz 10 w Waszym sklepie, chodzę często bo mieszkam obok w blokach. Wszystko było ok do czasu podejścia do kasy nr 2. Obsługa przy kasie masakra , kobieta będąca na kasie była bardzo nieprzyjemna i odpryskliwa. Ja rozumie że, każdy może mieć zły dzień ale to jest jej praca i powinna grzeczniej obsługiwać klientów.

Łebek
@Klient

Nie każdy nadaje się do obsługi klienta.

Ona
@Klient

To nie tylko tam panie w aldi zachowuja siejakby pracowaly tam za kare panie w supersamie katowice to samo az odstraszaja swoja obsluga chamskie bez humoru prace w aldi odradzam przed swietami charowa na okraglo przy pensi nie wiedzialam czy plakac ze smiechu czy zalu nawet ponizej minim krajowej zensda

Pracownicą

Proszę zgłoś ,prawe do centrali

xD
@Klient

Gościu to jest portal dla pracowników a nie jakieś głupie opinie na temat obsługi w sklepie

Jakto

O co tu chodzi?

R. Z

Kęty Aldi jedna wielka tragedia. Po co jest zastępca p. Arkadiusz wgl bez kompetencji. Nie nadaje się do niczego od kiedy pracownik pyta się swoich pracowników bo czegoś nie wie bo klient zapyta to odsyła do pracowników bo on nie wie. Żenada nie polecam

Firlafica
@R. Z

Nie tylko u Was tak jest...nie wszyscy nadają się na kierowników.Pracuje wiele lat,ale tylko kilku było z prawdziwego zdarzenia. Kierownicy bez przygotowania! Mobbing jest w tej firmie!

Xx
@R. Z

Ten komentarz niezgodny z prawdą wgl nie powinien mieć tu miejsca takie bzdury i nic więcej Pozdrawiam.

Bob3

Dzień dobry Umowa na 3/ 4 etatu 2400 brutto-sprzedwaca .Jak wyglada system nadgodzin? Ile jest placone ...?

stara
@Bob3

Z tego co pamiętam to na niepełnym etacie nadgodziny były doliczane do pełnego etatu... omijanie prawa z niepełnymi etatami, aby nadgodzin 50tek nie płacić, a płacić jak za pełny etat

@Bob3

Po każdym zeskanowym produkcie wciskaj podsume, ja nie masz klientów to blokować zawsze kasę ????

tuptuś

Jakie nadgodziny ????nie ma czegoś takiego, chyba, że pół personelu na L4

Tvp
@tuptuś

Nie ma nadgodzin nawet w takich przypadkach!Robota ma być zrobiona nawet kosztem pracowników. Pracownik się nie liczy.Traktowany jest jak śmieć. Wyższe stanowiska powinny mieć szkolenie-aby móc pracować z ludźmi.

Tina

Tak trzeba sie uczyc kodow na pamiec ponad 40 szt samej piekarni,reszta to warzywa i owoce wszystkie odmiany pomidorow ogorkow rozne rodzaje jest tego gdziesz 60 art oprócz tego jeszcze artykuly ze sklepu maja kody jak lizak czupa czups itp a w pon jest lista nowych kodow co tygodniowych,pozatym brak magazyniera,brak sprzataczki wszystko robia pracownicy,rozliczenie kasy to waga na pieniadze....nic dodac nic ująć

tuptuś
@Tina

Yyyyy co do kodów nie widzę tu problemu.... Jak siedzisz na kasie i 60 razy dziennie kasujesz ziemniaki to i tak ci kody wejdą same. Kody też masz przy kasach, zawsze można popatrzeć...No ale jak się chce, żeby samo się robiło, no to sorry.... Cotygodniowe kody to faktycznie udręka, bo wiecznie okólnika nie ma... Pani sprzątająca byłaby super pomocna... O magazynierze nawet nie marzę.... 1 mężczyzna na sklepie byłby cudem... Jak przyjadą palety o wysokości 2m... To plecy pękają.

@tuptuś

Te 2 metrowe palety na magazynie kobiety też pakowały :)

Marian

Słuchajcie jak to jest z l4, jeśli byłem na l4 od poniedziałku do piątku to weekend należy mi się wolny czy w sobotę muszę iść do pracy? Miałem o to spine z kierownictwem....

@Marian

Możesz siedzieć w domku. Ktoś za Ciebie chętnie przyjdzie do roboty.

Qqq
@Marian

Jeżeli miałaś w planie pracy dzień pracujący to przychodzisz do pracy. Jak lekarz wypisuje Ci zwolnienie to zwrócić na to uwagę

@Marian

L4 do piątku a Ty chcesz wekkend wolny? L4 to nie urlop :)

Lelka84
@Marian

To zależy co wcześniej miałeś wstawione w grafiku? Jeśli wolne to nie przychodzisz , jeśli miałeś narzucone odgórnie godziny , to musisz przyjść

Trp.

Szukamy nowych przewoźników płacimy więcej niż Lidl czy Kaufland.

Brzeg

Czy to normalne żeby kasjerka w trakcie kasowania rozmawiała z synem przez telefon w brzegu chyba tak często to widać w Aldi Jest tam pracownik o imieniu Patrycja co wchodząc do sklepu już ją słychać jak krzyczy albo tak lubi niewiem czy to kierownik czy zwykły pracownik ale nie interesuje mnie co robi jej syn albo maż.arogancka i niemiła na kasie

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.