Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

cvxcvsdv

wiecie czemu nie było lodów w auhanie jak firma je promowała w gazetce? no wiadomo z jakiego powodu na swoje widzi mi sie jakiegoś posredniego ciecia z zewnątrz, a włosy w torcie w wyprzedazy to znalazły sie przypadkiem czy pracownicy lub klijenci pod kamerkami ochrony je wrzucili?

Auchan Kobylnica k/Słupska

Ten market schodzi na psy. Klient wchodzi bez maseczki (ochrona w wejściu to widzi i nie zwraca uwagi), a dopiero w kasie okazuje się, że kasjerka klienta nie obsłuży. KAZDA ODMAWIA obsługi. Klient idzie do kasy samoobsługowej aby uniknąć komentarzy kasjerki, a tam podczas skanowania produktów na kasie podchodzi pracownica z ochroną, dokonuje anulacji paragonu klientowi lub wyłączenia kasy i odchodzą z klienta zakupami. O co k**** chodzi?? W żadnym sklepie tak nie traktują klienta bez maseczki. Po to człowiek idzie do kasy samoobsługowej żeby mieć spokój, a oni jak gestapowscy zachowują się. W biedronce czy kauflandzie żaden pracownik nie zwraca uwagi klientowi w kasie samoobsługowej, że nie ma maseczki. Rozumiem wszystko, ale podchodzenie i zabieranie zakupów z wyłączaniem kasy jest przekraczaniem ich uprawnień. Coraz więcej osób jest świadkami takich zachowań pracowników w tym sklepie.

p
@Auchan Kobylnica k/Słupska

Nie pasuje to nie rób tam zakupów. Proste? Proste. Poza tym sprawa dotyczy sklepu w okolicy Słupska, więc może należy tam skierować swoje żale....

Nelaaa

Auchan Bonarka brak szacunku do pracownika a ci menedżerowie to aż brak słów myślą że wszystko im wolno i mogą dręczyć i zwalniać kogoś bez powodu wmawiając jakieś bzdurne wymówki a tak naprawdę nie mam pojęcia jak ktoś pracuje tylko słuchają opinii innych doświadczonych pracowników tych ulubieńców . Ta praca jest ponad siły a im jeszcze mało i wynagrodzenie jest śmieszne bo osoby młode nie płacą podatku a dostają Tyle co osoby które płacą banda oszołomów. Auchan Bonarka to jeden wielki przytułek dla obłąkanych. Chcesz uniknąć nerwów wyzwisk i poniżania to się tam nie zatrudniaj

bezmózgi

podpisujemy twoim nazwiskiem. zniesławienie? banda pustaków bezmózgich żyje z pomówień i bolą ich fakty. (usunięte przez administratora) wstyd przynosi tylko i wyłacznie to siedlisko intelektualnego niżu. przestępca się odgraża i straszy sądem. pustostan absolutny.

Bibi

Pracowałam w Auchan Bonarka mieli gdzieś pracownika rzucali po różnych działach a potem bez powodu nie przedłużyli umowy a nie wspomnę jak mają negatywna opinie wyciąga się prywatne sprawy pracowników na forum internetowe . Zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy nie jest to taka dobra praca ogólnie nikomu nie polecam. Auchan Bonarka to jedno wielkie nieporozumienie.

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Dżoana

Jak ujawnił francuski magazyn "Challenges", szef Grupy Carrefour Alexandre Bompard rozpoczął poszukiwania chętnych na kupno polskiego i tajwańskiego oddziału firmy. Tylko czekać jak Auchan pójdzie z torbami, gdzie te wszystkie nieroby z kadry kierowniczej pójda. Niestety takie czasy nastały, że coraz trudniej jest się utrzymac hipermarketom w krajach, w których pensja minimalna ciągle rośnie. W dyskontach nie ma chodzenia w kozaczkach i białej koszuli, tam manager musi (usunięte przez administratora) fizycznie.

Eb

Przede wszystkim w auchan bonarka nie przyjmą pracownika jeśli już pracował w Auchanie. Bo wiedzą że jest cwany wie co się dzieje i nie da sobie w kaszę dmuchać

@Eb

Znam to! Jak się zwalniałem parę lat temu z bronowic to obecna dyrektorka ze smutkiem zaznaczała, że jak się ktoś zwalnia to nie ma dla niego powrotu. Taka forma szantażu na odchodzącym, żeby pracownicy bali się odejść - bo jak w innej pracy coś im nie wyjdzie to już do tego raju na ziemi ich nie prayjmą, nie potańczą sobie przed klientelą itp... Nie dajcie się zastraszyć. Zwolnienie się z auchan bronowice to jak narazie najlepsza decyzja w moim życiu zawodowym. najniższa krajowa, symboliczne premie, praca na zmiany, nocki, brak wynagrodzenia za nadgodziny, ciągła presja, poganianie, itp - za najniższą krajową.... Zwalniając się niewiele ryzykujesz bo trudno trafić na gorszą pracę. Chyba że jesteś beznadziejnym nieudacznikiem i tylko w auchan jesteś w stanie sobie poradzić

TAKA PRAWDA
@Adam

BRONOWICE.JAK NIE BYŁO PANDEMII TO NIEKTÓRZY PRACOWNICY SIĘ UWALALI Z PRACĄ I PODPIEPRZ...LI INNYCH JAK TO ŹLE PRACUJEMY.TERAZ JAK JEST WIELKA PANDEMIA TO JACY TO TERAZ NAJLEPSI PRACOWNICY POD SŁOŃCEM.TERAZ AUCHAN ZWALNIA PEWNIE TAKICH CO NIE PODLIZUJĄ SIĘ SWOIM PRZEŁOŻONYM LUB NIE MAJĄ ZNAJOMOŚCI.PANUJE TAM PEWNIE DALEJ CHORA RYWALIZACJA KTO JEST PEWNIE NAJLEPSZYM PRACOWNIKIEM HALI:).BRONOWICE.ŻYCZĘ WAM NISKICH OBROTÓW I KRZYWYCH KRĘGOSŁUPÓW

@TAKA PRAWDA

Dokładnie tak jest nic dodać nic ująć .

@Adam

Rogowska wróciła i przez cukiernię też się przewinęła. (usunięte przez administratora)

@Eb

Przyjmą i to wiele razy. A w pełni ogarnięty jest tylko jeden człowiek.

Mala

Przyjmują

Paulina R

Od 2 lat jako klientka Auchan Bronowice. Mam mieszane uczucia co do tego sklepu. To samo moja siostra która nie chodzi tam z dziećmi. A chodzi mianowicie przez jedną pracownice która tam przeklina i nie zważa ze wokoło są klienci oraz dzieci. Taka grubsza pani czerwone/ marchewkowe włosy. Kiedyś robiła wykładając kabanosy, a teraz lata z koszykiem. Czy taka osoba powinna tam pracować i przeklinać nagłos? Moja siostra idąc z dziećmi aż, chwyciła sie za głowę. Jak mozna tak se chamsko zachowywać. Duży fajny sklep ale mimo, że ją upomniała ona nic sobie nie zrobiła z tego. Byłam ostatnio i nadal pracuje . Ciągłe słyszę jak przeklina. Ilość towaru naprawdę imponująca. Tylko nie które osoby nie powinny tam pracować. Niech sklep coś zrobi, bo to nie przystoi. Mam nadzieje, Auchan to przeczyta. Na ten czas to wole robić zakupy w Bronowicach lub Bora. Tam nie słychać brzydkich słów.

Paulina R
@Paulina R

Przepraszam bardzo. Małe sprostowanie. Bora lub Bonarka.

p
@Paulina R

Proponuję opisać sytuację poprzez kontakt na stronie internetowej auchan.

Basia
@Paulina R

Pani pewnie chodzi o Anne Domagalską. Ją co chwilę między działami przerzucają. Na każdego kabluje nadaje i pisze skargi. Jednak ona sama nie lepsza. Ciągle na telefonie wisi, rozmawia i się obija. To na pewno ona, bo tylko ona przy klientach przeklina. Nikt z nią nie chce pracować a trzymają bo ludzi jest mało. Niech pani Do nich na głównej stronie. Teraz się góra zmieniła i takich jak się pozbywają.

GiGi
@Basia

TRZYMAJCIE SIE OD NIEJ ZDALA. PRACOWALEM ZNIA NA DZIALE. OBROBILA MI (usunięte przez administratora) A POTEM JESZCZE DO MNIE NORMALNIE GADALA JAK GDYBY NIGDY NIC. CHAMSKA I CHAMOWATA. PRZEKLINA I MA GDZIEŚ INNYCH LUDZI. JAK NIE JEST JAK ONA CHCE TO PISZE SKARGI. NIE MOWI WPROST TYLKO PRZEZ KOGOŚ. NIE DOJRZAŁA EMOCJONALNIE. KASE SIE POŻYCZA I NIE ODDAJE. NIECH PANI SIĘ ODEZWIE NA STRONIE AUCHAN. NA PEWNO POMOGĄ

Gamoń
@Basia

To nie wszystko. Dostała zjebkę od przełożonej. Nie minęło kilka chwil jak się oddaliła. A ona ją wyzywa od najgorszy. To jest pasożyt. Pomagała nam na dziale. Po 15 minutach dziewczyny chciały, żeby ją gdzieś indziej dali. To prawda. Przeklina, wyzywa, obraża i za plecami mówi. Klienci głową kręcą jak ją słyszą. Nie ma zdania bez przeklinania. Winy u siebie nie widzi. Ona sie powinna leczyć. Chodziliśmy na skargi na nią ale nic z tym nie robią. Musi miec plecy. Do wszystkich opowiada jakich ma chamskich kolegów i złą rodzinę. Co chwile to samo. Na telefonie siedzi i nie pracuje. Dzieki bogu mało ją widzę ale do niektorych sie doczepiła jak rzep i nie daje spokoju. PROSZĘ PISAĆ DO AUCHAN. Mam nadzieje, ze pani sie coś osiągnąć!!!!!

ANNNNA
@Gamoń

Nie mówcie mi o tej osobie. Porażka. Dobrze , że w końcu ktoś się jej tematem zajął. Fałszywa osoba. Klepie głupoty itp. Zdała od niej się trzeba trzymać. Jak robiła na wędlinach co cały czas cyrki odstawiała. Dziw , że jej umowę przedłużyli. Oczerniał każdego. Gamoń dobrze napisałeś. Nawet 10 zł nie potrafi oddać.

Ktoś
@ANNNNA

A mi wisi 50 zł. DZIW ZE ONA JESZCZE PRACUJE. TAKI JEZYK I JAJA CO ROBILA NA KASACH ORAZ NA WĘDLINACH. TO ZE PRZEKLINA PRZY KLIENTACH TO NORMALKA. MA COS ZGLOWA. ZGŁOSIĆ I WYWALIĆ. NIECH SIE POKORY UCZY. POZDRAWKA AUCHAN

DORIS
@Gamoń

Hahaha Dobre. NIE RAZ JAK PRZYCHODZI DO PRACY TO BRZYDKO PACHNIE OD NIEJ. NADAJE NA LUDZI I OCZERNIA. PRZEKLEŃSTWA PRZY KLIENTACH TO STANDARD. GŁÓWNIE NA SWOJA RODZINĘ PRACĘ I ZNAJOMYCH. W SUMIE ONA W PRACY NIE MA ZNAJOMYCH. TYLKO WSPÓŁPRACOWNICY KTÓRYCH NAPIEPSZA JAK NIE PRACUJĄ JAK ONA CHCE. MNIE PIERW OBRAZIŁA A POTEM BY JEJ KASE POŻYCZYĆ. ONA JAKAŚ STUKNIĘTA JEST . Z resztą widać , że nie tylko ja mam dosyć. Nikt nic nie straci jak ją unikać będziecie. Wręcz przeciwnie. Spokój od bajek i majaczenia. A powiedzcie co teraz ciekawego się dzieje w Bronowicach.? Ponoć nowa dyrka szaleje.

Alicja Alicja
@Paulina R

Ja też miałam nie przyjemność być z dziećmi w sklepie kiedy pani przeklina. Strasznie nie miłe zachowanie. Chodzę do tego sklepu ale jak tylko widzę ją. To omijam szerokim łukiem. Sklep bardzo fajny i miły. Tylko zachowanie takie jak wyżej opisałam. To prostu odstrasza. Ja słyszę ku.. i pi pi pi. Kiedyś poprosiłam innego pracownika by przekazali komuś wyżej o jej zachowaniu. Ta osoba dalej tam pracuje i słychać jej łacinę bardzo głośno...

Coś
@Ktoś

DOBLY ZWYCAJ NIE POZYCAJ :-)

sadar

pok zamiast papugować i doszkolił by sie z prawa handlowego, a liniowa ... co by zarobiła wiecej stojac na rogu niz pod filarem w markecie

Czy firma stosuje m...bbing?

Tak, stosuje

szkoła

a wiecie co teraz Kasia z kas robi i Grzesiu Kasia każe swoim znajomych osobom z marginesu społecznego tzn uczniom wyzywać, wydzierać się na nauczycielkę i nie jakąś tam tylko ta z którą obecnie mieszkam a czemu żeby kobita miała podniesiony poziom stresu a z tym i strachu, a czemu bo jej znajomi z Płaszowa alkoholicy mnie oczernili i wyolbrzymili do potęgi zmieniając fakty i ją wystraszyli, ona pomimo stresu nabytego przez nich to jeszcze ma jakiegoś pacana ze szkoły a czemu kto normalny osoby spokojne i wrażliwe gnębi no jak to to tylko kasia z kas z bonarki to potrafiła, a grzesiu współpracuje ze swoimi cieciami z ochrony ochrona=złodzieje prywatności po mym domu notorycznie ktoś chodzi ochrona o tym wie ale udaje głupa że kamer nie było itp. a czemu bo to znajomy Grzesia który udostepnił moje dane swoim chłopakom po fachu i Kasi dwójki przestępców plus "policjanta" z zamoyskiego, i najlepsze w programach tvn sa teksty zaczerpnięte z mego zycia i z mej rodziny a przez kogo przez osoby które nie maja nic wspólnego z prawem

Czy firma stosuje (usunięte przez administratora)

Czy firma stosuje (usunięte przez administratora)

Hdhvx

A liniowi taka jedna a

Hgghvth

I od kiedy pracownicy z cukierni bonarki podlegają carefourowi z Ćwiklińskiej wszyscy oni używają aplikacji przestępczej stworzonej przez hakera ze współpracy z Kasią s. I Grzegorzem s.

Tort

Cukiernia cha cha bardzo śmieszne sanepid powinien dac wam porządną karę a pracownik powinien dostać dyscyplinarke

obecny

Proszę o informacje jak sprzedać te śmieszne akcje pracownicze. Kadrowa ciągle gada głupoty a ja nie chce tego syfu wole hajs ?

Jhhggg

Jak by ktos szukał pokoju na wynajem to i odradzam torfową z Ukrainką chyba że chcecie stracić słuch kobita udostępnia klucze hakerowi a sama jest zakłamaną chorą psychicznie kobietą ma kontakty korupcyjne z Ukrainką x płaszowa tam też odradzam jak chcecie się wyspać mieć cale rzeczy odradzam też ulice grota Roweckiego x Ukraińcem i sąsiadem z mieszk. 17/43 jak chcecie mieć sokuj to dziwak gnębuciel ma kontakty przestępcze

Blokada karty?

Kasia Grzesiu stoją na czele bandy psycholi przestepcuw to osoby chore psychicznie do tego grona dołączyli stworzyli aplikacje orEtepczza dla ludzi czytaj śmieci kolorki i tatuaże wzięły się z działalności przestępczej a reklama wąsata młokosa Z txt z (usunięte przez administratora) i pośrednio z działalności przesrepczej

Czy firma będzie szczepić przeciwko koronawirusowi?

Zawiedzeni

W Grójcu jest utrudniana pewna ważna działalność i misja. Ludzie z misja w zawodzie kadrowo płacowym sa dyskryminowani I niedoinwestowani chociaż staż pracy maja godny podziwu. Wsadza się wykształciuchów bez zyciowego doswiadczenia i znajomości misji Auchan. WSTYD ktory się zemści

@Zawiedzeni

Misja auchan? czyli żeby świat był lepszy i ludziom żyło się dostatnio? skąd ja znam to pranie mózgów. Widocznie postawili na osoby wyksztalcone, kompetentne, a nie na "miernych ale wiernych" wyznawców religii auchan, całyjących ziemię, po której stopy właścicieli korporacji stąpały

TAKA PRAWDA
@Zawiedzeni

MISJA AUCHAN.NAKARMIĆ BRZUSZKI GŁODNYCH KLIENTÓW

Prac
@TAKA PRAWDA

Nowy pracownik wykorzystywany na każdym kroku. Niby ma robić własną alejkę, ale jak przyjdzie co do czego stali pracownicy uważający się za kierowników co 10 min każą robić coś innego. Chaos to mało powiedziane. Doj..ebią paletami i rob sobie. Na nockach dziwne przerzucanie towaru, gdzie oczywiście też robią to tylko Ci nowi. ( 10 palet dla 2 osób )Ręce po godzinie odpadają, boli każda część ciała od dźwigania, a reszta znika i mają w dup...ie. Wracają nagle wielce zajęci swoją pracą, jak już ta najgorsza jest zrobiona. Ucieknę jak tylko trafi się jakaś inna praca, bo ta za 2000 tys to jest jakiś żart. Praca tu to wegetacja i strata życia, bo jak już wrócisz do domu to jedyne o czym marzysz to położyć się do łóżka z bólu.

@Prac

W którym oszołomie tak jest i na jakim dziale?

X

Patrząc na ogólne opinie to chyba w każdym tak jest.

P.

Na Śląsku. Z resztą czy to istotne w którym? Do czegoś ta wiedza jest komuś potrzebna? Chyba do zwolnienia bo ktoś prawdę napisał haha:D

KR
@P.

W Krakowie jest to samo.Młode (usunięte przez administratora) a w główkach (usunięte przez administratora) zamiast mózgu

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska