ASCOKLIMA

Opinie o ASCOKLIMA

Pracownik 2015-05-11 14:17:40
Witam,
podzielę się z Państwem opinią na temat pracy w tej firmie w Warszawie na Bielanach, pracowałam tam przez miesiąc jako pracownik biurowy i nie polecam tej pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej mówią,że będzie się pracować od 8-16 a tak naprawdę siedzi się od 8-18 często do 19-stej,20-stej ... za około 1500zł. Nie polecam tej firmy, chyba,że ktoś chce pracować po tyle godzin za taką stawkę.
aaa 2015-05-28 12:38:03
Witam
Podzielę się z Państwem opinią na temat Firmy Ascoklima, pracuje się w stałych godzinach, a pracownicy, którzy wykorzystali wolne godziny mogą jeśli chcą zostać po godzinach żeby je odrobić albo wziąć urlop. Jest to elastyczność pracodawcy, nie każdy chce wybierać urlop. Umowy o pracę (na okres próbny również), pensja na czas.
pracownik2 2015-08-21 17:49:03
Pracowałem tam niedawno i odbiór godzin to ściema! Ludzie zostają tam za darmo po godzinach, nie ma żadnego odbioru, nie można swobodnie zjeść, nie ma przerwy nawet na 5 minut, cały czas trzeba pracować, wyzyskują ludzi.
Witek 2016-04-22 09:48:18
Witam Wszystkich, dawno nie było wpisów, a szkoda bo zastanawiam się nad aplikacją do ASCOKLIMA, jednak moja wiedza o nich jest mała, z tego co piszecie to zdania o nich są podzielone, ale może coś się zmieniło przez rok?
Zostaw swoją opinię o ASCOKLIMA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASCOKLIMA