logo Polimex - Mostostal S.A.

Polimex - Mostostal S.A.

Opinie o Polimex - Mostostal S.A.

nick 2010-09-27 10:32:24
monopolista chcacy zawładnąć rynkiem paliwo do firmowych aut kupuja pracownicy za swoje pieniądze składki zdrowotne są odprowadzane od stawki netto w formie haraczu jak jak sie im podoba jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pocioty
NOWA 2011-06-29 21:55:42
Naprawdę jest aż tak źle?
anonim 2011-07-08 20:50:48
JEST JESZCZE GORZEJ-ODPISUJĄ GODZINY BEZ TWOJEJ WIEDZY-Z PODATKIEM NIE DOJDZIESZ ŁAD BARDZO DOBRY MAJSTER-ULUBIENIEC ZARZĄDU-[usunięte przez moderatora] . SPAWACZA W LUSTERKU WYCHODZI 11 EURO NETTO-NIE POLECAM PRACY
piotr 2013-08-31 14:50:53
gadasz bzdury opamiętaj się praca jest normalna
, tylko ludzie mogą być [usunięte przez moderatora]
vbhnm 2016-04-23 15:25:33
hej! Od neidawna poszukują specjalisty ds. analiz HR w Siedlcach! Praca polega na: Przygotowywaniu analiz i raportów kosztowych z obszaru HR,współudziale w przygotowaniu rocznego budżetu wynagrodzeń oraz kontrola jego wykonania oraz przygotowywaniu raportów i analiz ad hoc na potrzeby biznesu.
Zostaw swoją opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex - Mostostal S.A.