Opinie o Jobwise Łukasz Frankowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobwise Łukasz Frankowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jobwise Łukasz Frankowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobwise Łukasz Frankowski w Warszawa

Rafał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy możecie powiedzieć na jakie stawki można liczyć zaczynając u Was pracę?

Jobwise Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Nie udało nam się dodzwonić na podany numer. Posiadamy oferty dla monterów kadłubów oraz konstrukcji stalowych. Zapraszamy do kontaktu pod numer +48 503 175 637. Pozdrawiamy, Jobwise

JB

Rekrutacja w agencji przebiegła zaskakująco sprawnie. Wszystkie niezbędnie treści przekazane bez większych problemów. Opis stanowiska w zakładzie pracy jak i przydzielonego lokum zgodne. Powierzona mi praca na przypadła mi do gustu na tyle, że skłonny jestem określić ją mianem "najlepszej jaką dotychczas dostałem za granicą". Przy okazji okazało się, że biuro prowadzi linię wsparcia dla pracowników z którą można kontaktować się w sprawie problemów. Wypłata dotarła na czas. Powierzony mi rower, który jest środkiem transportu działa - trzeba było tylko naoliwić łańcuch. Mieszkanie bez ludzi z uzależnieniami, przestronne, powiedziałbym wręcz że zadbane. Przygoda z biurem jak dotychczas przypomina początek amerykańskiego filmu, gdzie nic nie toczy się nie po myśli. Rekruter Łukasz Frankowski spełnia swoją rolę na powierzonym Mu stanowisku, jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Nie brak Mu również cierpliwości, o co ciężko w tym zawodzie. Polecam każdemu zawieszenie poszukiwań i osobistą próbę nawiązania kontaktu.

Pracodawca Nowy wpis
@JB

Panie Joachimie, dziękujemy za pozytywną,obszerną opinię. Doceniamy i polecamy się na przyszłość ! Pozdrawiamy, Jobwise

Dzień dobry, dane firmy znajdą Państwo w KRS czy CEIDG. Strona: https://job-wise.eu/ Aby wyrobić sobie opinię,zapraszamy do kontaktu +48 573 581 353 Pozdrawiamy, Jobwise

Firma Jobwise Łukasz Frankowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Spawacz MIG MAG z angielskim i prawem jazdy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
waldemarro

szukałem pracy dla spawaczy mag w niemczech. od rozmowy z rekruterem do zatrudnienia mineło 5 dni i rozpoczolem prace. polecam,dobra agencja

mariuszw

Witam. Pracuje dzięki tej agencji od kilku miesięcy w Holandii. Dobre warunki zakwaterowania oraz normalna liczba godzin (40-45). Pracuje na produkcji i nie mogę narzekać. Dobrze podchodzą do całego etapu rekrutacji i o wszystkim informują czarno na białym bez koloryzowania zarobków. Polecam w 100 %.

Dzień dobry:) dziękujemy za zamieszczenie wiadomości. Napisaliśmy maila do Pani. Pozdrawiamy, Jobwise

Zostaw merytoryczną opinię o Jobwise Łukasz Frankowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Jobwise Łukasz Frankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Jobwise Łukasz Frankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobwise Łukasz Frankowski?

Jobwise Łukasz Frankowski