Opinie o Edenred Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Edenred Polska Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edenred Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edenred Polska Sp. z o.o. w Warszawa

zax
Klient

cała ta firma i jej karty to jedna wielka lipa i sciema to chyba jest tylko po to aby prywaciarze udawali ze daja cos innym a tak naprawde t nawet nie mozna sie do nich dodzwonic calkowite zero

Julita

Myślałam, że to niemożliwe, że firma jest już doskonała... ale z każdym dniem jest tutaj coraz lepiej! Ostatnio wprowadzono mięsne piątki i każdy pokój dostaje własny kosz wypełniony po brzegi kiełbasą podwawelską, polędwicą łososiową i parówkami wieprzowymi w naturalnym flaku. Niezjedzoną kiełbasę można bez problemu zabrać do domu - lub pójść do pobliskiego parku karmić gołębie. Ja akurat jestem vege, ale doceniam, że stymulują popyt na zwierzęce białka - bo w zagrodach urodzi się więcej zwierzątek! W toaletach jest lawendowy papier toaletowy i mydło o aromacie bananowym. Mogłabym wymieniać zalety przez cały dzień, ale zamiast tego zapraszam Was do udziału w rekrutacjach!

Paulina

Czy są jakieś wolne wakaty w edenred ? Gdzie można się dowiedzieć czegoś wiecej?

MP Nowy wpis
Klient

Edenred nie odbiera telefonu, ani nie reaguje na kilka moich zgłoszeń odnośnie niedziałającej karty. To Skandal żeby firma tak traktowała klientów. Jeśli pieniądze utkwiły na karcie to radzę je wydać przez google pay! Nie ma szans na jakikolwiek kontakt ze strony Edenredu. Dodam że kartą zapłaciłam w dwóch sklepach i za trzecim razem już nie działała! Od 3 miesięcy próbuję się bezskutecznie z nimi skontaktować! Oczywiście po opiniach widzę że nie ma szans na kontakt, dodatkowo podsuneliście mi pomysł na zgłoszenie do rzecznika praw konsumenta i do pracodawcy (dodam że pracuję w bardzo dużej firmie, mam nadzieję że zrezygnuje z waszych usług!). Jeśli nie ma kto odbierać zgłoszeń to zamykać to w (usunięte przez administratora)

Jagoda Nowy wpis
@MP

Zgłoś Pracodawcy. Ja jako pracodawca nie kupuję już tych kart. Trafiła kosa na kamień i ja sama doświadczyłam opisanej przez Ciebie sytuacji. Rzecznik Praw Konsumenta również nie zaszkodzi- powinni tę firmę zamknąć za bezprawne przetrzymywanie naszych środków. Powodzenia. Jagoda

Pytanie Nowy wpis

Wiecie, czy Edenred Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

aga Nowy wpis
Klient

nie odpowiadaja na maile. Jak ktoś ma do nich numer to poproszę .

Julita

Kacper
@Julita

To jakiś żart?! Przecież lawenda z bananem zupełnie nie pasują!

Elżbieta
@Kacper

Trudno powiedzieć, czy @Julita żartowała, czy też mówiła serio. A ja na inny temat, już od jakiegoś czasu szukam ofert pracy do firmy Edenred, no ale są to poszukiwania, które niestety nie przynoszą żadnych rezultatów. Może ty wiesz, czy jakoś teraz planują tam zatrudnienie nowych pracowników? Mają braki kadrowe czy nie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Edenred Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Niestety nie mogę polecić tej firmy. Man problem że zwrotem środków za niezrealizowania transakcje. Najpierw proszony mnie o dokonanie zgłoszenia przez formularz potem jednak lepiej mailowo i twierdzą że odpowiadają w ciągu 24 godzin. Mija tydzień i brak jakiegokolwiek kontaktu. Po kilku telefonach gdzie jazdy powtarza jednawyuczona reguluje że środki wrócą na kartę w ciągu 10 dni, po 10 dniach sprawdzam i środków dalej nie ma. Wiszą sobie zablokowane. Nikt nie umie odpowiedzieć na proste pytanie co z zablokowanych środkami. Całkowity brak profesjonalizmu.

S. J. klient
@Klient

Mam z nimi podobny problem. Blokują środki bezpodstawnie i robią łaskę z odblokowaniem. Proszę o kontakt, może wspólnie uporamy się z tym chamskim lekceważeniem. Tel. 533 292 658

:)))
@Klient

Tak to jest jak się firmy łaszą na tanie karty przedpłacone, to później takie są efekty. Powiedzenie, że chytry dwa razy traci ma tu sens

@Klient

Po pierwszej próbie nawiązania kontaktu, miałem złudzenie, że profesjonalnie traktują klienta, ale szybko czar prysł...najpierw miałem wypełnić formularz zgłoszeniowy, na który szybko otrzymałem odpowiedź, że środki zostaną mi zwrócone. Następnie przeprosili, że błąd z ich strony i że mogą mi zaproponować nową kartę za 60 PLN i przenieść środki ze starej (prawie 1000 PLN!!). Potwierdziłem, że proszę o wysłanie karty (wspomniałem, że trochę wysoka ta opłata, ale chyba się nie "obrazili" za to). Od ponad dwóch tygodni ani na żadnego maila już informacji zwrotnej nie otrzymałem, ani karty, do tego stopnia, że jak dzwonię ze swojego numeru, połączenia są blokowane. Daję im jeszcze kilka dni na przemyślenie tej strategii rabunkowej wobec klientów. Jak nic się do tego momentu nie zmieni, zgłoszę to UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów), bo to jest zwyczajnie kradzież i granda w biały dzień!!!!

@Klient

Oni profesjonalni sa w (usunięte przez administratora)

Warhammer
@Klient

Mam podobną sytuację. Wysłałam kilkanaście wiadomości, na które nikt nie odpowiada, a pani z infolinii rozmawia z klientem wedle swojego widzimisię. Tą firmę charakteryzuje cwaniactwa i całkowitym rąk kompetencji.

LOL

Porażka.. Od 2 msc próbuje się z nimi skontaktować , ponieważ mam problem z karta. Zero odzewu z ich strony mimo wysłania do nich kilkunastu e maili .Jak odbiorą to po chwili rozłączają. Maja totalnie gdzieś ludzi.. PO co zakładali ta stronę itp skoro maja w (usunięte przez administratora) ludzi i pomoc dla nich.

Jagoda
@LOL

Zgłoś do Rzecznika Praw Konsumenta, ja tak zrobiłam, ponieważ miałam podobny problem. Moja firma nie kupuje już tych kart, po przekazaniu mojej informacji o sposobie traktowania użytkowników tych kart. Życzę powodzenia. Jagoda

Ona
Klient

Ktoś wgl pracuję na tej infolini? Ponad 2h próbuje się dodzwonić, brak szacunku dla użytkownika karty i jego czasu!

Marek

Czy są jakieś benefity dla pracowników?

Pracodawca

@Marek

Oczywiście! Edenred Polska jako lider w rozwoju programów motywacyjnych dla środowiska pracy również nie zapomina o swoich pracownikach. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej zakładki Kariera - znajdziesz tam listę wszystkich benefitów, z których korzysta cały zespół Edenred Polska. Pozdrawiamy!

Iks
Kandydat
@Edenred Polska Sp. z o.o.

Nie mogę znaleźć takiej zakładki na stronie Edenred. Czyżby rzeczywiście rekrutacja była fikcyjna? Ciekawe czy ktoś z firmy odezwie się...

Ilona
Klient

Beznadzieja cała ta firma i ich karta, nie można zapłacić przez internet, nikt nie odpowiada na wiadomości, nie można też się dodzwonić, serdecznie nie polecam!!!

zax

Aga
@zax

Mi dziala wszystko.

halik
@zax

cała prawda nic nie działa, a z dodzwonieniem się tragedia

784 006 444

30 kwietnia doładowałem kartę kwotą 500, 00 zł i po10 dniach pieniędze się nie pojawiły, - jest to jakiś (usunięte przez administratora)?. Oczekuję wyjaśnienia.

Iks
Kandydat

Na jaką pensję netto może liczyć Konsultant Call Center?

@Iks

Cześć @Iks, czy znalazłeś jakąś aktualną ofertę pracy od Edenred? Ja nie mogę nic znaleźć, mógłbyś podesłać link w komentarzu pod moim postem?

Klient

Uwaga Myedenred blokuje konta uzytkownikom.Dzieje sie to teraz akurat prze swietami wielkanocnymi.Nie masz dostepu do swych aktywnych kart nie wiesz nawet ile pieniedzy ci przeslal pracodawca na twe konto

@klient

Niczego nie wyjasniaj opcje FAQ.Gdy raz zadzwonisz to juz ciebie pamietaja i nastepnym razem nie dodzwonisz sie

@klient

Hej @klient, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Czy Edenred ma jakieś problemy finansowe, czy sytuacja firmy nie jest stabilna. Proszę zostaw odpowiedź w komentarzu.

Wanda

Chciałam zapytać o wynagrodzenia w Edender Polska: czy przy rozpoczęciu współpracy można liczyć na dobrą ofertę i czy sumienny pracownik ma szansę zostać wynagrodzony poprzez jakieś dodatki od pensji?

Marek
Klient

Chciałbym potwierdzić to o czym piszą moi poprzednicy. Czuje się (usunięte przez administratora) przez firmę Edenred. Podobnie jak u pozostałych deaktywowali mi kartę na którą przelali środki. Przywłaszczając sobie pieniądze na niej zgromadzone. Kontakt z infolinią - bezskuteczny. Na początku odebrali telefon ale rozmowa była z ich strony tak chaotyczna że nic nie wniosła. Wysłałem trzy @ lecz na żaden nie otrzymałem odpowiedzi. Nic innego nie pozostaje tylko zgłosić temat do rzecznika praw konsumenta.

@Marek

Mozesz wyciagac pieniadze na bankomatach ale chyba ok 10 procent tacisz na tym.Z racji niewidocznosci twej karty na ich nowym portalu ani nawet mozliwosci uaktywnienia swej karty na ich nowym portalu,zostawiaja klientow w rozterce bo klienci nie moga sprawdzic ile na kartach maja pieniedzy i za ile moga dokonac zakupow w sklepach.Portal my eden red nic nie robi sobie z opini klientow ignorujac je

Kat

Jak zalogować się na konto gdy nie pamięta się hasła i żaden link nie przychodzi na meila?

uzytkownik
Klient

Cześć, Czy komuś udało się skontaktować z tą pseudo firmą w sprawie wydania nowej karty w celu przetransferowania środków, które utknęły na karcie, której ważność wygasła? Jeśli tak to będę bardzo wdzięczny na pomoc. Po wymianie kilku wiadomości, które dotyczyły potwierdzenia, że w przypadku jeśli firma, u której dokonałem transakcji za pomocą tej karty zwróci mi pieniądzę z tytułu reklamacji produktu to będzie możliwość wyrobienia nowej karty w celu transferu środków na kartę aktywną, kontakt się urwał. Na maile oraz zgłoszenia poprzez formularz na stronie nie otrzymuję niestety odpowiedzi ;) Ewentualnie czy komuś udało się rozwiązać problem z Edenredem poprzez kontakt z UOKiK? Z góry wielkie dzięki!

użytkownik
@uzytkownik

Podbijam. Ktoś coś?

Kacper

Jak mam zdobyć kod aktywacyjny do karty edenred dostałem z Auchan

Martyna
Klient

Witam jak mam się skontaktować z enenred w sprwie zablokowanych środków na karcie podarunkowej ???

uzytkownik
@Martyna

Udało się Pani rozwiązać tę sprawę? Jeśli tak to mógłbym prosić o informację w jaki sposób udało się Pani tego dekonać? Pozdrawiam.

Mm
Klient

Banda (usunięte przez administratora). Pieniądze z katy znikają a kontaktu z nimi brak. Takich powinni od razu zmykać .

Zostaw merytoryczną opinię o Edenred Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Edenred Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.
Edenred Polska Sp. z o.o.