Edenred Polska Sp. z o.o.

Opinie o Edenred Polska Sp. z o.o.

Jako pracodawca- bardzo dobra firma. Z okazji świąt, wakacji jej pracownicy dostają regularnie karty podarunkowe zasilone daną kwotą, soki z okazji Dnia zdrowego odżywiania, czekolady z okazji Dnia czekolady itp. To miłe dodatki, naprawę:)

@Witold

Dziękujemy za pytanie. Wynagradzamy każdego Pracownika, który dojeżdża do pracy rowerem przez min. 10 dni roboczych w miesiącu. Jest to nowa, skierowana do naszych Pracowników inicjatywa CSRowa w ramach wewnętrznego programu FOR GOOD MOVEMENT :)

Marianna

Korzystam z karty lunch od 3 miesięcy. Jest OK, płacę gdzie chcę, aż karta będzie pusta:)

@opinia = n

w takiej co visa tez. Mastercard to issuer - wydawca, wiec wszedzie tam gdzie terminal i gdzie nie ma blokady wynikajacej z regulaminow lub ustalen wynikajacych z umowy - to mozna placic!

Dario

W Edenred pracuję od 2 tygodni - dział sprzedaży - w branży od 18 lat - różnica jest znacząca, póki co mogę wypowiedzieć się tylko pozytywnie, onboarding super, narzędzia pracy nowocześniejsze niż u mojego poprzedniego pracodawcy, nie jesteś "wykonawcą" … Twoje zdanie jest brane pod uwagę, duża doza zaufania i samodzielności, system motywacyjny zbudowany jest przemyślanie i friendly dla KAM/AM, możliwości technologiczne szersze … wygląda to bardzo dobrze :) polecam

@Dario

Dziękujemy! W naszej firmie klimat współpracy i partnerstwa stawiamy na pierwszym miejscu!

Ewelina Nowy wpis

Jak przedstawia się onboarding na stanowisko client service specialist. Nazywacie go solidnym, ile trwa i czy ma się dedykowanego opiekuna? :)

Edenred Nowy wpis
@Ewelina

Każdy z nowych pracowników ma dedykowanego opiekuna. Onboarding składa się z 1-2 dni poznania ogólnie firmy oraz potem szkolenia na stanowisku i praktycznego wdrażania się w zadania i lokalne systemy. Zależy nam na tym, żeby każdy nowy pracownik miał czas i możliwość poznania Edenred i wdrożenia się w swoje obowiązki zgodnie z rytmem pracy na stanowisku a opiekun jest przewodnikiem i pierwszą osob do której można kierowac wszelkie pytania.

KS Nowy wpis

Bardzo dobry kontakt z Działem Obaługi. Szybkie sprawdzenie i wyjaśnienie.Polecam

Firma wspomniała, ze z nowymi rekrutacjami będą ruszać dopiero w połowie następnego roku. Trochę czasu jeszcze jest, ale wolę dopytać już teraz — czyli warunki i wynagrodzenie muszą być dobre, skoro rotacji nie ma? Nie często się zdarza, że terminy rekrutacji są ustalane z tak dużym wyprzedzeniem. Czyli wychodzi na to, że będą przyjmować osoby ze względu na rozwój, nowe projekty, czy może jakieś nowe działy będą otwierane? Zdradzicie czy warto obserwowac firmę i wziąć udział w naborach? :) Mają konkurencyjne stawki? Zwiększają wynagrodzenia regularnie?

Nowy wpis

Dzień dobry, Aby odpowiedzieć na pytanie, czy warto obserwować firmę i brać udział w rekrutacjach, warto przeprowadzić rozeznanie i ustalić, czy nasza firma jest dla Ciebie odpowiednia. Możesz zacząć od zbadania misji, wartości i kultury firmy – zapraszamy na naszą stronę https://edenred.pl/. Możesz także przyjrzeć się reputacji firmy i przeczytać recenzje obecnych i byłych Pracowników. Stawiamy na współpracę i dobrą atmosferę. U nas możesz realizować swoje pomysły jeśli tylko chcesz – krótka ścieżka decyzyjna ułatwia działanie ???? Jeśli chodzi o pytanie dotyczące stawek w firmie i podwyżek wynagrodzeń, to oprócz rynkowego wynagrodzenia zasadniczego oferujemy szeroki wachlarz benefitów- między innymi każdy z naszych Pracowników otrzymuje co miesiąc dodatkowo doładowanie 450 pln na kartę lunchową; mamy dodatkowo bardzo atrakcyjny system prowizyjny. Nasi Pracownicy są zadowoleni o czym świadczy niska rotacja. Zapraszamy również do śledzenia nas na LinkedIn.

Hej, ktoś z firmy napisał że po nowym roku można szukać nowych ofert pracy ale jak narazie nic nie widać :( Kiedy będzie można się spodziewać czegoś nowego? I już na wstępie zapytam, ktoś przechodził te 3 etapy rekrutacji? Jak się do tego przygotować?

Dzień dobry, Jeśli chodzi o dotyczące nowych ofert pracy, to w lutym/ marcu najprawdopodobniej otworzymy rekrutację na stanowisko Doradcy Klienta ds. benefitów pracowniczych. Zachęcamy do śledzenia pracuj.pl i aplikowania. Odpowiadając na drugie pytanie, w firmach często stosuje się wieloetapowy proces rekrutacji. Poniżej kilka ogólnych wskazówek, jak przygotować się do wieloetapowego procesu rekrutacyjnego: Zbadaj firmę: Dowiedz się jak najwięcej o misji, wartościach i kulturze firmy. Pomoże Ci to dostosować aplikację i odpowiedzi na rozmowę kwalifikacyjną do potrzeb firmy. Przygotuj swoje CV i list motywacyjny: Upewnij się, że Twoje CV i list motywacyjny są aktualne i dostosowane do konkretnego stanowiska, o które się ubiegasz. Ćwicz swoje umiejętności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych: Przygotuj się na typowe pytania podczas rozmów kwalifikacyjnych i przećwicz swoje odpowiedzi z przyjacielem lub członkiem rodziny. Pomoże Ci to poczuć się pewniej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bądź cierpliwy: proces rekrutacji może zająć trochę czasu. Nie zniechęcaj się, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu. Zamiast tego wykorzystaj ten czas na dalszą naukę i rozwój w swojej dziedzinie. Powodzenia!

ks

Czy istniej mozliwość wypłaty środków z karty, która już wygasła ? w jaki sposób to zrobić ?

@ks

Dziękujemy za opinię. Ten serwis służy jednak komunikacji pracowników i przyszłych pracowników. Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta - kontakt-pl@edenred.com.

Czy w Edenred Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kandydatka

Czy będą Państwo szukać nowych pracowników?

@Kandydatka

Dzień dobry! Obecnie nie poszukujemy aktywnie pracowników. Zapraszamy w przyszłym roku – prosimy o śledzenie naszej strony www. Pozdrawiamy1

@Edenred Polska Sp. z o.o.

Już od stycznia będą jakieś oferty pracy? Jeśli tak to może wiadomo już na jakie stanowiska? Czy można teraz już wysłać swoje dokumenty, a w razie potrzeby Państwo oddzwonią?

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie, najprawdopodobniej będziemy rekrutować w drugiej połowie przyszłego roku więc zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych. Pozdrawiamy!

Karlos
@Edenred Polska Sp. z o.o.

Trochę długo trzeba czekaą ale pewnie warto. Jakie stanowiska będą do obsadzenia? Czy jeszcze nie jest to ustalone? Jeśli chodzi o rekrutacje to na ile etapów się trzeba przygotować? Jeden z nich może być zdalny czy każde spotkanie w biurze na miejscu?

Xdxxxz
@Edenred Polska Sp. z o.o.

Czy będą Państwo rekrutować na stanowiska HR?

@Xdxxxz

Dzień dobry! Nie planujemy dodatkowych rekrutacji na stanowiska w HR w tym i kolejnym roku. Pozdrawiamy!

@Karlos

Dzień dobry! Proces rekrutacji jest u nas kilkuetapowy. W zależności od stanowiska przewidujemy 2-3 etapy w modelu hybrydowym – zwykle pierwsze spotkanie jest on-line. Zapraszamy do śledzenia nas na pracuj.pl. Pozdrawiamy!

Czy w Edenred Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Marek

Zgadza się! z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy i wakacji wszyscy pracownicy otrzymują karty podarunkowe Edenred.

hm
@Edenred Polska Sp. z o.o.

wydaje sie oczywiste, ze firma ktora zajmuje sie dystrybucja kart przedplaconych wrecza pracownikom na swieta takie karty;)

@Marek

teraz tez dodatkowo bilety ZTM za free plus dzien na wolontariat

luek
@Marek

a ostatnio doplata jesli ktos dojezdza do pracy rowerem, WOW!

koru
@luek

cool!

Łukasz
@luek

nie tylko rowerem. kazde 10 aktywnosci jest nagradzane. serio fajnie

Joanna
@Łukasz

Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, możesz rozwinąć? Jak to nagradzane? Jakie to korzyści ma z tego pracownik? :D

Cypis
@Joanna

Nasz Pracodawca zachęca nas do aktywności fizycznej i wynagradza ją dodatkowym doładowaniem karty lunchowej. Cieszę się, że @Pracodawca tak o mnie dba (usunięte przez administratora)

@Cypis

Z radością potwierdzamy :)

Witold
@Cypis

A ile kilometrów musisz zrobić np. rowerem żeby mieć takie doładowanie. Kwota zależy od wysiłku jaki się włoży w aktywność czy wystarczą dobre chęci i można dostać doładowanie?

@Witold

Czy urlop w Edenred Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

marcin

pewnie ze tak

niezadowolony

Wysłałem swoją aplikację. Pracodawaca na (usunięte przez administratora) nie raczył jej nawet otworzyć.

niezadowolony

Czy rekrutacja na client service specialist jest aktualna i nadal może zostać otwarta?

kamil

podoba mi się!

Pierwsze użycie karty lunchowej. Transakcja odrzucona a pieniążki zeszły z konta. Nieładnie

nowa

Troche byłam sceptyczna przychodzac tutaj. ocena pow 4 na goworku? pomyslalalm tuning jak nic przez firme. A okazalo sie, ze calkiem sensowny jest onboarding, prezent na przywitanie. Sa one 2 one z przelozonym, choc przyznaje powinien on wiecej czasu poswiecac pracownikom, a przynajmniej w moim dziale (sales). Nie jest perfekcyjnie, ale jest lepiej niz myslalam. Zatem 4, a nie 5.

@nowa

Dziekujemy za pozytywną opinię!

Renata
@nowa

Nowy pracowiku, ile wiec trwał ten onboarding skoro piszesz ze powinien trwac dluzej ? dzien czy bardziej dwa tygodnie? czy po tym czasie nie dano ci nikogo do kogo moglabys sie zwracac o pomoc ?

nowa
@Renata

onboarding jest w sam raz, to bardziej chodzi o przelozonego, ale i tak poswieca duzo czasu. Wiadomo, ze chcialabym wiecej, ale to tylko moje subiektywne odczucia

dziekujemy!

@nowa

Hej, widziałam ogłoszenie dla customer care specialist, praca jest w pełni zdalna. Tylko ze względów osobistych niezbyt mam możliwość wyjeżdżać, czy szkolenie do pracy też jest w pełni zdalne? Sprzęt do pracy wysyłają kurierem?

HR
@Ewa

Praca jest hybrydowa. 2 dni z domu, 3 dni z biura.

@HR

potwierdzamy

Witam! Czy oferta pracy na stanowisko Customer Care Specialist jest nadal aktualna? Pozdrawiam.

@Kandydat

jak najbardziej

Trzymamy zatem kciuki, zeby sie udalo!

AS

Firma prowadzi aktualnie dwie interesujące rekrutację, czy przegląda każde CV czy niestety ze względu na duże zainteresowanie nie jest to możliwe? Uważam, że pasuje idealnie do profilu kandydata nie wiem niestety czy jest jakaś szansa, że w gąszczu CV akurat zobaczą moje

@AS

Oczywiście, ze przeglada. Do tej pory przyszlo okolo 350 aplikacji, jestesmy w trakcie selekcji.

Krzysiu421

Masakra przelewy nie wpływają w terminie ,za każdym razem kilka dni poślizgu. Przy formie która ma około 1000 pracowników to jest jakiś kasa. NIE POLECAM

@Krzysiu421

Dzień dobry. Czy chodzi o przelewy dot wynagrodzenia? Nasza firma ma poniżej 100 pracowników i przelewy są na czas, zatem to musi byc jakas pomyłka;)

HR
@Krzysiu421

mozemy prosic o odniesienie sie do komentarza Edenred? Ewidentnie pomylona nazwa firmy z inna na E..

Potwierdzamy..

Marianna

zend

ok

Magda
@Marianna

Nie jestem zadowolona z tej karty Nie wszędzie można nią płacić Można za nią kupić tylko fastwood Byłam w Zakopanem i chciałam zapłacić za obiad to kobieta była zdziwiona co to za karta W kawiarni to samo Jakby nie byli z tej ziemi A jedzenie typu fastwood Nie lubię

@Magda

Dziękujemy za opinię. Ten serwis służy jednak komunikacji pracowników i przyszłych pracowników. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i np. email lub telefon.

likus
@Marianna

mają tez wirtualna karte. apple pay i wszystko jasne. Jestem zadowolony!

Jarek

No w SMYKu sie nie da

Justyna
@likus

A tamta poprzednia musi do pusta zostać zużyta? Środki nie przechodzą w czasie?

opinia = n
@Magda

mozna placic w kazdej restauracji akecptujacej mastercard.

Pedro
@Marianna

A ja dostałem kartę dzisiaj i nie mogłem zapłacić NIGDZIE oprócz Pyszne.pl.

@Pedro

Dzień dobry, prosimy o wiadomosc z Pana danymi kontaktowymi na kontakt-pl@edenred.com - wyjasnimy powyższą sprawę. pozdrawiamy, Edenred Team

@opinia = n

Dziekujemy! i zapraszamy kandydatów do nas!

Zostaw merytoryczną opinię o Edenred Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edenred Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edenred Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edenred Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 27 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edenred Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Edenred Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Edenred Polska Sp. z o.o.