Edenred Polska Sp. z o.o.

Opinie o Edenred Polska Sp. z o.o.

arti

firma sie rozwija, szuka teraz do działu obsługi klienta i działu sprzedaży.

ludwik
@arti

sa tez ogloszenia w sprzedazy..telesales? ok?

@ludwik

robot

polecam

nick1
@robot

ja tez. super warunki pracy!

jest ok, placa ZTM w calosci i kupony lunchowe na 300 pln

jerzy

polecam, jestem juz pare lat

alina
@jerzy

a co konkretnie ok?

@alina

jest ok, tzn. stabilnie, sa benefity, firma stara sie dbac. co do zarokow to nie ma dramatu, ale nie jst tez zle.

ludwik
@worker

potwierdzam, moze byc

lidl
@jerzy

jest przecietnie, ale w tych czasach czego oczekiwac. nie jest zle, a dobrze? sa przeblyski, Praca jak praca.

miklena
@lidl

co oznacza przecietnie? tajemniczy jestes...

@miklena

ja wiem? jest ok. Moze mam za duze oczekiwania?

Robert

Siemaneczko. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Przypuszczam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Edenred Polska Sp. z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Robert

maza
@Robert

Hej! obiadow / kandyny nie ma, ale sa karty lunchowe dofinansowane przez firme. W okolicy jest kilka w miare fajnych miejsc do zjedzenia (na wage, chinczyk, tajczyk). miejsce do pracy w miare spoko.

sezam

jest ok, pojawiaja sie szkolenia;)

lunar

w sumie polecam, pracuje tu rok w obsludze klienta, w miedzyczasie zmienil sie system premiowy, ale na plus. Firma to nie jest jakis ideał, ale ideałow nie ma. Jest poprawnie.

ina
@lunar

w sumie polecasz? to polecasz czy nie? Ja np. jestem zadowolona. To tez zalezy jakie sie ma oczekiwania. Jak sie ma duze, a nie dajesz z siebie duzo..to są rozczarowania. Jak w kazdej firmie.

ZUZA

jak dla mnie pozytywne miejsce, benefity sa (bo to firma benefitowa), ale wiem co mam robic i mam feedback. Praca jak praca, ale generalnie polecam

@ZUZA

A możesz napisać jakie to benefity, bo zawsze warto zasięgnąć języka zanim złoże CV. Polecasz ze względu na atmosferę, czy także zarobki? Napiszesz ile ci zaproponowali na początek na rozmowie rekrutacyjnej?

@Witold

hej, stawka rynkowa. Nie bede sie rozwodzic ile. ale polecam. Jest szacunek, fajna atmosfera.

Bogusia
@Witold

Bardzo dobrze płaca i ogólnie fajni ludzie. Składaj CV, zachęcam.

Yello
@ZUZA

Moim zdaniem -20% tego co oferuje rynek. No i podwyżki to rzadkośc.

@Yello

Na szczescie to jest Twoim zdaniem.;) Pracowalam w wilu firmach i podwyzki dostaje sie za b.dobra prace i tez w przypadku porownania do rynku, zatem nie ma musu, aby wszyscy dostali.

moge byc kazdym, bo to gowork. Ty napiszesz jedno, ja napisze drugie. Gdzie jest prawda nie wie nikt;)

@pracownik

Ja bym wolał wiedzieć jaka jest prawda bo chciałem się przyjąć. Wszyscy piszą że dobrze płacą. Napisałbyś ile mniej więcej. Tak żebym miał rozeznanie.

ola

ja na przykład dostałam podwyżke, ale wiadomo, ze ludzie roznie zarabiaja. Nie widzę także jakiejs fali odejsc. Nie wiem jakie sa powody rozstan firmy z ludzmi, ale pewnie nie zwalniaja, jak ktos jest dobry. A z opiniami jest roznie. googlowe niby tez dziwne, ja jestem zadowolona

sezam
@Witold

Płacą mało. Ale od ciebie zależy czy będziesz się chciał przyjąć.

janek
@sezam

ja wiem czy mało, ja nie narzekam.

nowa

pracuje od kilku dni. Nigdy nie mialam tak przemyslanego onboardingu. Kazde szkolenie wynika z poprzedniego. Dobrze przygotowuje do pracy. Co do reszty na razie ok, ale bede obserwowac

sarna

No tak z tym że ta nasza jest przebiegła, inteligentna i ponadprzeciętnie dwulicowa i fałszywa...

nowa

Firma daje możliwości wewnątrz transferów. Marketing / IT / Finanse. Dzieje sie. Poza tym jest praca nat telentami. Nawet Zarzad pochyla sie nad coachingiem / mentoringiem. Benefity są - takie jak powinny byc. Wiadomo, zawsze moze byc lepiej, ale jak jest jest spoko. W sezonie duzo roboty, ale czujemy ze jestesmy rodzina / zespolem. Ogolnie pozytyw.

Bożena
@nowa

Wszyscy piszecie o benefitach, ale jakie dokładnie? Teraz ciężko o firmę, która nie ma nic do zaoferowania. W tych czasach praca bez prywatnego ubezpieczenia czy multisportu nie zachęci...

@Bożena

jest enelmed, prywatne ubezpieczenie na naprawde preferencyjnych warunkach. Nigdzie sie z takim nie spotkalam. plus wiele innych. Oczywiscie karta lunchowa tez jest;)

Kartofelek
@Bożena

Nie ma Multisportu, a Enelmed ma duze ograniczenia - np. badan i rehablitacji nie zrobisz. 200 zł zasilenia miesiecznie karta lunchowa.

@Kartofelek

nie oczekujmy, ze bedzie karta vip dla wszystkich. takie karty maja cene. Z tego co wiem, mozna podniesc karte nawet o dentystyke, oczywiscie doplacajac.

Bartol

Jajogłowym informatykom tej firmy, powinno zabrać się premię motywacyjną. Czegokolwiek by się nie dotkneli, wszystko spieprzą. Stara aplikacja działała, dobrze, to musieli to popsuć czytelny numer karty na przedniej stronie, musieli zamienić na durnowaty mały numer z tylu karty. Logwnie haslowanie, to dramat do potęgi, w wykonaniu nowej aplikacji.

f.
@Bartol

Hej, wyrażasz opinie o usłudze, a nie o pracodawcy. Prosze pamietaj o tym, to sa rozdzielne kwestie.

Kartofelek
@Bartol

Potwierdzam! IT i systemy leżą :-)

worker

jakiego kierowcy? Edenred nie zatrudnia kierowcow! Jakis nietrafiony wpis. Moze woda EDEN? Edenred to karty przedplacone.

negatyw

kazdemu kto aplikuje do tej firmy proponuję najpierw zasięgnąć wiedzy u ludzi, którzy tam pracowali a są już poza firmą. lepiej zapytać, niż po kilku tygodniach szukać nowej pracy.

HR
@negatyw

Nie przypominam sobie sytuacji, zeby po kilku tygodniach ktos zmienial prace...ale opinia jest opinia. Szkoda, ze anonimowa.

udostepnia. Jesli ktos stale pracuje poza Warszawa ma dodatek.

Dawid
@pracownik

Super, dobrze wiedzieć. I jeszcze jakieś inne dodatki są?

lid
@Dawid

karta medyczna, ubezp na zycie (preferencyjne warunki), zfss (2 x do roku), konkursy w firmie, integracje regularne, owoce / warzywa ( to standard), angielski hmmm i super onboarding na poczatku, naprawde ukladajacy w glowie wszystkie procesy / procedury

@Dawid

Aga

Mi dziala wszystko.

halik

cała prawda nic nie działa, a z dodzwonieniem się tragedia

M.

ten post dotyczy obslugi klienta. Zachecam do kontaktu z biurem obslugi klienta, napewno pomozemy,

@M.

Wnioskuję z twojego posta, że pracujesz w firmie. Możesz napisać coś o zarobkach? Bo warto byłoby mieć takie info przed ewentualną rozmową kwalifikacyjną.

to portal pracowniczy a nie konsumencki! prosze zlozyc reklamacje.

@pracownik

prawda. Wypoiwadamy sie o pracodawcy, nie o firmie. Standardy obslugi znaczaco sie poprawily

Edenred

Nie polecam. Nigdy więcej.

Edenred

Nie polecam. UWAGA NIE POLECAM

@Edenred

a to dlaczego? z ciekawości?

@Edenred

ale czego nigdy wiecej? bo wypowiedz ultra krótka;)

lilli

Uwaga bedzie laurka. Nie ma sie do czego przyczepic w firmie. Poprawilo sie (choc nie bylo zle). Jest informacja zwrotna od szefow, pojawiaja sie fajne procesy. Sa i benefity. Polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Edenred Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Prowadzimy hybrydową rekrutacje. Zazwyczaj pierwsze spotkanie online, drugie stacjonarnie, ale wszystko zalezy od sytuacji epidemicznej.

lid

polecam pracodawce!

uzytkownik

Cześć, Czy komuś udało się skontaktować z tą pseudo firmą w sprawie wydania nowej karty w celu przetransferowania środków, które utknęły na karcie, której ważność wygasła? Jeśli tak to będę bardzo wdzięczny na pomoc. Po wymianie kilku wiadomości, które dotyczyły potwierdzenia, że w przypadku jeśli firma, u której dokonałem transakcji za pomocą tej karty zwróci mi pieniądzę z tytułu reklamacji produktu to będzie możliwość wyrobienia nowej karty w celu transferu środków na kartę aktywną, kontakt się urwał. Na maile oraz zgłoszenia poprzez formularz na stronie nie otrzymuję niestety odpowiedzi ;) Ewentualnie czy komuś udało się rozwiązać problem z Edenredem poprzez kontakt z UOKiK? Z góry wielkie dzięki!

użytkownik
@uzytkownik

Podbijam. Ktoś coś?

@uzytkownik

dziwne, wszystkie podkreslam wszystkie takie sytuacje sa wyjasniane. wiec zapraszamy do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Edenred Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edenred Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edenred Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edenred Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 27 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edenred Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Edenred Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Edenred Polska Sp. z o.o.