Nestia Media Group s.c.

Opinie o Nestia Media Group s.c.

4 spółki 2014-11-18 10:57:23
Opinia negatywna! Bardzo niskie zarobki, ( usunięte przez administratora ) - problem dotyczy spółek prokantor, nestia, millenis oraz ipłatności. Szkoda czasu i nerwów.
pracownik 2016-01-30 12:34:59
Porażka, M O jest tylko gościem ktory nie mowi prawdy, nie wypłaca pieniędzy ludziom,nie odbiera tel,juz kilka spraw sądowych ma za nie wypłacanie. Nie dajcie sie nabrać na jego gadanie!! Te niby dobre wpisy o firmie to on sam pisze!
an 2016-04-04 22:27:31
Niestety firma krzak niewypłacalna szef jest gejem i lalusiem spędzającym czas na imprezach
minigrup 2016-05-24 18:10:07
jaka robotę co ty pieprzysz zatrudniają kogo popadnie na miesiąc i karzą ci pracować za darmo firma chyli się ku upadkowi czego i bardzo życzę nie pozdrawiam
Ka. 2016-07-26 01:39:40
i nie wypłacalni, kolejna sprawa w sądzie z tego co wiem
notoryczne nie odbieranie telefonów od klientów bo TYLE REKLAMACJI
brak kwalifikacji i umiejętności
ta firma to wstyd w CV i nie polecam tego pisać w CV bo wystarczy wpisać dane prezesa M O i to wstyd dla kogoś takiego pracować

firma bankrutuje,
taktyka to zatrudnić na miesiąc i nie płacić

mam nadzieję, że padną na PYSK bo to zakała polskiej przedsiębiorczości
Zostaw swoją opinię o Nestia Media Group s.c. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestia Media Group s.c.