Opinie o Nestia Media Group Michał Omieciński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestia Media Group Michał Omieciński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestia Media Group Michał Omieciński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestia Media Group Michał Omieciński w Warszawa

Wojtek Nowy wpis

A to jest w ogóle jakaś umowa? Nawet jak dostaniesz umowę to później pieniędzy nie zobaczysz :D

Anita Nowy wpis

Skąd takie dziwne pytanie o aktualną działalność firmy? Zawsze można uzupełnić swoja wiedzę.

Administrator Nowy wpis

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Nestia Media Group s.c.? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Zaskoczona Nowy wpis

A to jeszcze funkcjonuje? Bardzo chętnie się dowiem gdzie urzęduje teraz Michałek :) (usunięte przez administratora) jakich mało :)

Oszukano mnie w oddziale łódzkim na ulicy rewolucji 1905 lokalu 59 niewieściej ale nie odbierają telefonów Kupa oszustów

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nestia Media Group Michał Omieciński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Arkadiusz Nowak

Pracowałem tam 6-7 lat temu. Trzeba przyznać że szef ma fantazję na którą firmę trochę nie stać, ale współpracę wspominam bardzo miło. Ludzie życzliwi. Kasa słaba, ale no to się przecież z nimi umawiałem. Co do wypłat to akurat ja nie miałem z tym problemów choć znam przypadek, który taki problem posiadał. A wracając do szefa to jest naprawdę inteligentnym gościem. Metroseksualny nie oznacza geja. Ps. Pan M. jest członkiem Mensy więc inteligencji ciężko mu odmówić. On po prostu źle dobiera pracowników: potrzebuje najlepszych, a zatrudnia najtańszych.

Te opinie dotyczą Nestia Media Group spólka o.o. - M OMiec... to oszust tak samo ja i jego siostra Magda O.

minigrup

jaka robotę co ty pieprzysz zatrudniają kogo popadnie na miesiąc i karzą ci pracować za darmo firma chyli się ku upadkowi czego i bardzo życzę nie pozdrawiam

an

Niestety firma krzak niewypłacalna szef jest gejem i lalusiem spędzającym czas na imprezach

Porażka, M O jest tylko gościem ktory nie mowi prawdy, nie wypłaca pieniędzy ludziom,nie odbiera tel,juz kilka spraw sądowych ma za nie wypłacanie. Nie dajcie sie nabrać na jego gadanie!! Te niby dobre wpisy o firmie to on sam pisze!

4 spółki

Opinia negatywna! Bardzo niskie zarobki, (usunięte przez administratora) - problem dotyczy spółek prokantor, nestia, millenis oraz ipłatności. Szkoda czasu i nerwów.

Ka.
@4 spółki

i nie wypłacalni, kolejna sprawa w sądzie z tego co wiem notoryczne nie odbieranie telefonów od klientów bo TYLE REKLAMACJI brak kwalifikacji i umiejętności ta firma to wstyd w CV i nie polecam tego pisać w CV bo wystarczy wpisać dane prezesa M O i to wstyd dla kogoś takiego pracować firma bankrutuje, taktyka to zatrudnić na miesiąc i nie płacić mam nadzieję, że padną na PYSK bo to zakała polskiej przedsiębiorczości

Zostaw merytoryczną opinię o Nestia Media Group Michał Omieciński - Warszawa

Nestia Media Group Michał Omieciński
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Górczewska 200 lok. 189
    01-460 Warszawa