Nestia Media Group s.c.

Opinie o Nestia Media Group s.c.

4 spółki 2014-11-18 10:57
Opinia negatywna! Bardzo niskie zarobki, ( usunięte przez administratora ) - problem dotyczy spółek prokantor, nestia, millenis oraz ipłatności. Szkoda czasu i nerwów.
pracownik 2016-01-30 12:34
Porażka, M O jest tylko gościem ktory nie mowi prawdy, nie wypłaca pieniędzy ludziom,nie odbiera tel,juz kilka spraw sądowych ma za nie wypłacanie. Nie dajcie sie nabrać na jego gadanie!! Te niby dobre wpisy o firmie to on sam pisze!
an 2016-04-04 22:27
Niestety firma krzak niewypłacalna szef jest gejem i lalusiem spędzającym czas na imprezach
minigrup 2016-05-24 18:10
jaka robotę co ty pieprzysz zatrudniają kogo popadnie na miesiąc i karzą ci pracować za darmo firma chyli się ku upadkowi czego i bardzo życzę nie pozdrawiam
Ka. 2016-07-26 01:39
i nie wypłacalni, kolejna sprawa w sądzie z tego co wiem
notoryczne nie odbieranie telefonów od klientów bo TYLE REKLAMACJI
brak kwalifikacji i umiejętności
ta firma to wstyd w CV i nie polecam tego pisać w CV bo wystarczy wpisać dane prezesa M O i to wstyd dla kogoś takiego pracować

firma bankrutuje,
taktyka to zatrudnić na miesiąc i nie płacić

mam nadzieję, że padną na PYSK bo to zakała polskiej przedsiębiorczości
były pracownik 2017-01-11 02:01
Te opinie dotyczą Nestia Media Group spólka o.o. - M OMiec... to oszust tak samo ja i jego siostra Magda O.
Arkadiusz Nowak 2017-04-01 13:25
Pracowałem tam 6-7 lat temu. Trzeba przyznać że szef ma fantazję na którą firmę trochę nie stać, ale współpracę wspominam bardzo miło. Ludzie życzliwi. Kasa słaba, ale no to się przecież z nimi umawiałem. Co do wypłat to akurat ja nie miałem z tym problemów choć znam przypadek, który taki problem posiadał. A wracając do szefa to jest naprawdę inteligentnym gościem. Metroseksualny nie oznacza geja.

Ps. Pan M. jest członkiem Mensy więc inteligencji ciężko mu odmówić. On po prostu źle dobiera pracowników: potrzebuje najlepszych, a zatrudnia najtańszych.
Zostaw swoją opinię o Nestia Media Group s.c. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestia Media Group s.c.