Opinie o Rental Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rental Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rental Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rental Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Góralka

Ostrzegam przed tą firmą wszystkich kierownik regionu wyzywa ubliza pobierają za język angielski na który nikt nie uczęszcza dlatego sprawa trafią do sądu I jest niestety pozew zbiorowy dosyc wkoncu zrobią porządek z nimi .Oni mają za dana rzecz 3 krotnie zapłacone więc wara od ludzi

Ja 007 Nowy wpis

Uwaga klienci !! Ta firma robi najścia na podany adres w umowie bez żadnego powodu i bez żadnego prawa. Z monitoringu wynika iż wchodzi do klatki nie używając wcześniej domofonu( niedomknięte drzwi nie uprawniają nikogo do nieużywania domofonu) W umowie umieszcza fikcyjne nauczanie języka angielskiego ale konsultant nie przedstawia tego faktu. Firma NIE chce kontaktować się drogą elektroniczną aby nie było dowodów na piśmie. (usunięte przez administratora) wodorosty i tona MUŁU. Gorzki smak w ustach i ewidentnie (usunięte przez administratora)

Były klijent Nowy wpis

Odradzam brania u nich pieniędzy pochodzę z Białegostoku i dziś miałem przyjemność pożerania się z wielko panio kierownik która chciała żebym oprucz długu zapłacił ratę dwukrotnie w skali miesioca no ale suma sumaru zrozumiała że nie tędy droga i nie że mno to jest wyłudzenie pieniędzy i bazuje się tak na ludzkiej nie wiedzy i naiwności ale nie każdego da się zastraszyć krzykiem to jedno a drugie pani kierownik nie buduje się szczęścia na ludzkiej krzywdzie bo to do pani wruci jak bumerang ze zdwojoną siło sosiadow uprzedze tak na wszelki wypadek żeby broń boże nie podawali jakichkolwiek informacji na mój temat i widzi pani po co to pani nie wiem czy pani wie jak nie to ja panio oswiece za ten (usunięte przez administratora) numer który pani chciała zrobić ale się nie udało to jest prokurator taki kwiatek jak dołoży to kilka latek.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Rental Consulting Sp. z o.o.?

@smutna Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu. Pani prezes nie ma szacunku dla klientów. Cały czas krzyczy i zastrasza

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rental Consulting Sp. z o.o. na stanowisko Doradca ds. nieruchomości - Agent nieruchomości? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zastraszają

Co chwilę zmieniają się przedstawiciele jeśli ktoś lubi nachodzić ludzi w domu straszyć wyzywać nękać po nocach świetnie się tu nada ! Jeśli ktoś jest normalnym człowiekiem z szacunkiem do samego siebie i innych długo tu nie zagości!!!

Antoś

Dżem Dobry. Jesę barco zadowolony z usłuk tej firmy. Pieniace byly u mnie na trugi dzien. Pozdrawiam.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Rental Consulting Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 1 października na Pracuj.pl.

Cześć wszystkim. Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać w odniesieniu do pracodawcy. Czy w firmie jest szansa na dodatkowe benefity? Dziękuje bardzo za pomoc.

O

Ta firma tylko obiecuje dobre zarobki czy cokolwiek. W rzeczywistości jest inaczej.

Lovenus

Nie polecam tej firmy nikomu. Pani Prezes ma zero szacunku dla pracowników i klientów. Cały czas krzyczy. Za to Dyrektor Pan A. jest bardzo wulgarny. Kobietę potrafi wyzwać od (usunięte przez administratora) Nie polecam

W Warszawa Rental Consulting Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Agent Nieruchomości. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Smutna klientka

Omijajcie RENT CONSULTING DAWNIEJ NOBILON I FIDUM z daleka!! (usunięte przez administratora)Ta śmieszna firma to jedna wielka lichwa! Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Wyzywają jak się nie zapłaci, pomimo iż śmieszna kwota która dostałam dawno została spłacona czterokrotnie!

Góralka

Wściekła 45

Nie polecam tej firmy kierowniczka (usunięte przez administratora)nie miła a pani od rat to gburowata (usunięte przez administratora)drze obraża zgłosiłam dziś sprawę do prawnika dolicza kolejne pieniądze gdzie im ratuy się nie zgadzają nagle po miesiącu nigdy więcej twierdzi z ruch firma jest nowa a się okazuje że ta kierownicza jest ta sama i znają się z poprzednią babka która była po raty bez mojej zgody i prawa pobrała sobie moje dane banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)tyle w temacie a straszyć mężem policjantem czy obrażać to może babsko w domu nie mnie mam nadzieję prawnik się tym zajmie i soatkamy się w sądzie

kmk

chciałbym złożyć donos zgarkę na chamskie zachowanie kontrolerów podczas wizyt domowych dochodzi do nadużyć władzy wyłódzeń zajmują się takimi sprawami co nie powinni kot został pokrysiony przez psa oni już z tym chą iść do sanepitu i specjalnie mnie poburzaja jestem osobą niepełnospr awną stopień umiarkowany są hamowaci ordynarni życie ludzkie ich nie obchodzi tylko pieniadze siostra przez nich płacze i się częsie dla tego żądam przeprosin i umorzenie reszty dłógów A PO DRUGIE NIE ROZÓMIECIE ŻE JAK CZŁOWIEK MA OSDADNIE 300 A KOMPUTER DAWNO SPRZEDAŁ TO SIĘ ODBUSZCZA A NIE SARBIE SIĘ DALEJ PO POTEM NA TYM DZIECI CZERBIĄ I RODZINA NAJBLISZE PRACOWNIKÓW I MOJEHAMSTWEM DALEGO NIE ŻAJEDZIECIE POPROSZĘ TO NICH NUMER TELEFONU OD TERAZ ROZMAWIAMY PRZEZ ATWOKATA NIE BĘDZIECIE MNIE ŻANTARZOWAĆ CHCE ZNAĆ NAZWISKO TEGO PANA PO MI NAWET NIE PRZESTAWIŁ (usunięte przez administratora) JEDEN

Tomcio
@kmk

Tak zgadza się miałem podobną sytuację,wyłudzają od sąsiadów dane osobowe,kierownik bardzo (usunięte przez administratora),pomimo tego że miałem spłacane wszystko w terminach to u nich był taki bałagan że zalegam z jedną ratą,dopiero po mojej interwencji doszli faktycznie że wszystko mam zapłacone za co nawet nie potrafili przeprosić tylko jeszcze potrafili zrobić mi wstyd przed sąsiadami.Nie polecam tej firmy a za wyłudzanie danych osobowych to raczej spotkamy się w sądzie bo mam zamiar iść z tym na policję lub do prokuratury.Nie chcę już mieć nigdy z tą firmą do czynienia.Ostrzegam przed tą Firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Rental Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rental Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rental Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rental Consulting Sp. z o.o.
  • Nałęczowska 33 lok. 134
    02-922 Warszawa

Rental Consulting Sp. z o.o.