Colliers International Poland Sp. z o.o.

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Opinie o Colliers International Poland Sp. z o.o.

Poszukujący pracy

Odnośnie rekrutacji. Mimo bardzo dobrego CV, które to przesłałem do Colliers w odpowiedzi na ogłoszenie ze strony pracuj.pl - nikt nawet nie raczył odpowiedzieć, chociażby zdawkowym 'dziękujemy'. Z mojej perspektywy to przedsiębiorca niepoważny.

@Poszukujący pracy 20.06.2018 23:50

Szanowny Panie Po przesłaniu do nas CV oraz po każdej zakończonej rekrutacji nasi kandydaci otrzymują od nas informację o zarejestrowaniu CV i o zakończeniu procesu. Być może proces, w którym Pan uczestniczy nie został jeszcze zakończony. Jeśli chciałby Pan zapytać o szczegóły i dowiedzieć się na jakim etapie jest Pańska aplikacja, zapraszam do kontaktu bezpośrednio na mój adres e-mail: agata.blaszkiewicz@colliers.com, wówczas udzielę szczegółowej odpowiedzi na temat procesu i Pana kandydatury.

Poszukujący pracy
@Agata Błaszkiewicz 21.06.2018 14:51

Szanowna Pani Dziękuję, ale nie skorzystam. Doświadczenie z Zachodu Europy pokazało mi jak pracodawca powinien podchodzić do chociażby rekrutacji. Od umieszczenia rzeczonego ogłoszenia na portalu pracuj.pl minęło już bardzo dużo czasu. Zatem obrona swojego braku profesjonalizmu poprzez wzmiankowanie o możliwości przedłużenia się procesu rekrutacyjnego jest całkiem nieuczciwe wobec osób czytających to forum. Z poważaniem!

@Poszukujący pracy 29.06.2018 15:53

Dziękujemy Panu za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Zawsze są one dla nas cenne. Pozdrawiam serdecznie. Agata Błaszkiewicz

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Colliers International Poland Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Anita

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie? Czy prowadzą aktualnie jakąś rekrutację?

Aaa

Niestety nt. pracy w tej firmie nie mogę się wypowiedzieć. Jedynie o procesie rekrutacji. Początek rekrutacji bardzo w porządku. Wszystko jasne. Zaproszenie na drugi etap. Tam też wszystko jasne. Problemy zaczęły się potem. Praca miała być od początku miesiąca a informacja pod koniec. Po ustalonym terminie na odpowiedz sam zadzwoniłem po informacje. Po kilku próbach udało mi się dodzwonić i dowiedzieć, że proces rekrutacji się przedłużył. Jednak miałem dostać informację na pewno przed końcem miesiąca jaka jest decyzja. Ostatniego dnia miesiąca nikt już nie odbierał nawet ode mnie telefonów. Mimo zapewnień, że informację dostanę na pewno jaka by ona nie była i ewentualną informację zwrotną nt. mojej osoby. No i wielki baner na stronie "Przyjazna rekrutacja" do czegoś zobowiązuje. Niestety. Żadna z tych rzeczy się nie wydarzyła.

@Aaa 31.01.2018 10:06

Witaj Aaa, Dziękuję za przesłaną opinię. Bardzo staramy się być w ciągłym kontakcie ze wszystkimi kandydatami. Przepraszamy, jeśli na którymś z etapów tak się nie stało. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie pojawiały się w przyszłości. Dziękuję za kontakt i pozdrawiam!

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość MS Access.

Nick

Czy na stanowisku pracownika do uzupełniania baz danych wymagana jest znajomość programu MS Access?

Agata

Czy ktoś pracuje zdalnie?

@Agata 02.08.2017 10:52

Dzień dobry :). Mamy możliwość pracy zdalnej, ale w każdym konkretnym przypadku to jak jest ona zorganizowana zależy od działu i specyfiki stanowiska. W chwili obecnej rekrutujemy osoby stricte do pracy zdalnej, zachęcam do zerknięcia na ogłoszenie pod poniższym linkiem lub do kontaktu bezpośrednio ze mną, poniżej podaję adres e-mail. Link do ogłoszenia: http://www.colliers.com/pl-pl/poland/about/career/job-offers/pracownik-baz-danych Pozdrawiam, Agata Błaszkiewicz agata.blaszkiewicz@colliers.com

A n o n i m
@Agata Błaszkiewicz, Colliers International 04.08.2017 11:22

Czy mogłaby Pani opisać trochę bardziej szczegółowo jak wygląda praca na stanowisku pracownika baz danych? I czy wymagana jest bardzo dobra znajomość MS Excel czy wystarczą podstawy?

@A n o n i m 09.08.2017 23:53

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z osobą prowadzącą tę rekrutację, Panią Katarzyną Turula. Można jej zadać wszelkie pytania odnośnie zakresu obowiązków czy wymagań :). Znajomość Excela wymagana jest na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym.

Adam

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o dziale IT i zarobkach w Colliers ?

Ano-nim

Atmosfera niezła, biuro - przyjemne i wygodne. Nie wstyd klienta zaprosic do siedziby. Zarobki - podobno w zaleznosci od działu w którym pracujesz. Ja narzekać nie mogę. Dużo klientów i kilkoro pracownikow anglojęzycznych, wiec trzeba się ogarniać. Takie trochę korpo, ale do molochow na Mordorze na szczęście dużo brakuje. Propracownicze podejście dla kobiet planujących rodzinę!

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę. Zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę, zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz

Podoba się Wam atmosfera w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Colliers International Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o.