Colliers International Poland Sp. z o.o.

Colliers International Poland Sp. z o.o.
3 9

Opinie o Colliers International Poland Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Poszukujący pracy

Odnośnie rekrutacji. Mimo bardzo dobrego CV, które to przesłałem do Colliers w odpowiedzi na ogłoszenie ze strony pracuj.pl - nikt nawet nie raczył odpowiedzieć, chociażby zdawkowym 'dziękujemy'. Z mojej perspektywy to przedsiębiorca niepoważny.

Agata Błaszkiewicz
@Poszukujący pracy 29.06.2018 15:53

Dziękujemy Panu za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Zawsze są one dla nas cenne. Pozdrawiam serdecznie. Agata Błaszkiewicz

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Colliers International Poland Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Anita

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie? Czy prowadzą aktualnie jakąś rekrutację?

Aaa

Niestety nt. pracy w tej firmie nie mogę się wypowiedzieć. Jedynie o procesie rekrutacji. Początek rekrutacji bardzo w porządku. Wszystko jasne. Zaproszenie na drugi etap. Tam też wszystko jasne. Problemy zaczęły się potem. Praca miała być od początku miesiąca a informacja pod koniec. Po ustalonym terminie na odpowiedz sam zadzwoniłem po informacje. Po kilku próbach udało mi się dodzwonić i dowiedzieć, że proces rekrutacji się przedłużył. Jednak miałem dostać informację na pewno przed końcem miesiąca jaka jest decyzja. Ostatniego dnia miesiąca nikt już nie odbierał nawet ode mnie telefonów. Mimo zapewnień, że informację dostanę na pewno jaka by ona nie była i ewentualną informację zwrotną nt. mojej osoby. No i wielki baner na stronie "Przyjazna rekrutacja" do czegoś zobowiązuje. Niestety. Żadna z tych rzeczy się nie wydarzyła.

Agata Błaszkiewicz
@Aaa 31.01.2018 10:06

Witaj Aaa, Dziękuję za przesłaną opinię. Bardzo staramy się być w ciągłym kontakcie ze wszystkimi kandydatami. Przepraszamy, jeśli na którymś z etapów tak się nie stało. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie pojawiały się w przyszłości. Dziękuję za kontakt i pozdrawiam!

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość MS Access.

Nick

Czy na stanowisku pracownika do uzupełniania baz danych wymagana jest znajomość programu MS Access?

Agata

Czy ktoś pracuje zdalnie?

@A n o n i m 09.08.2017 23:53

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z osobą prowadzącą tę rekrutację, Panią Katarzyną Turula. Można jej zadać wszelkie pytania odnośnie zakresu obowiązków czy wymagań :). Znajomość Excela wymagana jest na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym.

Adam

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o dziale IT i zarobkach w Colliers ?

Ano-nim

Atmosfera niezła, biuro - przyjemne i wygodne. Nie wstyd klienta zaprosic do siedziby. Zarobki - podobno w zaleznosci od działu w którym pracujesz. Ja narzekać nie mogę. Dużo klientów i kilkoro pracownikow anglojęzycznych, wiec trzeba się ogarniać. Takie trochę korpo, ale do molochow na Mordorze na szczęście dużo brakuje. Propracownicze podejście dla kobiet planujących rodzinę!

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę, zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz

Podoba się Wam atmosfera w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Colliers International Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o.