Colliers International Poland Sp. z o.o.

Opinie o Colliers International Poland Sp. z o.o.

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość MS Access.

Nick

Czy na stanowisku pracownika do uzupełniania baz danych wymagana jest znajomość programu MS Access?

Agata

Czy ktoś pracuje zdalnie?

A n o n i m
@Agata Błaszkiewicz, Colliers International 04.08.2017 11:22
Dzień dobry :). Mamy możliwość pracy zdalnej, ale w każdym konkretnym przypadku to jak jest ona zorganizowana zależy od dział...

Czy mogłaby Pani opisać trochę bardziej szczegółowo jak wygląda praca na stanowisku pracownika baz danych? I czy wymagana jest bardzo dobra znajomość MS Excel czy wystarczą podstawy?

@A n o n i m 09.08.2017 23:53

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z osobą prowadzącą tę rekrutację, Panią Katarzyną Turula. Można jej zadać wszelkie pytania odnośnie zakresu obowiązków czy wymagań :). Znajomość Excela wymagana jest na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym.

Adam

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o dziale IT i zarobkach w Colliers ?

Ano-nim

Atmosfera niezła, biuro - przyjemne i wygodne. Nie wstyd klienta zaprosic do siedziby. Zarobki - podobno w zaleznosci od działu w którym pracujesz. Ja narzekać nie mogę. Dużo klientów i kilkoro pracownikow anglojęzycznych, wiec trzeba się ogarniać. Takie trochę korpo, ale do molochow na Mordorze na szczęście dużo brakuje. Propracownicze podejście dla kobiet planujących rodzinę!

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę. Zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz

Agata Błaszkiewicz, Colliers International

Bardzo nam miło, że jest Pan zainteresowany pracą w Colliers. Zachęcam do zapoznania się z naszymi obecnymi ofertami pracy, zwłaszcza z tą na stanowisko Programisty PHP w naszej zakładce „Kariera”. Można też przesłać do nas swoje CV bez odpowiedzi na konkretną ofertę, zapoznamy się z nim i będziemy z Panem w kontakcie. Zapraszam, Agata Błaszkiewicz

Podoba się Wam atmosfera w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o. czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Colliers International Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colliers International Poland Sp. z o.o.