Opinie o EWL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EWL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EWL S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EWL S.A. w Warszawa

Pracowałam w tej firmie ponad rok na stanowisku biurowym. Na początku wszystko było w porządku, ale po pewnym czasie straciłam motywację, ponieważ przez ten czas nie otrzymałam podwyżki. Kiedy umowa się skończyła, dali mi do podpisania taką samą umowę, jak poprzednią, tylko zmienili daty. Na mój argument o braku podwyżki dostałam odpowiedź, że pewne kwestie muszą być zatwierdzone i trzeba poczekać. Czekałam 2 miesiące, aż zmieniłam pracę. Wydaje się, że w EWL obietnice są częste, ale niewiele się zmienia. W ostatnich kilku tygodniach mojej pracy zrezygnowała połowa oddziału, a ja również podjęłam taką decyzję. Dopiero wtedy dostałam propozycję podwyżki, ale nie przekonało mnie to do zmiany zdania. Na zakończenie chciałabym dodać, że firma po prostu nie docenia swoich pracowników.

I need job sir
@.

Im working legally. If finish my visa i go back my country. Im a driver. I have experience in Kuwait 17 years. I have B.C1 driving license sir .i won't work in ur company. Im suitable candidate in ur company sir

P

5/5 Pracuję w tej firmie już od kilku lat i z pewnością mogę polecić tego pracodawcę, bo: - nie ma żadnych problemów, żeby pracować zdalnie (oczywiście nie dla wszystkich stanowisk, ale dla części jak najbardziej) - fajny pakiet benefitow (Multisport, opieka medyczna, nais, prezent na urodziny od firmy) - co kwartał firma daje Tobie 500 zł w ramach budżetu szkoleniowego, zrobiłam przez te kilka lat już nie jeden fajny kurs - atmosfera w pracy jest dobra - dobry sprzęt na którym pracujesz - biura są w różnych miastach i przyjemnie się tam pracuje - jak najbardziej można zmieniać stanowiska, firma naprawdę jest zainteresowana, żebyś został

Zadowolony
@Adam

super szef Super atmosfera Dużo wyzwań i pracy ...ale za to na kącie się zgadza Samochód też ok Polecam EWL

Polecam, wszystko jasne i przejrzyste. Kontakt zawsze na wysokim poziomie. Wynagrodzenie zawsze na czas.

❤️ Nowy wpis

У меня очень хорошее предчувствие! Рекомендую приехать в офис во Вроцлаве, госпожа Юстина из администрации приятный и хороший человек. Она очень хорошо о нас позаботилась, все объяснила, а когда мы ждали покойную даму, заботилась о нас как о родных :) Она хороший человек, видно, что ей нравится работать с людьми, поэтому я ей ставлю лайк! большое сердце! :)

Koo Nowy wpis

Pracowałem w biurze EWL S.A. Atmosfera nie jest zdrowa. Kierownictwo wyciska z ciebie wszystko co się da. Jest mega widoczny podział na „ulubionych pracownikow” ta „nie wygodnych” Zarobki są niskie, obowiązków od groma. Odpowiadasz za wszystko, pracujesz zawsze, zarabiasz grosze. Jak chcesz dostać wypalenie zawodowe to łatwo go dostaniesz. Jak trafisz na rekrutacje do regionu Łódzkiego, musisz wiedzieć, za pół roku z 12 koordynatorów pozostało 5.

I need job sir Nowy wpis
@.

Jakie wartości są cenione w EWL S.A.?

Firma EWL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz/Monter/Ślusarz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czy w EWL S.A. pracuje się na open space?

Chciałabym zapytać, czym różni się firma Ewlit od firmy EWL, skoro umowa rekrutacyjna zawiera inną nazwę natomiast rekruterzy przedstawiają inna?

Wero

Chciałabym poznać opinie na temat agencji EWL Jakie macie doświadczenia? Był ktoś zatrudniony na magazynie odnośnie lutowania elementów przez tą agencje?

@Kandydat

W dodatku po napisaniu prawdy do Pani rekruter, próbowała się bronić, że taka sytuacja nie zainstniała po czym zadzwoniła do kandydatki, że to miało być między nimi.

@Kandydat

Jeśli chodzi o przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej – czasami kandydaci pytają nas, jak najlepiej mogą się przygotować na kolejne spotkanie rekrutacyjne. W takich wypadkach podajemy im informację o obszarach, które są poruszane na rozmowie, aby wiedzieli czego się spodziewać i żeby rozmowa była dla nich komfortowa. Nigdy nie podajemy jednak konkretnych pytań i odpowiedzi, ponieważ mamy na celu przeprowadzenie rekrutacji w jak najlepszy jakościowo sposób. Co do czasu trwania rekrutacji, cały proces może rzeczywiście trwać nawet 1 miesiąc, zależy to od złożoności roli i dostępności kandydatów na rozmowy rekrutacyjne. Jeśli rekruter poinformował o konieczności oczekiwania na informację zwrotną do 2 tygodni pomiędzy etapami a Pan(i) się na to zgodził(a), nie widzę niedopatrzenia w procesie. Jeśli możemy udzielić bardziej konkretnych informacji, prosimy o kontakt z naszym działem Talent Acquisition talentacquisition@ewl.com.pl

Osobiście brałam udział w procesie rekrutacyjnym, poleciłam też koleżance. Mnie zrekrutowano, dostałam pozytywny feedback jednak miałam czekać na ostateczna odpowiedz po czym koleżance podano pytania jakie będą na rozmowie aby się do niej przygotowała(??) i została przyjęta. Nie rozumiem takiego zachowania, co pracodawca miał na celu, wykreować sobie kandydata aby tylko go przyjąć? Chyba to nie jest celem rozmowy rekrutacyjnej. W dodatku sam proces był chaotyczny, miałam jedna rozmowę po czym byłam zapewniana, że wypadłam super, a zaproponowali mi jeszcze druga na inne stanowisko co trwało łącznie 2 tyg i chcieli aby czekała na kolejny feedback kolejne 2 tygodnie co daje miesiąc. Nieprofesjonalne zachowanie. To moja opinia :)

P

@P

Pisz konkretnie, ile zarabiasz, na jakim stanowisku. Bo te PR-owe pierdoły o których piszesz to czuć na kilometr

Zadowolony
@Adam

Ggggg

Szczerze mówiąc to kpina z tej rozmowy kwalifikacyjnej. Zresztą nie jest to jakiś wyjątek. Zero jakiegokolwiek kontaktu po rozmowie. Albo się szuka pracownika albo nie. Finanse kiepskie. Po jakimś czasie, skontaktowali się że mną odnośnie innego stanowiska ale podziękowałem. Nie lubię jak się robi że mnie idiotę. Nie polecam. Oby jak najwięcej ludzi szanowali siebie i swój czas. Zawsze szuka się lepszej pracy, i jak słyszę na rozmowie na zwykle stanowisko o jakiś 50 etapach, albo że jakaś informacja będzie w ciągu najbliższych 2-3 tyg to odrazu mówię że rezygnuje bo miesiąc to można szukać dyrektora do Wielkiej korporacji a nie np przedstawiciela handlowego lub w sprzedaży. Jeszcze raz nie polecam!

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w EWL S.A.? Dodali nowe ogłoszenia 1 lutego na GoWork.pl.

K.

Jak wygląda praca na stanowisku Sales Managera? Jaką mają flotę?

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie EWL S.A.?

Sylwia

Czy rekrutacja na stanowisko jeszcze trwa?

@Sylwia

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania: https://ewl.recruitee.com/o/specjalista-ds-kadr-i-pac-1

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w EWL S.A.? Chodzi o pracę jako Koordynator Projektu, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 1 lutego.

Jestem w tej firmie jestem odpowiedzialna co prawda za doświadczenie Klientów, ale staramy się by osoby, które dbają o ich dobrostan (m.in. koordynatorzy), same miały zapewnione poczucie satysfakcji i spełnienia. Mamy zatem programy szkoleniowe, kafeterie bonusów, opiekę medyczną z opcją szpitalną, integracje zespołowe, premie kwartalne... mm czy czegoś nie pominęłam... Co jest szczególnie cenione przez nas samych to kultura, która daje Ci sprawczość, szacunek, zdrową atmosferę i realne możliwości wpływania na kształt biznesu. fajna sprawa. Jeżeli jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami, napisz po prostu do nas maila, chętnie się spotkamy i opowiemy o naszej firmie. pomoc@ewl.com.pl lub hrbp@ewl.com.pl

Kandydatka

Miałam rozmowę w grudniu, do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Dobrze by było dostać chociaż jakąkolwiek informację zwrotną.

@Kandydatka

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o maila na adres hrbp@ewl.com.pl z nazwą stanowiska na które Pani aplikowała i skontaktujemy się z Panią z przekazaniem informacji o aktualnym etapie rekrutacji.

NIE POLECAM

UWAGA, firma nie płaci wynagrodzenia! Mija kolejny miesiąc i nic. Zero odpowiedzi ze strony pracownika firmy. Oby Państwowa Inspekcja Pracy pomogła.

@NIE POLECAM

Dzień dobry, prosimy o informację na adres hr@ewl.com.pl jakiego projektu dotyczy problem?

Klient

Naprawdę natrętny dział sprzedaży - ile razy będą mnie atakować. Mamy swoich sprawdzonych dostawców. Sprawdzaliśmy tę firmę klika razy i są bardzo negatywne opinie ich pracowników tymczasowych. Praktycznie nie dostają pierwszej wypłaty, bo za wszystko muszą płacić. Poza tym nie dostarczają kontraktowanych ilości pracowników. Są dużo lepsze firmy na rynku.

Agata
@Klient

Słabo to brzmi, ale pisząc, że sprawdzaliście to chodzi w kontekście samych przeczytanych opinii czy faktycznie z ich usług korzystaliście?

Klient
@Klient

bo ich pracownicy przechodzą do innych agencji

@Klient

A wiesz czemu przechodzą do innych?

odp.
@Ewa

bo obciążają pracownika wszystkimi możliwymi kosztami za swoje usługi

Renata
@odp.

Ale czy to nie jest normalne w takich agencjach?

@odp.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zależy nam na tym, aby ułatwić najbardziej jak to możliwe rozpoczęcie pracy osobom, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług. Jeśli w Państwa przypadku zostały naliczone dodatkowe opłaty lub opłaty, z którymi Państwo nie zgadzacie się, bardzo proszę o kontakt z naszą infolinią, wówczas wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

daga
@Klient

też tak zrobiłam, jeszcze kilka dni w tym okropnym środowisku i popadłabym w obłęd

@daga

Dzień dobry. Nie możemy odnieść się do konkretnych zarzutów, dlatego uprzejmie prosimy o kontakt na: pomoc@ewl.com.pl oraz zgłoszenia nieprawidłowości, które Panią dotknęły. Każde takie zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

@Renata

Klient i pracownik za to samo obciążani i opłaty pobierane podwójnie za to samo - ciekawe standardy, legalne ?

Woland

Hej, pracuję w EWL i uważam tą firmę za mega rozwojowe środowisko, które pozwala uczestniczyć w projekcie pomagania innym ludziom w poszukiwaniu pracy/możliwości/swojego miejsca na ziemi. super wyzwanie technologiczne.

Ciekawy
@Woland

A jakie to wyzwania technologiczne? Może coś więcej szczegółów? :) Jaki to produkt, co on robi, gdzie można podejrzeć jak wygląda i jak działa?

Agata

Jeśli firma miałaby za coś takiego według Ciebie płacić to rozumiem, że można tu liczyć na fajne zarobki i premie? ;) A jaki jest w zasadzie konkretny powód tego, że ją akurat podważasz?

Zostaw merytoryczną opinię o EWL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EWL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EWL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EWL S.A.