VCENTRUM SP. Z O.O.

Opinie o VCENTRUM SP. Z O.O.

Markus

Great service. Without cheating, always on time. Very professional care, well trained mechanics. I recommend the service, greetings to Mr. Patrick, the best adviser of my car / Markus

Zibi

Nie wiem jak jest od strony zatrudnienia. Ale próbowałem kupić samochód Volvo XC 90 . W ofercie była informacja , że auto bezwypadkowe, a po sprawdzeniu okazało sie że miało wymienioną szybę przednią, ogómienie różni się terminem produkcji aż o 10 tygodni. Właściciel po tym wycofał się ze sprzedaży, . Coś z tym autem jest nie tak. Volvo XC90 czarne z przebiegiem 21 960 Link do tego auta(usunięte przez administratora)

Poszwa
@Zibi 22.07.2016, 23:28

Profesjonalni sprzedawcy .Elastyczni, duża wiedza nie ma nachalności jak na Modlińskiej w komisach. Kupiłem E klasę jestem bardzo zadowolony. Ceny rozsądne terminy realne. Zero problemów z odkupem auta które chciałem zostawić w rozliczeniu. Polecam Jacek-602498066

GOść

VCentrum
@GOść 25.04.2016, 07:26
Praca na czarno, obiecują złote góry a później niestety nie ma to pokrycia z rzeczywistością. Zdecydowanie odradzam....

Dzień dobry, odpowiadając na zarzuty przytoczę kilka faktów: Zanim zatrudnimy kogoś na umowę o pracę, stosujemy umowę zlecenie żeby sprawdzić kwalifikacje i jakość pracy nowej osoby. Jeśli jest rozczarowanie w relacji pracownik pracodawca to po obu stronach, gdyż kandydat nie realizujący obietnic z rekrutacji nie jest w stanie otrzymać obiecanych profitów co wprost wynika z wcześniejszych ustaleń. W naszych 3 firmach jest 70 pracowników i współpracowników więc nie mówmy o pracy na czarno, to absurdalny zarzut. Mamy wysoki poziom lojalizacji pracownika, co świadczy o bardzo dobrych relacjach pracownik/pracodawca i dobrze zorganizowanej pracy zespołowej. Nasze kierownictwo i najlepsi specjaliści mechanicy pracują 11 lat tj. od początku istnienia firmy. Korzystanie z różnych dotacji w tym Urzędu Pracy i innych dofinansowań nie jest kombinatorstwem, tylko efektywnym prowadzeniem przedsiębiorstwa, czego dowodem są już dwa oddziały VCentrum i baza niemal 10 tyś Klientów, oraz nienaganne opinie w internecie. Osoby nastawione pozytywnie do pracy i zorientowane na sukces szybko asymilują się z naszym zespołem. Zapraszam do kontaktu wszystkich otwartych na świat i szukających nowych wyzwań! Pozdrawiam Jacek Chmielewski Prezes zarządu VCentrum

Gość

Najlepszy zespół, z jakim miałam okazję współpracować. Do tego możliwość zdobycia nowej, często bardzo cennej wiedzy w branży motoryzacyjnej.Właściciel jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem co w dzisiejszych czasach stanowi rzadkość. Zdecydowanie polecam.

Nowy

Szczerze odradzam pracy w tej firmie no chyba ze lubisz dostawać pod stołem co łaska. Właściciel obiecuje złote góry niestety po rozpoczęciu pracy wszystko wygląda inaczej.

On

Szkoda czasu i nerwów. Właściciel kręci i kombinuje jak może. Mimo że na początku jest mowa o normalnej umowie o pracę, potem się okazuje że pracujesz na czarno bez umowy, co więcej namawia pracowników na zarejestrowanie się u urzędzie pracy, żeby móc na nich kasę z dotacji wyciągnąć. A to tylko jeden przykład nieuczciwości z jego strony...

Zostaw opinię o VCENTRUM SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VCENTRUM SP. Z O.O.