2 Dodaj opinię
2 10 15 5 1

Opinie o VCentrum Grupa Sp. Z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Artur

Na mieście mówi się że to pato-skład. Rzeczywiście tak jest jesli oceniamy warsztat i magazyn. Ludzie tam pracujący nie rozmawiają tylko muczą, wyją, szczekają, miałczą, gdaczą. Udają wielkich mechaników a nie potrafią zweryfikować zawieszenia.

Tak1Nie
Zibi

Nie wiem jak jest od strony zatrudnienia. Ale próbowałem kupić samochód Volvo XC 90 . W ofercie była informacja , że auto bezwypadkowe, a po sprawdzeniu okazało sie że miało wymienioną szybę przednią, ogómienie różni się terminem produkcji aż o 10 tygodni. Właściciel po tym wycofał się ze sprzedaży, . Coś z tym autem jest nie tak. Volvo XC90 czarne z przebiegiem 21 960 Link do tego auta(usunięte przez administratora)

Tak9Nie

Poszwa
@Zibi

Profesjonalni sprzedawcy .Elastyczni, duża wiedza nie ma nachalności jak na Modlińskiej w komisach. Kupiłem E klasę jestem bardzo zadowolony. Ceny rozsądne terminy realne. Zero problemów z odkupem auta które chciałem zostawić w rozliczeniu. Polecam Jacek-602498066

Tak10Nie1

Bart
@Zibi

Wymieniona szyba czołowa nie świadczy o tym ze auto miało wypadek.

Tak2Nie

Mirek Handlarz
@Zibi

Czy według Ciebie wymieniona przednia szyba oznacza powypadkowa przeszłość ? Jeśli tak , to wymień tez żonę czy tam kogo masz bo ktoś dotknął to już nie dziewica

Karol

To forum pracownicze więc klienci powinni kierować opinie na adres firmy!

Przemysław

Niewiele aktualnie piszecie o pracy w VCENTRUM w Warszawie - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Zdarzają się głosy pochodzące od klientów firmy, tak jak użytkownika @Violetta, ale niewiele można poczytać o samej pracy w tym miejscu. Może jednak ktoś z Was skusi się na to, aby napisać kilka słów o pracodawcy?

Violetta

Moje sugestie dla VCENTRUM SP. Z O.O.: (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Daleko od tej firmy. Obiecują złote gorynku. Na koniec wielkie (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć pracowników uczciwości. Przyjechalam 660 km żeby dostać w plecy z leasing em samochodu. Więcej kontroli ze strony pracodawcy.

TakNie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące VCENTRUM SP. Z O.O.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Markus

Great service. Without cheating, always on time. Very professional care, well trained mechanics. I recommend the service, greetings to Mr. Patrick, the best adviser of my car / Markus

Tak2Nie1

GOść

Praca na czarno, obiecują złote góry a później niestety nie ma to pokrycia z rzeczywistością. Zdecydowanie odradzam.

Tak6Nie

VCentrum
@GOść

Dzień dobry, odpowiadając na zarzuty przytoczę kilka faktów: Zanim zatrudnimy kogoś na umowę o pracę, stosujemy umowę zlecenie żeby sprawdzić kwalifikacje i jakość pracy nowej osoby. Jeśli jest rozczarowanie w relacji pracownik pracodawca to po obu stronach, gdyż kandydat nie realizujący obietnic z rekrutacji nie jest w stanie otrzymać obiecanych profitów co wprost wynika z wcześniejszych ustaleń. W naszych 3 firmach jest 70 pracowników i współpracowników więc nie mówmy o pracy na czarno, to absurdalny zarzut. Mamy wysoki poziom lojalizacji pracownika, co świadczy o bardzo dobrych relacjach pracownik/pracodawca i dobrze zorganizowanej pracy zespołowej. Nasze kierownictwo i najlepsi specjaliści mechanicy pracują 11 lat tj. od początku istnienia firmy. Korzystanie z różnych dotacji w tym Urzędu Pracy i innych dofinansowań nie jest kombinatorstwem, tylko efektywnym prowadzeniem przedsiębiorstwa, czego dowodem są już dwa oddziały VCentrum i baza niemal 10 tyś Klientów, oraz nienaganne opinie w internecie. Osoby nastawione pozytywnie do pracy i zorientowane na sukces szybko asymilują się z naszym zespołem. Zapraszam do kontaktu wszystkich otwartych na świat i szukających nowych wyzwań! Pozdrawiam Jacek Chmielewski Prezes zarządu VCentrum

Tak7Nie

Gość

Najlepszy zespół, z jakim miałam okazję współpracować. Do tego możliwość zdobycia nowej, często bardzo cennej wiedzy w branży motoryzacyjnej.Właściciel jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem co w dzisiejszych czasach stanowi rzadkość. Zdecydowanie polecam.

Tak9Nie1

Nowy

Szczerze odradzam pracy w tej firmie no chyba ze lubisz dostawać pod stołem co łaska. Właściciel obiecuje złote góry niestety po rozpoczęciu pracy wszystko wygląda inaczej.

Tak17Nie

On

Szkoda czasu i nerwów. Właściciel kręci i kombinuje jak może. Mimo że na początku jest mowa o normalnej umowie o pracę, potem się okazuje że pracujesz na czarno bez umowy, co więcej namawia pracowników na zarejestrowanie się u urzędzie pracy, żeby móc na nich kasę z dotacji wyciągnąć. A to tylko jeden przykład nieuczciwości z jego strony...

Tak25Nie

Zostaw opinię o VCentrum Grupa Sp. Z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie