Opinie o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ w Kraków

Kinga

nie ma na co narzekać są ok!

PAŹDZIOCH

Nie ma co się tek ekscytować , firma jak firma , to chyba normalne że się płaci na czas, czy że można iść na urlop. No chyba że u was jest jakoś inaczej to śmiał polecam. Z mojej perspektywy zawsze mogli by płacić więcej no, ale cóż . Pod względem wypłacalności i takiego ludzkiego podejścia to na pewno są OK .

Julia

Polecam HR-assistant.pl mają ciekawą stronę , w razie co też jest kontakt do nich . Zawsze odbierają telefon, co jest super bo tak to ciężko było się wcześniej gdzieś dodzwonić jak pracowałam i potrzebowałam dnia wolnego czy coś . Jest jak by inny świat , pewnie dla tego że tam się naprawdę dba o pracownika . Nie mają problemów z najprostrzymi rzeczami jak u innych że urlop to był zawsze problem , tu się mnie tylko zapytali od kiedy i na ile i po temacie . Super bardzo się cieszę że tam trafiłam nawet jeśli to było przez przypadek :)

Sabina

Jest ok, Hajs się zgadza, ludzie zajebiści.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji - operator maszyn w firmie HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Marcelina

A ja powiem tylko tyle że jest to moja pierwsza praca i na początku się bałam , ale jest supeerrr :)

Luki

Pracuję od roku i jestem zadowolony. Szefostwo naprawdę w porządku. Nie wymagają cudów. Praca to drugi dom każdego człowieka więc wiadomo że każdemu zależny na tym żeby było ok, i tu tak jest. Polecam

jest ok, nie ma na co narzekać, hajs się zgadza, dobre obiady pracownicze.

Jola

Najważniejsze że są wypłacalni i płacą na czas . Zawsze chyba dają umowę o pracę, ja już mam kolejną na 3 lata teraz . Jest dobrze bo dają poczucie bezpieczeństwa a dla mnie (mam 54 lata) to jest bardzo ważne żeby nie szukać nowej pracy

Kaśka

Dbają o pracownika, dotrzymują słowa, jak się wywiązujesz ze swoich obowiązków i osiągasz wyznaczone cele to dostajesz premie. I co ważne masz na dzień dobry powiedziane co i jak robić żeby dobrze zarobić i uwierzcie nie jest to jakiś duży wysiłek!

Filip

Nie jest źle , najważniejsze że hajs jest na czas ! Kadry działają wolno, niby jakiś przepis ze mają na wszystko 5 dni

Karol
@Filip

A ten jak zawsze swoje jak się (usunięte przez administratora) do czegoś to nie ma mocnych , no ręce opadają . Kadry to kadry oni mają swój świad odpuścił byś tym sympatycznym paniom

Julka

Po przejściach z inną agencja z Krakowa bardzo długo zastanawiałam się czy jeszcze raz wejść w ta samą rzeką - bo przecież dwa razy w tą samą wodę się nie wchodzi. Niestety miałam trudną sytuacje i nie miałam wyjścia musiałam skorzystać z takiej opcji. Na szczęście w moim przypadku staropolskie przysłowie się nie sprawdziło. Są naprawdę w porządku. Jestem zadowolona i mam głęboką nadzieję że tak będzie nadal. Fajni ludzie, dobre warunki pracy.

Radek

to co ich wyróżnia to szybkie działanie - polecam

KRYSTYNA

A ma ktoś do nich jakiś kontakt dokładniej ?

David
@KRYSTYNA

wejdź na ich funpage https://www.facebook.com/assistanthr/

Mateusz

Pracuje od roku - jak człowiek robi swoje to na premiach naprawdę fajnie można dorobić. Hajs zawsze na czas

Jagoda

Pracuje od niedawna i jak na razie jest całkiem ok. Ludzie spoko, pensja zawsze na czas. Nie robią problemów jak człowiek potrzebuje coś załatwić. Jestem samotna matką i czasem się zdarza że muszę odebrać dziecko z przedszkola bo chore, coś się dzieje. zawsze można się z nimi dogadać odrobić jakieś godziny. Manager zawsze miły i uśmiechnięty. Nie ma spiny. Zobaczymy czy utrzymają swój poziom.

Moja opinia jest taka że wiele jest firm tego typu na rynku i wszystko zależy od człowieka na którego się trafi . Nie wiem kto im dobierał kadry, ale to porządne osoby i zawsze można ze wszystkim do nich walić jak w dym . Małe zażalenie z powodu tego że wszystkie dokumentyu trzeba przesyłać do centrali ,zdjęcia skany itp . No ale na wypłaty nie ma co narzekać . Zarabiam lepiej niż w poprzedniej firmie a robię tą samą robotę , tam zero premii tu niby podstawa taka sama, ale na premiach idzie dorobić . Wszystko mam na umowie czarno na białym , lipa tylko że premie dopiero po 3 miesiącach się dostaje na początek goła podstawa . Takk jak wcześniej napisałem na tego typu pracę biurową jak robię ja to jest godnie . Mam nadzieję że komuś pomogłem

Mirosław

Ja też uważam że mają za dużo papierowych tematów , bo strasznie się wpieniałem przy załatwianiu formalności , nerwy opadły , chwilę to potrwało ale teraz pracuję już prawie drugi rok i jestem zadowolony . Super kontakt z koordynatorami nie robią problemów z urlopami jak się zaplanuje wcześniej . Jak człowiek zachoruje to też zadzwonią zapytają co się stało . No polecam bo są przyjaźnie nastawieni do pracownika i nie robią ze wszystkiego problemów .

KK

Zlecenia zawsze rzetelnie wykonane - polecam współpracę!

Jurek

Fajni ludzie - pomocni, zaangażowani. Inne agencje powinny brać z nich przykład!!!

Marcelina

dobrze ze w końcu coś się o nich pojawiło . Kiedyś miałam się na rozmowę umówić ale w końcu to olałam bo nic nie było nigdzie o nich więc nie chciałam ryzykować . A teraz chyba się rozbudowali bo coraz więcej o nich piszą . Myślicie że wysłać jeszcze raz im cv ? odezwą się jak myślicie ?

Kaja
@Marcelina

na pewno warto - zawsze się kontaktują i przedstawiają cały wachlarz ofert

Zostaw merytoryczną opinię o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ - Kraków

• Jak się pracuje w HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ?

Zobacz opinie na temat firmy HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ