Opinie o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ w Kraków

Jakiś specjalnych wymagań nie maja teraz do sprzedawców? Upewnić się chce bo mam przed sobą ofertę i piszą tylko ze należy obsługiwać klienta, odbierać towar i dbać o dobry wizerunek sklepu. Doświadczenie jest więc wymagane? wcześniej pisano o fajnym zespole mam nadzieje ze atmosfera do teraz jest podobna bo na taka właśnie liczę

Turbobabcia397@gmail.com Nowy wpis

Witam, poszukuję pracy na jedną zmianę, najlepiej od godziny 8 rano. Posiadam orzeczenie. Czekam na informacje i Pozdrawiam.

Tadeusz Nowy wpis

Polecam!! Fajny zespół - bardzo sympatyczni ludzie!

Lidka Nowy wpis
@Tadeusz

O, ale super. No a jak fajni ludzie to są też wspólne jakieś wyjścia? Jakie imprezki integracyjne, wspólne obiady i inne takie? Może nawet wyjazdy firmowe na kilka dni?

Kamila

Bardzo dobra agencja rekrutacyjna - polecam z całego serca. Fachowe podejście do kandydatów. rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków. Jestem zadowolona że pomogli mi znaleźć pracę. Super zespół!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji - operator maszyn w firmie HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ?

HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ poszukuje osoby na stanowisko Pakowacz. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

sylwek

FERAX (formierz -pakowacz )

@sylwek

byly pracownik ferax -pakowacz

LS

Nie polecam firmy. Zostałem znaleziony na Linkedin, została przedstawiona mi oferta, którą się zainteresowałem i nagle kontakt ucichł. Parę dni później kolejna osoba na Linkedin z tej firmy pisze z tą samą ofertą, piszę jaka jest sytuacja, że mimo to jestem zadowolony, wysyłam CV. Po paru kolejnych dniach oddzwania jeszcze kolejna osoba, w rozmowie umawiamy się na 1 rozmowę z klientem na konkretną godzinę, konkretny dzień, jednakże po samej rozmowie, nie dostaję ani potwierdzającego maila, ani informacji, że jednak do rozmowy nie dojdzie a o umówionej godzinie oczywiście nikt do mnie nie zadzwonił. Tak więc, tragiczne podejście do osoby, którą sami 'wyłapują' na Linkedinie, 3 osoby jedynie zabierają czas...

LS

NIe polecam firmy. Zostałem znaleziony na Linkedin przez jedna osobę, napisała do mnie i pomimo zainteresowania, kontakt ucichł. Parę dni później napisała do mnie kolejna osoba z tą samą ofertą, napisałem, że jestem zainteresowany, wysłałem CV. Za parę dni zadzwoniła kolejna osoba, umówiliśmy się na rozmowę z klientem na konkretną godzinę w konkretny dzień, nie dostałem, ani maila potwierdzającego, ani informacji o rezygnacji, po prostu o ustalonej godzinie nikt nie zadzwonił. Tragedia, zero szacunku do ludzi, których sami 'zaczepiają'.

Maja

skąd i o której są dojazdy pracownicze do miejsca pracy w Strykowie na produkcję ? wymagają orzeczenie o niepełnosprawności, czy ktoś wie czy stopień lekki starczy czy trzeba mieć znaczny ?

sylwek

czy 44 lat orzeczenie o niepetnosprawsci (3) mam szanse na prace najlepiej zd -wola

Czy za trudniacie Osoby niepełnosprawne z pierszom grupą inwalickom I jeszcze jestem z Poddębic woj Łódzkiego

Marzena

Czy w wieku 59lat orzeczenie o niepełnosprawności mam szanse na pracę najlepiej Zd-Wola

Helena

Mam pytanie chciałabym pracować w Zduńskiej Woli . Czy jest to możliwe ? Praca z orzeczeniem .

Olka

@Pracownik a jakby student bardziej chciał o pracę to będzie problem?

Czy HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

To wszystko zależy, od wielu rzeczy np dla studentów bardziej opłaca się zlecenie,

Xxx

Ile idzie zarobić tam ? Lepiej niż najniższa?

Zadowolony

Firma na swojej stronie ma aktualne ogłoszenia o pracę, (usunięte przez administratora) Dla mnie znaleźli prace i jestem zadowolony

Wiktor

To chętnie zatrudniają osoby z orzeczeniem?

@Wiktor

Też, i nawet fajnie płacą

pyskolek 12

Hejka ludziska mieszkam po za Lodzia a mam zamiar tu Pracowac tez jestem osoba niepelnosprawna.Na jakiej ul.w Lodzi miesci sie ten zaklad.Odpiszcie ludziska

Malwina

Polecam ofertę pracy w łodzi - ja jestem bardzo zadowolona. Fajna oferta pracy dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Polecam

@Malwina

Fajnie, że o tym napisałaś. Czy stanowiska pracy są przystosowane dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i pracodawca oferuje wszystkie udogodnienia z tym związane?

Malwina
@Andrzej

Andrzej tak właśnie jest na tyle fajnie że są super warunki dodatki pieniężne dla osób z niepełnosprawnością i takie tam , no ja mam prywatną opiekę medyczną to mogę chodzić na rehabilitacje i nie czekam w kolejkach :) to jest super

Jola

Potwierdzam:)

Janusz
@Malwina

To na pewno duży plus, że możesz chodzić na rehabilitację w dogodnych dla Ciebie terminach. Czy jesteś w stanie napisać coś o zarobkach, które oferuje ten pracodawca?

MagdaLena
@Malwina

Hej, a powiedz mi na jakiej ulicy w Łodzi pracujesz? Właśnie chce składać do nich aplikacje na pakowanie kosmetyków i zastanawiam się gdzie to jest, żebym wiedziała jak z dojazdami

Janusz
@MagdaLena

Pisałaś jakiś czas temu, więc ciekawi mnie, czy zdecydowałaś się na złożenie CV i rozpoczęłaś pracę. Jeśli tak napisz proszę jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy była kilku etapowa? Będę wdzięczny za wskazówki.

MagdaLena

Pytanie do osób, które pracują w Łodzi przy pakowaniu kosmetyków - na jakiej to jest ulicy?

Zostaw merytoryczną opinię o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ - Kraków

• Jak się pracuje w HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ?

Zobacz opinie na temat firmy HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ