Zdrowie Apteka Sp. j. Agnieszka Najdzionek

Kraków

Opinie o Zdrowie Apteka Sp. j. Agnieszka Najdzionek

Kalina

A ja się z tym nie zgodzę Tomku, pracuję już tu parę lat i jak Kasia uważam, że atmosfera i ludzie są super!!!! A zarobki? Może zamiast wylewać gorzkie żale trzeba zapytać o podwyżkę? Ja tam nie narzekam ;)

Tomeq88

no atmosferę tworzą ludzie i jak jest zgrany zespół to fajnie się pracuje, jednak zarobki są jednymi z najniższych w Krakowie i mało ludzi zatrudniają, ludzie zaczynają uciekać

patti

dobre zarobki. W aptece na Hutniczy i Uroczym atmosfera super kierowniczki bardzo przyjaźnie nastawione do personelu POLECAM

n

zwalniają i zatrudniają jak im się podoba...

kasia

Super atmosfera, dobre zarobki, pracuje tam 8 lat i nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Szefowa bardzo miła ,profesjonalna,dobrze zarządza ludźmi i firmą. Polecam

Piotrek

A ja wiem, że atmosfera jest beznadziejna. Szefowa ma humory co drugi dzień. Wielka pani menager która o zarządzniu ludźmi nie ma pojęcia. Gdyby nie to że światek aptekarski jest mały to spokojnie możnaby ją oskarzyc o[usunięte przez moderatora]!!!! Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Zdrowie Apteka Sp. j. Agnieszka Najdzionek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdrowie Apteka Sp. j. Agnieszka Najdzionek