Opinie o Thulium Software Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Thulium Software Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Thulium Software Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thulium Software Sp. z o.o. w Kraków

Iza Nowy wpis

Szukają do Thulium Administratora IT oraz osoby na helpdesk na Dział Obsługi Klienta: https://thulium.com/pl/careers/Dzial-Obslugi-Klienta/ Może pracujecie tu i możecie mi naświetlić, jak będzie się różnić pensja na helpdesku przy umowie o pracę na etacie, od samozatrudnienia. Co lepiej wybrać?

Emily Nowy wpis

@ext23 to kompletnie bez doświadczenia w programowaniu można tu się załapać?

ext23

Jako pracownik byłem zatrudniony w tej firmie, chociaż nie mam nic wspólnego z programowaniem. Moje stanowisko pracy również nie miało związku z oprogramowaniem, a tym bardziej jego wytwarzaniem. Po pewnym czasie umowa ze mną została rozwiązana za porozumieniem stron. Dalszą karierę rozwijałem w innej spółce, mającą metal w nazwie.

i Nowy wpis
Kandydat
@ext23

Nie rozumiem do czego odnosi się twoja opinija i czemu jest negatywna? Bo pożegnali cię? Wtedy dlaczego? Można jakość więcej szczegółów?

Wojtek Nowy wpis

@ext23 a co to było za stanowisko?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Thulium Software Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Administrator Linux/Cloud.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co twoim zdaniem jest największą zaletą przedsiębiorstwa Thulium Software Sp. z o.o. w miejscowości Kraków jako pracodawcy? Opowiedz o tym na forum i dodaj komentarz. Twój wpis może kreować transparentny rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Thulium Software Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Thulium Software Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Os. Złotej Jesieni 7
    31-827 Kraków
  • NIP: 6783145751 REGON: 122640593 KRS: 0000430556
Thulium Software Sp. z o.o.