Opinie o sklep.zibi.pl - GRUPA ZIBI S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GRUPA ZIBI S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRUPA ZIBI S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA ZIBI S.A. w Warszawa

Czy GRUPA ZIBI S.A. zapewnia kartę multisportu?

N Nowy wpis

Tak

Jak się pracuje z ludźmi z GRUPA ZIBI S.A.?

Lio Nowy wpis

Nie polecam, kłótnie, wyzwiska miedzy pracownikami to norma (szczególnie na serwisie zegarków).

prywatny

Z sercem pelnym żalu trzeba przyznać, że niestety firma traktuje pracowników z zerowym szacunkiem. Nagłe L4 potarfi być wyznacznikiem rentowności pracownika i prowadzić w kierunku jego zwolnienia. Relacja pracownik- pracodawca pozostaje stabilna dopóki dopóty salon jest w pełni wypłacalny, a reputację pracownika potrafią zniszczyć nawet najmniej racjonalne plotki czy oskarżenia, co również często jest powodem usunięcia pracownika bez weryfikacji wiarygodności doniesień.

Honorata Nowy wpis
@prywatny

Ale to nawet raz na jakiś czas nie można mieć L4? Czy te zwolnienia są rozważane wtedy gdy to branie chorobowego się często powtarza?

Gucio

Wiele by można napisać o tej firmie ale na pewno nie jest pro pracownicza.  Firma narzuca okresy urlopowe.Pracownik powinien mieć prawo do wykorzystania  urlopów przez cały  rok kalendarzowy, lub maksymalnie do 30 września następnego roku . Dział sprzedaży aktualnie to jedna wielka pomyłka, odeszli i odchodzą jedyni kompetentni kierownicy a zostaje banda mało intelientnych ludzi w wielu przypadkach bez wykształcenia, która nie ma pojęcia o zarządzaniu.  Pani K koordynator całego zespołu detalicznego  to największa pomyłka w dziejach nie wspominając o Pani regionalnej z Krakowa i Częstochowy, Płocka.  Firma sama się pogrąża,  traci dobre marki. Marketing kierowany jest przez ludzi bez doświadczenia, brak kontaktu.  Kiedyś pracowali tam naprawdę kompetentni, zorientowani na potrzeby  rynku , ludzie ale to bylo dawno. Z poważaniem

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GRUPA ZIBI S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Irena

Grupa Zibi prowadzi sieć sklepów z zegarkami. W tym miejscu ma się styczność z zegarkami również z wyżej półki. Poniżej zostawię link do aktualnych rekrutacji https://www.zibi.pl/kariera/sprawdz-najnowsze-oferty-pracy/ Wiecie, jak pracuje sie obecnie w tej firmie i jakie benefity pracownicze oferuje pracodawca?

Nana

Jak zarobki? Jakieś szanse awansu? A podejście zarządu do pracownikow?

Kilku letni pracownik
@Nana

Prędzej szanse na wypowiedzenie niż awans

@Kilku letni pracownik

Uuuuu niedobrze, a jak z wynagrodzeniami i benefitami pozapłacowymi? Czy potrafią docenić pracownika?

boberek
@Nana

Benefity: Był multisport, ale nie ma, jest medicover i to jedyny plus. Wynagrodzenie w zależności od stanowiska, ale jeżeli chcesz pracować w sprzedaży, to szału nie ma. Do tego teraz wszyscy mamy obcięte pensje przez Koronę.

@boberek

Widziałam ofertę w Silesii w Kato na kierownika ale podobno stanowisko zostało już obsadzone. Szkoda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w GRUPA ZIBI S.A.?

boberek

Tylko atmosfera jest tu kluczem i ludzie. Zarząd + forma w jakiej firma jest prowadzona i zorganizowana to jeden wielki kabaret. Jak już Cię wycisną do końca, dadzą papier i zrobią wszystko by dać Ci do zrozumienia, że jesteś "nikim".

nick

Uczciwa praca, za uczciwe pieniądze. Pracownik jest szanowany i nie ma żadnych niedomówień. Z pewnością jedno z lepszych miejsc w jakich przyszło mi pracować i zdobywać doświadczenie.

figo fago
@nick

Przede wszystkim uczciwa. Ja bardzo sobie chwalę i jak ktoś pyta gdzie pracuję i co robie to nie ma wstydu

@figo fago

Jakie podejście? Korpo czy po ludzku, jakieś szanse na rozwój czy awans?

@Panie Zbyszku! A co masz na myśli pisząc że szef zabiera pracownikom od ust? Obcięcia w pensji?

Panie Zbyszku!

Apeluje o opamietanie się! Proszę zrozumieć poprawnie filozofię, która Pan jako Prezes bardzo propaguje. (usunięte przez administratora)Jest okazja do wybicia Grupy Zibi na wyżyny. Niech Pan nie zabiera pracownikom chleba od ust! Apeluje! I wierzę, że w końcu Pan pójdzie po rozum do głowy. Za długo już to wszystko idzie w zła stronę. Zasada nr 9 Face every challenge with courage. Be fair and never deceive others. Powodzenia.

joger

Tutaj raczej trzeba być człowiekiem ogarniającym i wielozadaniowym. Pracowałem w konkurencji, więc wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać. Dużo wiedzy też już miałem. Ale jeżeli mam być szczery Zibi ma dużo lepsze szkolenia.

ok

Jak dla mnie ok. Dobry przepływ informacji. Trafił mi się naprawdę pozytywny zespół. Każdy wie co ma robić. Szybko się wdrożyłem. Całkiem fajna praca.

pracoznawca

W każdej firmie są jakieś cele do zrobienia, jeżeli kogoś to dziwi to chyba nie pracował w dobrej firmie. Pracuję nie od dziś i na niejednym szkoleniu miałam już okazję być. A zdobytego doświadczenia przecież nikt mi nie odbierze.

obiektywnie

Firma nie stoi w miejscu to widać. Czy wszystkie zmiany są na lepsze to już nie mi oceniać, ale sama praca nie uważam, żeby była jakaś zła.

mała

Nie jest teraz łatwo znaleźć dobrą pracę i zaufanego pracodawcę. A konkurencja na rynku pracy tez nie jest mała. Mówi się, że jest rynek pracownika, ale ja jakos tego nie widzę. Tą prace akurat poleciła mi koleżanka. Długo szukałam czegoś fajnego i wreszcie się udało. Umowa w porządku, wszystkie składki tak jak trzeba, ubezpieczenie jest (z tym miałam problem u poprzedniego pracodawcy, a wydało się w niemiłych okolicznościach jak leżałam połamana w szpitalu), także ja naprawdę jestem zadowolona z obecnych warunków jakie mam.

hobby
@mała

I tu sie z tobą zgodze. Ja to naprawdę mam wrażenie, że jak ktoś narzeka to już wymyśla jak może. Praca mnie jest taka zła, tylko ludziom sie nie chce pracować. Przecież to oczywiste i wszędzie tak jest, że jak ktoś idzie na urlop to ktoś musi robić jego obowiązki. Pewnie myślą, że jak sami idą na urlop to ich sie robą same. Bez sensu ten hejt. Zibi dobra firma.

Darek

Zibi to dobra firma, wypowiadam się jako klient. Mam u Państwa kupionych już kilka modeli zegarków i naprawdę jestem mega zadowolony. Gwarancja oryginalności. Chciałbym pochwalić także serwis. Gdy w moim ulubionym zegarku zbiłem szkiełko nie było mi do uśmiechu. Na szczęście zostało bardzo szybko wymienione, zadbali także o czystość bo przy okazji wyczyścili mi cały zegarek, za co duży plus.

Opinie o ZIBI SA

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Zibi SA i wszystko jasne. Po co zakładać kolejne profile? Chyba tylko po to aby odciągnąć uwagę od tych negatywnych komentarzy na starym Waszym profilu.

koleżanka
@Opinie o ZIBI SA

Przecież to nie Zibi zakłada te profile tylko gowork odgórnie... Ja bym nie rozsiewała takich informacji nie mając na ten temat wiedzy :)

Klaudia

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat pracodawcy.

Eryk
@Klaudia

Skoro tak zachęcasz, to powiedz coś sama na temat aktualnej kondycji firmy. Ja też chętnie się czegoś dowiem.

Bartosz

Grupa Zibi sprzedaje i serwisuje zegarki, instrumenty muzyczne, kalkulatory i terminale mobilne różnych marek w tym także luksusowych. Na stronie https://www.zibi.pl/kariera/ pracodawca szuka asystenta do spraw personalnych i doradcy klienta. Czy ktoś z Was pracuje w tej firmie lub będzie aplikował, na któreś z tych stanowisk?

Klaudia

Zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA ZIBI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GRUPA ZIBI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA ZIBI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA ZIBI S.A.?

GRUPA ZIBI S.A.