Opinie o Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski w Wrocław

Danuta

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników z doświadczeniem w sprzedaży?

Naiwna
@Danuta

Firma cały czas poszukuje. Co więcej ja byłam taka naiwna. (usunięte przez administratora) Oni są niewyplacalni. Ludzie nie dajcie się nabrać

(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu! Zupełnie inne ceny podawane niż na fakturze , umówienie się z panią po kolejne razy graniczy z cudem, krótkie terminy ważności. Ogólnie bardzo nieprofesjonalni ludzie. Omijać szerokim łukiem, ludzie przy takich świniach są tylko stratni! Oby im się odbiło za te przekręty!

Lolek

Ale to forum pracownicze i uwagi klientów nie tu powinny być kierowane!

Bio

Firma tragedia zwykli (usunięte przez administratora) wciskają towar 150 procent droszy niż jest w innych hurtowniach obiecuja ze przyjmuja zwroty wcale ich nie odbieraja z checia dobral bym im sie do (usunięte przez administratora) dziś mialem okazjie dziewczynke spotkac na obornickiej na placu gdzie zakupuje towary ktore wciska nam 3 razy drozej uwazajcie na nich zwykli (usunięte przez administratora)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Lakiernik Samochodowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
tomek

Firma tragedia...ceny z kosmosu marża 70- 120 %tragedia....nie dajcie się nabrać...gonić ze sklepów takich pseudo hurtowników

wroclawianin

Ostania lokalizacja ich to Mokronos koło Wrocławia (usunięte przez administratora)

Pracownik Żabki

Ludzie dajcie sobie z tą firmą spokój. To (usunięte przez administratora) Towar nigdy nie jest zgodny z tym co mają dostarczyć. Pani przedstawiciel to zwykła OSZUSTKA która zasłania się swoim prawnikiem. Mamy 4 adresy firmy A tak naprawdę to gdzie jest firma? Może w wynajętym lokum. Załóżmy pozew zbiorowy. Sprawę mamy wygraną.

klara
@Pracownik Żabki

tak sa 4 adresy bylam pod kazdym i lipa nie ma tam zadnej firmu u mnie 1600 poszlo sie........... masakra jakas a teraz biedny szef jest ciezko chory hahah najlepsza wymowka jak juz odbiora tel.. piszcie na kinusia581.interia.pl chetnie pogadamy zeby ktos kolejny nie padl ofiara trzeba działać

manitka26
@Pracownik Żabki

jestem za jakby co moj nr tel 503431409

Znajomy szefa.
@klara

Szef ciężko chory?? Dobre sobie. Szef szuka kolejnych naiwnych co by wykonywali pracę za niego. J(usunięte przez administratora)to może przydałaby się nowa twarz żeby ktoś towar kupował. Proponuję dzwonić do oporu.

Właściciel sklepu.

Dawno nie widziałam takich przekrętów jak w tej firmie. Dziewczyna która rozwozi i zachwala towar A później nie wraca już w to samo miejsce to córka właściciela hurtowni. Zwykla OSZUSTKA. Towar nigdy nie jest zgodny z tym co obiecują A i nigdy nie można towaru zwrócić. Omijać jak najdalej.

Ekspedientka
@Właściciel sklepu.

Cały dzień do szanownej Pani dzwonie żeby zwrócić towar i nie odbiera. Co to za przedstawicielka która nie odbiera telefonów! To zwykła (usunięte przez administratora). Towar miał być tańszy a okazał się droższy.

Kierowca

Ja jestem byłym pracownikiem tej hurtowni i sam padłem ich ofiarą. Wszędzie gdzie tylko mogą to (usunięte przez administratora)i dowiadują się najpierw jaki kto ma status materialny A później nie chcą wypłacać pieniędzy. Co do towaru to jest kilka razy przemetkowany. Sprawdzać daty ważności. Nigdy oni nie mieszkają długo pod jednym adresem więc radzę OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM

Krzysztof
@Kierowca

Jak długo pracowałeś w firmie Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski? Mógłbyś napisać, dlaczego rzekomo firma nie chciała wypłacić Ci należnego wynagrodzenia? Pracodawca miał jakieś uwagi odnośnie Twojej pracy, czy może był zupełnie inny powód opisanej sytuacji? Zachęcam do aktywnej dyskusji na ten temat.

Kierowca
@Krzysztof

Pracowałem długo sam pracodawca czyli (usunięte przez administratora) nie miał zastrzeżeń największe zastrzeżenia miała jego córeczka czyli (usunięte przez administratora) która nigdy się nie przyznaje że jest (usunięte przez administratora) Rozwozilem z nią towar A co więcej po pracy jak ten (usunięte przez administratora)musiałem jeszcze czekać(usunięte przez administratora) Na początku moja pensja była ok.ale później coraz to mniej i mniej A ucinala ja (usunięte przez administratora) żeby ona miała na swoje wydatki. Radzę nie podejmować współpracy z tymi ludźmi. Każdy od nich ucieka.

Lewi

Dołączam się do w/w opinii .Dokładnie jak w powyższych opisach,towar nie zgodny z zamówieniem, ceny nie takie jak ustaliliśmy faktury pro forma,bo rzekomo wystąpił jakiś problem.Jakikolwiek kontakt z Panią Magdą niby przedstawiciel firmy NIE MOŻLIWY.Radzę nie podejmować rozmowy z " przemiła "Panią OSZUSTKĄ!!!!.Zdecydowanie nie polecam!!!!!!

Aida
@Lewi

Też wpadliśmy ofiarą tej firmy , ale czy ktoś w ogóle był w tej hurtowni bo adresów znalazłam az4 i wszystkie są prywatnymi mieszkaniami to raczej hurtowni na 4piętrze sie nie prowadzi? Proszę o jakąś podpowiedź

jagoda
@Aida

byla tam pani na miejscu we wroclawiu bo ja sie wlasnie wybieram pani maial przyjechac odebrac towar a po ostatniej umowionej rozmowie kidy miala przyjechac juz noe odbiera telefonow masakra 1400 zl poszlo... (usunięte przez administratora) i tyle cos trzeba z tym zrobic zglosic gdzie sie nalezy...

Manitka26
@jagoda

Witam mam pytanie czy zgłosiła to Pani na policję bo ja się jutro wybieram i szukam więcej osób jako świadków żeby ich usadzić. Mój tel to 503431409

Mam dokładnie taką samą opinię o tej firmie jak przedmówcy. OSTRZEGAM - nie kupujcie nic od nich. Dostawa niezgodna z zamówieniem. Obiecują, ze wymienią, potem okazuje się że nie mają towaru a na końcu, że ich to nie interesuje i klient ma sobie radzić sam. Nie można się do osoby odpowiedzialnej "dobić". W sumie takie praktyki nadają się do zgłoszenia na policję. Nie wiem jak w ogóle mozna prowadzić tak działalność. Moje sugestie dla Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski: Mam sugestię tylko jedną - proponuję od razu zamknąć tę firmę.

Dołączam się do w/w opini współpraca z w/w firmą nie należy do przyjemnych. Też otrzymaliśmy towar nie zgodny z naszym zamówieniem. Rozmowa z Panią przedstawiciel też mijala się z prawdą. Kontakt telefoniczny celem wyjaśnienia niezgodności jest praktycznie niemożliwy. Nie wspomnę już o oddzyskanie pieniędzy. Nie polecam współpracy z tą Panią i tą firmą.

Klientka

W moim przypadku bylo podonie pano przyjechala zachwalajac produkty regionalne i zachecajac do zakupi mimo mojej odmowy zachecala wrecz namawiala i wciskala produkty zaczela opuszczac na cenie itd. Wiec dla swietego spokoju i z grzecznosci wzielam kilka produktow... Gdy pani poszla do auta i przyniosla mi zwyczajne produkty a na koniec wreczyla wzke mowiac ze fv przywieze mi za 2 tyg bo nie maja urzadzenia do fv na samochodzie . mowie zapewnila ze wszystko co sie nie sprzeda zabierze . wiec tak 2 tygodnie minely juz dawno a pani jak nie bylo tak nie ma zostalam z beznadziejnym papierkiem i to jeszcze okazalo sie ze pani wypisala ceny nie takie na jakie sie umowilismy ciastka w kosmicznych cenach sosy chrzanowe to samo .....jestem bardzo zdziwiona ze na pierwszy raz pani odwazyla sie zrobic takie swinstwo.... Powinna zachecic klientow a nie ich zrazac do siebie napewno nie skorzystam z ich oferty nastepnym razem jestem zawiedziona.... Uwazajcie na takich ktorzy bardzo domagaja sie byscie koniecznie cos zamowili ....

Fji

Pani wciska kit i probuje sprzedac towar duzo drozej niz mozna go kupic nawet w sklepie internetowym ze zdrowa zywnoscia. Udaje ze firma jest producentem sprzedawanych produktow a pozniej przynosi z auta towar na wypisanym swistku papieru i nazwą firmy "auto car" -.- pozatym klamie mowiac ze np. Batoniki maja 60g a przynosi w tej cenie 40g. Jak odmowilam przyjecia towaru to na mnie nawrzeszczala ze teraz ona bedzie musisla korekty robic. Korekty czego? Tego smiecia wypisanego recznie, ktory nie byl nawet faktura?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski - Wrocław

• Jak się pracuje w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Śliczna 33 lok. 5
    50-556 Wrocław