Opinie o Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski w Wrocław

Czy w firmie Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku lakiernik samochodowy?

Maria Nowy wpis

Możesz napisać o co chodzi? O te zaległe płatności? To są tylko faktury czy wypłaty pracowników też? Wielu osób to dotyczy?

Pozew Zbiorczy Nowy wpis
@Maria

Proszę Panią, tutaj chodzi o wszystko.... Ci Państwo narobili tyle przekrętów - urzędy skarbowe, faktury, spirala długów, zmiany miejsca zamieszkania, ukrywanie "majątku', nieopłacone faktury za towar, wynajmy nieruchomości, rachunki wszelkiej maści..... Ktoś musi z tym zrobić porządek... a tak się składa, że jestem osobą kompetentną ku temu z zapleczem sporych znajomości. Także, jeśli Pani jest pokrzywdzona w jakikolwiek sposób i zależy Pani na sprawiedliwości.... podaje raz jeszcze adres meilowy pozew 2022@op.pl

Jakie narzędzia pracy zapewnia Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Grzegorz

Czy Pan/i nie czyta opinii? Nie widzi Pani co o tej firmie, tych ludziach piszą. Pani Magdalena nawet by unikać płatności informuje że jest w USA:)

Klient

Witam. Od miesiąca próbuje się dodzwonić do Pani Magdy a i nawet posiadałem numer do właściciela firmy czyli jej ojca. Jest gluch gdyż abonent niedostępny. Zalegają mi sporo kasy. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jeszcze są w kraju czy już uciekli?

kate
@Klient

hey. Czy namierzyłeś tych Gosci? Ja próbuję ich zwindykować ale się śmigają. Jakiś aktualny adres? telefon? Miejsce działalności?

@kate

Z jakiego powodu prowadzisz windykacje? Nie wypłacili ci wynagrodzenia czy zalegają z zapłatą za towar? Możesz jaśniej?

Grzesiek
@kate

mam z nimi kontakt,

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Lakiernik Samochodowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Grzegorz

Proszę o kontakt wszystkich (usunięte przez administratora) przez p. Jana i p. Magdalenę. Policja szuka p. Jana. Mój mail grzegorzkowal82@wp.pl

Powabna

Tak Was naokradali, ze teraz szef kupił sobie apartament we Wrocławiu na krzykach. A pisane było, ze chory, ze we wiezieniu. Tymczasem firma prężnie funkcjonuje nadal.

Anzelm

Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować te wpisy żeby zaszkodzić firmie!

Kasia L.

Ja kupiłam w zeszłym roku od Pani Magdy kilka rzeczy. Nawet się nieźle sprzedawało, mogłabym nie które rzeczy mieć na stale w asortymencie ale : - Kontakt z nią był marny - nie odbierała telefonów albo się umawiałam na spotkanie i nie przyjeżdżała, nie dowoziła zamówieniowych kolejnych rzeczy - obiecała wymienić towar przy końcu terminu - oczywiście tego nie zrobiła - zabrała towar, który wcisnęła wcześniej mojej pracownicy - ale do dzisiaj nie mam ani korekty ani kasy. Taki dostawca na dwa razy i tyle. - kłamie jak z nut. Nie polecam , nie uczciwi ludzie.

@Kasia L.

Też mam problem z przeterminowanym towarem. A przedstawiciel był tylko raz i więcej się nie pojawił.

zuza
@Karolina

Miałam dokładnie tak samo. Chciałam to nawet zgłosić w US bo na to zasługują (niezgodność cen i vat na fv oraz brak fv do kolejnej dostawy) i żałuję, że tego nie zrobiłam.

Ściąganie długu

Tak to prawda. Jeżeli macie jakieś zaległe faktury za które nie możecie dostać kasy to zapraszam do Olawy. Szef właśnie otworzył tam swój sklep z tym badziewiem. Ustawcie się pod sklepem i sprawa załatwiona. Sklep znajduje się blisko Żabki przy głównej ulicy zaraz przy wjeździe do Olawy. Dla zainteresowanych podam dokładny adres.

@Ściąganie długu

Proszę o informację, ta firma zalega mi ponad 9 tys zł

@Marcin

Panie Marcinie dziś wieczorem wracając z pracy podam dokładny adres. Szef tej zlodziejskiej FIRMY zawsze przyjeżdża osobiście po pieniądze w soboty po godz.17 . Odezwę się i podam adres.

@Ściąganie dlugu

Panie Marcinie. Na sklepie widnieje napis mięso wędliny wszystko co najlepsze oczywiście BIO. Sklep znajduje się na ul. Iwaszkiewicza poczynając od numeru 104 po 110.

Magdalena
@Marcin

Cześć czy rozwiązałeś w jakiś sposób problem z tą firmą? Mają teraz swoje stoisko na Hali kupców we Wrocławiu i też mnie oszukali

Rainbow

W poniedziałek idę na policje zgłosić oszustwo i wyłudzenie pieniędzy, o czym poinformowałam Panią Magdę. Bez reakcji. Niestety za późno przeczytałam opinie o tej firmie. Mądry Polak po szkodzie. Nie próbujcie Państwo czegokolwiek brać od tej Pani, bo tylko stracicie pieniądze.

Danuta
@Rainbow

@Rainbow Czy możesz dokładnie opisać swoją sytuację? Interesuje mnie jakim pracodawcą jest Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Żakowski? Jakie warunki zatrudnienia proponuje ta firma? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Scarcus
@Rainbow

Jest możliwość, aby się z Tobą skontaktować? Także jestem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Myślę, że jeśli złożymy pozew zbiorowy to będziemy mieć jakiekolwiek szanse

Właściciel
@Rainbow

Jeżeli już ja Pan poinformował o tym że coś jest nie tak to więcej się u Pana nie pokaże A i telefon będzie milczał. Radzę dzwonić z innego numeru. Powiem szczerze że popadł Pan w najgorsze bagno. Radzę udać się i zgłosić sprawę bo już oni są Policji znani i myślę że sprawy połączą.

Magdalena
@Scarcus

Witam czy składał Pan już jakiś pozew przeciw tej firmie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski?

Była pracownica

Od reki na czas nieokreślony

Aktor

Ja kupiłem miszkanie od tego komucha i przpelacilem 100 tys tak się wzbogaca na biednych omijać

Aktor

Wynajmowalem nieruchomość komuch tyle kasowal mi za wynajem ze tragedia nachapal się parę mieszkań i teraz wynajmuje innym (usunięte przez administratora) córeczki nie lubię bo jest bardzo nie przyjemna i odpryakliwa a nachapal się z nie uczciej pracy tylu nieruchomości które czerpie zyski

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski?

Bardzo negatywne. Wypytuja jaki kto ma status materialnypóźniej chcą ta osobę zatrudnic za marną stawke, ktorej i tak nie wyplacaja. Radzę nie podpisywac żadnej umowy o pracę bo wtedy wtedy wy będziecie spłacać ich długi. Ostrzegam bo ja pracowałem.

Zofia

To ta firma oprócz rozwożeniem żywności zajmuje się też promowaniem różnych produktów przez przedstawicieli handlowych czy jak to wygląda?

Wrocławianin

Czy w okresie lipca tego roku gdzieś u kogoś pokazała się ta firma na dolnośląsku ?? Z góry dzięki za info . Meta w Mokronosie spalona już ich tam nie ma .

@Wrocławianin

Jak będę znał ulice to tobie podam ale szef firmy wynajmuje mieszkanie we Wrocławiu a córka dojeżdża do Wrocławia bo już ludziom boi się w oczy spojrzeć tak naklamala.

Mirabel
@Wrocławianin

Z tego co wiem to na Oławie grasuja teraz

Właściciel sklepu
@Mirabel

Szefa sklep znajduje się blisko Żabki w Oławie. Proponuję udać się każdemu z osobna tam i odebrać swoją kasę. Mi jak nie odda ufam się w Oławie na Policje

@Mirabel

Tak to prawda. Grasuja już w Oławie. Gonić to ze sklepu i to jak najdalej. Towar niezgodny z tym co zostawiają A po fakcie kiedy przychodzi faktura znajdują się na niej inne ceny. Ludzie nie dajcie się nabrać.

@Mirabel

Szef na ul. Iwaszkiewicza 104-110 w Olawie otworzył z córeczką swoj sklep . Zwracajcie tam towar. To pierwszy sklep na rogu.

JOLA

Sprzedawca
@JOLA

Dlaczego administrator strony usuwa coś co jest obraźliwe na temat tej FIRMY. Uważam że ludzie powinni znać cała prawdę że to (usunięte przez administratora) Administrator strony powinien nie tylko stac po stronie tej firmy ale w szczególności powinien opublikować to co maja ludzie do powiedzenia.

Jakie są warunki zatrudnienia w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski?

marek

pracowalem jako kierowca bylo ok nie narzekalem ale otworzyelm swoja firme .Kase dostawalem codzinnie nie bylo problemow z wyplatami szef ciezki byl ale to juz wiek a szefowa super mozna bylo sie zawsze dogadac.

@marek

(usunięte przez administratora) ja byłem tam kierowca i to szef nigdy nie ucinal pensji za to jego córka zawsze miała jakieś zastrzeżenia. Po pracy trzeba było czekać aż zrobi paznokcie aż pójdzie do solarium i polezy i się poopala i co więcej zawsze uważała że i tak mam za dużo więc powinienem się cieszyć że mam pracę.(usunięte przez administratora)

Kierowca

Nie ma żadnych warunków. Umowa ustna. Szef tej firmy nie zatrudnia na umowę o pracę. Zapomnij. (usunięte przez administratora)

Właściciel sklepu

Czy to prawda że właściciela Pana Jana zamknęli za oszustwa i przestępstwa gospodarcze?

@Właściciel sklepu

To się nie dziwie ze ma tyle nieruchomości o których nikt nie wie

Znajoma
@Właściciel sklepu

Tak słyszałam. Od sierpnia tego roku podobno na 3 miesiące. A co będzie dalej to się okaże. (usunięte przez administratora)

@Klient

Ja wielokrotnie Pana Jana przeprowadziłem ale nie na swoje nieruchomości A na wynajmy. O czym wy ludzie piszecie. (usunięte przez administratora)

Riko

Szybkie pytanko . Gdzie oni teraz grasują ? Dolnośląskie czy już inne województwo grabią ??

Scarcus
@Riko

Teraz córka właściciela jeździ po woj. Sląskim

Sprzedawca
@Riko

Uderzają tam gdzie ich nie znają. Już tam gdzie byli na 100 % Nie wrócą.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski - Wrocław

• Jak się pracuje w Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Car Hurtownia Artykułów Spożywczych Jan Zajkowski
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Śliczna 33 lok. 5
    50-556 Wrocław