Opinie o S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7 w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7 w Wrocław

ANONIM Nowy wpis

WARTO JESZCZE PODKREŚLIĆ ŻE W TEJ FIRMIE NIE POSZALEJESZ Z WOLNYM CZASEM. DNIÓWKA PRACUJE I W NADGODZINY NAWET DO 12 GODZIN. ALE CO 2 SOBOTA W PRACY. NOCKA MA ZAŚ Z POZORU LEPIEJ ALE TYLKO Z POZORU. BO FAKT ZE NA REJONACH SĄ LUDZISKA 3,4,5 GODZIN ALE PRZEZ 6 NOCY TYGODNIOWO. SCHODZISZ W NOCY W SOBOTĘ A WIECZOREM W NIEDZIELĘ CZY ŚWIETA WYNOCHA DO ROBOTY. DLATEGO JAK KTOŚ MA ZAINTERESOWANIA SZEROKO HORYZONTALNE TJ TURYSTYKA,SPORTOWE WYJAZDY CZY WYJAZDY RODZINNE TO O TYM MOZE ZAPOMNIEĆ. WSPÓLNE SPEDZANIE WIECZORÓW ODPADA. CIAGLE PRACA I PRACA Z E ZNIKOMA ILOSCIĄ WOLNEGO/ ŻENADA. KIEROWNIK NOCKI JEST ZŁOSLIWY I KIERUJE NIESMACZNE PRZYGADUSZKI ZE ALBO SIĘ ROBI ZA DŁUGO BO ON TO NIBY SZYBCIEJ POTRAFI ALBO ŻE ZA SZYBKO ZJEZDZASZ NA BAZE GDY ROBOTA JEST JUZ WYKONANA. W CAŁOSCI I DOBRZE. COS TAKIEGO JAK POCHWAŁA TUTAJ NIE ISTNIEJE A JEDYNIE KRYTYKA I DOKUCZANIE. CZESTO NA NOCKACH DOSTAJE SIE DODATKOWĄ ROBOTĘ I TRZEBA WTEDY OBJĄC I SWÓJ REJON BO INACZEJ SZANTARZUJE ZABRANIEM PREMII. PRZEWALANKI Z PREMIA TO WOLNA AMERYKANKA. ŁATWO JA STRACIC I NIE WIADOMO NA CO TE PIENIĄDZE IDĄ. NIEDOŚĆ ŻE MAJA ZAWYZONE PENSJE TO JESZCZE DZIELA SIE TO PREMIA MIĘDZY SOBA ALBO KUPUJA COS DO FIRMY ZAMIAST WYDAC PRZEZNACZONE NA TEN CEL PIENIADZE. TO JEDEN WIELKI SZWINDEL. KIEROWNICTWO MA WYPRANE MÓZGI I MÓWI TO CO IM FIRMA KARZE BO MARTWIĄ SIĘ O SWOJA POSADKĘ. PRZEPROWADZA ROZMOWY KTÓRE POWINNY BYĆ ANONIMOWE TO ROBI TO PRZY INNYCH BY PONIZYC PRACOWNIKA. SAM ZACHOWUJE SIĘ JAK NIEDOJRZAŁY MŁODOCIANY OSOBNIK. GŁUPIE PRZYGADUSZKI,USMIESZKI I RĘCE W KIESZENI.ŻENUJACE. TU NIE MA DOBREJ ATMOSFERY. Z TAKIMI NIEMADRYMI LUDŻMI SIE JEJ NIE ZBUDUJE.ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE.TO DESTRUKCJA I ZARABIANIE NA DEPRESJE.

ogoniasta

Nie polecam zatrudniania się w tej firmie, zarówno na stanowisku pracownika sprzątającego, jak również ochraniania tego obiektu, w przypadku pracowników sprzątających, praca ciężka, wynagrodzenie nie wiem, czy wynosi najniższą krajową, za to brygadziści oraz kierownicy "wyższego szczebla" potrafią je obcinać za drobiazgi,tak, że nic z niego nie zostaje, dodatkowo kierownicy za wszystkimi biegają z alkomatami i sprawdzają, czy nie są pijani, chociaż nie mają do tego uprawnień, ponieważ od badania kogoś na zawartość alkoholu jest policja, a nie człowiek, który sam jest zaburzony i ślini się na widok wódki, jak panienka lekkich obyczajów na widok nie napiszę czego, bo mogą mi nie puścić opinii oraz ledwie umie czytać i pisać, a puszy się jakby wszelkie rozumy pozjadał i udaje świętego. Ponadto kierownicy podglądają oraz podsłuchują zatrudnionych tam pracowników on-line, z nagięciem prawa, ponieważ nie informują pracowników o tym, że będą im robione zdjęcia, że jest to przechowywane i archiwizowane, z tego co wiem, to nikt nikomu nie dawał do podpisania żadnej klauzuli informacyjnej, na ten temat, a jest to konieczne, zdjęcia i filmy są również wykorzystywane do różnego rodzaju komentarzy nt. zatrudnionych tam osób, a więc nie ma to związku z rekrutacją oraz procesem zatrudniania-po prostu monitoring jest traktowany jak telewizor, czy komputer. Byłam zatrudniona na ochronie, w wyżej wymienionej firmie i jeden z kierowników, niejaki Bartosz Stop......ski, regularnie przez ponad rok, bez mojej wiedzy oraz zgody wyrażonej na piśmie, zdalnie, z własnego domu podglądał mnie drogą internetową, a także robił mi zdjęcia i potem opowiadał jakie spódniczki noszę, jak również o moich dekoltach, co podpada pod molestowanie, bo nikt nie ma prawa zaglądać komuś w dekolt, tym bardziej mężczyzna kobiecie, w miejscu pracy, ponadto tego pana bardzo interesowało ile razy chodzę do toalety. Pracownicy, którym wydawałam dowody rejestracyjne, nie mogli być u mnie dłużej niż minutę z zegarkiem w ręku, ponieważ pan Bartosz Stop...ski groził im obcięciem pensji, za to, że ze mną rozmawiają(nie wiem może był zazdrosny), ja już pomijam łamanie prawa przez tego człowieka, ale on ma żonę oraz dzieci, więc powinien się nimi interesować, a nie gapić się na spódniczki innym kobietom, bez ich wiedzy i zgody, poza tym dziwne są ich relacje rodzinne, że żona nie widzi, że mąż siedzi z nosem w komputerze i inne kobiety ogląda i nie zwraca mu uwagi. Z zalet pracy w tej firmie, to można trafić na fajnego kolegę.

@ogoniasta

Racja i podpisuje sie pod tym obydwoma rękoma.

ANONIM Nowy wpis

TO NIE JEST NORMALNA FIRMA. KIEROWNICTWO POCZĄWSZY OD WYZSZEGO SZCZEBLA SKONCZYWSZY NA TYM NAJNIZSZYM CZYLI NA OSOBNIKU O INICJAŁACH G.B.. Z NOCKI TO NIECZUŁE OSOBNIKI DBAJACY TYLKO O SIEBIE I SWOJE RODZINY. ŁAMANE SĄ PRAWA PRACOWNICZE INSPEKCJI PRACY. REJONY SĄ PODZIELONE NIESPRAWIEDLIWIE. JEDNI MAJA WIĘCEJ,INNI MNIEJ I SZYBCIEJ KOŃCZA PRACĘ A DOSTAJA TO SAMO WYNAGRODZENIE. ZA NIEWYKONANIE ZADANIE BEZ OKAZANIA KONKRETÓW,RAPORTU I OPISÓW NIBY PRZEWINIENIA ŁATWĄ RĘKA ZABIERA SIĘ PREMIE NIE PATRZĄC NA STARANIA PRACOWNIKA. ŁATWO JEST KOGOŚ ZGNOIC I PONIZYĆ I UDAJE SIĘ TO PSEUDOKIEROWNIKOWI Z NOCKI G.D. KTÓRY CO MIESIĄC ZABIERA KOMUS PREMIĘ. NIEKTÓRYM KILKAKROTNIE. NA DNIÓWKACH NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. TAM ZABIERA SIĘ TYLKO ZA ALKOCHOL I NIC NIEROBIENIE. TU NA NOCCE ZA BYLE CO. GDY PRZYCHODZI OKRES ODŚNIEŻANIA I MA SIĘ DO OGARNIECIA DUŻĄ ILOSC ZADAŃ, TE SAME OSOBY KTÓRE WYSTARCZAJA NA BIERZĄCYM UTRZYMANIU PRZYSTANKÓW OBARCZANE SĄ KATORŻNICZYM ZADANIEM I ZMUSZANI DO MORDERCZEJ PRACY NA KTÓRĄ NY DOBRZE WYKONAC POTRZEBA 14-16 GODZIN. ODŚNIEŻAĆ OGROMNE PRZYSTANKI,NOSIC CIĘŻKIE WIADRA Z AUTA I SYPAC MIESZANKĘ. I TU ZASADNICZE PYTANIE DO FIRMY-ILE MOŻE JEDEN PRACOWNIK FIZYCZNY WYTRZYMAC BEZ SUGEROWANEJ PRZERWY,BEZ POSIŁKU REGENERACYJNEGO I NALEZYTEGO UBIORU KTÓREGO FIRMA NIE DAJE? TO PODCHODZI POD (usunięte przez administratora). I JEST PRZY TYM ZA TO SZANTARZ ŻE JAK NIE WYKONASZ ZADANIA I NIE ODŚNIERZYSZ NAWET NIECZYNNE PRZYSTANKI TO STRACISZ PREMIĘ. TAK POSTĘPUJA . GDY NA DNIÓWKACH JADĄ EKIPY DO MNIEJSZYCH POWIERZCHNI BY JE ODSNIEŻYC TO TUTAJ DWIE OSOBY MAJA SOBIE PORADZIC Z MOLOCHAMI KTÓRE MAJA SETKI METRÓW KWADRATOWYCH.TYLKO LUDZIE ŻLI I NIEKOMPETENTNI. NIKT Z OSÓB KIEROWNICZYCH NIE NADAJE SIE NA TO STANOWISKO. TU SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI, (usunięte przez administratora) KTÓRYM NIC NIE GROZI I LUDZIE SZYKANOWANI,PRZEŚLADOWANI I ŻLE TRAKTOWANI.PONIŻANI. TAKIEJ FIRMIE MOŻNA ŻYCZYĆ TYLKO PRZEGRANYCH PRZETARGÓW I OSTATECZNEGO UPADKU ZGODNIE Z KARMĄ. ODRADZAM. NIE PRZYCHODŻCIE DO TEGO DZIADOSTWA. ONI CELOWO OPÓZNIAJA UMOWĘ O PRACĘ, OKRADAJA PRACOWNIKÓW.PREMIE ZABIERAJA SOBIE I DZIELĄ SIĘ NIĄ MIEDZY SOBĄ. TU SĄ POWIĄZANIA RODZINNE I (usunięte przez administratora) JEDYM SŁOWEM. FIRMA ŁAMIE PRAWA PRACOWNICZE I POWINNA ZA TO ODPOWIADAĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7 - Wrocław

• Jak się pracuje w S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7?

Zobacz opinie na temat firmy S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7?

S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7

S&A Service Usługi porządkowe/Sprzątanie odpadów komunalnych, Tyniecka7