Opinie o Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Olga Nowy wpis

Hurej, wjechało na Li ogłoszenie, szukają seniora 3D Generalist. Gorzej, że nie ma widełek. Ktoś z O. da znać, jaki budżet wyznaczyliście?

Ja Nowy wpis

Jako były pracownik muszę stwierdzić że są orce osoby od których można się bardzo dużo nauczyć, ale... Jest parę ale nawet. Jako pracownik będziesz miał tyle pracy często że nie będziesz wiedział w co ręce włożyć. Nadgodziny są na szczęście płatne, ale jak przychodzisz pracować w nocy to stawka jest normalna jak w ciągu dnia. W orce doświadczyłem co to jest mobbing i nie byłem jedyna osobą która to dotknęło. Koordynatorka karze wręcz ludziom patrzeć w monitory jak aktualnie coś im się renderuje. Nie można sobie zrobić 10min wolnego od monitora (chyba że przerwa na obiad), częste chodzenie po wodę czy do toalety jest wręcz niemile widziane. Przez koordynatorkę prawie nabawiłem się depresji, ale najważniejsze jest żeby pracować 8h dziennie i wykorzystać w 110% pracownika. Nie życzę nikomu(usunięte przez administratora)takiego jakiego doświadczyłem w orce. Są też osoby z którymi już nigdy nie chciałbym pracować, bo kłamali i dowiadywałem się od osób trzecich o zmianach w projekcie, ale osób które są wspaniałe o pomocne na szczęście jest o wiele wiele więcej. No i szkoda że graficy pracują na wiekowych już komputerach przez co muszą czekać na efekty swojej pracy nawet 5x dłużej niż kilka osób które ma już dobre komputery. I trzeba pamiętać że koordynatorka koordynuje projekty, żeby wszystko było zrobione na czas, nie koordynować ludzi i chodzić za nimi po firmie i patrzeć co robią, czy piją wodę gazowana czy bez bąbelków, czy zjedli już obiad i jak często chodzi do (usunięte przez administratora). No i trzeba wszystkich traktować po równo, a nie ci co mają wyższe stanowiska się do nich przymilać, a do zwykłych pracowników nie mieć szacunku. Jednym słowem jak chcesz w orce się czegoś nauczyć i mieć zapieprz codziennie to polecam, jak chcesz stabilnie i bez nerwów to omijaj wielkim łukiem. A co wynagrodzenia to mogłoby być lepiej (ciężko o podwyżkę).

KW Nowy wpis

Przebieg rekrutacji Nie polecam, osoba która ze mną rozmawiała po usłyszeniu oczekiwań finansowych (stawka rynkowa dla osoby z doświadczeniem) urwała spotkanie jak hejnał mariacki, po czym zapadała się pod ziemie do dnia dzisiejszego nie dając odpowiedzi. Pan zarzekał się, że zawsze daje odpowiedź i tak samo miało być w moim przypadku... Amatorka, NIE POLECAM Pytania GŁÓWNE PYTANIE O ZAROBKI... żadnych konkretnych pytań które mogły by sprawdzić moje kwalifikacje. Powierzchowne pytania co do tej pory robiłem bez możliwości rozwinięcia bo brak czasu...

Administrator Nowy wpis

Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonistka. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Pan Ciekawski

Jak wygląda praca w dziale animacji? Czy faktycznie panuje toksyczna atmosfera i ciągły stres?

K.B

Wszystkim bardzo odradzam prace w tej firmie. Panuje tam atmosfera tak toksyczna ze po dniu w zakładzie wracałem praktycznie bezmyślny jakby to były kamieniołomy. W praktyce, pracownik zobowiązany jest do nieodpłatnych nadgodzin do bardzo późnych godzin nocnych oraz darmowej pracy w weekendy. Oczywiście, ludzie są różni i pare fajnych osób pracowało w tym samym czasie co ja. Niestety, osoby zarządzające przedsiębiorstwem czyli tzw „dyrekcja” to bardzo nadęta jednostka z absolutnym brakiem umiejętności społecznych. Panuje przez to bardzo toksyczna atmosfera granicząca z mobbingiem. Im dalej tym lepiej!

Cel
@K.B

Nadgodziny są już płatne. Ale reszta się zgadza.

Maria
@Cel

A ile płacą za nadgodziny? Stawka podstawowa czy więcej?

kaczka

Nerwy, darmowe nadgodziny, beznadziejne zarządzanie. Przyzwoite wynagrodzenie, ale i tak niewarte stresu. Problemy z wzięciem urlopu.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k.
  • Bukowińska 22 lok. 3B
    02-703 Warszawa

Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o. sp.k.