Opinie o Maruta Wachta sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maruta Wachta sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Maruta Wachta sp.j. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maruta Wachta sp.j. w Warszawa

Kandydatka Nowy wpis

Na praktyki Kancelaria przeprowadza dwuetapową rekrutację, która składa się z testu z j. Angielskiego oraz kazusa, a następnie z rozmowy rekrutacyjnej. Na rozmowie pojawia się pierwsza czerwona flaga: kandydaci są zapraszani na rozmowy grupowo, o czym nie są wcześniej uprzedzani. Na koniec kancelaria nie ma niestety nawet tyle szacunku do kandydata, który poświęcił sporą ilość swojego czasu, żeby dać mu informacje do umówionego dnia (albo przynajmniej kiedykolwiek), że nie został przyjęty. Telefonów również się tam już wtedy nie odbiera.

Kandydat (może) Nowy wpis
@Kandydatka

Jak wyglądał test? Czego dotyczył kazus?

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko associate/senior ASO. Mam jednak problem, aby ją otworzyć i przeczytać szczegóły. Wyskakuje jakiś błąd. Dlatego proszę dajcie znać, jak wyglądają warunki pracy? Można liczyć na umowę o pracę? W jakich godzinach się tutaj pracuje?

Jeżeli proszą o to, aby zostać po godzinach, to można liczyć na jakieś atrakcyjniejsze stawki za ten dodatkowo poświęcony czas na pracę? Często zdarzają się te nadgodziny? A poza tym, czy praca w weekendy jest lepiej płatna? :-)

@lawyer

Ja miałem b2b i z tego co kojarzę tylko na takich warunkach wszystkich zatrudniali. Łatwiej też wtedy Tobie odejść i pracodawcy Cię wywalić jak coś (usunięte przez administratora) :)

@@lawyer

I nie masz wtedy żadnego okresu wypowiedzenia? Bo na b2b z tego co wiem to nie ma płatnego urlopu, tut też tak jest? Czy dają może jakieś parę dni płatnych? Na zleceniówki też biorą jakiś ludzi?

Praktykant Nowy wpis

Nie - prawnicy są zatrudniani tylko na b2b albo zlecenie. Nie słyszałem o przykładach zatrudniania na UoP ale to chyba w żadnej kancelarii w PL takiego rozwiązania nie znajdziesz(przynajmniej ja nie kojarzę)

Troche Prawdy

Nadal pracuje ale mysle nad zmiana. Trzyma mnie tu wynagrodzenie i przyciska kredyt przed zmiana pracy w skrocie Plusy: wynagrodzenie, lokalizacja i wyglad biura, wyposazenie biura Minusy: stres, atmosfera pracy, praca czesto po godzinach, problem z work life balance, problem z praca zdalnie, (prawnicy np. musza pracowac z biura. W czasie covidu rowniez duzo ludzi zmuszano do chodzenia do biura), mobbing, na kierowniczych stanowiskach praktycznie w kazdym dziale sa osoby bez wyksztalcenia i wiedzy kierunkowej jak zarzadzac zespolem, nie kazdy traktowany jest rowno, czujesz to, ze jestes na koncu lancucha pokarmowego Jezeli jestes sklonny zaakceptowac te minusy to moze to byc praca dla Ciebie. Osobiscie cenie sobie kulture osobista i wzajemny szacunek dlatego zakladam ze po nowym roku znajde juz dla siebie inne miejsce

@Troche Prawdy

Aż tak dobre jest to wynagrodzenie? Może podasz widełki, co by wiedzieć, ile mniej więcej można tutaj dostać? Jeśli chodzi o pracę po godzinach, to czy można liczyć na jakieś wyższe wynagrodzenie? Czekam na odpowiedź, rozważam zatrudnienie w tym miejscu

Czy jest sens wysyłać CV przez formularz na stronie jeśli nie ma ogłoszenia o rekrutacji?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Maruta Wachta sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Patryk

Czy ktoś mi powie, ile etapow rekrutacji jest w Tej firmie?

nie ma co

Halina

Firma Maruta poszukuje od jakiegoś czasu osoby na stanowisko praktykanta. Kto wie, może to będziesz Ty? Więcej informacji można znaleźć pod linkiem - http://maruta.pl/pl/praca Żeby ułatwić każdemu spełniającemu wymagania decyzję, proszę o wypowiedzenie się na temat firmy Maruta każdego pracownika. Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Zachęcam do wypowiedzi!

@Halina

Zaaplikuje

Zostaw merytoryczną opinię o Maruta Wachta sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Maruta Wachta sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Maruta Wachta sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maruta Wachta sp.j.?

Maruta Wachta sp.j.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wspólna 62
    00-684 Warszawa