Opinie o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Najwieksza w Polsce Agencja Ochrony Osób i Mienia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Augustyn

Dobra atmosfera ,kasa zawsze w terminie .

Antek
@Augustyn

JAKA KASA SMIESZNA I BRUTTO MASAKRA CZYM SIE CIECIU CHWALISZ ZE CI ZYCIE FIRMA URATOWALA

Jacek

Witam pracowałem w tej firmie 9 lat prawda jest to ze na 12 lat pracy posiadam 8 -em swiadectw pracy co rok inna nazwa spolki lub lub spolka za rok dwa ta sama to jak markety zmieniają by uciec przed podatkiem 9- te swiadectwo pracy musze po tylu latach szukac w archiwum nie wiadomo czy będzie zmieniłem pare placowek i na nich roznie bywalo było zle i trochę lepiej ogolnie radze ta firme omijac szerokim lukiem sa lepsze firmy takie jak SOLID bardzo dużo wygrywają przetargi i super bo konkurencja to podstawa taki impel przy nich obecnie to pionki jeszcze trochę to po tym impelu smrod zostanie z pracy zrezygnowałem bo czas na zmiany w zyciu i powinienem to dawno zrobić jedyna rada omijac z daleka ta firme dla mnie dziadowstwo i mysle ze takich jak ja opiniuje jest setki jak nie tysiące nie zadowolonych innych proszę o wyciagniecie wnioskow wyzysk itp...... widza pracownika jak mu dopiec zwolic umilic zycie poniewierać za marne pieniądze smieszne owszem firma bierze dotacje z PREFONU za stopnie niepełnosprawne osob bo by pracować trzeba mieć rente z ZUSU bądź stopien o niepenosprawnosci umiarkowanym i na tym się bogaca a biednemu wiatr w oczy wieje o ciuchy trzeba się prosić buty trzeba kupic samemu nazwy spolek to działa tak ze gościu mieszka w bloku i zakłada spolke to sa firmy oszukańcze prostego zwolnic pracownika ponizyc dac godzin pracy do oporu zadnego szacunku godności zero a szefowie kradna jednego złapano na kradzieży miedzi i aluminium oni swieci sa bez skazy do czasu omijac to dziadowstwo 100 km

Proszę o prawdziwe informacje,jak wygląda wynagradzanie pracowników ochrony zatrudnionych na umowę o pracę oraz na umowe zlecenie. 1.Czy otrzymujecie minimalne wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę ? 2.Czy pracodawca wypłaca godziny nadliczbowe z umowy o pracę w ramach umowy o pracę czy na umowę zlecenie? 3.Czy przy zatrudnieniu na umowę zlecenie otrzymujecie wynagrodzenie tylko w ramach jednej umowy czy pierwsza z ZUS -em ,a druga na inną firmę bez ZUS-u ?

Jacobs

Witam pracuje w impelu już ponad dwa lata niestety na umowie zleceniu która zmienia się co ok 6 miesięcy mam nadzieję że dostanę umowę o pracę wtedy będzie lepiej pozdrawiam.

Szymon
@Jacobs

Rozmawiałeś może na ten temat z pracodawcą? Masz informację, że są szanse na to, abyś otrzymał pełną umowę o pracę? Jeżeli możesz, to napisz także, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Impel Security? Czy po dwóch latach otrzymałeś może podwyżkę? Przedstaw proszę, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń.

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Edyta

@Pracus*, poza podanym przez Ciebie wynagrodzeniem firma Impel Security zapewniała również jakieś premie bądź bonusy dla swoich pracowników? Po przepracowaniu sumiennie całego miesiąca można było liczyć na jakieś dodatki do pensji podstawowej?

kasjan

Kiedy zaczynałem pracę w Impelu myslałem, że to na chwilę oale okazuje się ,że ta chwila trwa już kilka lat, to przyzwoicie wypłacalna firma i dobree warunki sacjalne.

Pracus
@kasjan

Chyba Cię porąbalo Kasjan jak to jest dobrs firma

Nitka

Zatrudniają na śmieciówkach, co chwile zmieniają firmy z którymi podpisuje się umowę. Praca za najniższą - wyższą pensje osiąga się tylko i wyłącznie przez wypracowywanie nadgodzin - oczywiście płaconych jako zwykłe godziny w ramach umowy dodatkowej na innym zleceniu z kolejną firmą. Zdarzają się nawet umowy przez agencję pracy ..... Coś w stylu - na czym by tu jeszcze oszczędzić i nie musieć zbyt dużo ludziom wypłacać.

Pracus*
@Nitka

Masz racje kolego praca w impelu za najniższą krajową ja pracowałem po 240h to dostawalem na rękę 2100zł

Edyta

@Pracus@, w jaki sposób zostałeś, jak twierdzisz okradziony z pieniędzy przez firmę Impel Security? Czy możesz uzasadnić swoją wypowiedź, którą zamieściłeś na forum? Nie podałeś żadnych konkretnych przykładów ani uzasadnienia, dlatego chciałabym, żebyś w kolejnym wpisie sprecyzował te kwestie.

mireczekK

fajna robota, nie jest ciezko, jak sie znajdzie dobrych ludzi to i robota jakos leci, pieniadze ok

Pracus*
@mireczekK

Może sytuacja się zmieniła byc może na obiektach jest fajnie ale nie polecam dużych firm takich właśnie jak Volkswagen 4 bykow z Gniezna spi w nocy a pozostali za nich charuja

Wojtas

Rozwijać się można jeśli się chce. Młodych też się zatrudnia, ale oczywiście doświadczenie to zawsze atut, bo firma stawia na coraz bardziej ambitne projekty i potrzebuje specjalistów

krystian
@Wojtas

jestem studentem i szukam pracy, przeczytałem sporo dobrych opinii o impelu więc chyba spróbuje

Pracus@
@krystian

Ja pracowałem w impelu w Volkswagen Poznan to było dziadostwo okradali z pieniedzy a o starych ubraniach już nie wspomne zwolnił em się

Edyta

@Twiggy Ramirez, jestem osobą, która stara się uzyskać, jak najwięcej merytorycznych i uzasadnionych informacji na temat warunków pracy, które panują w firmie Impel Security. Jak pewnie wiesz wątek główny przeglądają osoby, które poszukują informacji na temat tej firmy przed aplikowaniem na wolne stanowiska pracy. Dlatego moje pytania mogą być bardzo szczegółowe i wnikliwe tak, aby czytelnicy tego wątku mogli mieć zobrazowaną bieżącą sytuację w tej firmie.

Edyta

@Augustyn, przedstaw aspekty pracy, które wymieniłeś w swoim komentarzu na temat pracy w firmie Impel Security w sposób bardziej szczegółowy, ponieważ poruszyłeś jedynie kwestię atmosfery, oraz wynagrodzenia, które płacone jest w terminie. Co możesz napisać na temat warunków, które oferuje firma? Pracownik może liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę?

Twiggy Ramirez
@Edyta

Kim jesteś Edyto? Podobne pytania zamieszczasz na stronach różnych firm ochroniarskich.

Remik

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy ale żeby tak zupełnie przestać pisać.

Edyta

@nero czyli również jesteś zadowolony z pracy w firmie Impel Security? A czy coś jeszcze wpływa na to, że jesteś osobą zadowoloną z pracy? Możesz coś dodać od siebie do wypowiedzi użytkownika @pracownik?

Dobrze sie pracuje...co do godzin da sie umowic z kierownikiem do tego ja mam fajne osoby na obiektach to sie daje rade. placa ok

nero
@pracownik

potwierdzam

Edyta

@krystian z tego co czytam komentarze użytkowników to idealnie trafiłeś. Bo pracę ochroniarza w Impel Security możesz sobie dostosować i jeszcze pracownicy są zadowoleni z obiektów. Czy ktoś może poświadczyć moje słowa, że to idealna pierwsza praca dla młodego człowieka?

janusz

Ochroniarze nie tylko konwojują pieniądze, chronią VIP-ów, pilnują zakładów pracy, ale też strzegą sklepów, magazynów czy dyskotek. Ich uprawnienia są różne w zależności od rodzaju chronionego obiektu i konieczności posiadania przez nich licencji.

marek
@janusz

Świeta prawda!! ludzie tego nie odrozniaja i nie wiedza, ze ochroniarz ochroniarzowi nie jest rowny. ja mialem kilka szkolen w impelu zeby wejsc na wyzszy poziom

Krysia

Troche sie balam przez te wszystkie negatywne opinie alejak zaczelam pracowac to zmienilam zdanie. Pieniadze ok, praca nie jest jakas trudna, ludzie sa ok, ja trafilam na fajnego kierownika i pytaja jaka sie chce umowe, ja mam o prace

Jaroslaw
@Krysia

Też tak miałam a okzało sie ze calkiem spoko praca. Wiadomo kokosów sie nie zarabia ale jak ktos potrzebuje zarobic, to zarobi i jeszcze ludzi mozna poznac

Mirek

Pytałem o pracę w Legnicy , to kazano mi jeżdzić poza Legnicę.Podziękowałem odrazu pracę.Mimo że mają obiekty w Legnicy.Mam I grupę specjalną pracę załatwiłem sobie na miejscu i świetny obiekt.

Pffffff
@Mirek

To, że masz I grupę specjalną to nie znaczy, że będa kogoś zwalniać, aby dla ciebie miejsce zrobić ! Co ty jesteś - święta krowa bo masz I grupę??? W czym jesteś lepszy od innych, bo napisałeś to w takim stylu, jakby firma właśnie straciła zejabis...o pracownika.

eryk
@Mirek

nie zawsze się da tak blisko jak by się chciało, ale zawsze można tez zmienić obiekt, jak się miejsce zwalnia (sam tak zrobiłem)...

Mirek
@Pffffff

To znaczy że nie muszę być cieciem za wszelką cenę , i dać sobą pomiatać jak Ty.

pestek
@Mirek

być cieciem? no sorry, ale praca w ochronie to coś więcej niż cieciowanie. z takim podejściem, to cięzko ci będzie cokolwiek znaleźć

Edyta

@jan czyli w firmie Impel Security pracownicy mogą się rozwijać, bo firma zapewnia darmowe szkolenia?@Krysia czyli w firmie jest możliwość wybrania umowy? Ty masz umowę o pracę, a jeżeli zostaje zatrudniony student to może mieć zlecenie? A tak w ogóle często firma zatrudnia takie młode osoby?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security