Impel Security

Wrocław

Opinie o Impel Security

otton 2017-01-12 18:30
Po miesiącu pracy nie można obiektywnie wszystiego ocenić, ale gratuluję entuzjazmu. Jestem po tej samej stronie tyle że znacznie dłużej i podzielam zdanie.
Bondo31 2017-02-02 18:23
Nie jestem pozytywnie nastawiony do tej firmy pracowalem tam 4 miesiace w Jeleniogórskim oddz. na Ul. 1 Maja 80 jako wartownik. Wyzyskiwanie ludzi niepelnosprawnych i nie tylko. Pracownicy sa tam bardzo zle traktowani. przepracujesz tam minimum 4 miesiace i mas dosyc.

Firma wrabia pracowników w rózne tzw kradzieze a potem dzwoni do pracowników i prubuje przeprosic i zalagodzic sytuacje . Nie polecam tej firmy. Pracodawca nie bieze pod uwage pracownika tylko dotacji pefron jaka dostaje za pracownika!!!!!!.
olav 2017-02-02 22:49
Dobra firma, po stażu zatrudnili mnie u siebie. Pracuje się dobrze, grafik dostosowywany do potrzeb daje możliwość elastycznego podejścia do pracy.
edo 2017-02-04 20:42
To duża firma i renomą nie może sobie pozwolić na wpadki wizerunkowe i pewnie też to dlatego oferuje znacznie lepsze warunki niż konkurencja.
setka 2017-02-05 15:19
aż się wierzyć nie chce w niektóre komentarze- wrabianie w kradzież? ludzie, zlitujcie się. impel to jest duża firma i nie ma czasu na takie zabawy. praca normalnie na umowę, z określoną stawką, do tego nadgodziny jeśli ktoś potrzebuje.
Ula 2017-02-05 22:12
dobra solidna firma. z wszystkimi idzie sie dogadac. elastycznosc godzin to dla mnie aktualnie piorytet!
Pannaanna 2017-02-07 12:52
Jak wyglada praca i warunki na stanowiskach biurowych we Wrocławiu?
vuello007 2017-02-08 13:13
podejrzewam, ze zalezy od stanowiska i obowiazkow. Jesli nie zawarli tego w ogloszeniu to sprobuj ich podpytac. Zazwyczaj o takich kwestiach rozmawia sie podczas rozmowy rerutacyjnej ;)
karol 2017-02-08 17:30
Znam firmę już długi czas, dobrze mi się pracuje. Praca ok i pieniądze zawsze terminowo. Impel ma doświadczenie i to naprawdę widać.
hurrem 2017-02-09 10:17
Praca na stanowiskach biurowych jest zawsze przyjemna. Przynosi satysfakcję. To odpowiedzialna praca, ale rzadko stresująca. Dobrze płacą, więc polecam.
felek 2017-02-09 21:57
We Wrocławiu jest wiele firm ochroniarskich, cześć ich przerobiłem, ale w impelu jestem już 2 lata i mam dobre zdanie o firmie
tod 2017-02-19 19:05
Zawsze na czas kasa, nadgodziny ekstra i elastyczny grafik. Dla mnie bomba
Ttz 2017-02-20 06:57
Tak tak może większości firmy impel pracują ludzie a nie tumany nikogo nie obracając wygrali przetarg i nawet nie dali się wytłumaczyć ani normalnie po rozmawiać uważajcie na tą firmę bo gdy tylko mają wejść od razu cię wyrzucą NIE POLECAM!!!
Ach ten Impel 2017-02-20 07:41
Szczera prawda
neron 2017-02-20 18:58
Impel wciąż jest poważnym pracodawcą na polskim rynku. Nie brakuje kandydatów do pracy, gorzej z ich kwalifikacjami i komentarzami frustratów.
Szymon 2017-02-21 12:06
Dla mnie Impel od dawna znaczy profesjonalizm...a teraz juz tu pracuje, leci 3 rok, praca na dobrych warunkach, pieniadze dobre, mam tez porownanie do innych firm i Impel wychodzi na same plusy. Ludzie z której pracuje tez sobie chwalą:)
beata 2017-02-21 13:02
bzdury jakieś ;) otto szanuje ludzi, i mówię to jako pracownik. zero problemów, można się bez problemu dogadać z przełożonymi itd.
Karola 2017-02-21 13:59
A może mi ktoś powiedzieć jak jest tam w Call Center?
Wiem że praca przy Słomnickiego i zmianowa, a jak płaca i jacy są tam ludzie??
Żuławski 2017-02-22 06:15
@Karola: skoro wiesz, że jest dział cal centre to napewno wiesz i obserwujesz jakieś oferty które się pojawiają.Adres jest chyba inny,ale spróbuj.
konrad 2017-02-23 18:58
Pocztą pantoflową, najskuteczniejszą dowiedziałem sie o Impelu i wystartowałem z CV, jest to moja kolejna firma i nieporównywalnie najlepsza.
roland 2017-02-23 21:56
Jakoś od 4 lat pracuję w Impelu we Wrocku i z czymś takim się nie spotkałem. Zawsze jest możliwość dogadania się co do grafiku, jak człowiek się stara i rozwija to ma szanse na awans
Tomasz 2017-02-23 22:28
To duża firma i znana marka, nie pozwala sobie na niedoróbki. Pracodawca wymagający, ale również zaangazowany w pracownika. Praca w ochronie nie należy do najłatwiejszych, ale w tej firmie wiele rzeczy jest dobrze poukładanych
Benio 2017-02-24 20:28
Impel to marka sama w sobie. w tej branzy nie trudno o firme krzak od ktorej ciezko doprosic sie o wyplate tu nie ma z tym problemu. zawsze o czasie,.
Zibi 2017-02-25 21:17
mi sie u nich dobrze pracuje. fajny ma zespol i spokonie mozna sie ze wszytskimi dogadac. atmosfera ww pracy to wazna rzecz jak dodac do tego terminowa wyplate i elastyczny czas pracy to mi to odpowiada
antek487 2017-02-25 21:18
jak dla mnie praca w impelu była jedna z moich lepszych pierwszych prac! na pewno bede dobrze ja wspominal. kase miałem zawsze na czas, praca nie byla zbyt ciezka i nigdy problemów z dogadaniem sie z kierownikami nie bylo
norbert 2017-02-26 18:59
Dzieki info od znajomych aplikowałem do Impela; dostałem całkiem niezłe warunki płacowe i sie kreci.
elof 2017-02-28 20:32
Za sobą mam 2 lata pracy w Impelu i nie zgadzam się z tym hejtem, którym obrzuca się tę firmę. Pracuję na grafiku, który mogę dostosować do siebie, z kasą też jest spoko.
Nowak 2017-03-13 13:36
Czy pobory wypłacają terminowo?
kesa 2017-03-14 09:25
pobory to do milicji są...
Oda 2017-03-16 20:36
Oboje z chłopakiem pracujemy w Impelu on w Security a ja w Caterigu. Firma jest znana i ma wiele oddziałów zawsze można znaleźć miejsce dla siebie.
ron 2017-03-16 20:44
Płacą zawsze na czas. Pensja jest całkiem spoko. To duża i znana firma wyróżnia się na rynku
daniel 2017-04-06 18:30
Trudno z pracą dla niewykwalifikowanych, zwłaszcza po Lo nie ma się fachu a samo srednie nic nie daje, w aplikowaniu do Impela pomogły mi dertyfikaty przedmiotów dodatkowych w klasie wijskowej. Dla wojska za mało, w Impelu w ochroniarstwie jak znalazł.
werona 2017-04-08 22:16
pieniądze zawsze są na czas. jeszcze mi się nie zdarzyło upominać. do tego można sobie dorobić nadgodzinami.
stachu 2017-04-18 14:28
Fajna praca w ochronie mienia; kontakt z ludźmi, niezłe zarobki w Impelu wyprowadziły mnie wreszcie na prostą.
wiki 2017-04-20 20:11
Dobra komunikacja z przełozonymi,jasne kryteria izadania do wykonania, płace terminowo wpływają na konto.
bazyli 2017-04-24 19:59
Fajna praca. Przyzwoita płaca.Impel Security posiada wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa chroniąć blisko 800 obiektów w branży budowlanej. Spółka ochrania obiekty od etapu budowy – do oddania ich do użytku.
Mario 2017-04-30 00:09
Jak każda firma Impel nastawiony jest na zysk i nie jest instytucją charytatywną która pomaga ludziom. Jednak składki odprowadza jak należy, płaci w terminie, co bardziej wyróżniającym pracownikom jakieś parę zł premii dorzuci wiec nie ma się czego czepiać. Zarobki w tej branży są jakie są i trzeba raczej winić chory polski kapitalizm feudalny niż tą firme ale na tle innych agencji ochrony wyróżnia się przynajmniej tym ze odprowadza składki zus, chorobowe rentowe emerytalne itp.
tomasz 2017-04-30 17:47
O Impelu słyszałem naprawdę dużo. Wielu moich znajomych pracuje tam i są bardzo zadowoleni. Jak mówią to duża i nowoczesna firma w Europejskim standardzie.
mirek 2017-05-01 10:07
Jest jak jest jeżeli ktoś przyjął pracę to nie ma co marudzić, komu dzieje się krzywda niech szuka czegoś nowego. Mnie tam w Impelu robota służy.
heniek 2017-05-02 08:33
Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw. Jako Grupa Impel zdobyła wiele nagród i wyróżnień, takich jak.: „Solidny Pracodawca”, Gazele Biznesu”, „Diament Forbesa”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, czy „Perła Polskiej Gospodarki”. Ponad 26 lat doświadczenia , 60 tysięcy współpracowników , 7 tysięcy klientów
sławek 2017-05-09 18:55
Sporo ofert w dobrej cenie na www.impel.pl/praca.php
awro 2017-05-13 11:48
To duża firma z możliwościami. Daje stabilną robotę na jasno określonych warunkach
inka 2017-05-15 10:08
Odkąd zatrudniłam sie w Impelu poprawiła się znacznie moja sytuacja finansowa a i samoocena. To cóż, że z mopem, po godzinach gram w zielone...
adam 2017-05-17 19:32
Impel dodaję do ulubionych odkąd znalazłem tu całkiem niezłą i opłacalną robotę. Na umowę, bez ściemy. Zarobki na czas na koncie. Warto się postarać.
ksawery 2017-05-19 09:09
Młode kadry w ochroniarstwie są wbrew panującego przeświadczenia że tylko byli mundurowi. Mnie się trafiła ta praca w ochroniarstwie po LO "mundurowym".
bartosz 2017-05-20 17:58
Do takiej pracy należy miec specyficzne, specjalne kwalifikacje więc nie dziwi fakt, że jest sporo byłych emerytowanych mundurowych ale to w rezultacie dobrze, przynajmniej jest profeska.
eliks 2017-05-24 15:44
dobry pracodawca
alek 2017-05-24 18:59
Obiekty zabezpieczane i chronione przez Impel mają pełna profesjinalną obsugę monitorowania na bieżąco. Wykonuję te zadania od lat i namawiam do ciekawej pracy.
sambi 2017-05-25 14:54
Dobra firma. Moge polecić
january 2017-05-25 19:25
Fajna praca i kontakt z ludźmi, mozna sie sporo nauczyć. Impel dba o rozwój i integracę swooich pracowników.Polecam młodym po Liceum "mundurowym"jak sie matura nie powiedzie.
Zostaw swoją opinię o Impel Security - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security