brak logo

Megabit Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Megabit Sp. z o.o.

Nobody 2010-05-18 07:42
Firma bardzo zle zarzadzana. Od 18 miesiecy duze problemy z pensjami (trzeba chodzic i prosic o swoje). Szefostwo dobre jest jedynie w obiecywaniu, a jak przychodzi co do czego, to.... :)

Firma szczyt swojego rozwoju ma juz za soba, a w tej chwili to juz chyba jedzie po rowni pochylej. Podobno kiedys byla to fajna firma robiaca ciekawe projekty. Na chwile obecna nie polecam jej nikomu.
gizmo 2010-05-18 17:20
Jeżeli chcesz się tam zatrudnić, to upewnij się, że cała kwota na umowie jest opisana jako podstawa pensji a nie dodatek, albo premia. W przeciwnym wypadku będziesz musiał utrzymywać rodzinę za połowę wynagrodzenia
klient 2010-12-29 09:52
Naciągacze i krętacze dużo obiecywania, pobieranie pieniędzy za nic.... takie jest podejście do klienta
1
tedi 2011-07-18 00:09
potwierdzam opinie firma praktycznie non stop traci płynność finansową bo prezes każdą złotówke inwestuje w rynek nieruchomości, faktycznie projekty kiedyś robiła niezłe ale to tylko dzieki paru osobą, wiekszość informatyków co przewineło się przez tą firmę to model student z PW z mizernym doświadczeniem. a co do klientów to firma i tak ma szczęście że takich durniow obsluguje :)
2
kondzio 2016-04-23 16:09
dalej strasznie tu cicho.... Może ktoś jedynie wchodzi a nie zostawia śladu, jaka atmosfera jest w końcu nich
1
Zostaw swoją opinię o Megabit Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megabit Sp. z o.o.