Coteba-Ast Project Management Poland

Opinie o Coteba-Ast Project Management Poland

ZK 2010-07-05 23:25:38
Coteba Sp z o.o. - praca bez satysfakcji w procedurach rozdmuchanych do niewyobrażalnych rozmiarów, żeby wbić łopatę trzeba 3 miesiace przygotowywac wewnętrzne papiery BHP itp. Zła atmosfera pracy, [usunięte przez administratora], poniżanie.
AT 2010-10-27 13:35:32
Potwierdzam ten [usunięte przez administratora]. Dodaje niekompetencje dyrektora filli oraz podjudzanie pracowników do konfliktów. Najlepiej wychodzi mu zwalnianie kompetentnych pracowników i zatrudnianie koleżków. Rozwój biznesu na poziomie równym zeru.
komar501 2010-10-27 21:57:21
Firma ma szereg wewnętrznych procedur, których spełnienie, to istna paranoja. Procedury często sobie przeczą i doprowadzają do sytuacji, ze nie jest się w stanie zrobić żadnej konkretnej pracy, w zgodzie z procedurami:-) TRAGEDIA, nie polecam. Biurokracja na najwyższym poziomie, zero satysfakcji z wykonywanej pracy.
AT 2010-10-28 15:16:38
Ku przestrodze Coteba-Ast Project Management to to samo co Coteba Sp. z o.o. oraz Artelia ;-) NIE POLECAM
dodo 2010-11-19 21:42:29
Dlaczego więc pracujesz w takiej firmie?
Czy problem tkwi w ludziach czy w procedurach?
Jak sobie radzą w takim razie w zagranicznych oddziałach tej firmy?
anonim 2011-01-18 16:00:29
problem tkwi w Dyrektorze filii, który nie ma kompetencji do zarządzania ludźmi. On nawet nie wie kto jakie ma kwalifikacje.
anonim 2011-09-22 16:15:12
O którym Dyrektorze myślicie? O Panu [usunięte przez administratora], który był kiedyś w dyrekcji w dużym francuskim biurze projektowym? Czy też o [usunięte przez administratora].?
Nick 2011-09-23 09:20:44
Pracowałem w tej firmie 4 lata. Na początku było fajnie. Wtedy dyrektorem był Francuz [usunięte przez administratora]. Potem filia zaczęła się rozrastać. Zmieniono durektora na "polskiego cwaniaczka", którego jedynym pomysłem na prowadzenie firmy było ściąganie do niej swoich kolesi i zatrudnianie ich za niebotyczne wynagrodzenia. [usunięte przez administratora]. Wygryzanie - trzeba było zrobić miejsce dla kolesi szefa.
"Polski Cwaniaczek " szefował jakies 9 miesięcy.
Nie wiem jak jest teraz za nowego szefa.
Należy dodać, że firma ta ma politykę , że każdy singiel musi po 2 latach pracy wyjechać za granicę na jakiś rok, dwa.
Jeśli się na to nie zgadza to często trzeba odejść.
powiem tak: pierwsze dwa lata pracowało mi się tam bardzo dobrze. Potem było tylko gorzej. Na koniec : koszmar. po zmianie szefa pracowałem dosłownie kilka tygodni.
Nie wróciłbym tam.
Viki 2011-12-20 10:26:10
Coplan zbankrutował?
me 2011-12-23 01:28:47
Viki - 2011-12-20 10:26:10

Coplan zbankrutował?
Czyta czytam i szukam pewnego info.. Coteba to chyba teraz Artelia? czy tak? a ta wpowstala z polaczenia ( czy jak ich tM ZWAĆ) cOTEBY I SOGREAH? Wyprowadzcie mnie z bledu. Jestem ciekaw jak terz w struktirze i tych procedurach ma sie glos tejze- SOGREAH? i czy dyrektor tej spolki polskiej szefuje w obecnym ukladzie? Jakos z tą firmą pracowalo sie dobrze, ale tą francuską, parę lat temu
Coplanowiec 2011-12-23 11:58:33
Nie znam firmy Coteba, trafiłam na tę stronę przypadkowo, poprzez informacje o Coplan w którym pracowałam ponad 5 lat. W Coplan na dyrektorskim stanowisku był tylko jeden dyrektor jak ktos napisał "pan W". Był moim szefem i jak dotąd to najlepszy szef którego miałam w mojej karierze zawodowej. Zresztą wzsyscy żałowaliśmy jak w 2008 roku odchodził z Coplanu...
Coplanowiec
PS
Coplan został zlikwidowany w 2010 roku w nie do końca jasnych okolicznosciach po wykupieniu przez konkurencje.
roland 2014-03-27 10:54:31
Nie wiem, czy oni aby nie zmienili nazwy, z coteba-art na artelia, przynajmniej taką informację gdzieś kiedyś przeczytałem.
Tom 2014-04-05 08:01:28
A skąd takie informacje wytrzasnąłeś kolego? Czyżby to był kolejny wielowarstwowy potwór firmy?śmiech na sali
Cotebowiec 2014-05-16 21:09:32
Coyeby już nie ma, jest Artelia (twór Sogreah + Coteba)
Ktos 2014-06-16 21:54:28
Co to znaczy "w ogóle szuja pracowników?"
Szuja to jest, pewnie nie jedna...
Ktoś 2014-11-08 22:10:35
To przecież żart, choć lapsusy podobno mówią prawdę jak mawiał doktor Freud.
Marko 2015-01-27 20:55:07
Racja, na ich stronie jest pełno biznesowych porad, ale jesli chodzi o informacje o samej firmie i możliwościach kariery w niej to nic nie znalazłem. Może coś przeoczyłem? Jak w ogóle tutaj sie pracuje, standardowo 8-16, bo coraz czesto przyjmuje sie model europejski tj. 7-15, czy też półgodzinna przerwe na lunch.
paweł 2015-03-31 02:27:48
Ja to w ogóle nie znalazłem ich strony @Marko, więc jak tylko mógłbyś mi ja podesłać to będę bardzo wdzięczny, bo po wpisaniu Coteba-Ast Project Management Poland w wyszukiwarkę nie wyskakuje mi niestety nic wartego uwagi, a z chęcią przyjrzałbym się tej firmie z bliska. Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam
Cotebowiczka 2015-05-23 22:37:27
We Francuskich Firmach pracuje się od 9.00 do 18.00 z godzinną przerwą na obiad. Tak też jest w Coteba ARTELIA
klak 2016-05-18 20:38:01
cvvbmn, a czy oni jakoś cisną na nadgodziny ludzi ? Myślałem, że u nich standardowo pracuje się 8 godzin i tyle. Dajcie mi znać jaka jest podstawa wynagrodzenia.
Zostaw swoją opinię o Coteba-Ast Project Management Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coteba-Ast Project Management Poland