Spektra Sp. z o.o.

Opinie o Spektra Sp. z o.o.

Renata 2017-05-31 07:31
Czytam i trudno mi uwierzyć. Podjęłam umowę-zlecenie prawie 3 lata temu na jasnych zasadach gdzie i za ile pracuję. Nigdy nie miałam problemów a firma w niemal każdej sprawie była mi pomocna. Nie zdarzyło się abym nie dostała wynagrodzenia, nieraz zamiast 15-go wypłata była 17-go i bez przesady są firmy, które płacą z dużo większym opóźnieniem. Dobra atmosfera pracy. W tym roku z powodu podwyżek płac minimalnych zleceń jest mniej ponieważ kontrahenci nie kwapią się płacić więcej a i konkurencja na rynku firm ochroniarskich jest ogromna. Przez te 3 lata nie zamierzałam opuszczać Spektry jednak trzeba żyć i zarabiać. Nie wiem zupełnie jak się zaadaptuję w innym miejscu póki co jeszcze nic nie mam. Nigdy nie powiem złego słowa na tę firmę . Osoba wyżej napisała, że wykorzystują ludzi to wierutne kłamstwo, ponieważ ludzie chętnie proszą i biorą jak tylko jest możliwość dodatkowe dyżury aby więcej zarobić.
Zostaw swoją opinię o Spektra Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spektra Sp. z o.o.