Spektra Sp. z o.o.

Opinie o Spektra Sp. z o.o.

Renata 2017-05-31 07:31
Czytam i trudno mi uwierzyć. Podjęłam umowę-zlecenie prawie 3 lata temu na jasnych zasadach gdzie i za ile pracuję. Nigdy nie miałam problemów a firma w niemal każdej sprawie była mi pomocna. Nie zdarzyło się abym nie dostała wynagrodzenia, nieraz zamiast 15-go wypłata była 17-go i bez przesady są firmy, które płacą z dużo większym opóźnieniem. Dobra atmosfera pracy. W tym roku z powodu podwyżek płac minimalnych zleceń jest mniej ponieważ kontrahenci nie kwapią się płacić więcej a i konkurencja na rynku firm ochroniarskich jest ogromna. Przez te 3 lata nie zamierzałam opuszczać Spektry jednak trzeba żyć i zarabiać. Nie wiem zupełnie jak się zaadaptuję w innym miejscu póki co jeszcze nic nie mam. Nigdy nie powiem złego słowa na tę firmę . Osoba wyżej napisała, że wykorzystują ludzi to wierutne kłamstwo, ponieważ ludzie chętnie proszą i biorą jak tylko jest możliwość dodatkowe dyżury aby więcej zarobić.
Agata 2017-08-21 09:35
@Renata czyli mimo, że czasem były opóźnienia w wypłacie to poleciłabyś Spektrę jako pracodawcę dla innych użytkowników? Powiedziałbyś co jeszcze cenisz u tego pracodawcy? Przydadzą się takie informacje osobom chcącym tam pracować.
Renata 2017-10-02 16:22
widzisz dla mnie praca jest w życiu bardzo ważna może nawet na tym etapie życia (jestem przed emeryturą) jeszcze ważniejsza niż wtedy gdy dzieci były małe. Teraz mam dużo czasu i uwielbiam czuć się potrzebną to dla każdego myśle jest ważne, to powoduje, że mam poczucie życia, że jeszcze coś przede mną. Praca w Spektrze daje mi poczucie samodzielności, daje mi satysfakcję z dobrze wykonanych obowiązków, daje mi środki do życia. Pracują sympatyczni, profesjonalni ludzie, którzy w każdym momencie pomogą rozwiązać jakiś nagły problem. Praca w ochronie to także pewien wybór sposób na życie sposób na pracę nawet jeśli kiedyś robiłaś coś zupełnie innego. To także praca w której masz darmową gimnastykę hehe dużo ruchu, spacery, w wolnej chwili odpoczywasz czytasz książkę, jesz bez ograniczeń i specjalnych przerw. To praca, gdzie możesz zobaczyć jak pracują inni - przykład budowa poznajesz to o czym wcześniej nie miałaś pojęcia, to także często praca z ludźmi - na osiedlach mieszkaniowych. Pracodawca jednak zawsze jest najważniejszy to od jego zachowania, kultury, rozumienia sytuacji zależy twoje dobre samopoczucie. Spektra nigdy nie powodowała stresu w żadnych formach nikt nie straszy karami, wyrzuceniem z pracy , wszystko jest ustalane przed podjęciem zlecenia czyli gdzie, jakie zasady, obowiązki i się pracuje. Jeśli traktujemy poważnie naszą pracę to w Spektrze nie będziemy mieć problemów. Po prostu my pracujemy a oni nam za tę pracę uczciwie płacą.
Agata 2017-10-03 10:40
@Renata dobrze się słyszy, że są ludzie, którzy czerpią satysfakcję z pracy i są zadowoleni. Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w Spektra? Macie takie same odczucia jak @Renata?
Były pracownik 2017-10-17 19:58
Pracowałem jakiś czas w tej firmie. Jeden minus że praca była 24 na 48 h to najlepiej jeszcze jak sie szło na jakieś dodatki a jak się sprzeciwiło to już było źle. Ale jak człowiek chciał wolne to robili już problemy. Plus że wypłaty były w terminie :)
Zostaw swoją opinię o Spektra Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spektra Sp. z o.o.