Spektra Sp. z o.o.

Opinie o Spektra Sp. z o.o.

bajka będzie długa.... 2011-05-23 10:37:52
Bobi 2015-02-05 22:24:10
Firma nierzetelna pod wzgledem terminowosci wyplat,czeste pomylki w wyliczeniach wynagrodzenia,zas standardem jest opoznianie przelewow,ostateczne rozliczenie finansowe,po rozwiazaniu umowy nie nastepuje tak jak w umowie,a trwa czasem do 3 mcy.Pan Prezes i jego swita,nie znosi wrecz osob,ktore maja pojecie o przepisach prawa pracy,czy ochrony wynagrodzenia,ktore gwarantuje kodeks pracy w przypadku umowy o prace(ale takiej w Spektrze nie dostaniesz)zas w przypadku umowy-zlecenia kodeks postepowania cywilnego art.833,pkt.1.Z takimi osobami "Spektra" rozstaje sie natychmiastowo,bez podania przyczyny zakonczenia umowy,a jej przedstawiciele robia to telefonicznie.Gdybys sam nie zglosil na pismie zakonczenia umowy z 7 dniowym okresem wypowiedzenia,stracilbys cale wynagrodzenie.Madrzy z "Spektry" nie musza,choc to ich obowiazuje.Poprostu Pan Prezes uwaza,ze stoi ponad prawem i ma w glebokim powazaniu,to co uchwalil Ustawodawca.Omijajcie z daleka to niesolidna i nieuczciwa firme,jesli nie chcecie miec problemow z odebraniem waszych ciezko wypracowanych pieniedzy.
jobo 2015-11-24 19:15:38
bobi ma racie ta firma to oszusci
Majka 2016-06-09 10:31:53
Miałem kontakt z ludźmi pracującymi w tej firmie a dokładnie zarządzanie nieruchomościami i sprzątanie.
Nie mam słów po prostu żenada, głupota, niekompetencja, kolesiostwo, brak empatii, wywyższanie się, cwaniactwo, utrudnianie życia ludziom mieszkającym na osiedlu, a już na pewno osoby które pracują w ochronie
kolesie z brzuchem chodzący jak małpa pusto w głowie panoszący się na osiedlu jak u siebie. Nie POLECAM TEJ PSEUDO FIRMY.
bolesław 2016-06-28 14:13:51
Miałem-Majka? To chyba nie ten sam rodzaj...możesz opisać jakąś sytuację, w której tak było? Bo jakoś nie gra mi to z tym co jak wiem na ten temat
Zostaw swoją opinię o Spektra Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spektra Sp. z o.o.